Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

#8 Cade Burkhart

Chciała być najlepsza siostra na siostra wiec postanowiła zrobić jedynemu bratu niespodziankę. Nic nie mówiąc mamie zajrzała do jej notatnika, gdzie trzymała wszystkie składniki i sama, własnymi rękami uciekła dla niego tort. Nie miała większych problemów, tylko coś jej masa napisy na torcie nie wyszły. Ta czwórka dziwnie wyglądała. Trzeba było się nieco dłużej przyjrzeć, żeby zorientować się co to za cyfra. Mimo wszystko liczy się gest, prawda? Dziwne było dlaczego żadna z innych sióstr, ani rodzice nie zainteresowali się urodzinami brata. To było dziwne, ale ona sama nic im nie mówiła. O nie! Nikt nie zepsuje jej niespodzianki. Spakowała tort do specjalnego pudełka. Wiedziała mniej więcej, o której Cade kończy prace, wiec miała jeszcze troch czasu. Miała dla niego prezent i szczerze trochę się martwiła, czy mu się spodoba. Miała dla niego kartę podarunkowa do ulubionego sklepu. Mogła coś przygotować, ale bała się, ze mu się nie spodoba, a tak to miała pewność, ze brat kupi sobie coś co mu się spodoba.
Wyszła o wyznaczonej sobie godzinie i jadąc ostrożnie pojechała do motelu, w którym mieszkał. Wciąż niezrozumiała dlaczego tutaj się zatrzymał, skoro w domu było dla niego miejsce. Nie chciała jednak wpływać na jego życie, bo sam wiedział co dla niego najlepsze.
Zaparkowała przed motelem, wzięła ciasto i ruszyła w poszukiwaniu jego pokoju.
- Cześć! Stęskniłeś się? Bo ja strasznie! - Z zadziwiająca pewnością siędzie przywitała się ze starszym bratem i przecisnęła się obok niego wchodząc do środka. - Przyszłam cię odwiedzić, bo... - Postawiła ciasto ja stoliku kawowym i otworzyła pudełko. Wyciągnęła ostrożnie ciasto i stanęła przed bratem. - Wszystkiego najlepszego! - Na szczęście ciasto nie uległo zniszczeniu w trakcie jazdy. Prezentował się całkiem ładnie, prócz tej przeklętej 4. Uniosła głowę uśmiechając się do niego szeroko. Była dumna, że pamietała o jego urodzinach!
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Lata temu zbierał medale w konkursach surferskich, ale obecnie prowadzi sklepik i pracuje jako instruktor. Niedawno się rozwiódł i chyba generalnie nie nadaje się do związków.
33
190

Post

008.


Dla niego był to zgoła zwyczajny dzień. Wstał rano, ogarnął się do pracy, w której odbył kilka indywidualnych oraz kolka grupowych lekcji, w planach mając jeszcze zakupy. Jego niewielka lodówka świeciła ostatnio pustkami i niezwłocznie należało ją uzupełnić, jeśli miał zamiar przeżyć jakoś kilka kolejnych dni, ale… dziś chyba nie był w nastroju. Nie chodziło jednak o to, że nie dopisywał mu humor, a zwyczajnie czuł się zbyt zmęczony na to, aby biegać teraz po sklepach i wrzucać do koszyka wszystkie potrzebne mu produkty, ponieważ ich lista nie miała końca. Z tego powodu postanowił odłożyć to na jutro, choć już w tej chwili wiedział, że jego chęci jakoś drastycznie nie wzrosną i pewnie ponownie zmuszony będzie rozważyć wszystkie za i przeciw zakupów, ale tym będzie martwił się nazajutrz. Wrócił więc do domu stosunkowo wcześnie i zanim sięgnął po telefon, aby zamówić coś ze swojej ulubionej knajpki, uprzednio wskoczył jeszcze pod prysznic, a później wcisnął się w jakieś świeże ciuchy. Nie miał na dzisiejszy wieczór żadnych planów, dlatego kiedy usadowił się przed telewizorem i włączył sportowy kanał, pukanie do drzwi nieco go zaskoczyła. Obsługa wiedziała już przecież, że sam radził sobie ze sprzątaniem i nie potrzebował pomocy pracowników motelu, dlatego nie miał pojęcia kto mógłby chcieć zawracać mu głowę. Niemniej, jego wątpliwości zostały rozwiane, kiedy tylko uchylił drzwi, a do środka wmaszerowała jego siostra. - No tak, po tobie mogłem spodziewać się wizyty-niespodzianki - rzucił, zamykając drzwi za blondynką. Od razu zauważył, że przyniosła coś ze sobą, dlatego też pogratulował sobie w myślach tego, że nieco zaczekał z zamówieniem jedzenia, bo to najwyraźniej nie było im potrzebne. Torta jednak nie spodziewał się zupełnie, podobnie zresztą jak życzeń, dlatego na dźwięk jej słów otworzył szerzej oczy i zamrugał gwałtownie. - Hailee… a co to właściwie za okazja? - uniósł wyżej jedną brew i posłał siostrze pytające spojrzenie. Za nic w świecie nie pomyślałby o tym, że pomyliła datę jego urodzin, więc może mieli jakiś powód do świętowania? Na pewno nie miałby nic przeciwko, ale no, do tej czwórki było mu jeszcze trochę daleko.

Hailee Burkhart
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA WYSPORTOWANY PALACZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM BYK Mam mocną głowę Uprawiam sporty wodne THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART BEACH BITCH NA FALI FOODIE SMERF PRACUŚ PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pomocna dłoń Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Jego reakcja na jej widok nie zniechęciła jej do dalszych działań. Od kilku dni przygotowywała się do tego dnia. Starała się zawsze obdarowywać swoją rodzinę różnymi prezentami, nie tylko na święta, ale właśnie i na urodziny. Przecież miała wszystkich dokładnie zapisanych w swoim kalendarzu. Nie było mowy o pomyłce.
To nie miało tak wyglądać. Cade miał się ucieszyć na widok ciasta, ale widząc jego minę i słysząc pytanie, jej radość nieco przygasła. Zamrugała kilka razy i patrzyła to na niego, to na tort. - No jak to, Cade ... Nie rob sobie ze mnie jaj…. - Wciąż będąc pewna, że dzisiaj są jego urodziny, podeszła do jego bliżej. Miała wrażenie, ze brat robił sobie z niej żarty. Nie było innego wyjaśnienia. Kiedyś uwielbiała mu dokuczać, przeszkadzać w odrabianiu leki. Była dość energicznym dzieckiem i jakoś tak wyszło, że domagała się uwagi starszego rodzeństwa.
- Przecież masz urodziny! 34! Przepraszam, ale kiedy dekorowałam coś mi 4 nie wyszła, ale liczą się chęci, prawda?- Uniosła głowę i spojrzała na strasznego brata. Choć nie zawsze się zgadzali był jej jedynym bratem, z którym zawsze starała się utrzymać dobre kontakty. Sióstr miała wiele, a z każdą łączyły ją różne relacje. Nie była pewna dlaczego nikt z rodziny nie przyszedł tu razem z nią, ale może oni mieli inny pomysł na jego urodziny. Nawet mama z tatą jakoś tak nie wykazali inicjatywy, żeby go odwiedzić. - Masz ochotę zjeść kawałek?- Zapytała z uśmiechem na ustach. Wróciła do stolika i gdzieś tam znalazła nóż. Krojąc ciasto, zerknęła na swojego brata. - Co tam w ogóle słychać? Dawno się nie widzieliśmy. - Chyba oboje dość sporo pracowali. Hailee robiła to bo była pracowita i praca była dla niej bardzo ważna. Czasami ważniejsza, ale chwilowo pogubiła się w swoim życiu uczuciowym i praca pozwalała jej zapomnieć.

Cade Burkhart
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Lata temu zbierał medale w konkursach surferskich, ale obecnie prowadzi sklepik i pracuje jako instruktor. Niedawno się rozwiódł i chyba generalnie nie nadaje się do związków.
33
190

Post

Zupełnie nie wiedział jak powinien się teraz zachować. Początkowo nie rozumiał jej wizyty, albo raczej całej tej otoczki, która wokół niej powstała. Nie miał bowiem nic przeciwko temu, że Hailee zdecydowała się go odwiedzić, ponieważ Burkhart był dość rodzinnym typem i cenił sobie spędzanie czasu z własnym rodzeństwem. W ostatnim czasie trochę to zaniedbał, ponieważ miał na głowie wiele własnych problemów, dlatego też cieszył się, że siostra postanowiła go odwiedzić, ale to nieporozumienie postawiło go w nieco niewygodnej sytuacji. Nie chciał przecież jej urazić, ale nie mógł też pozwolić jej wierzyć w to, że dzisiejszy dzień faktycznie był jego świętem. Musiał wyprowadzić siostrę z błędu, ale chyba potrzebował odrobiny czasu na przemyślenie sobie odpowiedniego sposobu. Dlatego w pierwszej chwili nie powiedział nic, nerwowo oblizał dolną wargę i przysiadł na kanapie, pozwalając Hailee na to, aby zajęła się ciastem. - Bywało lepiej, ale w sumie nie mogę narzekać. Przynajmniej nie muszę się już przejmować się rozwodem, skoro przynajmniej to mam za sobą - wzruszył lekko ramionami, nie odrywając wzroku od noża, trzymanego przez siostrę. W końcu wypuścił głośniej powietrze i przeniósł uwagę na samą blondynkę. - Hailee? - zagaił, unosząc ku górze jedną brew. Na jego ustach wymalował się łagodny uśmiech. - To naprawdę miłe, że pofatygowałaś się z tortem i w ogóle… ale wiesz, że urodziny obchodzę w maju, prawda? - zerknął na nią, nie kryjąc nawet rozbawienia. Może powinien odrobinę się opanować, bo pewnie nie wypadało się śmiać, ale musiała przyznać, że była to dość irracjonalna sytuacja. - Jesteś głodna? - zapytał, chcąc zmienić temat na wypadek, gdyby Hailee miała poczuć się niekomfortowo ze swoją pomyłką. Jak wspominałam, nie chciał, żeby czuła się z tego powodu źle, a różnie mogło teraz wyjść.

Hailee Burkhart
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer ROZWODNIK/ROZWÓDKA WYSPORTOWANY PALACZ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM BYK Mam mocną głowę Uprawiam sporty wodne THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART BEACH BITCH NA FALI FOODIE SMERF PRACUŚ PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pomocna dłoń Like a virgin
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Było jej przykro, kiedy Cade oznajmił całej rodzinie, że się rozwodzi. To był też trochę dla nich wszystkich szok. Hailee było niepoprawną romantyczką i ona naprawdę wierzyła w to „dopóki śmierć nas nie rozłączy” i sama skrywała tajemnice, której od lat nikomu nie wyznała, bo ona …. Ona naprawdę wierzyła, że to co wydarzyło się między nią a Tyalorem w Vegas przetrwa, że może w jakiś sposób ją polubi i zechce z nią zostać… Nie pozostało jej nic innego, jak wierzyć w to, że nigdy nie będzie musiała, jak jej starszy brat latać po sądach i popisywać te wszystkie papiery.
- Również się ciesz, że masz to za sobą. Chociaż jeden zamknięty rozdział w życiu. - Uśmiechnęła się do niego naprawdę się ciesząc, że ma już to za sobą. Niestety chwilę później jej uśmiech zgasł słysząc i widząc jego rozbawiony wyraz twarz. On się z niej śmiał. Trochę, ale jednak. Przysiadła na krzesełku słysząc jego słowa. Nie miał urodzin? Miał w maju?
- O matko… jaki wstyd. - Odłożyła nóż i odsunęła od siebie pudełko z tortem. Nie było jej przykro. Było jej wstyd i czuła się najgorszą siostrą na świecie. - Przepraszam Cię, Cade… Ja musiałam coś pomylić. - Teraz już rozumiała dlaczego reszta rodziny nic dla niego nie szykowała i nie rozmawiali na ten temat. Maj. Jak mogła pomylić maj z październikiem? Spojrzała na tort. Miała ochotę go wyrzucić. Zapomnieć.
- Tak, jakoś tak nagle straciłam ochotę na ten tort…- Uśmiechnęła się i spojrzała na jego niewielkich rozmiarów kuchnię. - Chcemy coś zamówić, czy masz w lodówce coś co będzie się nadawało do zjedzenia? - Wierzyła w jego talent kulinarny i z wielką chęcią pomoże mu w gotowaniu. Często pomagała mamie i właśnie od niej nauczyła się kilku kulinarnych trików.

Cade Burkhart
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
Zablokowany