Miasteczko Cape Coral, ponad godzina drogi od Hope Valley
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

Miliard promocji, obniżek, ludzie jakby pierdolca dostali. Wszystko przez to że pojawił się tydzień promocji po niby obniżonych cenach. Jasne niekiedy można znaleźć jakaś fajną promkę, ale niekiedy te promki są tak beznadzieje, że lepiej nie mówić. Z braku laku wziął i on zmobilizował się aby ruszyć do sklepów. W sumie to bardziej w charakterze chęci oglądania tego przedstawienia, tego szału. Ludzie zachowywali się jakby stracili mózg, dosłownie. Większość z nich brała tylko te rzeczy, które miały nalepkę SALE. Nieważne co to było, ale im większa naklejka tym lepiej i tym więcej śliniących się ludzi. Zabawne.
Dojazd tutaj zabrał mu trochę czasu. Jednak nie było to uciążliwe. Jego znajomi mieli inne plany, nie mieli wolnego popołudnia, ani wieczoru. Dobra, nie szukał aż tak bardzo towarzystwa. Z resztą nie chciał iść na imprezę. Nie po raz kolejny, setny miliardowy. Jak raz czy dwa odpocznie sobie nic złego nie stanie się. W domu też nie siedział, bo stanął w martwym punkcie przy pisaniu wirusa. Małe przewietrzenie i pójście do ludzi dobrze mu zrobi.
Chodził między alejkami bez celu. Niby udawał zainteresowanie jakimiś produktami, ale... no właśnie, nic nie chciał kupić. Każde miejsce jakie odwiedzał miało swoje promocje, obniżki. Ledwo zdołał do jakiegokolwiek sklepu przekroczyć próg, to już był wręcz uderzany banerami z niesamowitymi okazjami. Kilka razy oberwał prosto w bark, od tych pędzących ludzi, jakby rozdawali co najmniej złoto. Teraz było dość sporo ludzi, a co to musiało dziać się rano? Na samo otwarcie sklepu? Nigdy nie potrafił zrozumieć ludzi, którzy stali w kolejkach. Abstrakcją było już całkowitą nocowanie w namiotach przed sklepem, aby mieć dobre miejsce w kolejce. Black week czas zacząć.

Sophie Golighty
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

#10

Miles Cervantes

Black week... na ten niezwykły dzień czekało się przez cały rok. To właśnie tego dnia wszystko ulegało tak dużym przecenom, że Sophie od razu wpadała w wir zakupów i wcale nie traciła na tym milionów dolarów, jakby się można było spodziewać. Na przykład już z samego rana w Best Buy zdobyła plazmowy telewizor po dużej przecenie, miała już nawet plan by powiesić go w salonie na miejscu tego dużego obrazu, który zwietrzył skądś jej ojciec. No dobra, ten obraz był fajny, bo taki psychodeliczny i po trawce miałeś nieodparte wrażenie że jesteś wśród tych kolorowych figur, ale z telewizorem będzie jeszcze lepiej! Ponadto była już w galerii z ubraniami, gdzie mnóstwo fajnych wdzianek zdobyła za dosłownie centy. O tak, jej szafa będzie teraz pełna niepotrzebnych ubrań, o czym zorientuje się dopiero później. Odwiózłszy ten niewygodny do trzymania telewizor prosto do domu, postanowiła wrócić jeszcze do sklepu z elektroniką, bo przecież po godzinie 15 mieli wypuścić jakieś bony z obniżką na wszystkie nowości z Apple, a jakby ona mogła żyć bez najnowszego iphone'a, którym będzie to mogła robić niezwykłe zdjęcia i wrzucać je na insta? Tak się spieszyła, nawet nie zauważała że przewraca po drodze jakieś dzieci, kobiety, nie była jednak na tyle silna, by trącić jakiegokolwiek mężczyznę, ale tak biegała między półkami, przeciskując się jednocześnie przez tłum, jednak wtedy zauważyła, że ta droga jest zbyt wyboista, pójdzie zatem na skróty, za zakrętem powinna wpaść idealnie na upragnione stoisko. Zatem ruszyła co sił w nogach w prawo, potem skręciła w lewo i co było dość niespodziewane, wpadła na kogoś i to tak, że przylgnęła wręcz ustami do jego ust. Zauważyła też, że owy mężczyzna trzyma w ręku jakieś papierki, czy to nie były jej bony do Apple? Musiała zatem wykorzystać okazję i mu je odebrać. A skoro była bardzo seksowną laską to wpiła się namiętniej w jego usta, przedłużając pocałunek, a jej prawa dłoń powędrowała do jego ręki trzymającej papierki, wyrwała mu je, jednocześnie odrywając swoje usta od jego ust i wtedy zorientowała się, że to jakieś ulotki.
- Że co to ma być?! - zapytała bardziej siebie niż jego, wyraźnie rozczarowana swoją zdobyczą.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

Chwilę stał sobie przypatrując się cudownej scenie. Matka kłóciła się z mężczyzną, chyba mężem, partnerem, o to jak wielki powinien być telewizor, dlaczego powinni wziąć ten większy. Mężczyzna za to chciał wziąć dwa mniejsze w porównywalnej cenie do tamtego. Ostre argumenty leciały. Czy tam dojdzie za chwilę do przepychanki? Kobieta walnie mężczyznę w twarz? On ją? Nie no, nie był za biciem kobiet, nigdy. Jakby tego było mało to w około nich biegały takie dwa urwisy, małe gnojki wrzeszczące głośniej niż matka z ojcem. Dodatkowo w tle ciągle leciała jakaś upiorna muzyczka co to pamięta czasy średniowiecza lub jeszcze wcześniej, komponowaną przez prawie głuchego. Czasem muzyczka przerywana przypominaniem jakie to są wielkie promocje. Usłyszał też przy okazji, że będzie jakiś konkurs czy mini quiz w którym będą rozdawać dodatkowe kupony. o... na pewno zgarnie jeden z nich o ile dobrze się ustawi. Zagra a nosie tym wszystkim zombiakom promocji i łowcą śmiesznych okazji.
Miał ruszyć właśnie w odpowiednim kierunku, zrobił nawet krok w bok, kiedy to nie zarejestrował co się stało. Wpadł na kogoś, lub ktoś na niego. Dodatkowo poczuł usta na swoich. Smaczne usta, smakowały jakimś owocem? Dobrym pocałunkiem nigdy nie pogardzi przecież. Poczuł jak ulotki które mu wcześniej były wciśnięte w rękę zostały wyrwane. Odsunął się, przebiegając wzrokiem po całej sylwetce właścicielki jak okazało się ust. Nie dość że usta smaczne to jeszcze właścicielka ich całkiem całkiem. Zaśmiał się cicho pod nosem słysząc jak sama siebie zapytała co to ma być.
-Papier na którym nadrukowane są literki i obrazki. Zwie się ulotkami.
Patrzył się na nią z takim niewielkim rozbawieniem. Wewnątrz siebie cały śmiał się niemal z tej sytuacji.
-Jeżeli chcesz możesz je wziąć, ja ich nie potrzebuję już.
Miał zamiar ruszyć dalej, ale zatrzymał się w pół kroku.
-A tak w ogóle smaczna pomadka.
Zaśmiał się jeszcze mijając ją i idąc przed siebie. Zostawił nieznajomą kobietę za sobą śmiejąc się cicho pod nosem z tej całej sytuacji oraz tego komizmu. Szaleństwo dosłowne. Tak na około dotarł sobie do stanowiska Apple czekając na zasady tego konkursu, quizu, czy po prostu będą rozdawać te zniżki? Sam nie wiedział do końca o co w tym chodziło. Czy to takie ważne? Chyba nie.

Sophie Golighty
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Miles Cervantes

Oczywiście właścicielowi ust, z którymi przypadkiem się spotkała również niczego nie brakowało, całkiem niezłe ciasteczko z niego było, ale blondynka nie mogła się dekoncentrować gdy miała szansę wygrania najnowszego iphone'a. Sophie nawet nie zwracała uwagi na te kłócące się pary, czy jakichkolwiek ludzi, bo przecież miała jeden cel, zdobyć kupony, wziąć wybrany telefon i wrócić do domu, lub skorzystać z promocji gdzieś indziej. Już oczami wyobraźni widziała te kupony, trzymała je nawet w dłoni, a te nagle okazały się zwykłymi ulotkami, a jej rozczarowanie było tak widoczne, jak u niejednego dziecka, które nie dostało wymarzonej zabawki.
- Widzę co trzymam w dłoni, ale gdzie są kupony? - zapytała tonem rozczarowanej dziewczynki, czując się poniekąd oszukana przez nieznajomego. Jak on mógł? Dostał pocałunek, a ona nie ma z tego nic, to nie fair! Jeszcze ten jego szyderczy śmiech... od razu rozczarowanie zmieniło się we wściekłość na tego perfidnego oszusta.
- Nie potrzebuję twoich głupich ulotek, gdzie masz kupony?! - podniosła zatem na jego głos, ale ten wydawał się niewzruszony jej tonem, ominął ją jak gdyby nigdy nic i poszedł w kierunku, w którym i ona zmierzała. A więc on też chce kupony do Apple! Musiała ruszyć za nim i to prędko. Jednak gdy on się zatrzymał, to sama również się zatrzymała, w celu uniknięcia kolejnej wpadki na niego. Jeden pocałunek na dzień powinien mu wystarczyć. Uśmiechnęła się delikatnie na pochwalenie smaku jej ust, które smakowały nie tylko pomadką, ale i pewnie jakimś alkoholem.
- Brzoskwiniowa, polecam, choć więcej moich ust dzisiaj nie posmakujesz. - odpowiedziała mu wyzywająco, bo w sumie czy nie powtórzyłaby tego pocałunku w bardziej dogodnych warunkach? Przystojny był, może miał jej coś więcej do zaoferowania oprócz pocałunku? Nie, musiała się skupić na polowaniu na promocje, dlatego gdy ten ruszył do stoiska które to ona przecież upatrzyła to ruszyła znów szybkim krokiem tuż za nim. Jednak gdy już go dogoniła to chwyciła go za ramię i wskoczyła do przodu, by być pierwszą przy danym stoisku i od razu w jej ręce trafił regulamin konkursu, musiała działać szybko by uzyskać upragnioną nagrodę.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

Sam krótki pocałunek był niczego sobie. Smakowały mu te usta musiał przyznać. Czego też nie omieszkał wspomnieć właścicielce. Był zaskoczony że chodziło o kupony, że wyrwała mu te ulotki z ręki. Znaczy wiedział i widział doskonale, że ludzie tracą rozum przy tych wszystkich wyprzedażach i obniżonych cenach. Nie mógł nie zaśmiać się cicho pod nosem widząc to rozczarowanie. No cóż, tym razem nie wyszło.
-Nie miałem żadnych kuponów.
Powiedział rozbawiony na to wszystko. Nie miał kompletnie pojęcia o jakie kupony jej chodziło. Tym bardziej, że nie miał żadnych. Zabawne, że posądzała go o coś czego nie posiadał. Widać, że jej również udzieliło się to szaleństwo zakupowe.
-Od samego początku nie miałem kuponów.
Mówił to cicho śmiejąc się pod nosem. Może i ją wkurzył ale... czy to było tak naprawdę istotne? Przynajmniej jakaś mała część rozrywki. Dodatkowo ten jej podniesiony ton głosu, wściekłość. Mógłby nawet przyznać, że bardzo uroczo wygląda jak złości się. Jak na razie pozostawi to dla siebie. Nie powie tego na głos, aż tak miły nie będzie.
-Brzmi jak wyzwanie, a obecnie jestem trochę znudzony. Wiec nie drażnij.
Zagryzł sobie delikatnie dolną wargę. Naprawdę w jej ustach teraz zabrzmiało to jak wyzwanie. Może podroczy się z nią później jeszcze? Bo teraz wyminął ją zgrabnie kierując się między alejkami na spokojnie do stoiska Apple. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że nagle zobaczył ją przed sobą. Westchnął głośniej wydając z siebie ciche warczenie. Tak warczał na nią, na to blond, ciemne blond dziewczę które wepchało się przed niego i widać też miała ochotę na właśnie te kupony.
-Nie uda Ci się Brzoskwinko.
Gdy pochylił się powiedział to prosto do jej ucha. Wyprostował się niemal od razu. Tak aby nie drażnił jej już w ogóle. Był grzeczny, tak w miarę, choć bawił się przednio. Czytał zasady przez jej ramię, bo to musiała mu porwać. Odpowiedź jaką napisze na kartce też mu porwie i podpisze się pod nią? Był przecież pewien że tak będzie. Dlatego zaczął pisać swoją odpowiedź, która była banalna. Wyciągnął rękę aby wrzucić do odpowiedniej urny.


Sophie Golighty
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Miles Cervantes

Koniecznie powinni ten pocałunek powtórzyć, skoro smakowali sobie oboje to może w innych okolicznościach również by się zgrali dość dobrze? Ale na randkę póki co szans nie mieli, skoro jak się okazało, Cervantes nie miał kuponów, które tak bardzo pragnęła zdobyć Sophie. Może gdy już je będzie miała to wspomni chłopaka, który całkiem nieźle całował, ale też ją chwilowo zirytował i umówi się z nim by pozbyć się tych negatywnych emocji wobec niego? Na pewno poza okresem czasowych wyprzedaży jest spoko chłopakiem.
- Ale że jak to?! Przecież szedłeś od stosika z kuponami do Apple... - ona musiała przetrawić sobie tę informację i fakt, że została oszukana, bo on wcale ich nie miał, a niebieski wygląd ulotek skojarzył się jej z niebieskimi kuponami z białym logiem o kształcie jabłka, a z drugiej strony z kodem kreskowym i informacją o wygranej w konkursie. Jeszcze nawet wskazała na to stoisko, do którego się wybierała i o które wkrótce potem musiała z nim zawalczyć. Teraz już nie ma szans na łagodne traktowanie.
- Teraz widzę że zmarnowałam taki dobry pocałunek na kogoś takiego. - rzuciła jeszcze wielce oburzona tym faktem, odrzuciła włosy do tyłu, próbując go pewnie zniechęcić, ale jak po chwili rzuciła mu wyzwanie by pocałował ją ponownie to może jedynie się z nim droczyła?
- Tylko spróbuj, a dowiesz się jak bardzo boli ślad po mojej dłoni. - zagroziła mu jeszcze zanim zaczęła się ta cała nagonka na właściwe kupony i właściwy konkurs, a gdy już prawie wszystko zdobyła to nagle usłyszała jego szept za uchem, a skóra na jej szyi napięła się, pojawiły się na niej dreszcze... to na pewno dreszczyk emocji, bo ten pajac wcale jej się nie podoba, tylko dlaczego tacy jak on tak świetnie całują? W chwili zamyślenia nad tym dosyć trudnym tematem zorientowała się nagle, że nad nią jest jakaś wyciągnięta dłoń, która zbliża się niebezpiecznie do urny. Musiała reagować szybko, dlatego upuściła regulamin gry i chwyciła za tę nieznajomą rękę tak, by odpowiedź wypadła z niej i powędrowała gdzieś na podłogę.
- Ups, wypadło. Ale zaraz pomogę. - powiedziała milutko, a następnie blondynka padła na kolana, by sprawdzić jaka jest prawidłowa odpowiedź. Sama przecież nie mogła się skupić, by ją wymyślić.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

W kwestii pocałunku nie miał odmiennego zdania od niej. Smakował mu, naprawdę smakował, dobrze całowała, dlatego też chętnie powtórzyłby go, nie tylko jeden raz zapewne. tylko w trochę innych okolicznościach. Nie między sklepowymi półkami, wśród wrzeszczących ludzi, biegających dzieci i irytującej muzyki z głośników. Dodatkowo było nieprzyjemnie ciepło, a może to tak jej obecność wpłynęła? W końcu miał na czym oko zawiesić, była bardzo ładna jak tak widział na ten pierwszy rzut oka, jak również na kolejny.
-Nope... idę tam
Poprawił ją. Miał zamiar iść do stoiska z kuponami a nie szedł od niego. Była taka nakręcona na te kupony, że je się już myliło. Biedna. No naprawdę biedne stworzenie, dziewczę. Zaśmiał się pod nosem na to jak rzuciła wielce oburzona. No naprawdę zabawne.
-Brzmi jeszcze bardziej smakowicie. Nie mów że Tobie nie podobało się i nogi Ci nie zmiękły.
Bawiło go to wszystko. Ta cała relacja, ta sytuacja w jakiej znaleźli się teraz we dwójkę. No naprawdę 10 na 10.
Gdy byli już przy stoisku i ona wepchała się przed niego pokręcił głową. No naprawdę widać będzie musiał z nią jeszcze po przebywać kilka chwil. Nie aby narzekał, bo wcale tak nie było. Miał na czym zawiesić oko, do tego pachniała też ładnymi perfumami.
-Brzoskwinka!
Fuknął na nią gdy wręcz wyrwała mu kartkę z odpowiedziami. Chciała grać aż tak bardzo nieczysto?
-To moje podstępna babo...
Od razu ruszył za nią aby dorwać się do odpowiedzi, aby nie przywłaszczyła sobie nich. Nieważne że właśnie w tym momencie kogoś innego popchnął, że rozpychał się znacznie bardziej niż w ogóle jest to możliwe.
-Nie przeczytasz tego... dawaj!
Chwycił za kartkę, którą trzymała i starał się ją wyrwać tak aby nie uszkodzić przy okazji jej całej struktury. Po chwili zamieszania udało mu się wziąć od niej.
-Czemu wszystkie baby są takie wredne...
Burknął bardziej do siebie niż do niej, choć na pewno to słyszała. Musiała słyszeć. Nie było innej opcji. W końcu była tak bardzo blisko niego, że musiała to usłyszeć.

Sophie Golighty
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Miles Cervantes

Mógł zawsze wcisnąć jej w dłoń nie ulotki, a swój numer, po takim pocałunku na pewno by zadzwoniła, by umówić się na powtórkę. A nie przepraszam, przecież to ona wyrwała mu te wszystkie papiery z rąk, może tym razem powinien ją sprytnie oszukać, gdy już zdobędzie kupony? Znając prawidłową odpowiedź miał dużą szansę na zdobycie ich, no ale Sophie nie poddawała się tak łatwo. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone, zwłaszcza jeśli wojna jest o najnowszego iphone'a. Blondynka była prawie pewna, że on robi to specjalnie, na pewno nie potrzebuje tych kuponów, chce jedynie utrzeć jej nosa i póki co mu się to udawało! Ewidentnie muszą po całej tej nerwowej atmosferze spotkać się w nieco bardziej intymnych okolicznościach, by móc ponownie się posmakować.
- Co? - jedynie to wyrwało się z jej ust, gdy się zorientowała, że on naprawdę podąża w tym kierunku. A to oznaczało, że ona pomyliła zakręty! No tak, miała problemy z kierunkami, może to i lepiej że nie robiła prawka, bo gdy instruktor kazałby jej skręcać w prawo to ona usilnie skręcałaby w lewo? Pod tym względem była kobietą i blondynką z żartów o kobietach kierowcach. Zapowietrzyła się wręcz na jego kolejne słowa, bo przecież miał rację, podobało jej się, ale no może nogi nie zmiękły, zrobiło się jedynie bardziej gorąco, a ten wredny typ przyciągał ją do siebie niczym magnes.
- Już tak sobie nie pochlebiaj, nie pamiętam bym wpadła wręcz w twoje ramiona po pocałunku. - a tak definiowała sobie "zmiękczenie nóg", że nawet nie byłaby w stanie wtedy utrzymać się na nich i wpadłaby wprost w jego ramiona, chcąc go więcej i więcej. No dobra, może trochę to wizja niczym z filmu, ale cii, kobieta ma zawsze rację, nawet gdy jej nie ma. A gdy on podobnie jak ona wylądował na kolanach i jeszcze odebrał jej kartkę, na której widniała odpowiedź to już nieźle ją wkurzył. Zwłaszcza że był tak blisko, a mimo tego że ją niezwykle irytował to jeszcze rozpraszał.
- Jesteś aż tak niewyżyty że chcesz mnie wziąć tutaj, na sklepowym korytarzu? Leć lepiej do najbliższego sex shopu i kup sobie dmuchaną lalę i wyobrażaj sobie o mnie, bawiąc się z nią. Przykro mi to mówić, ale żadna z nich nawet do pięt mi nie dorasta, więc pozostaje ci jedynie wyobraźnia. - dodała kąśliwie, by wpaść na genialny plan. Jeżeli zgarnie go ochrona to nie uzyska nagrody, a ona już zobaczyła początek odpowiedzi, więc będzie miała większą szansę wygrać. Zatem wcieliła swój plan w życie, krzycząc na cały głos na tej podłodze:
- Uwaga! Gwałciciel! - chcąc oczywiście tym samym zwrócić na nich dwoje uwagę ludzi, a także ochrony. Jednak klienci byli zbyt zajęci promocjami by zwrócić uwagę na tak doskonałą aktorkę.
- Wredne? A ty niby co, taki święty jesteś? Przecież głupia nie jestem, widzę że ci nie zależy na tej nagrodzie, chcesz tylko zrobić wszystkim na złość, a niektórzy naprawdę potrzebują tego nowego iphone'a choćby do pracy! Nie dość że mnie pocałowałeś to jeszcze próbujesz mi odebrać nagrodę, która mi się należy! Może jednak pójdziemy na układ, z którego oboje wyjdziemy zadowoleni? - najpierw przelała na niego swoją czarę goryczy, a potem pomyślała że może wykorzysta swój czar i urok i zaproponuje mu zatem jakiś układ? Dla tych kuponów była gotowa zrobić dosłownie wszystko.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

-Nie pokazałem swoich wszystkich umiejętności.
Puścił jej jeszcze oczko. Zdecydowanie w tym pocałunku nie było wszystkiego co potrafi. Gdyby nie został wzięty totalnie z zaskoczenia, to postarałby się jeszcze bardziej. Choć nawet teraz nie mógłby się tego powstydzić. Chętnie by jeszcze nie raz posmakował tych brzoskwiniowych ust. Zasmakowały mu i gdyby spotkali się gdzieś indziej, może zachowywaliby się zupełnie inaczej. Gdy już te szalone emocje związane z Black week minął to może znów spotkają się? Byłoby na pewno smacznie.
W życiu by nie przypuszczał, że będzie brał udział w takim... przedstawieniu? w takiej sytuacji? No bo jak to? Kłóci się z jakąś kobietą, śliczną kobietą swoją drogą, o jakieś kupony, których nie potrzebuje na dobrą sprawę. Jak jemu w życiu musi się bardzo nudzić aby zacząć odwalać takie akcje? To cały Miles, przy nim nigdy nie jest nudno.
Słysząc jej kolejne słowa, to spojrzał na nią zaskoczony. Ale, że w którym momencie zeszli na temat sex shopu? Co tu się odwaliło właśnie? Był obok niej, nawet zbytnio jej nie dotykał.
-Że to mnie miało bodnąć? Słabo Brzoskwinko...
Pokręcił lekko głową.
-Lepiej zabawić się jakimś wibratorem lub didlo. Po drugiej stronie jest taki sklep, pójść z Tobą i pomóc Ci kupić?
Zapytał się patrząc na nią z udawaną troską.
-Chyba, że jesteś tak niewyżyta, że w ten sposób chcesz ze mną spróbować takiej zabawy z wibrującym kolegą?
Poruszał w tym momencie brwiami patrząc na nią odważnie. Nie krępowało go to, nie wstydził się rozmawiać na takie tematy, w dzikim tłumie ludzi. Oni zapewne nie zwracają na nich w ogóle uwagi, co potwierdziło się gdy krzyknęła że jest zboczeńcem. Teraz już w ogóle parsknął śmiechem. Było tutaj coraz to ciekawiej, nie mógł powiedzieć, że nie.
-Utrzeć Tobie tego uroczego noska, raczej.
Zaśmiał się cicho już trochę bardziej poważniejąc w tym wszystkim. Wstał z podłogi otrzepując spodnie. Podał kartkę z prawidłową odpowiedzią.
-A to Ty mnie pocałowałaś, gdybym to ja zainicjował to by Ci nogi faktycznie zmiękły.
No niech ma, że okaże jej dobre serce. Wyciągnął jedną rękę aby pomóc jej wstać.
-Zaintrygowałaś mnie. Jakie masz propozycje? Zamieniam się w słuch, nie wiem czy mi będzie się opłacało...
Odbił piłeczkę w jej stronę. Jak zareaguje?


Sophie Golighty
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Miles Cervantes

Ewidentnie mężczyzna nie pokazał jej wszystkich swoich umiejętności, inaczej na pewno nogi by jej zmiękły i wylądowałaby w jego ramionach, rozmarzona. Nie ma innej możliwości, Cervantes musi pokazać Golighty na co go stać, inaczej oboje będą tego żałować, ewidentnie. Jego usta smakowały też poniekąd jej ulubioną tequilą, ciekawe czy pijał taką już od rana, czy zaczynał pić ją późnym wieczorem? A może to jej wyobrażenie, bo sama chętnie by wypiła drinka z tequilą? Fajnie by było się spotkać w bardziej dogodnych okolicznościach, teraz to była walka, a co by było poza black weekiem?
- Widzę że jesteś ekspertem w tych sprawach, czyżbyś miał tam kartę stałego klienta i co tydzień sprowadzali dla ciebie nowe zabawki? - odważnie spojrzała mu w oczy, poniekąd też zadziornie, nawet nie zauważywszy jak na ten temat oblizała dolną wargę i jak w jej głowie pojawiły się brudne myśli.
- I dla twojej świadomości wolę tych żywych, stojących kolegów od tych metalowych i wibrujących w dłoni. To tak na wszelki wypadek gdybyś chciał się ze mną pobawić. - mówiąc to wyglądała tak słodko, tak niewinnie, aż ciężko byłoby uwierzyć w to, co właśnie mówi, gdyby nie fakt że patrzyła na niego wyzywająco i przygryzała delikatnie dolną wargę. Jej również nie krępowały takie tematy, nawet w takim tłumie. Już byłaby gotowa ponownie go pocałować, ale nie miała w tm żadnego interesu obecnie, więc po co tracić taki doskonały, brzoskwiniowy pocałunek? Nie chciała również przyjąć pomocnej dłoni od mężczyzny, halo, była na to zbyt dumna, ale jednak z jego pomocą łatwiej byłoby wstać. Przyjęła zatem pomocną dłoń, chwytając ją mocno i chwilę potem znów była w pozycji stojącej. Zdmuchnęła kosmyk włosów, który opadł jej na czoło podczas tej nierównej walki o kupony.
- Najpierw mówisz, że jestem wredna, a potem urocza? Zdecyduj się na jedną wersję. - odparła odważnie, opierając dłonie na swoich biodrach i zastanawiając się, czego może chcieć ten mężczyzna? Na pewno nie jej kupony do Apple!
- W takim razie rzucam ci wyzwanie, jeśli zwalisz mnie z nóg swoim pocałunkiem to odpuszczę dzisiejszą walkę. - dodała też, rzucając mu wyzwanie, a chwilę potem jej lewa dłoń wylądowała na jego klatce piersiowej, a twarz zbliżyła się nieznacznie do jego twarzy.
- Wiesz, jeśli jednak je wygrasz to mogłabym za ich uzyskanie spełnić każde twoje najskrytsze marzenie i fantazję... nie każ mi jedynie ogolić się na łyso, ani nie posprzątam ci mieszkania, bo paznokcie mi się złamią. - nie musiała wspominać że jej piękne włosy były jej atutem, prawda? A paznokcie też zrobiła w promocyjnej cenie, nie może teraz stracić takiego idealnego efektu, widocznego wręcz na jej koncie na instagramie. Zaczęła wręcz flirciarsko, ale te dwa ostatnie to już powiedziała całkiem poważnie, nie wiedząc czego on by od niej zażądał.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

Dawno nie spotkał aż tak odważnej w tych tematach babeczki, która tak bardzo odbijałaby mu piłeczkę. Już od samego początku zaintrygowała go, niesamowicie. Jej usta mu zasmakowały i były dość smaczne, pyszne, miał ochotę znów ich skosztować, ale przecież nie mógł od tak pozwolić na to aby dostała jego pocałunek, za nic, za to że tak drażni, że tak umiejętnie odbija piłeczkę w jego kierunku. Zagryzł lekko dolną wargę patrząc się na nią.
-Mówiłem, żeś niewyżyta, skoro chcesz spróbować takiej zabawki ze mną.
Zaśmiał się cicho.
-Tylko ja nie wiem czy chciałbym jej spróbować z Tobą.
Przecież nie może być tak, że nie jest uszczypliwy, że nie odbija piłeczki w jej stronę. Już teraz mógł przyznać, że polubił ją. Wkurzała go niesamowicie, ale polubił ją. Ten pazur jaki miała, ta zadziorność, no i było na czym oko zawiesić. Czemu oni wcześniej nie spotkali się? Pewnie mijali się lub nie imprezowali w tych samych miejscach.
Ciekawiło go czy przyjmie jego dłoń, czy uniesie się duma i sama zbierze się z podłogi. Jednak skorzystała z pomocy, na co tylko uśmiechnął się tak przyjacielsko i łagodnie. Zupełnie inaczej niż przed chwilą, gdy posądzała go o molestowanie czy też wmawiała, że uwielbia bawić się jakimiś wibratorami. Jednak nigdy nie ograniczał się w zabawach w łóżku.
Patrzył się teraz na nią uważnie. Jak ona cholernie chciała tych kuponów, jak bardzo teraz zaczynała brać go pod włos. Nawet na chwilę nie opuścił z niej wzroku. Objął pewnie ramieniem w talli jeszcze bardziej przyciągając do siebie, aby praktycznie nic ich nie dzieliło. Jej dłoń na torsie powodowała przyjemne ciepło, które starał się z całych sił zignorować. Próbował rozgryźć w co ona grała? Podchodziła go idealnie. Zmrużył lekko oczy.
-Kuszące nie powiem... ale czy mam teraz marnować tak dobry pocałunek na taką uroczą wredotę jaką jesteś?
Przechylił lekko głowę nawet na chwilę nie spuszczając z niej wzroku. Nawet to że ktoś go trochę popchnął czy przedzierał się nie miało znaczenia, nie puści jej teraz z tego uścisku w jaki sama weszła.
-Myślisz, że nie wiem, że grasz sobie ze mną... pragniesz tego pocałunku.
W jego oczach mogła spokojnie zobaczyć te płonące zadziorne chochliki. Miles nie był bezradnym chłopczykiem, którego taka sytuacja skrępuje. Zdecydowanie nie. Mówił dalej do niej.
-Pragniesz znów poczuć moje usta, bo choć tamten był z zaskoczenia to był o wiele lepszy niż większość poprzednich pocałunków które przeżyłaś...
Drugą ręką teraz odgarnął jej kosmyk włosów z twarzy. Ten nieporadny, który wcześniej opadł. Gdzieś tam dotarło do niego, że przyjmowane są ostatnie odpowiedzi w konkursie o kupony.
-Jak Twoja odpowiedź?
Zapytał jak gdyby nigdy nic, odwrócił lekko głowę i spojrzał na stanowisko, a potem znów na nią.


Sophie Golighty
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
ODPOWIEDZ