Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Brantley miał przed sobą dwudziestoczterogodzinną zmianę w pracy. Miał jakieś dziwne przeczucie w sobie, że coś złego się wydarzy, a jego intuicja nigdy go nie zawodziła. Przebrał się w swój mundur, w którym wyglądał nader dobrze, ostatnio trochę mu się przypakowało, ale ciuchy nadal leżały jak ulał z czego się cieszył, bo nie lubił chodzić na zakupy. Najlepiej zamawiać to wszystko przez internet i by pasowało na niego. O tak, to naprawdę ułatwiłoby mu życie, ale tak naprawdę nie ma za łatwo.
Siedział w pokoju wspólnym, kiedy dostali wezwanie do palącego się na obrzeżach magazynu. W mgnieniu oka jednostka była gotowa do akcji. Było prawdopodobieństwo, że ktoś jest w środku, więc bardzo szybko trzeba było działać by uratować życie. Akcja trwała w najlepsze, podczas przeszukiwania magazynu Hamilton znalazł dziewczynę. Była nieprzytomna, szybko sprawdził jej powierzchowne rany, po czym ją wyniósł z palącego się budynku prosto do karetki pogotowia, ponieważ potrzebowała szybkiej pomocy medycznej, a Rudy wrócił do budynku, by wrócić i sprawdzić teren. Nie spodziewał się, że to się tak skończy. Wszedł w sam środek, ale właśnie w tym momencie dość spora belka po prostu się upaliła i runęła całym swoim ciężarem na młodego strażaka. Nie było dobrze, strażak stracił przytomność i miał wiele obrażeń. Poleżał tam chwilę dopóki nie znaleźli go koledzy i został odwieziony do miejscowego szpitala ambulansem. Od razu został poddany szeregowi badań mających na celu ustalić co mu się stało. Obrażenia wewnętrzne i uraz głowy, dość poważny. Został przeniesiony na salę. Środki przeciwbólowe działały, więc jego zmysły były przytłumione. Nie miał pojęcia gdzie się znajduje, a przede wszystkim co się stało i kim jest.

Kayla McCarthy
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

006


Właśnie zamykała kwiaciarnię gdy dotarła do niej wiadomość o pożarze magazynu. Wiedziała, że Bran bierze udział w akcji, bo od czasu kolacji byli w stałym kontakcie. Chciała nadrobić z nim ten stracony czas i praktycznie codziennie do niego pisała. Miała tylko nadzieję, że nie była natarczywa i przyjaciel nie miał nic przeciwko. Nie od razu dowiedziała się o wypadku przyjaciela. Dopiero kilka godzin później dostała wiadomość od jednego z jego kolegów ze straży. Na początku nie chciała w to uwierzyć, wmawiała sobie, że to ktoś inny i przez dobre kilka minut kłóciła się z tą osoba, póki nie zobaczyła wiadomości i nie ujrzała filmiku, jak strażacy wynoszą jednego ze swoich kolegów.
Nie do końca pamiętała drogę z Hope Valley do Cape Coral. Chyba przekroczyła prędkość i pewnie za kilka dni dostanie zdjęcie z mandatem do opłacenia. Trudno, zapłaci za niego. To Brantley był ważniejszy. Zaparkowała pod szpitalem i zaraz przy wejściu czekał na nią jeden z pracowników Hamiltona. Chwyciła go za dłoń pytając co się stało. Mężczyzna ciągnął ją za sobą przez szpitalne korytarze i opowiadał o akcji, w której wszyscy brali udział. Płakała i nie potrafiła przestać. Martwiła się o przyjaciela. Gdy dotarli na miejsce okazało się, że z pokoju, w którym leżał Brantley, właśnie wychodziła pielęgniarka. Poinformowała ich, że pacjent właśnie się obudził i można go odwiedzić, ale pojedynczo. Oczywiście chciała wejść pierwsza i tak też zrobiła. Przed wejściem do sali doprowadziła się do porządku, nie chciała, żeby przyjaciel widział ją w takim stanie. Znała go i wiedziała, że nie chciałby, aby płakała. Gdy tylko weszła do sali, zauważyła, że przyjaciel nie śpi, ale miał zagubione spojrzenie. Miał zabandażowaną głowę i ten widok był okropny. Zamknęła cicho drzwi i powoli podeszła do jego łóżka.
– Hej… – Obserwowała go uważnie swoimi niebieskimi oczami. – Jak się czujesz? – Sięgnęła po taboret i usiadła na nim. Przysunęła się do jego łóżka i musnęła palcami jego dłoń. Zerknęła na jego twarz sprawdzając jego reakcję.

Brantley J. Hamilton
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Gdy dojechali na miejsce okazało się, że sytuacja jest naprawdę tragiczna i trzeb działać szybko by ogień się nie rozprzestrzenił dalej. Panowie bardzo szybko się uwinęli, by rozłożyć sprzęt i wziąć się za gaszenie pożaru. Brantley miał jakieś dziwne przeczucia, sam nie wiedział skąd mu się to wzięło, ale musiał zdusić w sobie te uczucia by skupić się na dobrym wykonaniu swojego zadania, które było dość niebezpieczne, ale trzeba było sprawdzić co się takiego stało i czy aby ktoś nie został. Nie chciał znaleźć po ugaszeniu budynku zwęglonych zwłok. Czasami nie dało się tego uniknąć. W Londynie zdarzyło mu się kilka takich przypadków, gdzie po sprawdzeniu okazywało się, że nie wszyscy zostali uratowani, ponieważ strażakom nie udało się dotrzeć na czas. Takie rzeczy się czasem zdarzają, gdy pożar szybko i agresywnie się rozprzestrzeniał i nie da się go odpowiednio opanować. Zawsze jest to pewnego rodzaju porażka, ale jest to siła wyższa, z którą nie da się walczyć, ponieważ jest to okropny żywioł.
Lekarze powiedzieli Rudemu, że miał dużo szczęścia, bo mogło się to skończyć nawet śmiercią, albo trwałym kalectwem, gdyby belka upadła w inny sposób. Ochronił go tez pełny ekwipunek strażacki, jednak bardzo ucierpiał, a najbardziej jego głowa. Nie potrafił rozróżnić co go boli, a co nie. Wszędzie miał ślady wypadku. Pewnie gdzieś znalazło się poparzenie pierwszego czy nawet drugiego stopnia po tym jak padł długi na podłogę palącego się magazynu.
Brantley chyba dryfował na granicy jawy i sny, ponieważ w pierwszej chwili nie zareagował na delikatny kobiecy głos, ale gdy usłyszał go ponownie otworzył oczy i spojrzał na czarnowłosą dziewczynę.
- Kim jesteś? - zapytał i zmarszczył brwi przez co zabolała go twarz. Jęknął.

Kayla McCarthy
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Wiedziała, że był w ciężkim stanie i cieszyła się, że miał na sobie ochronny strój, który dosłownie uratował mi życie. Nie chciała myśleć co by się z nim stało, gdyby nie miał kasku… Serce bolało widząc go w takim stanie. Gdyby mogła cofnęłaby czas i zabroniła mu iść na tę akcję… Taaa gdyby to w ogóle było możliwe. Jeśli chodzi o pracę, to przyjaciel był uparty. Oczywiście wysłuchałby ją, ale i tak poszedł do pracy. Doskonale go znała.
Wymienili szybkie spojrzenie, gdy otworzył oczy i spojrzał na nią delikatnie rozmazanym wzrokiem. To pewnie wina leków i tego wszystkiego co się stało. Zabrakło jej powietrza w płucach, gdy spytał kim jest. Tego się nie spodziewała. Odruchowo zabrała palce z jego dłoni, jakby bała się, że jej delikatny dotyk sprawi mu przykrość.
Nie pamiętał jej. Oddychała głęboko i patrzyła na twarz przyjaciela.
– Boli Cię głowa? Jeśli chcesz zawołam pielęgniarkę… – Domyślała się że każdy ruch sprawia mu ból, a ona chciała mu pomóc. Bała się powiedzieć mu kim jest, ale była jedną najbliższą mu osobą – zaraz po siostrze; i właśnie w tej chwili zorientowała się, że musi poinformować ją o wypadku.
– Mam na imię Kayle… – Odezwała się cichym i spokojnym głosem. Zdjęła rękę z łóżka i położyła ją płasko na kolanie. Zabrała ją, żeby jej nie korciło, aby go dotknąć. Nikt z nich nie był pewny, jak zareagowałby na jej dotyk. – Jesteśmy przyjaciółmi… Znamy się już kilka lat… – Zagryzła wargę skupiając uwagę na jego oczach. – Pamiętasz mnie? … Wypadek? – W tym momencie zadrżał jej głos. Nie spodziewała się, że przyjaciel straci pamięć. To był problem, ale przecież go nie zostawi! Tylko w takich sytuacjach najlepiej jeśli zajmie się nim siostra bo w sumie są rodziną, tylko McCarthy nie wiedziała czy aktualnie jest w mieście i mogłaby przyjechać zająć się bratem.
– Potrzebujesz czegoś?

Brantley J. Hamilton
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Dla niego bezpieczeństwo zawsze było na pierwszym miejscu, musi być, ponieważ ta praca tego wymaga. Nie chce się niepotrzebnie narażać, a przed wszystkim swoich współpracowników, ponieważ każdy podczas akcji ma przydzielona zadanie i on nie może się jeszcze martwić o to, że któryś naraża swoje życie przez brak odpowiedzialności. Co prawda zdarzają się wypadki, bo strażacy nie są wstanie przewidzieć zachowania budynku, który płonie. Zawsze coś może odpaść, spaść lub się zawalić.
Lekarz i chyba nawet pielęgniarka poinformowała go, że może się w taki sposób właśnie czuć. Dostał silne leki przeciwbólowe, coś tam słyszał o morfinie, ale w takim stanie w jakim się teraz znajduje to mogli mu wcisnąć wszystko, a on by tylko przytaknął, bo ból przytępiał jego zmysły, co było normlanym w takiej sytuacji. Pewnie możliwość jasnego myślenia wróci do niego za jakiś czas, ale różnie to bywa. Nie chce udawać twardziela, który poradzi sobie z bólem sam, bez leków. Nie jest idiotą.
- Nie, nie wołaj nikogo. - powiedział do dziewczyny i w pierwszym odruchu chciał ją złapać za rękę, jednak szybko przekalkulował, że może go to sporo kosztować, a z drugiej strony nie miał nawet na to siły. - Zanim mnie tutaj przywieźli to pielęgniarka mówiła, że coś mi dali. – wyjaśnił dziewczynie. Widział, że się o niego martwi, oczy i wyraz twarzy pokazywały wszystko, ale co miał zrobić? Jak w jego głowie panowała kompletna pustka. - Nie, ja nic nie pamiętam. - po raz kolejny zmarszczył brwi w konsternacji. - Co się stało? - zapytał patrząc na nią trochę uważniej, ponieważ zaczął już się odrobine denerwować. Czuł, że ma poważne urazy, jednak nie sądził, że aż tak.

Kayla McCarthy
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Wpatrywała się w swojego przyjaciela i nie wiedziała co zrobić. Z jednej strony chciała mu jakoś pomóc, zawołać pielęgniarkę bo może jednak środek przeciwbólowy, jaki mu dali był zbyt słaby, a z drugiej nie chciała go zostawiać. Gdzie była jego siostra? Skoro jego koledzy wezwali jego to musieli też zdzwonić się z jego rodziną. Zagryzła wargę czując napływające do oczu łzy.
– Jesteś pewny? – Powoli przesunęła spojrzeniem po jego twarzy. W oczach widziała ból i był blady. Okropnie blady. – Chcesz się czegoś napić? Widzę, że pielęgniarki zostawiły wodę. – Przesunęła się bok wyciągając rękę po wodę. Odkręciła butelkę i wlała odrobinę do plastikowego kubka, w którym już była słomka, żeby pacjentowi wygodniej się piło. Nie chciała do niczego go zmuszać, więc czekała aż da jakiś sygnał, że chciałby się napić.
Zastanawiała się, jak dużo nie pamięta i już chciała zasypać go pytaniami, ale w ostatniej chwili się powstrzymała, bo nie mogłoby tylko go zdenerwować lub jeszcze bardziej namieszać w głowie. Widziała, że czuł się zdezorientowany i to było normalne.
– Brałeś udział w akcji… palił się jakiś magazyn i podobno pobiegłeś wrócić i sprawdzić czy ktoś tam jeszcze nie został… co tam się dokładnie działo musiałbyś spytać się kolegi, stoi za drzwiami, jeśli będziesz chciał to go zawołam. – Nieśmiało ponownie wyciągnąć dłoń kładąc ją na jego.
– Doznałeś urazu głowy, więc pewnie dlatego nic nie pamiętasz. Myślę, że z czasem sobie przypomnisz… – Głaskała go delikatnie po dłoni. Widziała, że sytuacja zaczynała go denerwować, nic dziwnego skoro nic nie pamiętał.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Brantley aktualnie został sam, jeśli chodzi o rodzinę. Wszyscy mają go totalnie w dupie więc w dokumentach nie ma żadnej wzmianki o członkach rodziny, która i tak ma gdzieś młodego strażaka, ale cóż można na to poradzić, prawda? On nie będzie nikogo na siłę w swoim życiu trzymać, bo jego rodzina chyba ma w jakie sposób zakodowane to, że w pewnych momentach życia rudowłosego po prostu go porzucają. No życie, nie ma zamachu nad tym płakać, od czasu przyjazdu tutaj jest samodzielnym człowiekiem, co prawda jako dziesięciolatek był bardzo zagubiony przez sytuację w jakiej się znalazł, trzeba było zacisnąć zęby i żyć dalej, by w przyszłości nie mieć do siebie pretensji, że można było coś zrobić lepiej. Nie robił tego, przeszłość to przeszłość. Należy ja zostawić za sobą i tyle.
- Jestem pewny. - westchnął i przymknąć swoje jasne oczy na moment, bo naprawdę zrobiło mu się słabo. Pielęgniarka mu powiedziała, że zanim leki zaczął działać minie trochę czasu, więc nie było sensu kogokolwiek wołać. Chyba, że coś poważnego by mu się działo, a jak na razie się na to nie zapowiadało. - Tak chętnie. - powiedział próbując odchrząknąć przez swoje suche gardło. Nawet go ono bolało, pielęgniarka coś mówiła, że był intubowany.
Słuchał jej uważnie, ale miał wrażenie, że mówi o czymś co nie dotyczy jego.
- Jezu ja nic nie pamiętam… - wyszeptał delikatnie zakrywając wolna ręką oczy, ponieważ delikatny dotyk ciemnowłosej go uspokajał. - Nie musisz, jak na razie nie chce nikogo widzieć. - dodał ciszej, ale nadal miał pustkę a jednocześnie mętlik w głowie. - Lekarz pewnie zaraz do mnie przyjdzie i wyjaśni wszystko. - westchnął po raz kolejny podczas tej rozmowy.

Kayla McCarthy
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Jeszcze nie wiedziała nic o tym, że jego rodzina miała go gdzieś. Nie pytała o nią, bo bardziej interesowała się tym, jak czuje się w mieście i czy w pracy dogaduje się z innymi strażakami. Nie pomyślała nawet, żeby zapytać o siostrę, czy rodziców. W tej sytuacji na pewno go nie zostawi i nie będzie go słuchać, zostanie i się nim zaopiekuję. Sama była dość blisko z rodziną i nie wyobrażała sobie, żeby było inaczej. Bardzo mocno kochała swoją rodzinę, mamę traktowała, jak najlepszą przyjaciółkę, a z bratem łączyła ją więź jakieś nie czuła z nikim. Był powiernikiem wszystkich jej sekretów, wiedział nawet co czuła do Hamiltona, no on wiedział wszystko.
Sięgnęła po szklankę i przesiadła się krzesełka na łóżko, żeby być bliżej. Dwoma palcami złapała za słomkę i nakierowała ją wprost między jego wargi.
– Pij powoli i uważaj, jest zimna – Dodała obserwując go uważnie. Nie chciała, żeby na jej oczach się zachłysnął czy coś, nie była pewna czy jest w stanie mu wtedy pomóc. Dała mu tyle czasu ile potrzebował na wypicie wody. Wróciła na swoje miejsce i ponownie dotknęła jego dłoni. Splotła razem ich dłonie i westchnęła gdy powiedział, że nic nie pamięta.
– Jeśli potrzebujesz spokoju i chcesz posiedzieć sam, to powiedz a ja sobie pójdę… – Mruknęła cicho mając jednak nadzieję, że nie chce zostać sam i potrzebuje jej towarzystwa. – Powinni też zadzwonić do Twojej siostry, nie wiem czy dzwonili do rodziców w Londynie, ale miejmy nadzieję, że tak. – Uśmiechnęła się delikatnie próbując mu tym dodać nieco otuchy. Czy pamiętał swoich rodziców? Czy pamiętał, że miał siostrę u której mieszkał gdy był mały i tak właśnie się poznali?
– Jesteś w stanie powiedzieć mi co pamiętasz? – Spytała przyglądając mu się uważnie. Czy pamiętał kolację na której się spotkali kilka dni temu?

Brantley J. Hamilton
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Hamilton nigdy nie czul takich więzi rodzinnych jak normalni ludzie. Myślał, że ma coś takiego z siostra, ale to również okazało się złudnym uczuciem. Czy czuł się zawiedziony? Tak, jak najbardziej. Samotny? Nie. Już dawno przestał zawracać sobie tym głowę, bo nauczył się to ignorować. Nigdy nie pcha się tam gdzie go nie chcą, a własna rodzina właśnie w taki sposób go traktuje. Ostatnio nawet dzwoniła do niego matka, ale nie odebrał, po pewnie znowu miała dla niego jakieś nauki czy pretensję lub coś od niego chciała. Nie miał zamiaru z nimi rozmawiać, nie chciał mieć z tymi ludźmi nic wspólnego. Pewnie by go nie obeszło, gdyby umarli, bo niby czemu by miało skoro to są dla niego obcy ludzie. Nie posiada dla nich uczuć.
- Dziękuje. - powiedział i lekko się do niej uśmiechnął uważając na swoja pokiereszowaną twarz. Chciało mu się pić i czuł w gardle to nieprzyjemne drapanie, ale woda była tak przyjemnie chłodna i dała mu naprawdę sporo ulgi. Zawsze to coś w tej trudnej sytuacji, prawda? Tak, trzeba myśleć optymistycznie. - Możesz zostać. Nie chce być sam. - powiedział delikatnie patrząc na nią swoimi zagubionymi niebieskimi oczami, w których pewnie było widać smutek. - Nie rozmawiałem jeszcze z lekarzem, w sumie nawet nie pomyślałem by się spytać o coś takiego. - westchnął poprawiając się na łóżku, ale na tyle by niczego nie uszkodzić. - Nie pamiętam kompletnie nic. Mam pusto w głowie. - tyle tylko był w stanie powiedzieć dziewczynie, która wpatrywała się w niego w taki sposób.

Kayla McCarthy
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Znała go od wielu lat i nawet nie zdawała sobie sprawy z tego, jak samotnym jest człowiekiem. Z tego wszystkiego zapomniała w ogóle zapytać, czy praca to jedyny powód dla, którego tu wrócił. Miała nadzieję, że nic złego nie stało się w Londynie, nie wspominał nic o utraconej miłości, złamanym sercu, czy jakichkolwiek innych problemach. Nie ważne co się stało, ona mu pomoże tylko był jeden problem … lekarze nie będa nic jej mówić, bo nie jest członkiem rodziny – tzn., jest, ale w tej chwili nawet on nie pamięta, że te kilka lat temu wzięli pijacki ślub w Vegas. Boże, że nawet nie było ani jednego zdjęcia z tego wieczoru, to zdecydowanie ułatwiłoby wszystko. Musiała to jakoś załatwić, ale jeszcze nie wiedziała, jak…
Ulżyło jej, gdy powiedział, żeby została. Chciała być tą, która go wspiera.
– Zostanę tyle ile chcesz. – Zapewniła ściskając delikatnie jego dłoń, która cały czas trzymała. Nawet kciukiem delikatnie robiła małe kółka, mając nadzieję, że to pomaga.
– Zawołam pielęgniarkę i poproszę ją o przyspieszenie wizyty lekarza, musimy … tzn., musisz dowiedzieć co Ci jest. – Przez swoje przejęzyczenie zarumieniła się delikatnie. Próbowała ukryć swoje rumieńce odwracając głowę. Puściła jego dłoń i wstała. Obeszła łóżko i podeszła do drzwi. Na moment zniknęła mu z oczu, ale wróciła 3 minuty później.
– Pielęgniarka powiedziała, że lekarz niedługo do Ciebie przyjdzie. – Posłała mu pocieszający uśmiech i usiadła z powrotem przy jego łóżku. – Czy chcesz zostać z nim sam? Może jest coś co mogłabym Ci przynieść? Wiem, gdzie mieszkasz, nawet pomagałam ci rozpakować rzeczy, gdy tu przyjechałeś… – W jej głosie dało się wyczuć nutkę nadziei, że opowiadając mu o jego życiu, coś może sobie przypomni.

Brantley J. Hamilton
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Dla niego to, że lekarze nie chcąc udzielać najbliższym ludziom informacji niespokrewnionym z pacjentem jest czymś cholernie popieprzonym dla niego. Jako strażak też w pewnym sensie musi, a właściwie to musiał się tego trzymać, bo po wypadku pewnie długo nie wróci do czynnej służby jako komendant czy też strażak. Czasem bywa tak, że najbliższa rodzina ma nas po prostu gdzieś, a przyjaciel czy chłopak czy też analogicznie przyjaciółka i dziewczyna mają więcej sympatii czy nawet empatii do osoby, która jest poszkodowana. On udzielał informacji jeśli coś wiedział, bo nie jest fanem tego przepisy, nigdy nie był i nie będzie. Jest to pewnego rodzaju blokowanie i znęcanie się nad wybranymi członkami rodziny, wybranymi w tym sensie, że sami chcieliśmy by ta osoba zasiliła nasze grono najbliższych.
- Dziękuje. - odetchnął i przymknął na chwile swoje jasne oczy, ponieważ to cholerne szpitalne światło raziło go okropnie w oczy. Jak można dowalić takie jarzeniówki w pokoju chorych, powinno być tam jakieś jasne światło, a nie coś takiego. - Nie musisz… - zaczął, ale nie zdążył skończyć swojego zdania z zapłonem jaki w tym momencie ma, bo dziewczyna już zniknęła, chciał się poprawić, bo jakoś dziwnie mu się leżało, jednak zrezygnował po raz kolejny. Tak, Rudy jest upartym człowiekiem, nawet jeśli nie ma wspomnień. - Mógłbyś mi przywieść jakieś wygodniejsze ciuchy? - zapytał tym razem kierując swoje oczy na nią próbując się skupić na tyle ile może jego otumaniony mózg. Został przebrany w szpitalne ciuchy, ponieważ podczas wypadku był w skafandrze strażackim, a ciuchy nie wyglądały za ciekawie, tak podejrzewał, bo ich nie widział.

Kayla McCarthy
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Cieszmy się, ze w ogóle została wpuszczona do tej sali, ale McCarthy często była uparta kobitka i pewnie zrobiłaby wszystko, żeby tylko wejść do środka. Brantley nic nie wiedział o jej uczuciach i czym prędzej musiał się o tym dowiedzieć. Może i teraz to nie był najlepszy moment, i nawet nie znalazłaby odpowiednich słów, bo teraz liczyło się tylko to, żeby Rudy odzyskał pamięć. Chciała, żeby ją pamiętał, te wszystkie chwile, które razem spędzili. Ich wspólną wycieczkę do Vegas… Miała łzy w oczach, gdy wyobrażała sobie, jak teraz mu się czuć. Co jakiś czas tarła oczy dłonią, całe szczęście, że zawsze używa wodoodpornego tuszu do rzęs.
– Oczywiście, może oprócz tego przyniosę ci też ręcznik i kosmetyki? Masz tu… – Wskazała ręką drzwi, za którymi była prywatna łazienka… – To Twoja prywatna łazienka, więc jak będziesz chciał, to w każdej chwili możesz z niej skorzystać. – Na pewno dzięki temu poczuje się też nieco lepiej i bezpieczniej, bo nikt obcy nagle nie wpadnie do niego i nie zacznie przyglądać się jak bierze prysznic.
Westchnęła spuszczając na chwilę głowę. Zagryzła wargę zastanawiając się czy w ogóle zaczynać ten temat. – Bran… Bardzo się o Ciebie martwiłam, gdy zadzwonił Twój kolega… myślałam, że Cię straciłam… – Czuła, że ledwo już daje radę, pojedyncza łza spłynęła po jej policzku. Poczuła ucisk w gardle i nie potrafiła pozbyć się tego uczucia. – Czy pozwoliłbyś… mogę… czy mogę cię przytulić? – Wyprostowała się na krześle wstrzymując na chwile oddech. Gdyby ja choć trochę pamiętał, to nie pytałaby się go o zgodę, tylko wstała i rzuciła się w jego ramiona, ale w obecnej sytuacji nie chciała go wystraszyć.

Brantley J. Hamilton
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
Zablokowany