Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

009.

Ryder miał dzisiaj od samego rana dyżur na ostrym dyżurze. Raz na jakiś czas musiał zejść i pełnić tam piecze, jak większość lekarzy w tym szpitalu. Musiał opuścić swoich dzielnych małych pacjentów na rzecz tych dużych, którzy trafiali tutaj przez swoją głupotę. Jako lekarz nie mógł tego mówić na głos, ale tak serio to większość personelu medycznego o tym myślało, bo jak można trzymać w ręce petardę, która oczywiście wybuchnie albo robią wiele innych głupich rzeczy, której nawet nie chce się przywoływać w pamięci, bo niby po co? Jest lekarzem i musi pomagać potrzebującym, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy pchają się sami w gips lub co gorsza na tamten świat. Czasami cudem zespól ratowniczy zatrzymywał człowieka na tym świecie. Taka robota.
Jego dzień zaczął się bardzo wcześniej, bo o trzeciej rano, dla niektórych jest to środek nocy. Jego rutyna jest nie zmienna od wielu lat i to chyba dzięki temu zawdzięcza swój dość młody wygląd z czego się cieszy. Regularnie ćwiczy i dobrze się odżywanie, więc gdy wstał i wykonał poranną toaletę. Gdy wrócił zjadł dobre śniadanko i pojechał, oczywiście po kolejnym prysznicy na dyżur.
Siedział w jednym gabinetów na dole szpitala i wypisywał karty przyjętych już pacjentów. Jest okres po Nowym Roku i ludzie nadal bawią się petardami. Tyle uszkodzeń, że szok. Po jakimś czasie znów wyszedł, ponieważ musiał przyjąć kolejnego pacjenta, a właściwie pacjentkę.
- Witam pannę McCarthy. - przywitał się z dziewczyną. Pielęgniarka podała mu podstawowe informacje, które otrzymała podczas przyjęcia a reszta należała do niego. - Powiedz mi dokładnie co się stało. - powiedział wyczekująco, musiał wpisać jej objawy w kartę i zlecić odpowiednie badania.

Kayla McCarthy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

005


Ostatnie tygodnie były ciężkie. Miała bardzo dużo pracy i szczerze sobie, nie radziła sobie. Razem z jej współpracownicą, ciężko pracowały od rana do nocy. Odrobinę się zaniedbała. Dodatkowo pomagała przyjacielowi w przeprowadzce, a potem znów wracała do pracy. Jej mama ostrzegała, że za dużo pracuje, ale Kayli bardzo zależało na tym, żeby zrealizować wszystkie zamówienia. Niedługo zaczną się walentynki i musiała zrobić zamówienie, żeby wystarczyło jej kwiatów do bukietów. Nie spodziewała się, że dzisiaj przydarzy jej się coś takiego. Poprosiła swoją koleżankę, żeby nie dzwoniła po pogotowie, przecież to tylko zwykłe omdlenie, ale nie odpuściła. Leżała więc na podłodze, kwiaciarnia została na chwilę zamknięta i cierpliwie czekała na przyjazd karetki. W szpitalu od razu zajęły się nią pielęgniarki, które zmierzyły jej ciśnienie, zmierzyły temperaturę i podały odrobinę wody, o którą sama poprosiła. Po kilku minutach zostawiły ją sama i kazały czekać na lekarza. Opadła na poduszki wzdychając. Miała ochotę zadzwonić do mamy, ale obawiała się, że tylko ją zdenerwuje. Zrezygnowała więc z swojego pomysłu i wpatrzona w sufit czekała na lekarza. Nawet przez myśl jej nie przeszło, że to będzie jej były chłopak. Uniosła się na łokciach, gdy wszedł do sali.
- Ryder? - On przywitał się z nią dość oficjalnie, co sprawiło, że poczuła się dziwnie, ale spoko, przecież jest w pracy. Usiadł na łóżku przyglądając mu się z uwagą.
-Em… byłam w pracy i nagle zakręciło mi się w głowie. Nic poważnego się nie stało… zemdlałam, ale już czuje się dobrze. To moja pracownica uparła się, żeby zadzwonić po karetkę. - Skończyła mówić i spuściła głowę czekając na to co powie. Naprawdę uważała, że nic złego się nie stało. Po prostu za mało ostatnio jadła, mało spała i organizm nie miał już siły.

Ryder Willoughby
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Ryder coś wiedział na temat za dużej ilości godzin pracy, ponieważ bywały momenty, że sam z tym przesadzał. Uwielbiał swoją pracę, ale jako lekarz musiał być w pełni wypoczęty i mieć sprawny umysł, bo jego zmęczenie może mieć tragiczne skutki, a na to nie mógł sobie pozwolić, prawda? Dla niego najważniejsi zawsze są pacjenci co za tym idzie musi dbać o siebie, więc chyba dlatego nie wygląda na swój wiek. Ludzie się bardzo często dziwią, ze tak młody lekarz jest już ordynatorem na jednym z oddziałów w szpitalu w Cape Coral, a gdy się okazuje ile ma lat to lekkie zdziwienie. Spokojnie! Willoughby ma potrzebna doświadczenie do objęcia tego stanowiska. Nie naraził, by nigdy ludzi, gdyby nie był pewny swoich umiejętności. Pewnie brzmi to trochę jak przechwałki, jednak lekarz musi mieć coś takiego w sobie, bo gdyby nie był pewny tego co umie to nie mogli by wykonywać swoich specjalizacji. Miał by wątpliwości podczas podejmowania decyzji, która może decydować o życiu pacjenta. Nie może sobie na to pozwolić.
- We własnej osobie, moja piękna. - uśmiechnął się do Kayli. Nie zachowywał się z jakimś dystansem. Po prostu jest to jego stała formułka, która czasami wypowiada nieświadomie. Nie chciał w ten sposób tworzyć dystansu. Po tylu latach pracy człowiek ma takie przyzwyczajenia, że ich nie kontroluje. - Bardzo dobrze zrobiła, że zadzwoniła. - powiedział po raz kolejny coś zapisując. - Uderzyłaś się w głowę? Miałaś jakieś inne objawy wcześniej? - zapytał po raz kolejny. Musiał wiedzieć. Każdy najdrobniejszy szczegół może pomóc.

Kayla McCarthy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Zarumieniła się słysząc jego słowa. Kiedyś gdy byli parą mówił jej to bardzo często, bo Ryder taki już był. Mówił to co myśli i zawsze był szczery. Ich związek zakończył się jakiś czas temu, ale wciąż darzy go sympatią. Lubiła spędzać z nim czas, ale nie robili tego często, on zarówno, jak i ona dużo pracowali i może to właśnie był powód ich rozstania? Było jej z nim dobrze, ale… no nie wyszło. Niektóre związki są udane, jesteśmy w nich szczęśliwy, ale nie zawsze wychodzi nam dzielenie z kimś życia. Oni rozstali się w zgodzie i bardzo to ja cieszyło, bo nie chciała go stracić. Znał ją kilka lat, ona jego i nawet jeśli nie uda im się być parą, to chociaż przyjaciółmi. Odwzajemniła jego uśmiech, ale szybko uciekła wzrokiem w bok. Troszeczkę się krępowała jego obecnością.
– Nie wiedziałam, że masz dzisiaj dyżur…, że w ogóle pracujesz na izbie przyjęć. – Wzięła głęboki wdech i zagryzła wargę. Nerwowo poruszyła się na łóżku. Wiedziała, że za chwile, jak tylko skończą się pytania będzie musiała zdjąć koszulkę do badania. To ją odrobinę krępowało, bo był jej ex i nie potrafiła oddzielić tego grubą kreską, żeby patrzeć i traktować, go jak lekarza.
– Upadłam na szafki, ale chyba w nic się nie uderzyłam… Oprócz tego, że odczuwam lekkie zmęczenie nic mi nie jest. Jakiś czas temu od czasu do czasu kręci mi się w głowie, ale to się zdarza tylko wtedy, gdy zbyt szybko i gwałtownie wstanę. – Mówiła i patrzyła, jak wszystko zapisuje w jej karcie. Nie uważała, że coś jej dolega, po prostu była mocno przemęczona. Niedawno zakończył się okres świąteczny i chyba nie zdążyła jeszcze porządnie wypocząć.

Ryder Willoughby
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Ryder wyznaje zasadę, że nikogo do niczego nie można zmusić i właśnie czymś takim oboje się kierowali, gdy oboje z Kayla doszli do wniosku, że to nie jest to. Związek to coś wyjątkowego, a ich łączyła przyjaźń i owa wspomniana sympatia. Dziewczyna ma w sercu Rydera wyjątkowe miejsce i na swój sposób ją kocha, jednak nie romantycznie. Jednak prawdą jest to, że ostatnio nie mieli dla siebie czasu i lekarz nie miał pojęcia o tym, że dziewczyna ma za dużo na głowie przez co zaniedbuje swoje zdrowie. Nie odpoczywa tylko pracuje ponad swoje siły. Martwi się o nią i gdy ma jakieś problemy to zawsze może się do niego zwrócić. Nie ważne co to będzie, nawet jeśli to tylko rozmowa, przecież od tego są przyjaciele, prawda? On uważał dziewczynę właśnie za taką osobę – za przyjaciela.
- Zdarza się, gdy mamy braki kadrowe. - uśmiechnął się do niej swoim typowym uśmiechem. To jest jego praca i nie musi się niczego obawiać. W tym momencie jest dla niej doktorem Willoughby, który ma dyżur na izbie przez co to on ją przyjmował. - Zrobimy badania krwi. - zawyrokował i od razu to zapisał. - Wydaje mi się, że jest to tylko osłabienia oraz dość poważne zmęczenie. - spojrzał na nią tym razem z lekką naganą, bo to już powinno dać jej do myślenia. - Co nie zmienia faktu, że nie jest do bezpieczne dla ciebie. Zrobimy prześwietlenie głowy by się upewnić, że na pewno nic się nie stało. - zawołał po chwili pielęgniarkę, która miała podpiąć kroplówkę wzmacniającą.

Kayla McCarthy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Widziała, że może polegać na Ryderze i mimo iż się rozstali zostali przyjaciółmi, ale Kayla nigdy nie była z tych co chodzą po ludziach i się żalą. Oczywiście nigdy nikomu nie odmówiła pomocy, zawsze można do niej przyjść i z nią szczerze porozmawiać i starała się służyć pomocą i radą każdemu. Sama jednak nie lubiła się skarżyć, dlatego też dzisiaj wylądowała w szpitalu. W sumie to nawet dobrze, że to Ryder dzisiaj pracował, bo zawsze lepiej jest rozmawiać z kimś kogo się zna. Gorzej, że to Twój były, ale narzekać nie ma zamiaru.
Na badanie krwi mogła się zgodzić, ale co do prześwietlenia miała sceptyczne nastawienie.
– Badanie spoko, ale czy naprawdę prześwietlenie głowy jest konieczne? Nie uderzyłam się zbyt mocno… – Nie chciała się z nim sprzeczać, bo przecież był lekarzem i wiedział co jest dla niej dobre, ale musiała podzielić się z nim swoimi przemyśleniami.
– Po prostu ostatnio mam sporo na głowie. Obiecuję nieco przystopować, naprawdę. – Powiedziała szczerze. Doskonale wiedziała, że przesadziła i pewnie swoim omdleniem wystraszy rodziców i pracownice. Miała nadzieję że reszta przyjaciół się nie dowie, bo wtedy już nikt nie da jej spokoju. Już słyszała to gadanie Gay i Noelle.
Westchnęła i opadła na łóżko przyglądając mu się uważnie. – Okej… nie będę się z Tobą kłócić i zróbmy wszystko co zlecisz… – Naprawdę nie chciała się kłócić, ale uważała, że to prześwietlenie było zbędne i tyle. Oprócz zawrotów głowy czuła się dobrze, no i to osłabienie. Będzie musiała pomyśleć nad wykupieniem jakieś diety, wtedy zaoszczędzić czas na gotowaniu i będzie miała więcej czasu na odpoczynek.

Ryder Willoughby
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Niestety, ale czasem, a nawet zawsze trzeba w pierwszej kolejności myśleć, tylko o sobie. W zdrowych, nie egoistycznych momentach, ponieważ gdy sami o siebie nie zadbamy to nie zrobi tego nikt i taka jest właśnie ta okropna prawa, która towarzyszy człowiekowi od bardzo dawna, tylko zanim ktoś to sobie uświadomi to dzieje się jak się dzieje. Ryder wiedział, że w pewnych kwestiach może liczyć na swoją rodzinę, ale nie zawsze tak jest. Woli być samowystarczalny, ale przede wszystkim dba o swoje potrzeby, pragnienia, spełnia swoje marzenia, jednak czy czyni to z niego egoistę? Ależ skąd! Ryder to facet o wielkim sercu i sam chętnie pomaga innym, jednak pewnych rzeczy nie można pomijać, gdyż obudzimy się pewnego dnia to już będzie za późno, a tego chyba nikt nie chce, prawda?
- Moja droga, z urazami głowy nigdy nie wiadomo. - powiedział autorytatywnym głosem patrząc na nią surowo. W kwestiach medycznych nie da się przekonać, więc Kayla może sobie mówić co chce on już wypisał elegancko zlecanie, które zostało wysłane do odpowiedniej jednostki i za parę chwil pielęgniarką zawiezie dziewczynę na tomografię. - Nie da się za zaprzeczyć, że jesteś przemęczona, bo to jestem w stanie zobaczyć bez badań. Musisz o siebie dbać, bo tylko ty to możesz zrobić. - odparł przechodząc na bardziej prywatne tematy niżeli medyczne. Martwił się o nią. Teraz się udało i nie było obrażeń, ale kto wie, jak będzie kolejnym razem, jeśli się za siebie nie weźmie? Tego nikt nie wie, a on jako lekarz widział już naprawdę sporo i nie chciał tego widzieć u Kayli. - Oh droga Kaylo nie będzie żadnej kłótni, bo tutaj nie ma mowy o żadnej sprzeczce. - uśmiechnął się typowym dla siebie uśmiechem nie dając jej cienia wątpliwości o tym, że nie ma nic do gadania w tej kwestii. - Dawno robiłaś badania krwi? - zapytał ciekawy.

Kayla McCarthy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Kayla miała problem z myśleniem o sobie na pierwszym miejscu, bo to nie leżało w jej naturze. Zawsze przejmowała się innymi, tylko nie sobą. Miała to po matce, która z wiekiem nauczyła się że nie zawsze można tak postępować. Próbowała tego nauczyć swoją córkę, ale coś nie wyszło. Mimo wszystko Kayla była młoda, więc może jeszcze się tego nauczy.
– Prowadzę kwiaciarnię, praktycznie sama, czasami brakuje mi wolnego na odpoczynek … – Powiedziała szczerze, skoro już zaczęła się przed nim otwierać. Ryder był dobrym lekarzem, więc nie zdziwiła się, że zauważył oznaki zmęczenia. Przed resztą ludzi próbowała jej ukryć pod grubą warstwą makijażu. Najwięcej nakładała go pod oczami, bez tego miałaby ciemne sińce. Tak, była zmęczona, ale kochała swoją pracę i nie wyobrażała sobie robić coś innego. Nawet próbowała i dość szybko odeszła z poprzedniej pracy.
— Hmm … — I tutaj pojawił się problem, bo nie pamiętała. Wiedziała, że to ważne i trzeba je robić regularnie, ale odkąd otworzyła kwiaciarnie już nie myślała o zdrowiu. Oczywiście wciąż zdrowo się odżywiała itd, ale zabrakło jej czasu na wizyty u lekarza. — Szczerze to nie pamiętam… Mam tyle spraw związanych z kwiaciarnia, ze … zapomniałam o wizytach u lekarza. Tylko nie mów mojej mamie… wiesz,jaka ona jest. Zaraz zacznie panikować i tak dalej… — Posłała mężczyźnie delikatny uśmiech, martwiąc się reakcja matki i brata, bo wiedziała, że on roznieś o wszystkim się dowie. Nie chciała tylko, żeby Bran się dowiedział, bo on ma własne problemy ze zdrowiem i nie chce mu więcej dokładać.

Ryder Willoughby
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Tą cechę charakteru mieli wspólną – oboje nigdy nie stawiali siebie na pierwszym miejscu. Ry zawsze martwił się o kogoś, a potem o siebie samego, co działo się zazwyczaj na samym końcu. Dla niego najważniejsi są bliscy jego sercu ludzie, ale jak widać nie zawsze wychodzi to nam na dobre. W pewnym momencie musimy się zając samym sobą, ponieważ, gdy nam zdrowie nie dopisze to co wtedy? Ktoś nam odda swoje? No chyba raczej nie. Rodzina na pewno pomoże, chociaż to nie zawsze jest pewnik, czego oczywiście Ryder nie mówi o rodzinie Kayli.
- Może czas poprosić kogoś o pomoc? Długo tak nie pociągniesz. - powiedział zgodnie z prawdą, chociaż miał na myśli jej zmęczenie, a nie jakąś poważną chorobę, bo nic na to nie wskazywało. Oczywiście to wszystko potwierdzą badania krwi, które właśnie zlecił. Odpoczynek jest ważny dla naszego organizmu, ponieważ, gdy za bardzo się przeforsujemy to nic to nie da, bo w końcu ciało odmówi posłuszeństwa i co wtedy? Interes będzie musiał się prowadzić dzięki pomocy innych osób, w przypadku Kayli to mama będzie musiała jej pomóc. Czy to jest takie fajne? No chyba nie do końca. Ryder jak był młodszy to pracował ponad swoje siły, ponieważ chciał zostać dobrym lekarzem, ale z czasem do niego dotarło, że nie tędy droga, zmęczony lekarz to zagrożenie życia. - Wykazałbym się nie profesjonalizmem, ale powinienem do niej zadzwonić, bo to nie jest odpowiedzialne zachowanie, Kayla. Co gdyby ci się coś stało? Myśl o sobie dziewczyno, bo to się może źle kończyć. - nie mówił agresywnie, ale dosadnie i spokojnie. Wypisał odpowiednie dokumenty do końca, zebrał wywiad i pożegnawszy się poszedł dalek wykonywać swoje obowiązki.

Zt. X2

Kayla McCarthy
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany