Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.
36
191

Post

#6

Wydarzenia ostatniej nocy mocno wywróciły jego życie do góry nogami, do tego stopnia, że rano wstając do pracy przysiadł na łóżku, mając jeszcze pod powiekami wspomnienie minionej nocy i świadomość, że obudził się sam. W pustym łóżku, bez żadnej pieprzonej kartki na stoliku, czy w ogóle jakiejkolwiek wiadomości. Gdyby to był ktoś inny, a nie jego przyjaciel, pewnie by go to nie obeszło, jednak mieli bliską relację i teraz wszystko stało się kompletnie poplątane. Zrezygnowany poszedł pod prysznic, mając nadzieję że gorąca woda jakoś ukoi jego nerwy, ale nic takiego nie miało miejsca, więc chcąc nie chcąc pojechał prosto do pracy, modląc się by to, co kochał, pomogło mu poskładać wszystko do kupy.
Dzisiaj w szpitalu było istne pandemonium, każdy z lekarzy miał zapchany grafik, a ortopedia to zupełnie inna bajka, co i rusz przywożono kogoś ze złamaniem, albo kierowano prosto pod nóż, więc od samego ranka miał za sobą dwie operacje i kilka nastawiania kończyn, nic więc dziwnego że przy pierwszej sposobności wyrwał się na lunch, marząc o łyku kawy i zjedzeniu konkretnego posiłku. W tym momencie znowu zaczęły dopadać go te wątpliwości i wspomnienia, zagryzając więc wargę ruszył korytarzem w stronę stołówki, gdy wtem na horyzoncie pojawiła się dobrze znana mu postać. Czyli ma idealną okazję do powiedzenia o swoich obawach z kimś, kto poniekąd będzie obeznany w temacie.
- O, Dee, z nieba mi spadasz, chodź. – nawet nie zapytał się jej, czy zechce z nim zjeść, po prostu pociągnął ją za rękę w stronę stołówki, pomijając fakt że szła w zupełnie innym kierunku. Znali się jak łyse konie, była siostrą Stu, więc idealnie nadawała się do przeprowadzenia tej rozmowy, a Donovan naprawdę potrzebował pomocy, nim sfiksuje. Jakoś dopchali się do stołówki, stojąc w ogonku dopiero wtedy puścił jej rękę i odwrócił się w jej stronę, odgarniając z czoła zabłąkane kosmyki, co przysłoniły wyraz jego oczy, bynajmniej nie wesoły.
- Wybacz że tak cię porywam, ale potrzebuję rady i towarzystwa, a dopiero teraz mam przerwę przez ten cały młyn. – wzruszył lekko ramionami. Zawód lekarza do najprostszych nie należał, bywały dni kiedy miał dwudziesto cztero godzinny dyżur i mało okazji by coś zjeść, korzystał więc z każdej sposobności do tego, a wiedział że przyjaciółka mu nie odmówi. - Ale najpierw, jak się czujesz? – przyjrzał się jej badawczo. Wiedział, przez co przeszła, pomógł jej także jako tako wyjść na prostą, nic więc dziwnego, że obchodził ją jej los. Z nim może dziać się co chce, jednak jego najbliżsi muszą być szczęśliwi.

Deva Hill
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

02


Jakie to dziwne, gdy poznajesz swojego przyjaciela w szpitalu psychiatrycznym, gdzie leczysz się z depresji. Nie planowała tam z nikim się zaprzyjaźniać, a tu nagle pojawia się Chris i i zaczyna się nią interesować. Co w niej takiego zauważył? Do tej pory tego nie wie. Rozmawiał z nią codziennie, kiedy przebywał te kilka dni w szpitalu. Na samym początku nie chciała utrzymać z nim kontaktu, myślała, że to wszystko było z litości. Kiedy wyszła ze szpitala, wszystko się zmieniło. Pozostali w stałym kontakcie i to on załatwił jej pracę. Wyznała mu, że chciałaby odnowić kontakt ze swoim rodzeństwem i przyjechać do miasta. Jakiś czas później dostała wiadomość: ”Przyjeżdzaj!” I właśnie w ten sposób znalazła się w szpitalu w Cape Coral i pracowała tam gdzie chciała. Lubiła swoją pracę, cieszyła się że może pomagać innym wrócić do pełnego zdrowia.
Ona nie miała dzisiaj aż tyle pracy, co jej przyjaciel, ale to nie znaczy, że się obijała. O nie. Miała dzisiaj kilka terapii, a kiedy Chris spotkał ją na szpitalnym korytarzu, ona właśnie wracała z łazienki.
- Dzień dobry, Christopher. Ciebie również miło zobaczyć. - Odezwała się z przekąsem. Oczywiście dała się pociągnąć, bo znała go na tyle długo i wiedziała, że nie było sensu z nim walczyć.
- Oh ale w sprawach sercowych? Wybacz, ale wiesz, że jestem beznadziejna jeśli chodzi o “te” sprawy.... - Skrzywiła się. Wiedziała jakiej orientacji jest Chris, ale nie wiedziała jeszcze, że on i Stu byli… bliskimi przyjaciółmi. Jej relacje ze Stu jeszcze nie do końca były takie, jakby chciała. Nie chciała wtrącać się w jego życie osobiste, bo bała się, że to go zdenerwuje i nigdy jej nie wybaczy tego, jaka kiedyś dla niego była.
- Dobrze, ale Chris nie musisz zadawać mi tego pytania codziennie. Już wyszłam z depresji, serio. Jakby coś się działo, to bym ci powiedziała. - Kiedyś nie miała tak wiele szczęścia i nie miała przy sobie kogoś bliskiego, więc jego opiekuńczy stosunek wobec niej bardzo ją cieszył. Dotknęła jego ramienia i delikatnie je ścisnęła. Zawsze będzie mu wdzięczna za to co dla niej zrobił.
- No dobra, to co to za problem. - Odezwała się w tym temacie, dopiero, kiedy usiedli z tacami, gdzieś na uboczu, tak, żeby nikt im nie przeszkadzał. Rozpakowała sztućce z plastikowej folii i zaczęła grzebać widelcem w swojej sałatce.

Christian Donovan
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.
36
191

Post

To nie była zwyczajna relacja, przynajmniej Donovan jej tak nie postrzegał. Z racji tego, że poznali się w dosyć niesprzyjających okolicznościach, jakimi jest jej pobyt w szpitalu, jednak jakiś łut szczęścia sprawił że po odrobinie wysiłków udało im się nawiązać rozmowy, a z czasem przyjacielskie stosunki, które trwają do dzisiaj. Stała się dla niego naprawdę ważna, traktował ją jak siostrę której nigdy nie miał, poza tym przecież to on ją tutaj ściągnął z propozycją pracy, by w razie konieczności mieć kobietę blisko siebie. Dodatkowo w obecnej sytuacji nadawała się w sam raz aby porozmawiać, tak po prawdzie Chris za dużego wyboru nie miał, a z głównym zainteresowanym nie jest w stanie o tym otwarcie rozmawiać. Przynajmniej nie dopóki sam sobie tego wszystkiego w głowie nie poukłada.
- Przeciwnie, słońce, jesteś idealną osobą do takich rozmów. Wierz mi, nie prosiłbym o pomoc, gdyby sprawa naprawdę nie była poważna. – mruknął, stojąc w kolejce która krok po kroku posuwała się naprzód, dając mu okazję do przemyślenia kolejnych słów. Wiedziała, że Chris i Stu są najlepszymi przyjaciółmi, jednak nie miała pojęcia, co się wydarzyło, wątpliwe jest by Hill powiedział jej o swoich ekscesach łóżkowych w dodatku z kimś, z kim zna się dłużej niż kilka godzin. Przez wydarzenia minionego wieczoru on naprawdę nie wiedział, co ma myśleć. Musiał się komuś wyżalić, inaczej wyląduje na psychiatrycznym. - Nadal się o ciebie martwię, przecież to nic złego. – wywrócił oczami. Po prostu wiedział, przez co przeszła i chciał dać jej pewność, że w razie problemów ma go ustawionego w szybkim wybieraniu. Także dzięki niej Donovan się bardziej otworzył, więc można powiedzieć, że wiele jej zawdzięcza.
Usiadł przy stoliku i przez chwilę wpatrywał się w swojego kurczaka, dźgając go widelcem. Teraz kompletnie nie wiedział, co powiedzieć, to dało się wyczuć i zobaczyć po jego spiętej sylwetce i tych dziwnych chmurach w oczach.
- No więc ja i... – zaniemówił w pół zdania i rozejrzał się dookoła, by upewnić samego siebie że nikt ich nie podsłuchuje. Czuł się jak dziesięciolatek który ma zamiar wyznać rodzicom, że zakochał się w koleżance ze szkolnej ławki. - Przespałem się z twoim bratem i nie wiem co robić dalej. – to jedno zdanie wyleciało z niego jak karabin maszynowy, wypowiedział je na jednym tchu, sięgnął więc po wodę pociągając spory łyk, bo nagle mu się jakoś tak gorąco zrobiło.

Deva Hill
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

Wszyscy, którzy ją znali, doskonale wiedzieli, że raczej nie jest odpowiednią osobą, do której można iść po rady w sprawach sercowych. Miała tylko jednego faceta, dla którego straciła głowę i jak to się skończyło? Źle. Dlatego teraz sceptycznie patrzyła na swojego przyjaciela. Nie do końca wiedziała co takiego się wydarzyło, że naprawdę potrzebował jej rady.
- Niech ci będzie. - Pokręciłą głową wciąż nie potrafiąc przyznać mu racji. Zaczynała się martwić. Ona nie umiała w związki. Kiedy jakiś facet próbował się do niej zbliżyć, stawała się chamska i pyskata. To była jej forma obrony. Przyrzekła sobie, że już nigdy więcej nie pozwoli sobie na to, żeby inny mężczyzna tak, ją traktował. Chyba wycierpiała już wystarczająco. Zrobiła jednak coś za co psycholog jej nie pochwali. Wsadziła wszystkich mężczyzn do jednego wora. Oczywiście bywały wyjątki tj. Chris, ale cała reszta była dla niej taka sama. A na czele stał jej podopieczny Enzo.
Nie, to nie było nic złego, ale nie była do tego przyzwyczajona.
- Oczywiście, to nic złego. - Uśmiechnęła się już nic więcej nie mówiąc. Nie mogła mu zabronić martwić się o nią. Nawet jeśli powiedziałaby mu co myśli, on i tak dalej będzie robił to samo.
Widziała na jego twarzy zdenerwowanie. Jego wbijanie widelca w kurczaka, trochę ją zaniepokoiło. Przestała bawić się jedzeniem. Spojrzała na niego zmartwionym wzrokiem. - Chris, po prostu powiedz co się stało. Wiesz, że mi możesz powiedzieć o wszystkim. - Spodziewała się, że przyjaciel powie coś co jest związane z jego pracą. Nie wiem… operacja nie poszła po jego myśli. Albo dzisiaj przyszedł do niego pacjent z roszczeniami, bo po operacji wciąż nie odzyskał pełnej sprawności. Spodziewała się wszystkiego, tylko nie tego, że przespał się z jej bratem. Otworzyła usta, ale żaden dźwięk się z nich nie wydobył. Była w kompletnym szoku. Doszły ją słuchy, że oboje się przyjaźnili. To było dziwne, biorąc pod uwagę, to, że Chris od samego początku wiedział, jakie relacje łączą, ją ze Stuartem.
- Co zrobiłeś?- Odchyliła się do tyłu opadając na oparcie krzesła. - Co zrobiłeś? - Powtórzyła już nieco głośniej.

Christian Donovan
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.
36
191

Post

Może i była ostatnią osobą do porad sercowych, ale jedyną której po prawdzie ufał. Nie miał rodzeństwa, jego jedyną rodzina byli dziadkowie mieszkający kilkaset kilometrów od Hope z którymi ostatnio miał kontakt jedynie telefoniczny, a on sam miał spory problem z nawiązywaniem nowych relacji, nie tylko tych uczuciowych. Bywał wycofany, nie ufał każdemu napotkanemu człowiekowi, dlatego cieszył się, że ma u swojego boku Dee, która rozumie go lepiej niż ktokolwiek inny. Może prócz jej brata.
Zrobił wielkie oczy, gdy zobaczył jej reakcję na swoje wyznanie. Oczywiście wiedział, jakie łączyły ją relacji z bratem, od niej zresztą bo Stu do zwierzeń nie był chętny, jednak nie przeszkadzało mu to w budowaniu z nią przyjacielskiej relacji i komplikowania przyjaźni z młodszym ratownikiem. Wciągnął głęboko powietrze i wręcz spiorunował ją wzrokiem, bo za głośno wyrażała swoje emocje.
- Ciszej, Dee. Plotki w tym szpitalu rozchodzą się szybciej niż wypłata. – łypnął na otaczające ich stoliki, jakby spodziewał się kilku par oczu wpatrzonych centralnie w nich i zachodzących w głowę, co też może powodować taką reakcję u fizjoterapeutki. Był tutaj popularny, wiele osób z personelu, a także z pacjentów się za nim obracało, wiele też dałoby sobie rękę uciąć za jakiś pikantny szczegół z jego życia, wolał więc nie rozpowiadać na lewo i prawo z kim sypia. Nachylił się więc do niej konspiracyjnie by zachować odrobiny dyskrecji.
- To co słyszałaś, nie każ mi tego powtarzać. – mruknął, odrzucając blond włosy z czoła i stukając paznokciem w blat stolika. Jakoś tak nagle stracił apetyt. - Jakoś tak.. samo wyszło. Mieliśmy robić dynie na Halloween. Wiesz, że nigdy go nie obchodziłem, nawet za dzieciaka. I to był moment, chociaż czułem, że coś się święci, a teraz kompletnie nie wiem co robić. – westchnął kompletnie zdołowany tą sytuacją, zastanawiający się, dokąd to wszystko zmierza. Spojrzał na nią wręcz błagalnie. - Jesteś najbliższą mi osobą i wierz mi, nie ułatwia mi tego fakt, że jesteś także jego siostrą, ale naprawdę nie wiem do kogo się z tym zwrócić. – splótł dłonie przed sobą odsuwając tacę z jedzeniem.

Deva Hill
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

Ona coś wiedziała o zaufaniu. Bo nim poznała Chrisa, nie ufała nikomu. Nawet własnej rodzinie. Nie po tym, co jej matka zrobiła z nią i jej siostrą. Tak zmanipulowała ich mózgi, że same zaczęły bardzo źle traktować własnego brata. Żałowała, strasznie. Teraz gdy była starsza, wiedziała, że nie powinna tego tak robić. Niestety, ale czasu już nie cofnie. Jedyne co mogła zrobić, to przeprosić i spróbować polepszyć swoją relację z bratem.
Ale jak widać, najlepsze stosunki z jej bratem miał jej przyjaciel. Przyznaję się bez bicia, nie zareagowała dobrze. Trochę za głośno. Odsunęła na bok jedzenie i pochyliła się do przodu. Oparła łokcie o blat i spojrzała mu w oczy.
- Samo wyszło? - Powtórzyła cicho nie wierząc w to co słyszy. Ile to raz słyszała z jego ust, że nie jest w stanie się zaangażować, że nie umie w związki, a teraz nagle mówi jej, że przespał się z jej bratem.
- W tej chwili jestem trochę zła bo to mój brat, a Ty długo nie byłeś w żadnym związku i ja tak samo, jak ty nie wiem co o tym myśleć… - Westchnęła pocierając twarz dłonią. Miała mętlik w głowie. Chciała dla nich wszystkiego co najlepsze. Oboje byli dla niej bardzo ważni.
- Od kiedy w ogóle się spotykacie? I dlaczego ja nic o tym nie wiem… - Spojrzała na niego z lekkim wyrzutem. No bo jednak skoro są przyjaciółmi, to chyba jednak powinna coś o tym wiedzieć. Ona dzieliła się z nim wszystkim.
- Co się dokładnie stało? tzn., ok poszliście razem do łóżka, ale co dalej? - Nie wytrzymała i sięgnęła do jego splecionych razem dłoni. Złapała go za rękę i ścisnęła ją delikatnie. Chris był pierwszą osobą i mimo iż na samym początku rozmawiali jako pacjent-lekarz ona mu zaufała.

Christian Donovan
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.
36
191

Post

Po ostatnim, nieudanym związku przestał wierzyć w miłość. Nie angażował się w nic innego niż w przyjaźnie, chociaż i te budował małymi kroczkami, nie wiedząc, czego oczekuje druga osoba. Dlatego każda przyjacielska relacja w jego życiu była silna: nigdy się nie spieszył, starał się poznać tą drugą osobę, znaleźć bratnią duszę. Deva była dla niego niczym własna siostra, sporo jej także zawdzięcza, nic więc dziwnego, że z nią pierwszą się skontaktował.
On też jest tak samo zaskoczony jak ona, przecież nie planował tego z góry. Owszem, obaj flirtowali, ale to była zwyczajna zabawa. Sam Donovan był w szoku, że coś takiego wynikło, ale do cholery, podobało mu się i chciał nawet z nim o tym porozmawiać, jednak nie zastał go rano i szansa na rozmowę została zaprzepaszczona.
Uniósł brwi.
- No nie planowałem tego. – mruknął. Teraz miał taki mętlik w głowie, że żadne racjonalne wyjaśnienia zaistniałej sytuacji nie przychodziły mu do głowy. Przecież to jego najlepszy kumpel, a to co się stało mogło zniszczyć ich relację. Miał w tym momencie minę zbitego psa i w rzeczywistości tak właśnie się czuł.
- Ale mówię ci o tym otwarcie jako pierwszej, powinnaś więc to docenić. – posłał jej blady uśmiech. Był z nią szczery, wolał by dowiedziała się od niego, bo brat za cholerę jej tego nie powie, a też wolał uniknąć jakichkolwiek plotek które pewnie i tak czy siak już o nim krążą, po co więc dolewać oliwy do ognia? Na jej kolejne pytania prawie spłonął rumieńcem, jedynie bardziej skulił się w sobie przypominając ucznia odpytywanego w ławce.
- Nie spotykamy... nie w tym sensie. – potrząsnął głową. - Znamy się jakiś czas, mieliśmy wspólne tematy, poglądy, wiesz jak lubię z takimi ludźmi rozmawiać. I tak jakoś poszło, że się zaprzyjaźniliśmy, chociaż trochę czasu to zajęło. – unikał jej wzroku, bo bał się co ona może zobaczyć w jego oczach, sam nie wiedział co w nich jest. - Nic. Kompletne nic. Nad ranem się zmył i nie było okazji nawet porozmawiać, chociaż nie wiem czy sam bym potrafił. – uścisnął jej dłoń, jakby tym prostym gestem chciał samemu sobie dodać odwagi i dopiero na nią spojrzał. - Oboje jesteście dla mnie jak rodzina, a przez to co się stało, nie wiem czy przypadkiem nie spieprzyłem wszystkiego. – westchnął, naprawdę załamany. Gdyby wiedział, że tak się to wszystko zakończy, może inaczej by postąpił.

Deva Hill
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

Ktoś kto kiedyś został bardzo skrzywdzony nie potrafił zaufać kolejny raz, więc doskonale rozumiała postępowanie przyjaciela, kiedy poznawał nową osobę. Widziała, że jest ostrożny i nie mówi wszystkiego od razu. Jej też nie powiedział, on już nie musiał- przeczytał jej kartę. Wiedział o niej wszystko. Ogólnie to poznali się w strasznie dziwnych okolicznościach. Bo kto by pomyślał, ze lekarz zaprzyjaźni się z pacjentką, a na dodatek załatwia jej pracę w innym mieście. A teraz siedzą sobie i rozmawiają o tym, co wydarzyło się między nią a jej bratem, z którym cały czas stara się naprawić swoje relacje. Ona sobie nigdy nie wybaczy tego, jak dała się zmanipulować matce i tak okropnie go traktować. Jedyne co teraz mogła to pomóc jemu i Chrisowi jakoś ogarnąć, to co się stało.
- Rozumiem. - Sięgnęła po butelkę wody, którą wzięła razem z sałatką i napiła się. Musiała dać sobie chwile na ogarnięcie tego co mówił. Nigdy, ale to nigdy nie sądziła, że znajdzie się w takiej sytuacji.
- Oczywiście, że doceniam. - Spojrzała na niego wymownie, jakby w ogóle jej nie znał. I tak miał całkowita racje w tym, ze Stu nie powiedziałby jej o tym co się stało, a wiedział doskonale, ze ona i Chris się przyjaźnią.
Kiwała głowa dając mu znać, ze doskonale go rozumie. Znała go lepiej niż kto inny i wiedziała, ze jeśli znajdzie się ktoś z kim znajdzie wspólne tematy, to tak szybko nie odpuści. Cieszyła się, kiedy powiedział jej, ze on i Stu zaczęli się przyjaźnić. Nigdy nie miała nic przeciwko, teraz też nie miała, ale… była zaskoczona i potrzebuje jeszcze chwili, żeby oswoić się z tą informacją.
- A próbowałeś do niego zadzwonić? Nie wiem czemu wyszedł, ale może on też poczuł się tak samo skrępowany całą sytuacją, jak ty. - widać, ze Oboje tego nie planowali. Zastanawiała się w jakim jest teraz stanie Stu. Aż nabrała chęci, żeby do niego napisać. Widziała zmartwienie na twarzy przyjaciela. Nie wiedziała, jak go pocieszyć. Nie wiedziała co powiedzieć.
- Wiesz, ze jesteś dla mnie, jak drugi brat i jestem pewna, ze niczego nie spieprzyłeś. Po prostu…. oboje potrzebujecie teraz chwili, żeby zrozumieć co się stało. - Starała się go jakoś pocieszyć. - Gdybym to ja była w takiej sytuacji potrzebowałabym chwili dla siebie, żeby rozumieć swoje uczucia. Wiesz, przyjaźnisz się z kimś, jesteście ze sobą blisko, a chwile później jeszcze bliżej i to… miesza nam w głowach. - Nigdy nie powiedziałaby, ze będzie mówić takie mądre rzeczy. Zwłaszcza w kwestii związkach. - Daj mu czas.

Christian Donovan
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.
36
191

Post

Trzy razy to zdecydowanie za dużo dla niego. Trzy razy zostało złamane jego serce i od tej pory nie potrafił się z nikim związać, mimo że od ostatniego jego poważniejszego związku minęły lata, nadal w pełni nie potrafił się zaangażować, uciekając przed jakąkolwiek odpowiedzialnością i tym, co może wyniknąć dalej. Teraz jednak miał cholerną ochotę zaryzykować, po raz ponownie otworzyć się na kogoś, kto będzie mógł wypełnić pustkę w jego sercu i pozwolić mu na nowo czerpać radość z życia. Przecież posiadanie drugiej, bliskiej ci osoby się z tym wiąże, prawda? Z szansą na lepsze życie, która była mu zabrana już dawno.
- Dzwoniłem, nawet napisałem, ale nie chcę być nachalny, po prostu... – westchnął, grzebiąc widelcem w jedzeniu, kompletnie nie mogąc skupić się na rozmowie, bo w pamięci nadal miał jego obraz, jego dotyk.. Potrząsnął głową. To nie czas ani miejsce na takie rozmyślania. Jest w pracy, musi skupić się na tym, co robi, chociaż w głowie nadal ma te cholernie seksowne oczy bruneta i jego mrukliwy głos gdy...
Do licha, Donovan, uspokój się.
- Masz rację, teraz nic nie wskóram, nie będę mu się też narzucać. – westchnął ciężko, w końcu nabijając kawałek kurczaka na widelec i wkładając go do ust. Żuł prawie nie czując smaku, bo wiele myśli nadal kołowało mu się w głowie, ale słowa przyjaciółki nieco go uspokoiły. Też jeszcze nie miał okazji powiedzieć Stu, że przyjaźni się z jego siostrą, co pewnie także doleje oliwy do ognia. - Po prostu czuję się dziwnie. To mój przyjaciel, jeden z nielicznych i nigdy bym nie przypuszczał, że do czegoś takiego dojdzie. – dokończył, mając nadzieję że nie brzmi to głupio i że z czasem wszystko się ułoży, a on będzie wiedział, na czym stoi, bo na razie nie jest za kolorowo. - Zmieńmy proszę temat, bo czuję się nieswojo. Jak ci idzie w pracy? Nikt się nie naprzykrza? – znał każdą osobę w tym szpitalu, słuchał także plotek, w razie czego jest w stanie zainterweniować, jeśli tylko usłyszy że coś w jej życiu złego się dzieje. Łączy ich zbyt wiele, by mógł koło tego przejść obojętnie.

Deva Hill
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

Jej wystarczył jeden raz i już wiedziała, że nie chce już nigdy więcej z kimś się związać. Nie i tyle. Po co? Nie chciała, żeby kolejny raz ktoś tak ją potraktował. Oczywiście, wiedziała, że nie każdy mężczyzna taki był. Ale… zawsze miała jakieś obawy. Nigdy się ich nie pozbędzie.
- Daj mu czas. Odezwie się, zobaczysz. - Ponownie wyciągnęła rękę przez stół i dotknęła jego. Ciężko jej było patrzeć a to, w jakim jest stanie. Widziała, że cała ta sytuacja go dręczy. Ona nigdy nie była w takiej sytuacji. Gdy zaczęła spotykać się ze swoim byłym, była młoda i głupia. Za szybko mu zaufała i za bardzo go kochała. Była w stanie wybaczyć mu wszystko. Dosłownie. Każde uderzenie, jakie jej zadał było potem całowane i przepraszał. Zawsze przepraszał. Potrząsnęła głową wyrzucając ze swojej głowy ponure myśli i skupiła się na problemie przyjaciela.
- Nie zadręczaj się tym, proszę. Na pewno uda wam się to wyjaśnić. Dajcie sobie trochę czasu. - Rozmawianie o sprawach łóżkowych jej brata było dziwne. Ona ze swoją rodziną nigdy o tym nie rozmawiała. Nie było okazji, na własne życzenie oddaliła się od nich. Sięgnęła po swoją sałatkę i nabiła kurczaka na widelec.
- Co u mnie… - Zamyśliła się wkładając kurczaka do buzi. Zastanawiała się, czy powiedzieć mu o swojej wizycie w Miami, którą odbywa kilka tygodni temu. Pojechała tam, żeby namówić jej ex do podpisania papierów, które były potrzebne do sądu. Ale teraz już wiedziała, że to był tylko pretekst do tego, żeby ją zobaczyć. Spotkanie nie przebiegło, tak jak tego chciała. Z jej powodu obcy mężczyzna oberwał w nos.
- U mnie nic ciekawego. Mam dodatkową pracę i mój nowy pacjent bywa czasami gburowaty, ale nic strasznego. Poradzę sobie z nim. - Nie do końca była tego taka pewna, ale to był dopiero początek.
Zaraz po zjedzonym posiłku pożegnali się i każde z nich poszło w swoim kierunku.

2x zt Christian Donovan
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
Zablokowany