Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

001.

Ryder miał mieć dzisiaj nocny dyżur. Miał nadzieje, że będzie względny spokój podczas nocy, ale tyle czasu pracował już w tej zawodzie, ze wiedział iż nic nie może brać za pewnik. Szpital to takie miejsce, w którym tylko chwila decyduje o tym co się może zdarzyć. Czasami kilka sekund może decydować o ludzkim zdrowiu czy życiu. Bycie lekarzem nie jest łatwe, ale ciemnowłosy za nic w świecie nie zmienił by tego co robi. Uwielbia swoją pracę, ponieważ się w niej spełnia i kiedy widzi swoich małych pacjentów, którzy dochodzą pod jego okiem do zdrowia to serce mu się raduje, bo przecież o to chodzi, prawda? Każdy lekarz powinien mieć w sobie coś takiego, to tak zwane powołanie, ale znowu praktycznie wszyscy widzą, że nie zawsze tak jest. Czasem osoby stają się lekarzami dla prestiżu, bo tata czy mama kazali i mają resztę w dupie. Kompletnie nie nadając się do tej pracy, ale czy Ryder na prawo ich oceniać? Może inaczej, czy on ich ocenia? Nie. Nie jest tego rodzaju osobą, ale kiedy widzi, że ktoś ewidentnie zaniedbuje swoje obowiązki to reaguje, ponieważ przysięgaliśmy chronić zdrowie i życie ludzie, prawda? Powinno tak być, ale nie zawsze tak jest. Nad czym on strasznie ubolewa, nie jest jakimś super-bohaterem, który może zmienić świat za pomocą jednego gesty czy słowa. Potrzeba sporo pracy by zmienić zachowanie jednego człowieka, a przy tym jest sporo problemów.
Jak to miał w zwyczaju od rana musiał spalić nadmiar swojej energii. Wybrał się na jogging. Oczywiście towarzyszyły mu jego urocze psiaki, bo jak zobaczyły, że ich pan się ubiera i ma zamiar wyjść to jak to tak bez nich? Na szczęście psy są bardzo łagodne i spokojne podczas spacerów, bo ciężko by było mu z trzema zwierzakami takiej wielkości, gdyby każdy ciągał w swoja stronę. Uwielbiały zabawę, ale tresura zrobiła swoje i wiedzą jak mają się zachowywać w danych sytuacjach. Ma tez pewność, że nie rozniosą mu domu, kiedy na przykład spędza długie godziny na dyżurze w szpitalu. Miał szczęście do tych psiaków, ale ta rasa właśnie taka jest. Nie miał rodziny to chociaż trójka psów dotrzymuje mu towarzystwa. Kochał zwierzaki i kiedy mógł odwiedzał schroniska.
Dlaczego Ryder nie miał w tym wieku rodziny ani nawet żony? Jakoś się nie złożyło. Brzmi to trochę płytko, ale nie spotkał w swoim życiu takiej kobiety, która by zagościła w jego sercu i życiu na dłużej na tyle by myślał o tym by się jej oświadczyć. Chociaż przez większość czasu był sam to nie czuje się samotny. Mógł się skupić w pełni na swojej pracy i oddać się jej całkowicie, oczywiście to nie oznacza, że związek jest blokadą, przeszkodzą do tego. Nie chce w swoim życiu takiej kobiety, która będzie mu marudzić nad głową, że za dużo pracuje i tak dalej. Potrzebuje kogoś kto zrozumie, że to czym się zajmuje jest bardzo ważne dla niego.
Kiedy przyszedł do domu od razu wziął się za przygotowanie posiłku. Na początku nie wiedział co sobie przygotować. Musiał tez sobie zrobić jedzenie do pracy, więc po namyśle i sprawdzeniu zawartości swojej lodówki doszedł do wniosku, że przygotuje sobie pulpety z piersi z kurczaka marchewką w sosie koperkowym. Na początku musiał ugotować rosół, więc od razu się za to zabrał. Ry uwielbia gotować i kiedy ma na to czas robi to. Gotuje tylko dla siebie, ale czerpie z tego wiele przyjemności. Lepsze jest jedzenie przygotowane samemu niż jakieś okropieństwa z taką ilością konserwantów, że po zjedzeniu ich można świecić w ciemności. Odżywia się zdrowo i może to jest kluczem do tego, że nie wygląda na swoje czterdzieści lat. Musi być w formie, żeby dać rade podczas kilku a nawet kilkunastogodzinnych operacji. Od tego zależy zdrowie i życie operowanej osoby. Jeden błąd i może to się skończyć tragicznie, a tego nie chce, bo jego pacjenci mają przed sobą całe życie.
Zajął się innymi domowymi obowiązkami i nawet nie wiedział kiedy minął cały dzień i musiał lecieć na nocny dyżur. Wziął szybka kąpiel, zabrał swoją torbę i pojechał do Cape Coral. Wszedł do swojego gabinetu i zajął się papierkową pracą, której miał trochę do nadrobienia. Jego prawdziwy dyżur zaczynał się dopiero za godzinę, więc miał trochę czasu. Oczywiście przebrał się w swój ulubiony kolorowy kitel. Nie przestał go nosić nawet wtedy, gdy został ordynatorem całego oddziału chirurgii dziecięcej. Jego to już stały element jego garderoby.
Po jakimś czasie udał się do pokoju socjalnego, w którym siedziała jedna z rezydentek.
- Hej, Ronnie. - przywitał się z uśmiechem z blondynką i uśmiechnął się do niej szeroko, jak to miał w zwyczaju. Ryder to bardzo kontaktowa i miła osoba.
Podszedł do miejsca, w którym stał ekspres do kawy, bo podejrzewam, że takie coś jest w specjalnym i zrobił sobie mocne, podwójne espresso. - Co tam słychać? - zagaił zajmując wolne miejsce. Swój telefon położył na stoliku, lubił go mieć na oku, bo bardzo często dostaje pilne konsultacje lub inne takie wiadomości, lepiej mieć rękę na pulsie, a właściwie to telefon na widoku.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

##

Przerwa robiła swoje. Kiedyś pracowała na dwunastogodzinnych zmianach w szpitalu, a po pracy miała jeszcze siłę, żeby spędzić trochę czasu ze swoim mężem, jednak odkąd zaledwie kilka tygodni temu zdecydowała się wrócić na rezydenturę, ciężko było jej dotrwać do końca zmiany. Zwłaszcza tej nocnej. Swoje robiło też to, że przez prawie trzy lata nie musiała robić praktycznie nic - spała tak długo jak jej się podobało, całe dnie spędzała opalając się w basenie i ta cała bańka, w której zamknął ją mąż, nijak miała się do rzeczywistości. A jednak choć czuła skrajne zmęczenie, to od dawna nie była tak szczęśliwa. Chyba zdążyła zapomnieć, jak ogromną satysfakcję dawała jej możliwość pracy z dziećmi i obserwowania, jak powoli wracają do zdrowia.
W żadnym stopniu nie próbowała się oszczędzać, wręcz przeciwnie - chciała pokazać, że może być traktowana na równi z innymi rezydentami, nawet pomimo przerwy. Dlatego też wieczorami, zamiast się zrelaksować, wracała do książek medycznych i przypominała sobie wszystko, co tylko mogłoby uciec jej z głowy. Brała też na siebie zdecydowanie więcej, niż wcześniej, bo jeśli trzeba było kogoś zastąpić, zgłaszała się jako pierwsza aby tylko spędzić na oddziale więcej czasu. Tak też było tego dnia - właśnie dobiegała końca jej zmiana, ale obiecała, że zostanie w zamian za jedną z chirurgów, której rozchorowało się dziecko, więc miała przed sobą perspetywę spędzenia kolejnych dwunastu godzin w szpitalu. Korzystając z tego, że po oddziale rozwożono właśnie kolację, zaszyła się na chwilę w pokoju socjalnym aby chociaż na kilka minut zdrzemnąć się przed drugą zmianą. Niestety, nie było jej to dane, bo po chwili w pomieszczeniu pojawił się sam orydnator... i choć kiedyś przyjaźnili się ze sobą, to drzemanie przy nim nie było dobrym pomysłem. - Cześć - uśmiechnęła się do niego, podnosząc się na łokciach i siadając na kanapie. - W porządku, miałam już kończyć, ale obiecałam, że zostanę za Betty - ziewnięcia już niestety nie udało jej się ukryć. - Chyba jeszcze ci dzisiaj nie dziękowałam za pomoc, prawda? - zażartowała, bo rzeczywiście, ostatnio za każdym razem kiedy go widziała, musiała jakoś okazać wdzięczność za to, że pozwolił jej wrócić na rezydenturę po takim czasie.

Ryder Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Prawda jest taka, że im dłuższa przerwa tym gorzej. Nigdy takie coś nie działa na nasza korzyść. Fakt, czasami potrzebujemy odpoczynku, on to wie jak nikt inny, jednak porzucenie pracy czy jakiegoś zajęcia, które zajmuje nam czas i porzucenie tego na rzecz nie robienia niczego w domu nie jest fajne, ale każdy wie co dla niego dobre, prawda? Ryder nie lubił takiego rodzaju bezczynności, bo ta doprowadza go do szału. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu bez konkretnego celu. Ma w sobie naprawdę ogromne pokłady energii, którą trzeba jakoś wykorzystać. To chyba tez jest powodem, dla którego został chirurgiem dziecięcym. Ma w sobie coś z wielkiego dzieciaka.
Ryder w żadnym wypadku nie traktował Ronnie w jakiś specjalny sposób – pozytywnie jak i negatywnie. To, ze zrezygnowała ze swojej kariery na rzecz sobie znanych powodów było tylko i wyłącznie jej decyzją i ciemnowłosemu nic do tego. To jej życie i w danym momencie dziewczyna wie co dla niej najlepsze. Postanowił wrócić i on postanowił dać jej szanse. Nie musiał się and tym zastanawiać za dużo. Każdy człowiek zasługuje przecież na to by móc spróbować jeszcze raz, a on nie jest kimś wyjątkowym by temu przeszkadzać. Oczywiście jak by ktoś nagminnie zawodził jego zaufanie wykazywał się brakiem odpowiedzialności to już dawno całował by szybę w drzwiach z drugiej strony. Nie lubi czegoś takiego. Nie ma problemu z dawaniem komuś drugiej szansy, ale gdy ktoś to wykorzystuje to już inna sprawa.
- Ciężko się przyzwyczaić, co? - zaśmiał się lekko patrząc na nią swoimi jasnymi oczami. - Daj spokój już w tym dziękowaniem. - rzucił groźnie, no dobra udawał groźnego, ale jakoś mu to nie wyszło. - Tylko wiesz, że tym razem nie możesz tak zawalić, prawda? - zadał kolejne pytanie siadając wygodnie z kubkiem kawy. Nie groził jej w żaden sposób, co to to nie! Nie miał tego w zwyczaju.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Cały problem w tym, że Veronica nie porzuciła swoich marzeń po to, żeby zostać żoną na medal. Chciała założyć rodzinę, a wiedziała, że ciężko by jej było pogodzić ciążę i opiekę nad noworodkiem z pracą na pełen etat w szpitalu i ciągnącymi się w nieskończoność dyżurami, dlatego też kiedy podjęli z mężem decyzję o tym, że będą starać się o dziecko, postanowiła odłożyć swoje plany na bok. Tylko że przez wiele miesięcy, pomimo starań na teście ciążowym nie chciały się pojawić dwie czerwone kreski. Leczenie niepłodności było trudne i żmudne, a gdy zorientowała się, że nie chce przez to przechodzić dłużej i z jej małżeństwa nie było już co zbierać. A ona mogła zapijać tylko smutki kolejną margaritą.
- Nawet nie masz pojęcia - przytaknęła mu i zaśmiała się, bo chyba jednak przejrzał ją na wylot. - Eee, zapomnij? Będę ci dziękować do końca świata i jeszcze o dzień dłużej. Gdyby nie ty, odesłaliby mnie z kwitkiem albo kazali zaczynać od początku na innym oddziale - na to drugie Ronnie akurat była przygotowana, w końcu miała prawie trzyletnią przerwę w rezydenturze. Niemniej, świadomość, że nie musi wracać do punktu zero dawała jej naprawdę sporo motywacji do dalszej pracy. - Cóż, tym razem już mi to nie grozi. Pogodziłam się ze świadomością, że nie będę miała własnych dzieci, więc mogę się skupić na pracy - nie znaczyło to jednak, że nadal jej to nie bolało. Chyba do tej pory nie wspominała Ryderowi, że jest bezpłodna, a całe to staranie się z Dexterem o dziecko nie tylko rozbiło ją, ale również jej małżeństwo. Niemniej, nie wiedziała teraz czy rozmawia ze swoim przyjacielem czy z przełożonym, bo jednak sporo się skomplikowało w ostatnim czasie.

Ryder Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Niestety, ale tak to już jest, że kiedy układamy sobie plany i bardzo tego chcemy to z duża prawdopodobnością to się zawali. Brzmi to okrutnie, ale oczywiście nie zawsze tak jest, bo gdyby tak się działo to nikt nie miałby ochoty na spełnianie swoich marzeń. Posiadanie dziecko to bardzo odpowiedzialna rola i wymaga wiele czasu, a czasem nawet i poświęcenia, ale czy może być cos piękniejszego niż dziecko patrząca na nas z miłością? Sam Ryder chciał być mieć kogoś takiego, ale nie złożyło się i jakoś ma wrażenie, że się nie złoży. Nie chce też zakładać na siłę rodziny, bo to nie o to chodzi. Ma swoją siostrzenice, a właściwie jest to córka jego kuzynki, ale rodzinka Willoughby jest tak zżyta, że takie coś nie ma znaczenia. Może rozpieszczać dziewczynkę.
- Jak wpadniesz w rutynę to będzie dobrze. - puścił do niej oczko z lekkim uśmiech po czym upił łyk swojej kawy. Pił ostrożnie, bo jak to on poprzednio poparzył sobie język z nieuwagi. Cały Ryder. - Niestety, ale musze ci powiedzieć, że tak by się stało, jednak wystarczył ładny uśmiech i bajer z mojej strony, dyrekcja była moja. - zaśmiał się lekko. Nie chwalił się tutaj w żaden sposób, ale nie można nie zauważyć, że Willoughby ma swój urok, jednak nie poświadczył by w taki sposób za Ronnie, gdyby nie miał co to dziewczyny pewności, że sobie poradzi po takiej przerwie. To trudny i wymagający zawód i zarówno Veronica to wie jaki Ryder. - Przykro mi to słyszeć, ale to jest już pewne? - zapytał zmartwiony ciemnowłosy. Raczej nie mieli okazji o tym porozmawiać, jednak Ry się nie zmienia i jeśli Harrington chce porozmawiać to on tutaj jest. Maja dużo czasu na rozmowę na nocnej zmianie.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Jak to mówią - do trzech razy sztuka. Może więc przy mężu numer trzy w końcu udałoby się jej spełnic marzenia? Bądź co bądź, aktualnie nie wyobrażała sobie, że razem z Dexterem mogłaby wychowywać dziecko. Nie dogadywali się, jej mąż uciekał do kochanek, ona szukała ukojenia w alkoholu- żadne z nich nie było w stanie stworzyć maleństwu zdrowego, kochającego domu.
- To ile mi pan ordynator wróży? - zapytała z uśmiechem, mając oczywiście na myśli ile sądził, że zajmie jej przyzwyczajenie się do szpitalnej rutyny. W końcu, pracowała już od jakiegoś czasu, prawda? - Dlatego właśnie, mój drogi, nie mogę sobie tak po prostu dać spokoju z dziękowaniem - puściła do niego oczko, bo sam przyznał, że jednak miała za co być wdzięczna. - Yep, dość pewne - rzuciła, siląc się na obojętność, jednak temat był dla niej na tyle trudny, że owa próba wyszła dość tragicznie. Dlatego też Veronica podniosła się z kanapy i podeszła do ekspresu, by zaparzyć kolejną kawę i nie musieć patrzeć na Rydera. - Byliśmy w klinice... w kilku klinikach, próbowaliśmy chyba wszystkich możliwych metod, a ja już nie chcę dalej próbować - pewnie dlatego uważała, że pytanie przy świątecznym stole o to, kiedy w końcu dziecko to szczyt braku taktu, zakrawający momentami o psychiczne znęcanie się nad drugą osobą. Harrington umierała w środku za każdem razem, gdy pełna nadziei robiła kolejny test ciążowy, który okazywał się negatywny. W pewnym momencie wiedziała już, że kolejnego rozczarowania po prostu by nie zniosła, dlatego też całkowicie porzuciła próby zajścia w ciążę.

Ryder Willoughby
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Nikt jej tego nie może zagwarantować, ale kto wie? Może mąż numer trzy będzie właśnie tym szczęśliwym i wleci w bramkę złoty strzał? Ryder naprawdę lubi dzieci, bez ciemnych skojarzeń! Gdyby nie lubił to nie by mógł być lekarzem, który się nimi zajmuje, chociaż jak doskonale wiemy to nigdy nie jest warunkiem, gdy dana osoba zajmuje się chorobami dziecięcymi lub ich schorzeniami i w ogóle nie ma podejścia do malucha, a Ryder, chwaląc się miał. Nie miał swoich pociech dlatego całe swoje wielkie serducho oddawał im w szpitalu, chcąc im pomóc, ale posiadanie swojego dziecka to zupełnie inna sytuacja. Teraz jest mądry, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że gdy dojedzie do tego przełomowego momentu będzie panikować i się martwić, bo tak to już jest. Chciał tego doświadczyć.
- Tego to ja nawet nie wiem, a słyszałem, że niby dużo wiem. - uśmiechnął się półgębkiem do blondynki. Oczywiście żartował sobie, bo takie ma poczucie humoru czasami. Willoughby nie jest wielkim narcyzem, który nie widzi niczego poza czubkiem swojego nosa. To nie w jego przypadku. - Cholera, po co to powiedziałem. - mówiąc to skrzywił się zabawnie, ale od razu się rozpromienił widząc słodycze. Na nocnym dyżurze zawsze przyda się cukier. - Odwdzięczysz się jak będziesz pilnym stażystą. - tym razem puścił do niej oczko. - Przykro mi to słyszeć.- rzucił tym razem smutno Ryder. Nie chciał zadawać kolejnych pytań, bo od razu było widać, że dla kobiety to nie jest lekki temat. Nie chciał jej smucić. - Mam nadzieję, że wam się jednak uda. - uśmiechnął się lekko, pokrzepiająco do niej.Nie jest miło słyszeć takiego rodzaju tekstów, gdy walczy się o to by zostać rodzicem. Wścibskie ciotki tego nie rozumieją, bo pewnie same mają osiem dzieci i trzy razy tyle wnuków. Ale nie każdy tak może.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Veronica uważała, że ludzie, którzy nie mieli ręki do dzieci, w ogóle nie powinni zajmować takich stanowisk - mali człowieczkowie byli naprawdę wdzięcznymi pacjentami, jeśli tylko potrafiło się do nich podejść sposobem i wykazywało się przynajmniej minimum cierpliwości. Niestety, nawet w tak krótkim czasie, jaki spędziła na oddziale mogła z łatwością stwierdzić, że nie wszyscy na nim mieli do tego powołanie i bez zastanowienia po reakcji dzieci mogła ocenić, która z pielęgniarek o wiele lepiej czułaby się na innym oddziale, bo przecież dorośli nie będą jej (aż tak często) uciekać przed zastrzykami. Całe szczęście, ordynator się do tego niezbyt chlubnego grona nie zaliczał, bo już wtedy, kiedy był zaledwie lekarzem pokazał jej kilka przydatnych tricków, a teraz wiedziała, że może się od niego nauczyć jeszcze więcej.
- Dobrze wiesz, że będę najlepszą stażystką - uśmiechnęła się do niego ciepło i na tym zakończyła kolejne swoje podziękowania. Niemniej, coś w jej słowach było - w przeciwieństwie do innych stażystów, była starsza i naprawdę wiedziała, że tego właśnie chce, a drugi raz z pewnością nie da się już wykluczyć. Zacisnęła tylko wargi i pokiwała głową, dając mu znak, że dziękuje za jego słowa. Mimo wszystko, wciąż z trudem o tym mówiła i dopiero teraz zdała sobie sprawę, że może jest jednak jeszcze zbyt wcześnie na rozdrapywanie wciąż niezabliźnionych ran. - Nie uda, bo już od dawna nie próbujemy. Dlatego też wróciłam do pracy - przyznała cicho, nie wiedziała nawet czy powiedziała to wystarczająco głośno, żeby usłyszał, ale z drugiej strony, nic nie ominie czujnego ucha ordynatora. - Napijesz się jeszcze jednej kawy? - zapytała, gdy ekspres skończył przygotowywać napój dla niej.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

Ryder wiedział o nie koniecznie pozytywnym podejściu swojego personelu do małych pacjentów, ale nie mógł z tym nic zrobić. Drażnił go to bardzo, jednak wykonywali swoją prace i nie miał się do czego przyczepić. Bywały takie momenty, że miał już jakichś komentarz na końcu języka, w ostatniej chwili gryzł się w język. Na oddziale znajduje się kilka takich osobowości, które by mogły rozpętać tak zwaną gówno burze, że śmiał im zwrócić uwagę w tym temacie. Nie lubił patrzeć jak dzieciaki drą się w niebogłosy przez to, że ktoś nie potrafił dobrze pobrać krwi czy podać zastrzyku. Nie raz widział rany na rączkach dzieci albo siniaki, chociaż te drugie mogą powstać przez to, że maluch ma za słabe żyłki.
Willoughby lubi dzielić się swoim doświadczeniem z nowymi stażystami. Znał lekarzy, którzy niechętnie to robili i tego nie rozumiał. W końcu to pewnego rodzaju docenienie, że można uczyć nowe pokolenie. Ale cóż, każdy wie co jest dal niego najlepsze, prawda? Nie da się tego zmienić.
- Doskonale o tym wiem, ale to nie oznacza, że nie będę bardziej surowy jeśli chodzi o ciebie. - puścił do niej oczko, bo oczywiście żartował. W jego słowniku nie było czegoś takiego jak surowość dla podwładnych, meh. Jakie okropne słowo. Ry to ciepły człowiek o wielkiej cierpliwości. - W takim razie musze dać ci dużo obowiązków. - powiedział zmieniając temat, ponieważ nie chciał zasmucać blondynki w taki sposób. - Chętnie się napije, bo albo ta kawa taka słaba albo ja już nie czuje kofeiny. - mówiąc to zmarszczył zabawnie brwi.

Veronica Harrington
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany