Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.
32
179

Post

— 12
To, jak sprzeczne emocje w nim krążyły kiedy jechał po Fallon pod jej dom było naprawdę szalone, ale nie potrafił tego w żaden sposób opanować. Panika i szok na pewno przechodziły na pierwszy plan, bo przecież to mógł być on, boże, bez żadnego problemu to on mógł być prowodyrem całego problemu przez jego brak pamięci o zabezpieczeniach. Z drugiej jednak strony, gdzieś z tyłu głowy, w tym zakamarku, do którego za bardzo się nie oddalał rodziła się myśl, że miło by było być ojcem, mieć malutkie dziecko, które kochałoby go i ufałoby mu bez względu na wszystko, które miałoby małe paluszki i chrumkało podczas jedzenia, które nawet jeśli budziłoby go w nocy, to nie przez jakieś własne widzimisię, a przez coś, co faktycznie jemu samemu utrudniało sen i spokojny odpoczynek. Nie myślał o sobie w kategorii ojca od naprawdę dawna, nie mając przede wszystkim nikogo, z kim dziecko mógłby mieć. Kiedy więc teraz to wszystko miało miejsce budziły się w nim myśli, których nie chciał mieć i których mieć przecież nie powinien skoro Fallon nawet nie wspomniała nic o tym, że istnieje jakakolwiek szansa na jego ojcostwo.
Przez całą drogę do szpitala, kiedy tylko siedziała już obok niego trzymał dłoń blondynki i głaskał ją lekko, licząc, że doda jej tym wszystkim chociaż odrobinę otuchy. Przecież nie był w tym wszystkim najważniejszy i kazał sobie samemu pohamować wszelkie tak naprawdę emocje, jak gdyby właśnie wybierał się na salę rozpraw, a nie do gabinetu ginekologa. Tym razem nie chodziło jednak o to, aby ktoś po drugiej stronie barykady nie rozpoznał, że się stresuje, a o to, aby okazać jak najwięcej wsparcia osobie, która miała pełne prawo czuć się po stokroć gorzej niż on sam. Prawdę mówiąc nie wiedział jaką skalę błędu miały testy ciążowe, ale gdyby były nie wiadomo jak zawodne, to chyba ludzie nie polegaliby na nich tak, jak to robili w dzisiejszych czasach, prawda? Powstrzymał ciche westchnienie i położył dłoń kobiety na swoim udzie, aby móc zmienić bieg, po czym ponownie ją złapał i wrócił do lekkiego gładzenia kciukiem i tak przez całą drogę, aż nie zajechali pod szpital, gdzie zaparkował sprawnie i gdy wysiedli, rozejrzał się niepewnie. — Nigdy nie byłem w gabinecie ginekologa, więc chyba musisz prowadzić — w zasadzie to w ogóle rzadko odwiedzał szpitale, ale ten jeden gabinet był miejscem nieodkrytym na mapie szpitala w jego odczuciu, więc nawet nie próbował udawać, że wie gdzie iść, bo wcale tak nie było.

Fallon Sheridan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I just want you for my own I won't even wish for snow Underneath the mistletoe THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Z Archiwum X I killed Laura Palmer LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Nałogowo oglądam Friends Lubię siedzieć przy świecach I LOVE YOU, BABY! GAME MASTER Like a virgin i'm still alive DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY SMERF PRACUŚ Z KOŚCI NA OŚCI NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM GAME OVER FRIENDZONE Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

##

Uczucia Fallon względem tego wszystkiego były zaś jednoznaczne - świrowała i to dość mocno. Wpadała w panikę za każdym razem, kiedy tylko pomyślała, że mogłaby być w ciąży, bo chyba trudno byłoby znaleźć jeszcze gorszy moment, niż ten teraz. Jakkolwiek źle to nie zabrzmi, jeszcze jakoś przełknęłaby to wszystko gdyby chodziło o samego Foresta i o to, że trochę przyszaleli z alkoholem kiedy trafiła pijana pod jego drzwi. Trochę by jej to namieszało w życiorysie, bo nie znosiła dzieci i nie chciała ich mieć, ale jakoś by sobie poradzili. Ale nie, kilka tygodni później, poczas wypadu do Las Vegas w ramach pocieszania Benjamina, po prostu musiała wziąć z nim ślub w jednej z kapliczek z Elvisem, przez co była też spora szansa na to, że ojcem jej dziecka jest jednak jej mąż i miłość jej życia. Co też w sumie nie byłoby takie złe, gdyby nie fakt, że Trixie wybrała sobie akurat ten moment na powrót, a Benny zaraz pojawił się w progu jej mieszkania, próbując anulować małżeństwo. Oczywiście nie zgodziła się na to, nawet nie przypuszczając jeszcze, że może być w ciąży, a co dopiero teraz. No i dlatego, moi drodzy państwo, Fallon tkwiła w bagnie już nie po kostki czy kolana, ale po samą szyję. I naprawdę, ale to naprawdę nie miała pojęcia co z tym wszystkim zrobić.
Wiedziała za to jedno - nie mogła sama pojechać do ginekologa, bo chyba nie wyszłaby stamtąd w jednym kawałku, postanowiła zadzwonić więc po Foresta i poprosić go o wsparcie. Całe szczęście, Renshaw stanął na wysokości zadania i wkrótce stał już pod jej domem swoim samochodem, by zawieźć ją do szpitala w Cape Coral. No i trzymał ją za rękę, nawet nie miała pojęcia jak bardzo tego potrzebowała.
Zanim jednak weszli do budynku, zatrzymała go na chwilę i westchnęła ciężko. - Forest, ja... nie chciałabym, żebyś to jakoś źle odczytał, okej? To znaczy, nawet jeśli jest jakieś dziecko no to teraz nie jestem w stanie ustalić czy jest twoje... bosiępopijakuhajtnęłamzBenjaminemwLasVegasitomożebyćteżjego - wymamrotała na jednym wydechu, więc ciężko ją było zrozumieć. -Znaczy odległość jest taka, że mi to ustalą dzisiaj, sprawdzałam w internecie, ale na teraz nie wiem - nerwowo założyła kosmyk włosów za ucho i pociągnęła go za sobą do środka pod gabinet ginekologiczny, sadzając tyłek na jednym z krzesełek i czekając na swoją kolej. Niecierpliwie.

forest renshaw
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.
32
179

Post

Tak naprawdę, gdyby zapytał sam siebie czego się po całym tym zamieszkani spodziewał, to nie potrafiłby odpowiedzieć. Miał w głowie zamęt jakich mało i zebranie myśli w jedną całość zdawało się niemożliwością na tyle wielką, że Forest naprawdę gubił się, a przecież ile wiedział o tej potencjalnej ciąży? Godzinę? Przez godzinę zdążył jednak przeanalizować w głowie chyba każdy możliwy scenariusz, także ten, w którym wyjeżdżają gdzieś z Fallon i skupiają się na wychowaniu dziecka jak również inny, równie szalony, mówiący o pozwaniu potencjalnego innego ojca o takie alimenty, że w życiu by nie był w stanie się wypłacić. Nie podejrzewał jednak tego, co Fallon mu powiedziała i naprawdę zaskoczony wpatrywał się w nią, nie wiedząc przez chwilę co odpowiedzieć. — Ty z nim zrobiłaś co? — zapytał kompletnie nieskładnie, bo chyba jego umysł do końca nie chciał zaakceptować faktu, że Fallon pobrała się z Bennym w jakiejś kapliczce rodem wyjętej z filmu klasy B. Mrugał więc dosyć często i dosyć sporo, także wtedy, kiedy kobieta pociągnęła go do wnętrza szpitala. Powoli usiadł obok Fallon, wpatrując się w nią tak intensywnie, jakby za moment miał zmienić się w Profesora X i wyczytać z myśli blondynki wszystko, czego jeszcze nie wiedział i w zasadzie to nie był pewien czy chce. — Pobrałaś się z Benny’m? W Las Vegas? — w głowie miał od razu scenę z Friendsów, gdzie Rachel i Ross popełnili ten sam błąd, w dodatku całkowicie pijani i zastanawiał się jak bardzo życie dawnej przyjaciółki pokrywało się z serialem, który lubił sobie czasem obejrzeć im kładł się spać. Na ten moment to, co działo się u niego wydawało się naprawdę mało istotne, a co więcej, mało pogmatwane, bo za każdym razem kiedy Fallon zabierała się za przekazywanie mu jakiejś informacji to była to bomba, po której nawet nie był w stanie do końca się pozbierać nim kolejna z nich była zrzucana. W tym wszystkim starał się jednak zachować spokój, pewien, że gdyby jeszcze on zaczął panikować to nic dobrego by z tego nie wynikło, a przecież nie zamierzał dodatkowo denerwować przyszłej mamy.

Fallon Sheridan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I just want you for my own I won't even wish for snow Underneath the mistletoe THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Z Archiwum X I killed Laura Palmer LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Nałogowo oglądam Friends Lubię siedzieć przy świecach I LOVE YOU, BABY! GAME MASTER Like a virgin i'm still alive DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY SMERF PRACUŚ Z KOŚCI NA OŚCI NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM GAME OVER FRIENDZONE Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Nie miała głowy do analizowania scenariuszy, bo za każdym razem jak się zaczynała nad czymś zastanawiać, wpadała w jeszcze większą panikę. Co jeśli to Forest jest ojcem? Przecież nie mogła go prosić, żeby porzucił swoje życie i wychował z nią dziecko? A jeśli Benny? Jeszcze gorzej, Trixie wróciła do miasta, chciał się z nią żenić, a ona już nigdy nie byłaby w stanie spojrzeć na niego tak samo. Gdzie miałaby to dziecko wychować? W tej małej, jednopokojowej chatce na plaży, w której mieszkała? Przecież ledwie mieściła się tam sama, nie miałaby gdzie wstawić łóżeczka? A co z pracą? Pożegnają się z nią jak tylko dowiedzą się o ciąży, kto to widział ratownika w ciąży? Narażałaby siebie, dziecko i ludzi na plaży?
- Zostałam mało z tego dumną panią Willoughby, a Ben ściga mnie teraz z papierami i chce się rozwieść - wymamrotała już nieco wyraźniej, niż poprzednio, ale wciąż z ewidentnym zawstydzeniem. Bo Fallon naprawdę wstydziła się tego, co się stało. Wyszło to wszystko tak, jakby rzeczywiście to ukartowała i zaciągnęła go do Las Vegas, żeby go odzyskać, a tak wcale nie było. Wręcz przeciwnie. Choć nie mogła zaprzeczyć, że jej uczucia do niego wcale nie zniknęły, to jednak średnio jej się uśmiechało bycie nagrodą pocieszenia i zdecydowanie nie chciała się za niego zabierać, kiedy ten rozpaczał po Trixie. Ale wyszło jak wyszło. - Nie osądzaj mnie, Forest, okej? Nawet dobrze tego nie pamiętam - nawet nie chciała chyba wiedzieć, co musiał o niej myśleć teraz jej przyjaciel. Za to całkiem zabawna historia, to właśnie po rozmowie o Rachel i Rossie wpadli na pomysł udania się do kiczowatej kapliczki za Elvisem i chyba w pierwszej chwili byli nawet dość dumni z tego, że zrobili to samo, co ich ulubieni bohaterowie. Heh, jakby na to popatrzeć dalej, to w ciągu jednej nocy przewinęli naprzód o kilka sezonów i dziecko też sobie załatwili do kompletu. - Możesz mnie przytulić? - poprosiła w końcu, zerkając na niego niepewnie. Aż się trzęsła z nerwów, w dodatku z każdą chwilą stresowała się coraz mocniej i chyba potrzebowała odrobiny bliskości, żeby sobie z tym poradzić.

forest renshaw
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.
32
179

Post

Starał się zachowywać spokój, bez względu na to, jak nierealne na ten moment się to wydawało. Nie chciał przecież zacząć zachowywać się niczym jakaś postać z filmu, mało zabawnej komedii romantycznej, w której to jeden z bohaterów mdleje, nie przy porodzie co prawda, ale od samej myśli o potencjalnym ojcostwie. Nie zamierzał również osądzać Fallon za to, co miało miejsce, bo nie czuł się w żaden sposób upoważniony do tego. Nie był osobą, która mogła wytykać palcami dobre i złe uczynki i rozliczać z nich niczym na jakimś sądzie ostatecznym. Przyjechał z nią, żeby pomóc, a nie dołować, dobijać i utrudniać wszystko sto razy bardziej. Nie zmieniało to jednak faktu, że był zestresowany i myśl, że Fallon miała mieć dziecko zdawała się być irracjonalna, a jeszcze bardziej oderwane od rzeczywistości wydawało się to być, kiedy łączył kropki i docierał do punktu, w którym uświadamiał sobie ciążę jako efekt mało przemyślanych decyzji i zbyt dużej ilości alkoholu. Czy to w przypadku Fallon i Benny’ego oraz ich ślubu w Las Vegas, czy też patrząc na sytuację Fallon i Foresta, kiedy to alkohol i złamane serca sprawiły, że postanowili się nawzajem pocieszyć.
Słuchał uważnie wszystkich słów, które miała mu do powiedzenia, naprawdę czując zmartwienie kiedy to obserwował jak Fallon kurczy się i kuli im bardziej przychodziło jej przyznać się do głupich decyzji. Nie kazał jej jednak prosić się o nic dwa razy i momentalnie podszedł do kobiety. Schował ją bez żadnego zająknięcia w swoich ramionach i zaczął delikatnie tulić i głaskać po plecach, ba, nawet delikatny pocałunek na czole blondynki zdecydował się pozostawić, chcąc dać jej chociaż namiastkę bezpieczeństwa i stabilności, której na pewno Fallon w tym momencie brakowało. — Wszystko będzie dobrze. Jeśli to ja, to możesz zamieszkać ze mną, zrobimy pokoik maleństwu i damy sobie radę. A jeśli to Benny i znowu zachowa się jak frajer, to i tak możemy uznać, że to moje dziecko i tak samo będę je traktował — obiecał, odsuwając się od Fallon na kilka centymetrów, aby ująć delikatnie jej podbródek, tym samym sprawiając, żeby na niego spojrzała. Na ustach Foresta pojawił się delikatny uśmiech, a on sam wpatrywał się w oczy Fallon, mając nadzieję, że chociaż zapewnienie stabilizacji pomoże jej uspokoić głowę o tych kilka zmartwień, które mogły krążyć po jej głowie niczym natarczywe muchy niechętnie do jakiegokolwiek ustąpienia.

Fallon Sheridan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I just want you for my own I won't even wish for snow Underneath the mistletoe THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Z Archiwum X I killed Laura Palmer LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Nałogowo oglądam Friends Lubię siedzieć przy świecach I LOVE YOU, BABY! GAME MASTER Like a virgin i'm still alive DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY SMERF PRACUŚ Z KOŚCI NA OŚCI NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM GAME OVER FRIENDZONE Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Fallon była chyba ostatnią kobietą w Hope Valley, która chciałaby stabilizacji. Zwykle uciekała przed zobowiązaniami, nie angażowała się w nic poważniejszego, pracę i miejsce zamieszkania zmieniała z nadludzką wręcz szybkością - lubiła sama ustalać zasady, a nie dopasowywać się do tych ustalonych przez społeczeństwo. Nie bez znaczenia była jej też lekkoduszna natura, która jedynie potęgowała wrażenie iż nijak nie da się jej zatrzymać. Teraz też nie myślała ani o domku z białym płotem, ani o stabilizacji - czuła raczej przerażenie związane z tym, że nie była jeszcze gotowa na dziecko, a na domiar złego wciąż nie miała pewności czyje to dziecko tak właściwie jest. Niemniej, wsparcie, bezpieczeństwo i poczucie bliskości to już zupełnie inna sprawa, a Fallon naprawdę nie chciała z tym całym bałaganem zostać sama. - Ty serio jesteś ostatnim porządnym facetem na ziemii, Forest - powiedziała cicho, gdy złapał ją za podbródek. Choć mimo wszystko nadal było jej zbyt źle, aby na jej ustach pojawił się cień uśmiechu, chciała mu dać inaczej do zrozumienia, że naprawdę docenia to, co dla niej robi. - Aż za porządnym, trzeba to trochę popsuć - zmarszczyła lekko nos i po chwili zastanowienia musnęła jego wargi swoimi. Nie chciała mu się jakoś szczególnie narzucać, ale ustalmy jedno - ostatnio robili rzeczy o wiele poważniejsze, a teraz Fallon miała w tym zupełnie inny cel, więc miała nadzieję, że się nie obrazi. - O wiele lepiej, teraz całowałeś się z mężatką, więc nie będziesz już taki idealny - złapała go lekko za rękę, nerwowo zerkając na drzwi do gabinetu lekarskiego.
W końcu lekarka zaprosiła ich do środka, a Fallon wypchnęła go przodem, bo jakoś łatwiej było schować się za jego plecami. Po bardzo niewyraźnej próbie opisania problemu, zniknąła na chwilę za zasłoną, żeby się przebrać do badania i usiadła w fotelu lekarskim, wyciągając rękę do Foresta, bo zaczynała stresować się coraz mocniej.

forest renshaw
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.
32
179

Post

Doskonale rozumiał, że mogła najzwyczajniej w świecie nie chcieć teraz dziecka i przecież miała do tego pełne prawo. Forest nie był typem osoby, która by ją zmuszała do czegokolwiek, wręcz przeciwnie, raczej by zachęcał do podjęcia decyzji godnej z jej własnym sumieniem i poczuciem na co jest gotowa, a nie do czego zmuszają ją osoby, które były dookoła niej. Jego własny stres odchodził więc na dalszy plan, a Forest po prostu skupiał się na przytulaniu do siebie kobiety, delikatnym gładzeniu jej po plecach i dawania poczucia, że przecież jest obok i nigdzie się nie wybiera. Bez względu na wszystko, na to kto jest ojcem, co zdecyduje i gdzie będzie chciała się udać, kiedy będzie już po badaniu. I choć zdecydowanie spodziewał się już naprawdę wszystkiego po tym dniu, to pocałunek, który Fallon złożyła na jego ustach sprawił, że naprawdę na moment zapomniał jak się mówi i dopiero po chwili zgarnął jej włosy za ucho po czym mocniej przytulił do siebie. — Jak ktoś mnie zapyta następnym razem co jest ze mną nie tak, to powiem, że całuje mężatki — odparł rozbawiony, zaraz składając na czole blondynki delikatny pocałunek, mając nadzieję, że to wszystko co teraz się działo dawało jej chociaż trochę spokoju i choć na moment pozwalało oderwać się myślami od całego bałaganu, który w jej życiu w ostatnim czasie się narobił. Przecież nie chciał, żeby jego obecność dokładała jej trosk i dodatkowo powodowała jakieś niepotrzebne napięcia, jechał tutaj jako wsparcie, a nie balast, którego Fallon miała chcieć się zaraz pozbyć. I grzecznie, zgodnie z jej wolą wszedł pierwszy do gabinetu, trzymając ją za plecami wciąż za dłoń i dopiero kiedy udała się przebrać Forest stanął sobie w kącie gabinetu, nie chcąc przeszkadzać ani Sherldon, ani lekarce, ani nawet temu biednemu dziecku, które jeszcze nie wiedziało co się dzieje, ale które być może w niedalekiej przyszłości miało urodzić się w naprawdę szalonej rodzinie, która zapewni mu całą masę przeżyć i wrażeń, a także historii o których będzie słuchało na rodzinnych spotkaniach. Dopiero kiedy Fallon zasiadła na fotelu podszedł bliżej i złapał ją za wyciągniętą dłoń, gładząc kciukiem jej wierzch i uśmiechając się lekko, z nadzieją, że doda jej to otuchy.

Fallon Sheridan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I just want you for my own I won't even wish for snow Underneath the mistletoe THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Z Archiwum X I killed Laura Palmer LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Nałogowo oglądam Friends Lubię siedzieć przy świecach I LOVE YOU, BABY! GAME MASTER Like a virgin i'm still alive DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY SMERF PRACUŚ Z KOŚCI NA OŚCI NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM GAME OVER FRIENDZONE Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Fallon zdawała sobie sprawę, że pewnie ta cała sytuacja jest równie ciężka dla niego, co dla niej i że sama też powinna okazać mu jakieś wsparcie. Z drugiej strony, Forest miał zaledwie pięćdziesiąt procent szans na to, że to rzeczywiście jego dziecko, a ona w stu procentach miała je w swoim brzuchu, musiała liczyć się z perspektywą, że przyjdzie jej w bólach wypchnąć go na świat i raczej niezbyt ma jak zwalić to na kogoś innego. Dlatego też szybko wybaczyła sobie, że zachowuje się w tym wszystkim nieco samolubnie. - Od razu staniesz się największym badassem w całej dzielni - tak, zdecydowanie to wszystko sprawiało, że czuła się nieco lżej na duszy.
Dopiero siedząc rozkraczona w fotelu, Fallon zdała sobie sprawę, że zabieranie ze sobą Foresta do gabinetu jednak nie było takim zajebistym pomysłem, jak jej się to na początku wydawało. Okej, mogła mocno ściskać jego dłoń, co zdecydowanie dodawało jej otuchy, ale z drugiej strony nie był ani jej mężem, ani partnerem, tak naprawdę spędzili ze sobą jedną noc pod wpływem alkoholu, więc naturalną koleją rzeczy czuła się nieco skrępowana odpowiadaniem przy niej na pytania lekarki, a na jej policzkach już dawno wykwitły wielkie, czerwone rumieńce. Trochę lepiej, choć jednocześnie o wiele gorzej, zrobiło się kiedy ginekolog rzeczywiście potwierdziła jej największe obawy i nawet dała im posłuchać bicia serca. Fallon zagryzła tylko mocno wargi, bo zdawała sobie sprawę, że nie da rady tego odsłyszeć. Niemniej, pozostawała jeszcze jedna sprawa niecierpiąca zwłoki. - Pani doktor, bo ja tak się zastanawiałam... czy da się określić kiedy doszło do zapłodnienia? Znaczy tak dokładniej? Bo to dość problematyczna sprawa jest - wymamrotała pod nosem, zdają sobie sprawę, że nie może stąd wyjść bez tej informacji. Po głębszej analizie obrazu na USG, lekarka oceniła, że zarodek nie ma więcej, niż miesiąc. - No to wszystko jasne - mruknęła do Foresta, ale jednocześnie wcale nie puściła jego ręki.

forest renshaw
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.
32
179

Post

Nawet nie postrzegał jej zachowania jako samolubne, ba, wręcz jak najbardziej uważał, że ma co do tego prawo, bo to przecież ona była w sytuacji, w której miała za niedługi czas powiedzieć komuś, kto się tego całkowicie nie spodziewał, że… będzie ojcem. Nieplanowanym, być może także niechcianym (nie wiedział jakie podejście do tego miał mieć Benny), całkowicie rujnującym życie osób, które już w pewien sposób ułożyły sobie przyszłość w głowie i w której to wizji wcale nie pojawiało się dziecko. A na pewno nie w tym momencie. I starał się nie nastawiać na nic, starał się być po prostu wsparciem, choć podobnie jak Fallon był pewien, że już nigdy nie odsłyszy dźwięku bijącego serca maluszka, które przecież na pięćdziesiąt procent mogło być jego. I szczerze? Bał się, że nie będzie i że okaże się, że czeka go pogodzenie się z wizją, że przyjechał tutaj wyłącznie jako wsparcie, kiedy to Fallon nie chciała dokładać sobie problemów związanych z Bennym. Oddychał więc ciężko i głaskał dłoń kobiety, nawet do końca nie rejestrując tego wszystkiego, co było mówione. Wpatrywał się głównie w ekran monitora na którym pojawił się obraz USG i czekał. Starał się cierpliwie, choć co jakiś czas przestępował z nogi na nogę, czując, że nie może spokojnie ustać i że udawanie posągu wyjętego niczym z kopalni w Wieliczce nie jest rzeczą, na którą go w tym momencie stać. Sam również zagryzł wargi kiedy Fallon zadała to pytanie, czując, jak zaczyna na zmianę robić mu się gorąco i zimno i wszystko jednocześnie. Przyglądał się lekarce, która zabrała się za dokładniejsze sprawdzanie, a kiedy padła odpowiedź, cóż, zrobiło mu się przykro. Nawet nie brał się za ukrywanie, że nie. Wypuścił cicho powietrze z płuc, chociaż pokiwał zaraz głową. — Wszystko jasne — potwierdził, po czym słabo uśmiechnął się do Fallon, której dłoni nie puszczał i nie przestawał lekko gładzić, nie chcąc przecież, żeby miała dodatkowe zmartwienie jeszcze w nim. Przecież wystarczająco miała rzeczy na głowie, prawda?

Fallon Sheridan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I just want you for my own I won't even wish for snow Underneath the mistletoe THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Z Archiwum X I killed Laura Palmer LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Nałogowo oglądam Friends Lubię siedzieć przy świecach I LOVE YOU, BABY! GAME MASTER Like a virgin i'm still alive DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY SMERF PRACUŚ Z KOŚCI NA OŚCI NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM GAME OVER FRIENDZONE Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Tak naprawdę, nic tu nie było proste. Fallon nigdy nie marzyła o tym, żeby zostać matką - co prawda, taka myśl nie powodowała u niej napadu paniki, ale zbyt wiele w życiu miała miejsc do zobaczenia i rzeczy do zrobienia, by ograniczać się pieluchami i marudnym maluchem. Szczerze nie znosiła zobowiązań, najchętniej nawet nie ładowałaby się w żadne związki, ale... prawie, że od zawsze miała swoją piętę Achillesową w postaci Benjamina. On wywracał wszystko do góry nogami, sprawiał, że nie chciała żyć bez niego i zaczynała brać pod uwagę to, czego on chciał, a co ją zwykle odstraszało. Bo to Ben chciał się ożenić, kupić z nią dom z białym płotkiem i mieć dzieci. A Fallon wiedziała, że choć nie mieści się to w jej definicji marzeń, to będzie z tym szczęśliwa, bo i Willoughby będzie szczęśliwy. Teraz jednak widziała swoją przyszłość jak w krzywym zwierciadle. Wzięli ślub, ale żadne z nich tego nie chciało. Miało urodzić im się dziecko, ale żadne z nich tego nie planowało. A najgorsze w tym wszystkim było to, że Ben wciąż kochał Trixie, a Sheridan absolutnie nie zamierzała się w taki układ pakować.
Do końca badania trzymała Foresta mocno za rękę, a kiedy w końcu wyszli z gabinetu, przytuliła się do niego mocno, chowając się w jej ramionach przed całym światem. - Pójdziesz ze mną na gofry? Ja stawiam - poprosiła, gdyż wcale nie czuła się lepiej z tym, co usłyszała. Choć ciężko było jej to przyznać, w tym wypadku chyba naprawdę wolałaby, gdyby to dziecko było Renshawa. - Nie wiem, co mam teraz robić, Forest - powiedziała cichutko.

forest renshaw
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
W ostatnim czasie Forest zebrał się w sobie i przyznał do swoich uczuć do Jerry'ego, co nie zakończyło się jednak dobrze, Watmore przepadł bez słowa, co sprawiło, że Forest stwierdził, że idealnym pomysłem będzie spędzić noc z Lacey, którą tego samego dnia poznał w barze.
32
179

Post

U Foresta działało to trochę w drugą stronę, zawsze chciał rodzinę, dzieci, wspólne wakacje, ogromne święta i wszystko to, co wiązało się z tworzeniem wspólnego życia z drugą osobą. Z czasem jednak zaczynał rozumieć, że to może po prostu nie być dla niego, że może okazać się, że lepszą opcją w jego wypadku było pozostanie singlem do końca swoich dni, bez chociażby oglądania się za kimkolwiek. Nie był co prawda pewien czy pracoholizm nie doprowadzi do jego przedwczesnej śmierci w połączeniu z kawą, stresem i papierosami, ale mało kto przejmował się takimi rzeczami chwilę po skończeniu trzydziestu lat. A jeśli już ktoś rozważał takie scenariusze, to na pewno nie był to Forest. Nie teraz, kiedy tak naprawdę w sekundę zdążył mieć nadzieję na rodzicielstwo i całkowicie ją stracić, jak gdyby los chciał mu wyraźnie pokazać, że pewne rzeczy nie są dla niego, a życie w samotności to coś, na co jest skazany i co okazać się miało jego rzeczywistością na przestrzeni najbliższych lat. Było mu ciężko, jednak starał się tego nie okazywać. Razem z Fallon wyszedł z gabinetu i mocno ją objął, chcąc dać chociaż chwilowe wrażenie bezpieczeństwa, poczucie, że wszystko przecież ma szansę skończyć się dobrze. Bo on naprawdę wierzył, że z tego wszystkiego istniało inne wyjście niż kłótnie, szarpaniny i domaganie się od Benny’ego żeby zaakceptował fakt ich bycia rodziną już nie tylko na papierku z Vegas, ale także w rzeczywistości, kiedy poza nim i Fallon miał pojawić się ktoś jeszcze, ich wspólne dziecko. Lekko gładził blondynkę po włosach, świadom, że ta technika często ma działanie niemalże magiczne. — Póki co zabrać mnie na gofry i nie przejmować się niczym innym. A potem zastanowimy się co dalej z tym wszystkim zrobić — obiecał, składając na jej czole lekki pocałunek nim wciąż trzymając dłoń kobiety w dłoni ruszył do wyjścia, a następnie do swojego auta, w którym to uważnie słuchając wskazówek Fallon pojechał z nią na gofry w miejsce, które wskazała jako te idealne.

zt x2

Fallon Sheridan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak to policeman przeszukuje mnie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I just want you for my own I won't even wish for snow Underneath the mistletoe THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Z Archiwum X I killed Laura Palmer LGBT+ PALACZ STUDENT PRAWO BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW Społecznik WIELBICIEL FAST FOODÓW Oszczędny mistrz monopoly wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Nałogowo oglądam Friends Lubię siedzieć przy świecach I LOVE YOU, BABY! GAME MASTER Like a virgin i'm still alive DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY SMERF PRACUŚ Z KOŚCI NA OŚCI NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM GAME OVER FRIENDZONE Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
run forest#8737
Zablokowany