zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
paradise
Harry Hartley
Awatar użytkownika
21 y/o
180 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Harry Hartley »

Hartley Harry

imiona

Harry

nazwisko

Hartley

data urodzenia

15/08/1999

miejsce urodzenia

Hope Valley

orientacja seksualna

Hetero

miejsce pracy

STUDENT | WAVE HILL CAFE

stanowisko pracy

BARISTA / KELNER

narracja

NARRACJA (TRZECIOOSOBOWA / PRZESZŁY)
Shawn Mendes
🎃 Harry jest środkowym dzieckiem państwa Hartley. Nigdy im nic nie brakowało. Może dlatego, że to ojciec był głową rodziny i to on utrzymywał ich wszystkich. Pracuje jako policjant, ludzie go lubią, bo podobno to ugodowy człowiek. Matka jest typową panią domu, dom musiał pięknie wyglądać a dzieci dobrze wyglądać.
🎃Nie miał problemów z nauką, szła mu ona dość sprawnie. Przez co teraz nie ma problemu z dostaniem się na studia fotograficzne. Kiedy dostał pierwszy aparat, zauważył że to jego pasja.
🎃Kiedy był mały często wchodził na drzewa, udawał że jest super bohaterem lub Tarzanem. Teraz jedynie wchodzi tam, aby zdjąć jakiejś sąsiadce kotka z drzewka.
🎃Fan gier planszowych jak i tych elektronicznych. Horrory też nie są mu straszne, często chodzi na maratony o takiej tematyce.
🎃Ma słabą głowę do alkoholu, chyba jak każdy młody dorosły.
🎃Jest złotą rączką, może nie naprawi tobie auta. Jednak drobne drobnostki jest w stanie zrobić. Możesz go o to śmiało poprosić, zawsze jest chętny do pomocy.
🎃Nie przepada za dużymi imprezami, woli bardziej jakieś prywatki w znanym towarzystwie. Tylko tam można zobaczyć jak tańczy, a raczej rusza dziwnie rękami. Nawet jest szansa, że coś zaśpiewa. To zależy od tego ile wypije.
🎃Posiada prawo jazdy, jednak z auta korzysta tylko jak ma jechać na uczelnię. Tak to przemieszcza się rowerem lub deskorolką po mieście. Trzeba dbać o środowisko jak tylko się da.
🎃Zna Hiszpański, a to wszystko przez swoją koleżankę. Ponieważ jak ta się na niego wkurzała, mówiła do niego jedynie po Hiszpańsku. A że ją lubi to się nauczył, chociaż nadal nie ogarnia wszystkich słówek, które ona do niego mówi.
🎃W planie ma zrobić jakiś tatuaż, jednak te plany wciąż odkłada w odległą przyszłość. Pewnie matka dostałaby jakiegoś zawału. Nie jest fanką tatuaży, nie akceptuje ich.
🎃Dość nie dawno wyprowadził się z rodzinnego domu. Ma swoje małe mieszkanie, co prawda rodzice dokładają do tego utrzymania.
🎃Uwielbia podróżować, nie ważne czy to daleko lub blisko. Liczy się dla niego sam wyjazd oraz zwiedzanie, zwłaszcza jak to jest jego ekipa. Z nimi może nawet stopy łapać i żyć tak do końca swojego życia.
🎃Kocha sport, ogląda prawie każdą dyscyplinę w telewizji. Nawet chodził na okoliczne mecze, sam w liceum należał do drużyny piłkarskiej. Posiada podpisane koszulki, które są dla niego strasznie cenne. Nikomu nie pozwala ich dotykać. Dlatego są one w ramkach na ścianie. A tak to codziennie z rana biega, nawet na siłownie chodzi.
🎃Jego największymi uzależnieniami są kawa i czekolada. Je dużo czekolady, jednak nie widać tego po nim. Może ze względu na tryb życia jaki prowadzi.
🎃Gra na gitarze oraz ukulele. Kiedyś chciał nauczyć kogoś grać na gitarze, ale nie ma do tego cierpliwości.
MIEJSCOWY bayside vale
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LEW

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku