Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Brantley czuł to samo do niej. W pierwszej chwili nie wiedział dlaczego na jej widok po latach poczuł te dziwne motylki w brzuchu i poprawił mu się humor. Teraz oczywiście o tym wszystkim zapomniał, ale gdy to sobie uświadomił to się przeraził, ponieważ nie chciał zostać po raz kolejny zraniony. Pewnie, że można go nazwać tchórzem czy kimś takim, ale co mu tam. Woli chronić swoje serce zapobiegawczo. Ale szczerze? Był już totalnie zmęczony tym wszystkim. Chciał mieć przy sobie kogoś bliskiego i tym kimś jest właśnie Kayla, ale w tym momencie nie wie, że przez ten strach, który mu towarzyszy zniszczy to co się wykreowało z czasem między nimi. Nie ma szczęścia ten nasz kochany londyńczyk.
- Tak, byłoby wspaniałe. - uśmiechnął się lekko do niej z wdzięcznością. Podejrzewał, że dziewczyna wie, gdzie co trzyma w swoim domu czy mieszkaniu? Tego tez nie wiedziała, dlatego poprosił o te przysługę. Drugim problemem jest to, że jest mu niewygodnie i swędzi go całe ciało od tego cholernego płynu odkażającego i jakichś dziwnych środków chemicznym, w których to wszystko jest prane. Śmierdzi to jak cholera, nie to co wyprane w pachnącym proszku i cudnym płynie domowe pościele. - Jak poczuje się trochę lepiej to skorzystam. – westchnął z ulgi, ale nie da się ukryć, że będzie potrzebować pomocy. Jak na razie nie ma siły na to by się ruszyć. - Wychodzi na to, że mam twardy łeb. - powiedział lekko i tak naprawdę myślał, gdy zapytała o to czy się może przytulić to pokiwał głową. Potrzebował teraz bliskości. Posiedziała w ten sposób z nim kilka chwil i w pewnym momencie po prostu zasnął odprężony.

zakończone


Kayla McCarthy
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany