Miasteczko Cape Coral, ponad godzina drogi od Hope Valley
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

#18

Hunter McKay

Kończyły się już zapasy blondynki jeśli chodziło o herbatę. A skoro postanowiła prowadzić obecnie swoisty detoks, bez jakichkolwiek używek to musiała zrobić sobie nowe zapasy herbat ziołowych i zielonych, które będą oczyszczały jej organizm ze wszystkiego, czym mogła struć się przez te wszystkie lata. I teoretycznie wszystko było łatwe, bo pójdzie do sklepu z herbatą i kupi, a w praktyce okazało się to nieco trudniejsze, bo jak się okazało to jest tak wiele rodzajów herbat, że nawet nie miała o tym zielonego pojęcia. Zatem stanęła tak przy jednej z półek i przypatrywała się etykietom, mówiącym o nazwie herbaty, a także o kwiatach czy ogółem roślinach, które zawiera. Zaczynało ją to przerastać powoli, więc gdy obok pojawił się jakiś mężczyzna, postanowiła skorzystać z jego pomocy, mając nadzieję że będzie to lepszy znawca herbaty od niej samej.
- Przepraszam, może możesz mi pomóc? Szukam herbaty, najlepiej takiej bardzo zdrowej, która jednocześnie usuwa te wszystkie nazbierane przez lata hektolitry kawy, czy jakiegoś alkoholu. No i wolałabym by nie działała zbyt pobudzająco, wolę jakieś uspokajające, znasz takie? - zagaiła zatem do bruneta i wzruszyła ramionami, bo jednak to zadanie ją pokonało, a nie powinno przecież. O wiele łatwiej było zamówić mieszankę herbat przez internet, ale skoro chciała zrobić zakupy w realu, to teraz zastanawiała się co wybrać. Potrzebowała dłuższej chwili, by zauważyć jego podobieństwo do kogoś, kogo już znała. Czy to nie był brat Aarona?
- Tak w ogóle to czy nie jesteś bratem Aarona? - zapytała, bo ona w tym czasie opiekowała się zwierzętami jego brata i jeśli on jak się domyślała naprawdę jest tym, za kogo go miała to pewnie wie, jak długo nie będzie drugiego pana McKay w mieście.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

#19 + Outfit

Herbata to było coś stałego w życiu Huntera. Pił ją nawet kilka razy dziennie i póki co nic się jeszcze w tym aspekcie nie zmieniło. Czasem może zamieniał ją na kawę w towarzystwie Creeda, ale to tylko w wyjątkowych sytuacjach. Było to coś takiego, czego nie mogło zabraknąć w jego domu. Mógłby mieć pustą lodówkę, nie mieć mebli i ubrań, ale musiał mieć czajnik i kubek, żeby móc pić swój ulubiony napój. Dlatego jak tylko zauważył zmniejszające się zapasy tego ulubionego napoju wyruszył do miejsca, gdzie był chyba stałym klientem i powinien zapytać o jakąś kartę z rabatami za tak duże zakupy.
Na samym początku zawsze sprawdzał czy są jakieś nowości, które mógłby wypróbować, a dopiero potem szukał swoich ulubionych bez których nie mógł przeżyć. Jeśli wyszedł kiedyś z tego sklepu z ilością opakowań mniejszą niż dziesięć to był cud. Zastanawiał się właśnie czy próbował już połączenia wiśni, marcepanu i cynamonu, kiedy usłyszał głos osoby, która najwyraźniej zwracała się właśnie do niego. I wcale nie była to zdenerwowana ekspedientka, że za długo wybiera herbatę.
— Huh? — rzucił wyrwany z zadumy, odwracając się w stronę niskiej blondynki. Wysłuchał uważnie jej słów, zastanawiając się nad odpowiedzią. Oparł się ręką o ladę, szukając wzrokiem odpowiedniego słoika. — Co powiesz na rumianek z kwiatem pomarańczy i liśćmi czarnej porzeczki? — zapytał, wskazując na odpowiedni słoik i zerknął na dziewczynę.
Słysząc pytanie o swojego brata lekko się zdziwił, bo się go po prostu nie spodziewał. Jeszcze chyba nigdy nie miał takiej sytuacji, że ktoś łączył go z Aaronem. Może mieli za mało wspólnych znajomych, którzy mogliby ich kojarzyć?
— Aż tak jesteśmy podobni? Bo zawsze żartuję, że podmienili któregoś w szpitalu i matka nas oszukuje — zaśmiał się, przeczesując włosy palcami.

Noelle Covington
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Hunter McKay

Gdy mężczyzna spojrzał na nią wyraźnie zdezorientowany to powtórzyła jeszcze raz swoje zapytanie, bo uznała że ten może się zamyślił, czy coś i w ogóle nie usłyszał, co blondynka do niego mówi. A wyglądał o wiele pewniej niż ona, więc na pewno znał się na herbatach bardziej od niej. Uśmiechnęła się gdy usłyszała odpowiedź na swoje powtórzone pytanie.
- Brzmi smakowicie, ten aromat musi być niepowtarzalny, uwielbiam zapach kwiatu pomarańczy. A to oznacza że jest ona bardzo kwaśna i trzeba dodać brązowego cukru by móc ją pić? - kwiat pomarańczy, nawet o takim zapachu kulki do kąpieli miała, więc mogłaby się rozkoszować tym zapachem dość długo, a liść porzeczki to nie wiedziała jak pachniał, ani jak smakował. Skoro jednak pomarańcza jest kwaśna, czarna porzeczka również to tylko rumianek mógłby złagodzić nieco ten kwaskowaty smak, prawda? A jeśli chodzi o herbatę, to nie wszyscy lubili kwaśne smaki, więc żeby znów pić zdrowo to słodziła obecnie brązowym cukrem, który jednak był zdrowszy od białego.
- A jaką ty masz? - zapytała, spoglądając na słoik, który to mężczyzna trzymał w ręku, bo skoro ktoś bierze coś sprawdzonego to może właśnie to powinna spróbować? No chyba że dla niego ten smak był również nowy, to wtedy lepiej nie, bo nie wiadomo jak na nią zadziała.
- Macie podobne rysy twarzy i oczy. - wspomniała, przyglądając mu się z bliska. Ogółem może trochę strzeliła w kolano, bo Azjaci mieli ogółem bardzo podobne rysy twarzy między sobą, ale cii, tych dwóch różnił według blondynki kolor włosów i to, że Hunter miał bardziej wyraziste brwi? I chyba miał więcej tatuaży, bo nie pamiętała czy Aaron jakiekolwiek ma.
- Na pewno was nie oszukuje, jak się dobrze przyjrzy każdemu z was to widać podobieństwo. Nie żebym się jakoś często przyglądała Aaronowi, czy coś, ja na razie opiekuję się jego zwierzętami, ale to też tylko na chwilę. - a po co się z tego w ogóle tłumaczyła? Bo miała wrażenie że głupio to zabrzmiało że przygląda się jego bratu tak często, że rozpoznaje jego rysy u drugiego McKaya.
- To ty prowadzisz ten remont u niego w domu, prawda? - zapytała co by zmienić temat, żeby zbyt długo Hunter się nie zastanawiał nad jej pokrętnymi słowami.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— Nie jest zbyt kwaśna, ale brązowy cukier na pewno jeszcze bardziej złagodzi jej smak. Mimo wszystko sądzę, że i bez tego jest całkiem smaczna. — przyznał. Jako miłośnik herbaty uwielbiał próbować różne smaki i nie trafił jeszcze na połączenie, które by mu nie odpowiadało. Na pewno też aż tak nie odczuwał kwaśnego smaku, bo był do niego przyzwyczajony i po prostu nie robił na nim wrażenia.
— Hmm… ta ma chyba kandyzowanego ananasa o ile dobrze pamiętam, a do tego suszony banan, rodzynki, kwiat hibiskusa, liofilizowane truskawki i płatki nagietka. Całkiem słodka, ale koniecznie musiałabyś spróbować z miodem jeśli byłabyś zainteresowana — powiedział, unosząc wyżej słoik, wskazując poszczególne składniki. Lubił takie ciekawe połączenia, a owoce jak już namiękły od ciepłej herbaty były całkiem smaczną przekąską.
— Tak? — uśmiechnął się. No oczy to było akurat coś co właśnie łączyło go z bratem, rysy według niego mniej, ale jak tu porównać się do kogoś kogo widujesz czasem codziennie? On po prostu tego nie zauważał, chociaż powinien bo był artystą i był w stanie zauważyć naprawdę wiele szczegółów. Może jego oczy były już po prostu znudzone tym widokiem i zaczynały się lenić podczas spotykań z bratem, skoro obca osoba była w stanie to zauważyć.
— Zwierzętami? — zdziwił się. Brat zwykle zwierzaki podrzucał jemu, bo miał bliżej. Nie ważne, że miał na nie alergię i męczyło go kichanie dosłownie co chwila, ale tak niewielki dyskomfort nie powodował, że odmawiał mu pomocy. I tak większość dnia był poza domem, wpadając tylko na moment w czasie przerwy na obiad, żeby wyprowadzić Tobena na spacer. Brat najwidoczniej znalazł dla niego zastępstwo. Ciekawe z jakiego powodu? Przyszło mu na myśl, że może jego i blondynkę coś łączy, ale nie wypadało mu jej o to zapytać.
— Jaki remont? Aaron chyba zapomniał mnie o czymś poinformować. Typowe. — zaśmiał się, kręcąc głową. Ostatnimi czasy może niewiele rozmawiali, bo był skupiony na Creedzie i problemach Kaia, ale brat chyba powinien mu o czymś takim wspomnieć, prawda? Chyba będzie musiał do niego zadzwonić jak tylko wróci do domu. — Przepraszam, nie przedstawiłem się. Jestem Hunter. — przedstawił się, wyciągając rękę w jej kierunku.

Noelle Covington
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Hunter McKay

Skoro Hunter tak polecał tę herbatę to brzmiał przy tym całkiem wiarygodnie, przez co Noelle zdecydowała się jednak wziąć tę kombinację smakową. Może i mieli różne kubki smakowe, ale warto próbować nowych smaków zamiast utartych schematów, prawda? Najwyżej jak nie będzie jej smakowało to już więcej nie poradzi się w sprawie herbat Huntera, proste.
- W takim razie zaryzykuję. Ale ta twoja brzmi równie ciekawie, zatem może wezmę obie. Tylko miód muszę dokupić, bo dawno nie jadłam. - ona wolała masło orzechowe wyjadać prosto z kubeczka przy otwartej lodówce i nigdy nie było jej go mało, gdy obiecała sobie "jeszcze jedna łyżeczka" to kończyło się zwykle na pustym słoiku. Ale jak do tego doszło? Tego nie wiedziała. Zgarnęła zatem póki co oba słoiki z herbatą.
- A skoro i tak robię zapasy to jaką jeszcze polecasz? - zapytała, bo co się będzie ograniczać? Po wypłacie była, to mogła poszaleć. Kiedyś szalała na działach z winami, kosmetykami czy ciuchami, ale czasy się zmieniają i teraz szaleje na zabawkach dla psa oraz herbatach i zdrowej żywności, a także sportowych strojach na jogę.
- Tak, Tobym, Zizi i Puszkiem. Znaczy się Aaron wcale nie nazwał nowego kota Puszkiem, ale skoro on nie ma imienia, a jakoś powinnam się do niego zwracać to mówię do niego Puszek. Najwidoczniej mu się to podoba, bo reaguje gdy się tak do niego zwracam. - czyżby to był jej pierwszy sukces wychowawczy zwierząt? Może przebywając z ich całą czwórką, wliczywszy w to jej psa i listą sporządzoną przez McKaya miała wrażenie że rozumie futrzaki łatwiej. Także nie było tak źle jak się do tamtej pory obawiała.
- Woda mu wylała i przez to ma remont w domu, który nadzoruje jego brat na czas wyjazdu służbowego. Myślałam że skoro jesteś jego bratem to właśnie ty się tym zajmujesz. I wspominał coś o tym że masz alergię więc nie możesz się zająć jego pupilami. - wytłumaczyła, bo teraz poczuła się niezwykle głupio sprzedając Aarona Hunterowi, ale była pewna że to o nim ostatnio mówił jej przyjaciel. Na szczęście ten się jej przedstawił, więc mogła zrobić to samo, podając mu wolną dłoń.
- Noelle, miło mi poznać. - powiedziała, uśmiechając się do mężczyzny.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— Tu niedaleko jest świetny sklep, którego właściciele sprzedają miód z własnej pasieki. Jest naprawdę dobry i robią nawet ciekawe połączenia na przykład miód z truskawkami. Koniecznie musisz go spróbować. — zachęcił, uśmiechając się. Kochał wszystko co słodkie i był łasy na takie smaki, nie czując wcale, że przesadza. Pewnie dlatego tak chętnie objadał się ciastami upieczonymi przez przyjaciela, który codziennie wymyślał nowe połączenia. Może powinien mu sprezentować właśnie taki słoiczek miodu i dać zadanie, żeby spróbował upiec coś z wykorzystaniem go?
— Ta egzotyczna jest też dobra. — powiedział, wskazując na kolejny słoik. — Ta dalej z czerwonymi kuleczkami smakuje jak święta. Cynamon, pierniczki, pomarańcze i coś słodkiego, ale nie pamiętam co, ale to chyba raczej grudniowa herbata, chociaż możesz zaryzykować. — odparł, opisując jej jeszcze kilka smaków, żeby miała większy wybór. Według niego herbat nigdy za wiele, ale ona mogła ograniczyć się do dwóch albo trzech, bo może jej się nie spodoba?
— Aaron i jego zwierzyniec. Będzie musiał przywyknąć, że jego nowy kot ma już imię i nie może go zmienić. — powiedział rozbawiony. Dziwił się, że do tej pory nie nazwał swojego nowego pupila, ale każdy potrzebuje czasu i może czekał, aż przyjdzie mu do głowy idealne? Bo daj kotu na imię Mruczek, a okaże się wredną mendą, która nie zamruczała ani razu. Sam nie wiedziałby jak nazwać swojego zwierzaka, bo znał jedynie takie nudne i uniwersalne imiona, a on wolałby coś oryginalniejszego, bo taki w sumie miał styl.
— Może miał na myśli starszego brata? Bo jest tam nas całkiem sporo, ja skoro nic nie wiem… dam mu znać, żeby bardziej precyzował co ma na myśli. Ale rzeczywiście mnie dotyczy kwestia z alergią, chociaż w razie konieczności jestem w stanie się nimi zająć przez co spędzę tydzień na kichaniu, ale kto by się tym przejmował. — zaśmiał się, wzruszając ramionami. Lubił zwierzęta i żałował, że nie mógł mieć własnego właśnie z powodu alergii. Pies Creeda jedynie jakoś mniej na niego oddziaływał.
— Mi również, Noelle. Zainteresowana jeszcze jakąś herbatą? — zapytał, zerkając na ścianę z mnóstwem przeróżnych słoików.

Noelle Covington
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Hunter McKay

Blondynka aż zrobiła większe oczy ze zdumienia. To niektórzy w Hope Valley mieli własne pasieki i mieli własne pszczoły, dzięki czemu mieli własny miód na sprzedaż? A ona całe życie tkwiła w fakcie, że jak chce się prawdziwego miodu to trzeba udać się na farmy poza miastem, w okolicznych wsiach, dlatego sama jak kupowała to głównie ten miód sklepowy. A czasem trafiła na więcej cukru niż miodu w miodzie, więc odchodziła powoli od tego cudownego smaku.
- Zwykle kupowałam te tradycyjne miody kwiatowe, ale z chęcią spróbuję czegoś nowego. Może nawet wykorzystam go do babeczek i innych ciastek, bo to jeszcze nie jest nie jest takie w pełni oficjalne, ale zamierzam piec ciastka i je sprzedawać. - wyznała mu nieco ciszej, bo jeszcze to nie był jakiś zalegalizowany biznes, nie była pewna czy w ogóle to wypali, więc zrobiła nawet palcem takie "cii" jakby go uciszała. Najpierw musi zrobić badanie konsumenckie czy warto, a potem jakoś wyjść ponad konkurencję, może nawet ją wyprzedzić?
- W takim razie może podejdziemy tam razem? - zaproponowała bo znając życie i to jak zakręcona, czy roztrzepana potrafiła być to pewnie by zapomniała, albo co gorsza nie znalazła tego miejsca i się sfrustrowała, co by odbijała poprzez kolejne godziny na jodze.
- Święta raczej nie, tą to dopiero na grudzień kupię, ale egzotyczna brzmi ciekawie. O i ta, tamta też. - i tak wybrała kilka z jego propozycji, uzbierając dzięki temu aż pięć różnych smakowych herbat.
- Zakładam że nie będzie zadowolony z tego powodu, że jego kot ma takie zwyczajne imię. - zaśmiała się, bo jednak uważała że Toby i Zizi to też były bardziej wyszukane imiona, a nie taki Puszek. Noelle jednak wolała prosto nazywać zwierzaki, stąd jej pies, a dokładniej suczka wabiła się Fifi.
- Może masz rację, Aaron nigdy nie wspominał ile was jest, ja też w sumie go nigdy o to nie spytałam. To gdyby kolejny raz wspominał o bracie to ilu was jest? - od razu postanowiła się tego dowiedzieć na wypadek gdyby znowu miała pomylić kolejnego z braci McKaya.
- Nie ma na sierść zwierzęcą jakiegoś odczulania czy coś? - sama na szczęście żadnych alergii nie miała, więc nie miała zielonego pojęcia czy taką alergię na sierść zwierzęcą można jakoś łagodzić, tudzież leczyć.
- Myślę także nad tymi czerwonymi herbatami, co o nich sądzisz? - uważała już Huntera za eksperta od herbat, stąd jej liczne pytania na ich temat skierowane do bruneta.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— O, babeczki z tym miodem na pewno będą czymś ciekawym. — zgodził się, bo w końcu dopiero co sam się wpadł na to samo. Idealnie, że nie tylko on uznał to za dobry pomysł godny wykorzystania. — Naprawdę? Znam twoją konkurencję i będziesz miała trudne zadanie, ale chyba lubisz wyzwania, co? — zapytał ciszej, skoro przeszli na konspiracyjny ton. Nie umiał jakoś zachować dla siebie, że zna świetnego cukiernika nad którego umiejętnościami zachwycał się praktycznie codziennie. Miał tylko nadzieję, że dziewczyna się nie zniechęci przez coś takiego i jednak spróbuje swoich sił, bo na tym rynku jest miejsce dla wszystkich. Jakoś nie słyszał, żeby ktoś miał monopol na ciastka.
— Pewnie. Akurat potrzebuję taki kupić, więc przy okazji pokażę Ci dokładnie gdzie się ten sklep znajduje, żebyś przypadkiem się nie zgubiła. — powiedział, kiwając głową. Idealnie, uzupełni swoje zapasy i rzeczywiście kupi taki miód dla Creeda, ale czy wybierze ten z truskawkami czy postawi na inne połączenie? Będzie się musiał jeszcze zastanowić, bo mieli całkiem spory wybór i wszystkie mu smakowały, ale ten z imbirem i czosnkiem raczej nie nadawał się do wypieków. Chyba.
Uśmiechnął się, widząc, że Noelle zdołała wybrać dla siebie kilka herbat.
— Czy ja wiem? Imię jak imię tak naprawę i jeśli kot je zaakceptował raczej już mu go nie zmieni, więc spokojnie. Pewnie nawet Ci podziękuje za wybranie imienia za niego. — odparł, uśmiechając się. Aaron rzadko kiedy się denerwował, a już na pewno nie zrobiły tego z takiego powodu.
— Ogólnie jest nas siódemka, ale jeśli chodzi o tą męską część to jest nas piątka. Jakimś cudem trafiły nam się dwie siostry i wykorzystują nas potem jako niańki dla swoich dzieci, także jakbyś trafiła kiedyś na Aarona z dziećmi to nie są jego. — zaśmiał się. Kilka razy sam słyszał jak różne kobiety na mieście chwalą ich umiejętności zajmowania się dziećmi i zazdroszczą ich partnerką. Czasem głupio mu było wyprowadzać je z błędu, więc po prostu dziękował i odchodził, wołając „swoje” dzieci. Niby coś tam umiał, ale póki co nie widział siebie w roli ojca. Sam był jeszcze trochę jak dziecko, zwłaszcza dla pewnej bliskiej osoby dla której był taki soft, co tak trochę nie pasowało do jego wyglądu, ale kto by się tym przejmował?
— Dobre, ale chyba nie myślisz o odchudzaniu? — zapytał. Dobrze znał właściwości odchudzające tych herbat i według niego Noelle tego nie potrzebowała, ale nie przyglądał jej się jakoś nachalnie, jedynie pobieżnie lustrując jej sylwetkę kiedy na nią patrzył.

Noelle Covington
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Hunter McKay

Gdy mężczyzna potwierdził że jej pomysł z babeczkami z miodem był całkiem dobry to tym bardziej się upewniła w tym, że należy takie zrobić na spróbowanie. Ale gdy dowiedziała się o konkurencji to na chwilę zwątpiła, bo czy jest w stanie pokonać mistrza ciastkarstwa? A może to ktoś początkujący w tej branży podobnie jak ona? Wtem weszła w nią nowa chęć wzięcia udziału w tej konkurencji, a może też i nauczenia się czegoś nowego od tego drugiego cukiernika?
- W takim razie podejmę się wyzwania, ale pod warunkiem że poznam swoją konkurencję. - bo żeby konkurencja była uczciwa to powinno się znać z potencjalnym konkurentem i wiedzieć co nieco o jego umiejętnościach, by się nie ośmieszyć. Kto by chciał konkurować będąc myszą z taką żyrafą w konkursie wysokości i sięgania po liść z danego drzewa? No właśnie.
- Super, będę ci niezwykle wdzięczna z tego powodu. - posłała mu nawet uśmiech wdzięczności, bo znając ją i jej orientację w terenie to na pewno zgubiłaby się na pierwszym lepszym zakręcie. Dobrze że jeszcze trafia sama do domu.
- No nie byłabym tego taka pewna, mam wrażenie że Kai szuka wyjątkowego imienia dla swojego pupila. A jego kot mam wrażenie zareaguje na każde imię jakie się do niego powie, pod warunkiem że powie się je właściwym tonem i z saszetką jedzenia w ręku. - no jakby nie patrzeć jedzonko było tajną bronią na zwrócenie na siebie uwagi zwierzaka, ponadto nie od dziś wiadomo że nasi zwierzęcy przyjaciele reagują głównie na ton głosu właściciela, a nie na wypowiadane przez niego słowa, nawet było na ten temat doświadczenie badawcze, w jakimś artykule weterynaryjnym czytałam. Zaśmiała się wręcz na jego kolejne słowa.
- Dobrze, będę pamiętać, chociaż pewnie bym się pomyliła widząc go z dziećmi, bo przecież miał żonę, prawda? - coś tam słyszała pewnie, albo sam Aaron mówił, nie wdając się w szczegóły. Nie wszystkim małżeństwom się udawało, stąd blondynka nie wtrącała się w te sprawy, wierząc że jak ktoś zechce to sam powie dlaczego w związku mu nie wyszło. Czy sama by się tym chwaliła? Przyjaciółkom takim jak Trinity czy Kayli owszem, ale mężczyźnie raczej nie, bo to takie okazanie porażki na tle uczuciowym. Nikt nie chce przecież przyznawać się do porażek życiowych, czyż nie? Sama spojrzała na swój strój, czy wyglądała w nim na grubą?
- Nie, to ten strój tak mnie tylko pogrubia. Myślisz że powinnam zacząć się odchudzać? - może Hunter właśnie zasugerował jej że do jogi powinna dodać jakieś elementy poruszania się, jakieś bieganie czy coś? Ale ona po 500 m padnie zapewne na zawał, więc nie radzę.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

— Hmmm… jestem pewien, że Creed chętnie się spotka i wymieni doświadczeniem. Może nawet da Ci kilka rad na początek. — raczej nie sądził, że Creed będzie robił problem z tego powodu. Był bardzo przyjazny i dogadywał się z każdym, nawet takim smutasem jak on, chociaż nawet na niego potrafił wpłynąć nastrój cukiernika. Był zdecydowanie zbyt słodki, zupełnie jak babeczki, które tak namiętnie piekł.
— Nie ma problemu. — rzucił i skinął głową. Już nie był zdziwiony, że ktoś może nie być w stanie odnaleźć drogi, która według niego była prosta, ale on już ją znał na pamięć. Czasem łatwo jest się zgubić, mając niby łatwą instrukcję, która każe skręcić raz w lewo, potem prosto i dalej w prawo. Wystarczyło raz pomylić strony i jesteś w zupełnie innym miejscu.
— Jeśli chodzi o jedzenie zwierzęta chyba zareaguje na każde imię. W sumie nie wiem czy to ta saszetka, którą się im macha przed nosem nie działa bardziej, niż wołanie. No nic, ale może Puszek do tego przywyknie. — powiedział. Nie miał zwierząt przez alergię i nie do końca ogarniał ich zwyczaje, ale nie mogły byś aż tak skomplikowane do zrozumienia? Honey bardzo szybko się uczył, ale to pewnie zasługa Creeda, który dobrze go wychowywał.
— No tak, miał żonę. Ale nie mieli dzieci. Nie jestem chyba odpowiednią osobą, żeby o tym opowiadać, bo jednak nie wiem jakimi szczegółami Aaron chciałby się podzielić. — odparł, wzruszając ramionami. Nie chciał wyjawiać sekretów swojego brata, który ciężko przeżył okres uzależnienia, a co za tym idzie reszta rodziny. To co się stało między nim, a żoną… no to nie jest jego sprawa. Był dorosły i nie mógł go pouczać. Dobrze jednak, że Aaron doszedł do siebie i nie przeżywał tego do tej pory.
— Nie, nie, nie, to nie tak. Przepraszam jeśli tak to zrozumiałaś. Po prostu czerwona herbata często jest używana przy odchudzaniu i po prostu… może zakończę to w tym momencie, zanim palnę coś jeszcze, dobrze? — uśmiechnął się nerwowo i podrapał po karku. Cholera, tego jeszcze brakowało, żeby jakaś kobieta poczuła się źle z jego powodu. Czasem potrafił coś palnąć, ale nie chciał nikogo tym urazić. — Wybrałaś już wszystko co chciałaś? — zapytał, chcąc zmienić temat, a sam podał sprzedawczyni wybrane przez siebie herbaty i zapłacił za nie. Skoro mieli pójść jeszcze po miód chyba nie było sensu stać i zastanawiać się dłużej, zajmując tym samym czas nowej znajomej.

Noelle Covington
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Blondynka, która postanowiła radykalnie zmienić swoje życie. Rzuciła pracę w kancelarii, wykupiła Muffin's Corner i piecze swoje babeczki, trochę przy tym przybierając na wadze.
28
166

Post

Hunter McKay

Taka wymiana doświadczeń dla jakby nie patrzeć początkującej w tej branży było doskonałą okazją do nauczenia się czegoś więcej. Może blondynka mogłaby to potem wykorzystać w swoim nowym biznesie, który na razie był jedynie w jej głowie i opierał się głównie na słodkich łakociach. Bo kto z nas nie lubi słodyczy, ten musi być bardzo smutnym człowiekiem. A może by podjęła z nim spółkę?
- A czy ten Creed nie szuka może asystentki do nauki zawodu albo wspólniczki do cukierniczego biznesu? - to by było dobrym układem przecież, nie konkurowaliby tylko by ze sobą współpracowali. Już Noelle wiedziała że koniecznie będzie chciała poznać tego całego Creeda i posmakować jego wypieków. Gorzej jak okażą się lepsze od tych wykonywanych przez nią samą. A z tymi ulicami, krętymi zaułkami, kierunkami i kobietami to bywało różnie, bo Noelle nie raz łapała się na tym że gdy tłumaczyła komuś jak ma iść do danego celu to pokazywała w prawo, a mówiła w lewo, aż jej rozmówca się wreszcie zapyta czy ma iść tam gdzie blondynka mu pokazuje, czy tam gdzie mówi. Ważne że na ulicy gdy jechała samochodem nie myliła kierunków, inaczej byłaby katastrofa murowana, a blondynka nigdzie by nie zdążyła na czas, ani nawet nie docierałaby na miejsce. Ale przy wspomnieniu o zwierzętach zaśmiała się.
- Tutaj muszę przyznać że saszetka z jedzonkiem ma swoją magiczną moc, dla niej zwierzę potrafi zrobić naprawdę wiele. Jak trenowałam swoją upartą suczkę to wykonywała sztuczki dopóki dostawała za nie smaczka, gdy jednak chciałam by wykonała daną sztuczkę, nie mając już smaczków to za nic nie dało jej się nakłonić do tego, ani tym bardziej nakazać jej wykonanie działania. - opowiedziała tym samym o swoim doświadczeniu z Fifi, która to była wyrafinowaną manipulantką jednak, bo wiedziała jak oszukać swoją panią. Noe musiała się kiedyś poddać, bo jak można walczyć z uparciuchem w nieskończoność?
- Nie, jasne, chodziło mi tylko o to, że wiem że Aaron miał żonę, stąd widząc go w towarzystwie dzieci można było odnieść mylne wrażenie, że to jego dzieci, ale na co dzień są z matką, do niego przyjeżdżają na weekend. Wiesz co mam na myśli, układy po rozwodzie. - no i wyszło że jest wścibska i dopytuje mężczyznę o jego brata, a niekoniecznie o to jej chodziło, tylko o sam fakt tego, że mogłaby uznać maluchy z drugim McKayem za jego własne pociechy, bo jednak nadal pracowała w kancelarii prawnej i wiedziała jak często kończyły się rozwody i to, że zwykle to matka dostawała całkowitą opiekę nad dziećmi, a ojciec widywał je głównie w kilka weekendów w miesiącu.
- Tak, będzie lepiej jeśli nie będziemy mówić o nadmiernej wadze. - tak by było najlepiej, bo jakby Hunter powiedział za dużo to Covington na pewno poczułaby się urażona, a urażona kobieta to jednak niebezpieczna kobieta, lepiej z nimi nie zadzierać, bo czasami budzą się w nich ukryte demony i uśpione diablice.
- Tak, tak, już płacę. - i tak też zrobiła, zapłaciła za siebie, spakowała herbaty do szmacianej torby z jakimś napisem dodającym odwagi, po czym wyszła ze sklepu w towarzystwie Huntera, udając się pewnie po te ciekawe miody. I nie wiem czy w tym momencie jeszcze pociągniemy akcję miodową czy już nie, więc napisz na pw najlepiej.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Take a chance and roll the dice Like an angel 2021 Where is my pet? I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRACA W GASTRONOMII BYK PSIARZ LEKOMAN Mój dom przypomina dżunglę Jestem numerologiczną jedynką Zajadam smutki bezsenność to moja przyjaciółka Na smutki piekę ciasteczka Bezpłodny/a Pijam ziółka Zmagam się z wypaleniem zawodowym SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO FEAR FACTOR STOLEN IDENTITY KING OF THE JUNGLE Odlotowe Agentki sticks and stones Bad dog I see fire
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ