Zablokowany
sidney prescott
Posty: 2 • strona: 1 z 1
Sidney PrescottForest Huts


Awatar użytkownika
25 y/o
185 cm
long story short
Towar prosto z Louisiany, co szybko idzie wyłapać ze sposobu w jaki mówi. Niezdarny pielęgniarz, który często nie potrafi przekazać w odpowiedni sposób tego, co siedzi mu w głowie. Pomoc innym traktuje jako swoją osobistą misję oraz sposób na wyciszenie własnych demonów.

sidney prescott

Post Sid Prescott »

Prescott Sidney

imiona

Sidney Roddy

nazwisko

Prescott

data urodzenia

11.07.1995

miejsce urodzenia

Baton Rouge, Louisiana

orientacja seksualna

biseksualny

miejsce pracy

cape coral hospital

stanowisko pracy

pielęgniarz

narracja

3 os. przeszły
Apa KJ
homeland
🐊 Większość życia spędził w Baton Rouge, mieszkając w północnej części miasta, nieopodal lotniska oraz swojego liceum. Wraz z młodszą siostrą tworzyli dość problematyczne i energiczne duo, ale rodzice jakoś się z nimi uporali. Przez pierwsze kilkanaście lat naprawdę była z nich zgrana i sympatyczna rodzina.
🐊 Żyjąc w Louisianie nie był świadom, że posiada akcent, ale odkąd przeniósł się na Florydę, to bardzo często ludzie mówią mu, że śmiesznie mówi.
🐊 Brakuje mu rodzinnych stron, ponieważ uważa swój stan za najciekawszy w kraju, głównie przez wzgląd na niecodzienny miks kulturowy, aczkolwiek nie potrafi się zmusić do tego, aby odwiedzić Baton Rouge, a już tym bardziej 6215 Buttonwood Dr.

education
🎓 Niewielu by się tego po nim spodziewało, bazując na pierwszym wrażeniu i jego aparycji, ale mądry chłopak z tego Sida. W szkole największą trudność sprawiało mu zachowanie skupienia, ale kiedy już to osiągał, to naprawdę dobrze radził sobie z przedmiotami ścisłymi. Matematyka, a później też biologia czy chemia w jakiś dziwny sposób go odprężały. Z humanistyczną częścią nie było już tak łatwo. Nigdy nie potrafił w odpowiedni sposób przelać swoich myśli na papier, nie mówiąc już o tym, że we wczesnym wieku zdiagnozowano u niego dysleksję.
🎓 Studiował pielęgniarstwo, przez trzy lata na Southern University, ale ostatni rok dokończył już na University of Tampa. W Tampie również odbywał praktyki.

the accident
🥤 Jego nastoletnie lata nieszczególnie różniły się od tego, co przeżywali jego rówieśnicy. Znalazł wspaniałą grupę znajomych i trzymał się głównie ich. Spędzali dużo czasu razem, przeważnie eksplorując swoje rodzinne miasto w poszukiwaniu własnego miejsca bądź wybierając się na biwaki (kiedy zaczęli wyrabiać prawa jazdy, a jedno z nich dostało samochód). Jak to nastolatkowie, szybko dopadli się do alkoholu i marihuany, być może nieco za bardzo się w tym temacie zatracając. Z początku była to niewinna ciekawość, ale w końcu doszło do tego, że prawie wcale nie spotykali się już na trzeźwo. Prędzej czy później musiały więc spotkać ich konsekwencje.
🥤 Pod wpływem dużej ilości taniego wina, ich ogólnej nierozwagi oraz śliskiej nawierzchni, pewnego wieczoru doszło do wypadku. Wracali akurat znad rzeki Missisipi, wystarczyła dosłownie krótka chwila nieuwagi i samochód wyjeżdżający z bocznej ulicy. Szczerze mówiąc, to nawet nie pamięta już w jaki sposób doszło do całego wypadku. Pamiętał, że kłócił się z Kayleigh, aby przestała gloryfikować swojego chłopaka, a chwilę potem był już tylko ogromny strach, krzyk i ból, dużo bólu. Samochód kilkukrotnie się obrócił, aby finalnie dachować na poboczu. On oraz trójka jego znajomych przeżyli (choć jedno z nich przez kilka miesięcy musiało jeździć na wózku), ale Kayleigh, która kierowała autem, niestety nie miała tyle szczęścia.
🥤 Byli nieletni i nie prowadzili w tamtym momencie auta, więc konsekwencje które ponieśli nie wydają się być z perspektywy czasu istotne. Najgorszą z nich była rzecz jasna utrata przyjaciółki, a jak się potem okazało, rozpad całej ich ekipy. Wzajemna karuzela oskarżeń, rosnące poczucie winy (Sidney nigdy nie przestał się obwiniać o rozkojarzenie Kay) oraz ta niewygodna pustka po dziewczynie sprawiły, że ich drogi wreszcie się rozeszły.

new hope
🌱 Ciężko było mu się pozbierać po tym, co wydarzyło się w liceum, ale jak się okazało, największe cliché okazało się być prawdą. Czas zabliźniał rany, niekoniecznie leczył, ale przez zmianę środowiska oraz stylu życia udało mu się ponownie stanąć na nogi, znaleźć nowe fundamenty.
🌱 Sporą rolę w jego nowym życiu odegrała jego ówczesna dziewczyna. Poznali się pierwszego dnia studiów i tak naprawdę niewiele im trzeba było, aby totalnie oszaleć na swoim punkcie. Szybko się na siebie otworzyli i zawsze była dla niego jak światło słoneczne, które uparcie wdzierało się do ponurego pokoju w którym tkwił. Chyba wszyscy myśleli, że będzie z nich piękny endgame, ale los sprowadził na Sida kolejną tragedię, która całkowicie zatruła jego życie.

tatum prescott
⚰️ Siostra zawsze była obecna w jego życiu. Mieli dobry kontakt od dziecka, nawet jeśli wtedy wzajemnie się sobie psocili, to jednak w późniejszych latach zawsze mogli na siebie liczyć. Cieszyło go, że mógł być dla niej podręcznikowym starszym bratem i zawsze wzruszało go, kiedy to ona przychodziła do niego ze wsparciem. Poprzez studia ich kontakt lekko ucierpiał. Nadal dużo ze sobą pisali, ale czasu na spotkania było już znacznie mniej. Zawsze musiał się pouczyć, spotkać z dziewczyną czy znajomymi albo zwyczajnie mu się nie chciało. Nie spodziewał się jednak, że mieli ograniczony czas na to, aby się sobą nacieszyć.
⚰️ Telefon zadzwonił w środku nocy, matka nie potrafiła się normalnie wysłowić, ale szybko zrozumiał, że coś jest nie tak. Kazała mu przyjechać na komisariat, gdzie w bardziej zrozumiały sposób przekazano mu najgorsze wieści, jakie kiedykolwiek usłyszał. Jego siostra zaginęła dwa dni wcześniej (o czym się nie zorientował, zbyt zajęty swoim życiem), a tamtego wieczora odnaleziono ją przypadkiem w dokach, zgwałconą i martwą. To złamało serce Sida doszczętnie i nie pomógł mu w niczym fakt, że sprawca został wkrótce złapany i wsadzony za kratki.
⚰️ Na przestrzeni kilku następnych miesięcy zerwał z dziewczyną, stracił kontakt z rodzicami, wyprowadził się na Florydę i ponownie w obliczu traumatycznego wydarzenia - postanowił zacząć od nowa, tym razem w jeszcze bardziej drastyczny sposób.

hope valley
🌥️ Studiom poświęcił się bez reszty, w międzyczasie starając się też pracować. Utrzymywanie się samemu, nawet ze sporymi oszczędnościami i funduszem na studia, wcale nie było proste. Rok minął mu w mgnieniu oka i kiedy otrzymał już dyplom ukończenia, to trochę nie wiedział co ze sobą zrobić. Postanowił znaleźć pracę w szpitalu i podpasować pod nią swoje życie, przynajmniej na jakiś czas. Pierwszym ogłoszeniem które przykuło jego uwagę, było to z Cape Coral Hospital. Potem zaczęły się poszukiwania domu i choć wcale nie jest to najwygodniejsza opcja (musi poświęcić około półtorej godziny łącznie na dojazd), zdecydował się na chatkę w lesie w miejscowości Hope Valley. Przekonała go nazwa, okolica i klimat, który momentami do złudzenia przypominał mu Louisianę. Łudzi się, że tutaj uda mu się ruszyć naprzód i znaleźć pomysł na siebie.

random facts
🚗 Jest okropnie wolnym kierowcą, co wzięło się rzecz jasna z jego traumy powypadkowej. Nie łamie przepisów i zawsze woli dłużej poczekać, niż wykonać jakichś ryzykowany manewr. Jeśli nie musi, to w ogóle z auta nie korzysta. Po miasteczku porusza się w zasadzie tylko na rowerze.
🐯 Kiedyś bawił się w zbieranie bluz z różnych uniwersytetów, toteż często go można zobaczyć w którejś. Ma do nich sentyment i ma nadzieję, że będą mu długo służyć. Na ten moment ma ich dwadzieścia osiem.
🎧 Lubi smutny indie rock (Current Joys, The National, No Vacation) i prawie zawsze ma na głowie słuchawki, o ile tylko nie jest w pracy. Zdarza mu się też zapomnieć i wczuć w piosenkę za bardzo, kiedy jest w miejscu publicznym, ale to akurat pocieszny widok dla osób trzecich.
👨‍⚕️ Jest dobrym pielęgniarzem, aczkolwiek różnie się z nim pracuje. Czasami całymi dniami raczy wszystkich śmiechem i żartem, aby potem przez tydzień zachowywać się tak, jakby reszta personelu była dla niego powietrzem. Bierze się to głównie z jego zachwianej psychiki i karuzeli emocji z którą zmaga się na porządku dziennym. Jego nieobecność czy czasem nawet poirytowanie, wiążą się z tym co czuje w głębi serca, a nie z tym, że kogoś nie lubi (chociaż wiadomo, że paru takich delikwentów też się znajdzie).
🍟 Ten typ osoby, która wychodząc z Tobą na jedzenie będzie mieć skrytą nadzieję, że nie zjesz wszystkiego i będzie mógł po Tobie dojeść. Ogromny łasuch z wątpliwej jakości dietą. Ma szczęście, że jego metabolizm wciąż pracuje na najwyższych obrotach, a nieregularne ćwiczenia w domu wystarczą do tego, aby utrzymać swoje ciało w przyzwoitej formie.
✨ Jest bałaganiarzem, który zbyt rzadko robi pranie i zawsze ma poczochrane włosy, ale jednego mu odmówić nie można - zawsze ładnie pachnie. Już w liceum wyrobił w sobie nawyk kupowania perfum i można powiedzieć, że po paru latach ma na ten temat przyzwoitą wiedzę (no i sporą kolekcję różnych zapachów, w większości zużytych jedynie do połowy).
przyjezdny everglades campsite
sid
BOGATE CV PRZYJEZDNY DWIE LEWE RĘCE Mam swoje demony

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

sidney prescott

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!