Miasteczko Cape Coral, ponad godzina drogi od Hope Valley
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Miles Cervantes

W takim wypadku Miles ewidentnie trafiał na niewłaściwe kobiety. Świat należał przecież do odważnych, takim też trzeba było być. Poza tym była wychowywana przez ojca, więc w jej świecie nie było nigdy tematów tabu, jedynie co tydzień nowa ciocia, która tak bardzo chciała zastąpić jej nie żyjącą mamusię, ale nie zdążyła, bo tatuś się już nią znudził. Ale to też sprawiło, że Golighty była taka otwarta w różnych sprawach i nie przywiązywała się ani do ludzi, ani zbytniej uwagi do tego, co inni o niej sądzą, co sobą reprezentuje. Jeśli myślą że jest łatwa to niech tak myślą, ważne żeby w ogóle o niej myśleli i mówili, nawet jeśli mieliby mówić o niej źle. Odbijanie piłeczki w tematach gdzie trzeba być wredną zołzą, albo wręcz flirciarą opanowała zaś do perfekcji, wszystko przez lata praktyki z różnymi mężczyznami, czasem nawet z kobietami, choć z nimi rzadziej eksperymentowała, bo zbyt szybko się fochały, albo się poddawały. Na szczęście Cervantes nie był z takich, tym samym intrygował ją coraz to bardziej.
- Po prostu lubię nabywać nowe doświadczenia. - odparła zawadiackim tonem, nie odpowiadając czy chciałaby tego spróbować konkretnie z nim, czy zadowoliłby ją każdy. Nie ukrywam jednak, że chciałaby sprawdzić, jak to właśnie z nim bawiłaby się w łóżku, bo pewnie każde z nich chciałoby dominować nad drugim, a także ugrać jak najwięcej przyjemności dla siebie. Ale przynajmniej mogłoby być ciekawie, na pewno urozmaiciliby sobie ten wspólny czas i mieli po takim spotkaniu niesamowite wspomnienia. Gdy on tak ją przysunął jeszcze bliżej siebie, spojrzała mu w oczy bardzo wyzywająco, oblizując przy tym dolną wargę.
- Coś na dole czuję że bardzo byś chciał jej spróbować ze mną. - odparła prowokacyjnym wręcz tonem, bo wiadomo że była atrakcyjna, ładna, seksowna i wielu mężczyzn na nią leciało, więc na pewno też powstało pewne wybrzuszenie w jego spodniach. Spróbowałoby nie, to zostałby wykastrowany przy sklepie Apple. Sama była zaskoczona że nigdy wcześniej się z nim nie spotkała. Czy wraz z Harringtonówną bujały się w innych miejscach, niż on? Poniekąd tak, bo z bogatą laską bujały się po najdroższych lokalach, a ile mógł zarabiać ten oto brunet? Nie miała jednak głowy do tego by kalkulować jego zarobki, z matematyki nigdy nie była dobra. Ten łagodny uśmiech, to przyjacielskie spojrzenie na chwilę zbiły ją z pantałyku. Czyżby on ją polubił? W sumie kto by jej nie lubił. To może odda kupony za darmo, o ile je wygra? Musi go tylko okręcić wokół palca, a zdobędzie to, czego chce.
- Myślę że jestem warta twojego najlepszego pocałunku. No dawaj, pokaż mi na co cię stać. - nadal go prowokowała, rzucała mu to wyzwanie, przygryzając dolną wargę i nie odrywając dłoni od jego klatki piersiowej. Coś w tym centrum handlowym zaczynało robić się gorąco, czyżby wybuchł jakiś pożar w sklepie? Blondynka jednak nie miała czasu tego sprawdzić, jej oczy walczyły właśnie ze spojrzeniem mężczyzny. Które z nich wygra tę walkę? Które zaś się podda? Prychnęła słysząc o tym, jaki to świetny z niego kochanek, który całuje wręcz idealnie.
- No nie byłabym taka pewna, czy taki najlepszy z najlepszych, ale mogłabym cię umieścić w top 10. - nadal się z nim droczyła, wcale nie zdradzając że mógłby się on znaleźć w jej top 5 albo nawet top 3. Czy był na pierwszym miejscu? To wiedziała tylko Golighty.
- Nadal nie rezygnuję z wyzwania, które ci rzuciłam. - dodała uparcie przystając przy swoim. W myślach jednak powtarzała "no pocałuj mnie chłopie, całuj, bo inaczej to ja przejmę inicjatywę, a wtedy zobaczysz jak się całuje".
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ