Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

007.

Fraser ostatnimi czasy naprawdę kiepsko sypiał i był okropnie zmęczony. Było to widać na jego przystojnej twarzy, ponieważ stała się szara i ziemista, a pod jasnymi oczami pojawiły się ciemne kręgi. Ból głowy dokuczał mu ogromnie, a dlaczego? Nie brał od jakiegoś czasu tabletek, ponieważ przesadzał z nimi by zagłuszyć ból, który teraz uderza w niego z podwójną siłą. Nie chciał popadać w uzależnienie, które bardzo niszczyło mu życie. Chciał w końcu mieć to z głowy, jednak się nie dało. Martwił się tez czy coś złego się nie dzieje w jego czaszce, ponieważ taki ból czuł jakiś czas po wypadku, gdy było „na świeżo”, jeśli można to tak ująć. Nie ufała lekarzom, ponieważ jeden właśnie załatwił mu uzależnienia, ale badać się trzeba. Umówił się do lekarza. Trochę czasu to trwało nim się dostał, ale cóż, takie realnie. Najważniejsze, że mógł iść.
Pan doktor, który okazał się miłym i konkretnym facetem zlecił mu badania. Na początku Will nie chciał mu mówić o swoim problemie, ale pierwsza zasada – nigdy nie okłamuj lekarza, więc powiedział jak wygląda sprawa i otrzymał leki, które nie powinny mu zaszkodzić, a ból powinien zostać uśmierzony, ale ma go wziąć w domu, ponieważ może być senny, ale chciał tez się zdrzemnąć, więc dla niego jak znalazł. Z receptą w dłoni oraz skierowaniem na tomografie głowy wyszedł z gabinetu. Z daleka zobaczył znajoma postać. Schował papiery do aktówki, którą miał przy sobie.
- Hailee? - zapytał, gdy znalazł się na tyle blisko by się odezwać, ale nie na tyle by ją wystraszyć. W końcu kobiet w ciąży nie można straszyć.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

028


Przez ostatnie wydarzenia Hailee dość mocno podupadła na zdrowiu. To co udało jej się przytyć w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, drastycznie nagle straciła te kilogramy. Próbowała jeść i udawało jej się, ale z tych nerwów latala do łazienki i wymiotowała. Dosłownie znikała w oczach. Była też blata, włosy straciły swój blask, sporo ich też wypadło. Urywała się w pokoju hotelowym, bo wciąż nie znalazła mieszkania, do którego mogłaby się wprowadzić. Myślała też o zakupie mieszkania, ale nie była pewna, czy wystarczy jej pieniędzy. Musiała coś sobie zostawić, aby mieć za co kupić mleko i wszystkie potrzebne rzeczy dla dziecka. Do tej pory nie wybrała imienia dla dziecka, miała to zrobić z Cyrusem, ale on się zmył. Dreszcz wstrząsnął jej drobnym ciałem… nawet sama myśl o nim powodowała, że drżała. Starała się o nim nie myśleć, ale nocą leżąc w łóżku było najtrudniej.
Dzisiaj wybrała się na wizytę do lekarza, tego samego co przyszła pierwszy raz. Był jej znajomym i doskonale ją rozumiał, martwił się o stan jej zdrowia, bo to już nie pierwszy raz, gdy grozi jej anemia. Wychodząc z gabinetu obiecała jeść więcej i dbać o siebie. Przeszła kawałek, ale była tak zmęczona, że musiała usiąść i zrobić sobie przerwę. W tym samym czasie z innego gabinetu wyszedł Will. Uniosła głowę słysząc swoje imię. Próbowała się uśmiechnąć i wyglądać na zdrową. Nie chciała nikogo martwić stanem swojego zdrowia, zwłaszcza, że jeszcze do niedawna byli rodziną.
– Cześć, Will – Odezwała się słabym głosem unosząc kąciki ust w delikatnym uśmiechu. – Co robisz w szpitalu? Coś się stało? – Głupie pytanie, ale miała pustkę w głowie i wciąż przetwarzała to co właśnie powiedział jej lekarz.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Podejrzewam, że Will nie miał bladego pojęcia o tym co się działo w życiu blondynki w ostatnim czasie, ponieważ sam w pewnym momencie pogubił się w swoim życiu. Na pierwszy rzut oka tego nie widać, ponieważ blondyn robi dobrą minę do złej gry, ale tak szczerze to miał już wszystkiego dość. Chciał pozamykać wszystkie sprawy, które go dręczyli i nie pozwalały zająć się sobą. Jego rodzica również zaczęli się od niego martwić, ponieważ coraz częściej dzwonili do niego przez kamerkę i wiedzieli, że z ich jedynym synem dzieje się coś złego. Głupia technologia. Jeśli ma się dobry internet i w miarę spoko sprzęt to wszystko widać. Nie chciał martwić swoich staruszków, ponieważ oboje zasłużyli na dobrą i spokojną emeryturę, a nie martwienie się o niego. I tak już bardzo się martwili, gdy miał wypadek. Mogło to się skończyć gorzej niż wtedy, mógł nawet umrzeć, ponieważ uraz głowy był poważny, dlatego musi być pod stałą obserwacją lekarską, a ból głowy nie jest niczym przyjemnym. Każdy kto ma nawracające bóle głowy wie coś o tym. On chciał się ich pozbyć, ale się nie dało. Zastanawiał się czy kiedykolwiek mu to przejdzie. Chciałby, przez to nie może normalnie funkcjonować.
- Tak, wszystko w porządku. To tylko badania kontrolne. - odpowiedział co było równoznaczne z kłamstwem, ponieważ doskonale wiedział, że nie jest z nim dobrze, ale po co miał martwić dziewczynę, która ma swoje problemy, nie wiedział jakie, ale nie wyglądała za dobrze. - U ciebie wszystko dobrze? Może odwieść cię do domu? - zapytał. Tak, blondyn potrzebował oderwać myśli od swoich problemów i chętnie pomoże swojej byłej już szwagierce, ale to nie oznacza, że odwróci się od niej plecami.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Ich relacja ogólnie była śmieszna, bo jeszcze kilka lat temu to oni byli parą, może bardziej nazwijmy to romansem, który im się nie udał, czasami tak jest, że ludzie stwierdzają, że są na dwóch różnych etapach i czas skupić się na karierze, a nie drugiej połówce. Hailee od samego początku była mocno zaangażowana w pracę, brałą sporo nadgodzin, co za pewno przeszkadzało jej partnerom, ale jeszcze nikt nie potrafił przekonać jej, że nie musi tyle pracować, dopiero gdy zaszła w ciążę przystopowała, zatrzymała się na chwilę i poważnie zastanowiła nad tym jak żyje.
Próbowała przy nim wyglądać na zdrową, ale coś czuła, że Will i tak się pozna. Znali się od lat i to nie był ktoś przed kim uda jej się ukryć swój stan. Widziała, że sam nie wygląda najlepiej, ale skoro powiedział, że to tylko kontrolne badania, to nie dociekała.
– Ja tak samo… Właśnie wyszłam od lekarza – Samo wspomnienie tego powiedział doktor, poczuła, jak drży. Jednocześnie była smutna i zła za to co zrobił Cyrus. Nie mogła go jednak zmusić do bycia z nią, jeśli nie chciał to nie, trudno. NIgdy nie powinniśmy zmuszać do miłości, myślę, że sam Will coś o tym wiedział.
Nie była pewna, co mu powiedzieć na jego pierwsze pytanie. Odwróciła wzrok napotykając ciekawskie spojrzenie koleżanek. Kompletnie zapomniała, że kiedyś przyszła tu z Cyrusem, który zrobił furorę i teraz widzą ją z kolejnym przystojniakiem. Przymknęła zmęczone oczy wiedząc, że niedługo pojawią się plotki. Miała dość tych spojrzeń.
– Trochę mi dzisiaj słabo, odprowadzisz mnie do auta? – Spytała, unosząc głowę i spoglądając na niego niebieskimi oczami. Miała nadzieję, że Will się zgodzi, bo naprawdę miała dość tego miejsca.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Nie da się ukryć, że ich relacje jest dziwna, ale czy w złym sensie znaczenia tego słowa? Will uważał, że nie. Każdy wie jaki rodzaj życia jest dla niego najlepszy i gdy się rozstali to zrozumiał, że dziewczyna po prostu chce iść ścieżka kariery. Will był wtedy w takim momencie swojego życia, że w spokoju łączył życie zawodowe z prywatnym, ale nie każdy tak potrafi, a przede wszystkim chce. Jego sprawa, prawda? Jedyne czego nie lubił w takich przypadkach to to, że gdy ktoś skupia się na pracy to olewa swoich znajomych nawet nie potrafią odpisać na wiadomości czy wystawia na spotkaniu. William doświadczył tego, sam starał się tego nie robić, bo gdy nie mógł przybyć, ponieważ coś mu wypadło to informował o tym, a nie zostawiał sprawę jak by nigdy nie miała miejsca. Szanujmy swój czas.
Blondyn oczywiście widział, że coś jest z dziewczyną nie tak, ale nie wypytywał, ponieważ nie wypadało. Mama wiele razy mu powtarzała, że jak ktoś nie chce nam wyjawić co go gryzie to nie należy naciskać, bo ta osoba po prostu może nie być gotowa na podzielenie się swoimi troskami.
- Wszystko dobrze? - zapytał tylko nie wypytując o szczegóły. Hailee nie musi mu mówić co tak naprawdę się dzieje, bo Fraser nie ma bladego pojęcia o tym co się wydarzyło, bo skupił się na tym by odzyskać żonę, a ona sobie poszukała kogoś innego do życia. No cóż, właśnie tak – nie da się nikogo zmusić do miłości i on nie miał zamiaru tego robić, bo niby po co? Doszedł to takiego momentu, że musi doprowadzić siebie do zdrowie. - Może pójdziemy do kawiarni? Zrobi ci się lepiej jak coś zjesz? - zapytał z troską producent. Martwił się o nią.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Hailee była pracoholiczką i to przysporzyło jej wiele przykrych sytuacji, bo nie każdy z jej rodziny, czy ostatnich partnerów to rozumiał. Kochała swoje prace, kochała też rodzinie i nie zaniedbywała jej, przychodziła na każde urodziny i święta, może i nie mogła odebrać lub odpisać na każdy sms, ale robiła to, gdy była już wolna, bądź znalazła chwile, aby odejść od łóżek pacjentów i szybko oddzwonić. Ciężko jej było teraz przejść na zwolnienie, ale Hailee przede wszystkim musiała myśleć o swoim dziecku… dziwnie czuje się z tym, gdy mówiła jej, moje , bo jeszcze niedawno było nasze, ich. Była wściekła, że odejście Cyrusa odbija się na zdrowiu dziecka, bo ono jest najważniejsze i Cyrus powinien myśleć o nim, jeśli ja miał gdzieś. Przez to wszystko nie chce już być z nikim, postanowiła, ze zostanie sama i wierzyła, że świetnie sobie poradzi. Wiedząc, ze w jej rodzinie jest jeszcze ktoś, kto chce jej pomóc, napawa ja optymizmem, bo dla niej zwołał wciaz należał do rodziny i tak będzie go traktować. Uniosła głowę słysząc jego pytanie. Na chwile zawiesiła na nim smutne spojrzenie. Nie wiedziała co powiedzieć. Czy być szczera, czy skłamać.
— Od samego początku mojej ciąży mam same problemy ze zdrowiem …. wszystko było dobrze, ale teraz gdy zostałam sama … — Na końcu głos jej zadrżał i poczuła jak uczucia dławią jaj w gardle. Wzięła głęboki wdech i kontynuowała… — Muszę trochę więcej jeść i się porządnie się wyspać. To powinno pomóc.
Nie chciała mówić mu, ze poraz kolejny grozi jej anemia, a nawet cukrzyca, bo to spowodowałoby, ze Will zacząłby się o nią martwić, a uważała, że sam ma wiele problemów , w związku z odejściem jej siostry, ze nie chciała mu dokładać.
— Bardzo chętnie coś zjem i napije się cieplej herbaty. — Chciała jak najszybciej stąd uciec, więc bardzo chętnie przystała na ten pomysł. Nie zwracając już uwagi na spojrzenia swoich koleżanek, Burkhart wraz z Willem wstali z miejsca i udali się do szpitalnej kawiarni. Tam Hailee zamówiła jakiś makaron, nie wczytywała się w kartę, po prostu chciała coś zjeść i nie martwić Frasera. Usiedli naprzeciwko siebie i czując się o niebo lepiej bez tych wszystkich spojrzeń, postanowiła zmienić temat z niej, na niego.
— Dawno się nie widzieliśmy, dalej pracujesz w Miami ?

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Frasera również można nazwać pracoholikiem i nigdy się tego nie wypierał, ale czy nie jest tak, że człowiek by coś osiągnąć musi w pewien sposób poświęcić siebie i swoje relacje? Może brzmi to dość mocno, z braku lepszego słowa, ale czasami tak trzeba, ponieważ gdy jesteśmy nastawieni na sukces to działamy w taki sposób by dokonać tego co siebie zamierzyliśmy. Will teraz poświęca praktycznie w stu procentach swój czas na to by pracować. Ma sporo na głowie, odkąd tata przepisał na niego całą firmę, bo trzeba zaznaczyć, że jego młodsza siostra jak na razie w ogóle się nie angażuje, ponieważ ona chce odnaleźć siebie i to Fraser rozumiał w stu procentach, tak samo jego rodzice. Nie można się zmuszać do czegoś, czego nie chcemy robić, bo jaki w tym sens? Wybieramy sobie coś co będziemy wykonywać przez resztę naszego życia i musimy być w stu procentach pewni, że to jest właśnie to. Wiele osób nie rozumie, e gdy oni nazywają coś pracoholizmem to dla tego co chce coś osiągnąć jest to ciężką pracą.
Każdemu się zdarza zapomnieć o tym by oddzwonić do osoby, która szuka z nami kontaktu, czy odpisać na wiadomość po kilku godzinach, ale najlepiej zwalić na prace i tak dalej. Blondyn tego nie rozumie, a poza tym zawsze można się nagrać, prawda? Trzeba myśleć, a nie zwalać winę na kogoś.
- To wystarczy? - zapytał po prostu, bo się martwił. Nie znał się na tym wszystkim w przeciwieństwie do Haille. Will jest producentem. - I na pewno musisz też odpoczywać, prawda? - kolejne pytanie choć w tym momencie jego niebieskie oczy były w pełni skupione na rudowłosej.
- Cudownie. - na jego przystojnej twarzy pojawił się szeroki uśmiech i oboje udali się do kawiarenki. Dla siebie zamówił zapiekankę z rybą. Miał nadzieje, że będzie dobre.
On nie przejmował się spojrzeniami, ponieważ oni on ani tym bardziej pielęgniarka nie robili niczego złego.
- Nie, teraz aktualnie pracuje tutaj. Przeprowadziłem się do Hope Valley. - odpowiedział na jej pytania. - Jakoś sobie radzę. - dodał wzruszając prawym ramieniem.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Nie była pewna czy to wystarczy, ale musiała wierzyć lekarzowi i stosować się do jego zaleceń. Najciężej jej było pójść na zwolnienie bo pracoholizm to nie jest coś czego wyprzesz sie od tak, to było dla niej ciężkie przyjąć informację ze od jutra przez najbliższy rok nie przyjdzie do pracy. Kochała pracować w tym szpitalu, ale nie była egoistką i zależało jej na dziecku. Może ojciec był do dupy i najpierw próbował sie go wyprzeć, a ostatecznie wyjechał zostawiając ich samych. Wierzyła jednak, ze świetnie sobie poradzi sama i nie potrzebuje nikogo do pomocy.
— Musi — Stwierdziła krótko. Wzruszyła przy tym ramionami i spojrzała w jego jasne oczy. — I nie mogę sie już denerwować. Jeszcze jedna taka akcja a może skończyć sie … — Zamilkła nie mogąc dokończyć tego zdania. Mimo wszystko czuła, ze zrozumiał co miała na myśli. Wzięła głęboki wdech i uśmiechnęła się ale ten uśmiech nie dosięgnął jej brązowych oczu. — Wybacz, staram się myśleć pozytywnie , ale czasami mi to nie wychodzi — Oboje w niedawnym czasie zostali porzuceni i jedno doskonale rozumie drugiego. Szkoda tylko, ze to jej siostra postąpiła tak okropnie, przez to cierpi cała rodzina Burkhart.
— Świetnie, i jak ci się tu pracuje ? Tęsknisz trochę za rodzina? — Spytała doskonale pamiętając, ze Will nie był stąd, a jego rodzina mieszkała setki kilometrów stąd. — Wiem, ze to nie ja powinnam cię przepraszać, ale przepraszam za to co Zrobiła ci moja siostra… mi jak i całej mojej rodzine jest bardzo przykro. Dodatkowo sama doskonale wiem co czujesz, bo mnie sama ostatnio porzucono … — Zawiesiła głowę czując napływające pod powiekami łzy. To niesamowite, jak ludzie potrafią być okrutni i bezduszność wobec drugiego człowieka.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Czasami trzeba przystopować z całym tym majdanem jakim bywa, a może cały czas jest nasze życie. Musimy zweryfikować co jest dla nas najlepsze i na czym należy się skupić w przyszłości czy nawet teraźniejszości. Pewne rzeczy się zmieniają pod wpływem pewnych wydarzeń i musimy się zastanowić co tak naprawdę jest dla nas cenne. Wszystkie te mądrości są łatwe do powiedzenie, ale by wcielić je w życie naprawdę trzeba się nad tym napracować. On coś na ten temat wie. Gdy postanowił przeprowadzić się do Hope Valley bardzo zmienił swoje życie. Musiał wiele rzeczy zorganizować na nowo ci zajęło mu trochę czasu, ale nie da się ukryć, że wyszło mu to na dobre, na jakiś czas. Czasem tak się dzieje, że nie wszystko nam wychodzi i musimy się z tym pogodzić. Blondyn kochał życie, ale ono chyba nie kochało jego skoro cały czas miał rzucane kłody pod nogi, jednak czy się poddawał? Włączy cały czas, nawet ze swoim nałogiem, ale coraz częściej miał wrażenie, że to cholerstwo go pokonuje i wysyła sprzeczne sygnały do jego głowy i ciała. Raz jest dobrze, a potem jest kiepsko.
- Zdaje sobie sprawę, że jest ciężko, ale pomysł, że za jakiś czas maluch będzie s tobą cały i zdrowy jak będziesz się oszczędzać. – odparł z lekkim uśmiechem. William bardzo chciał mieć rodzinę, dziecko, ale jego żona chciała skupić się na karierze i nie chciała słuchać o dzieciach. Rodzina Frasera jest dość duża, a jego własna jest żadna. Jest rozwodnikiem, który ma problemu ze sobą. Nie ma się czym poszczycić. Kiedy brał ślub myślał, że będzie inaczej, wyszło jak zawsze. - Jest cicho i spokojnie. Niczego więcej mi nie trzeba. Rodzice byli ostatnio u mnie. - uśmiechnął się. Jego rodzina nie mieszka już w Australii, przenieśli się do Miami, gdy Will był nastolatkiem, więc mają ze sobą stały kontakt. Czy to on jedzie do nich czy oni do niego. Było zobaczyć jego dom. - Nie masz mnie za co przepraszać, ponieważ ty niczego nie zrobiłaś. Nie wracajmy do tego tematu dobrze? Nie chcę już słyszeć o niej. - nie da się ukryć, że kobieta źle potraktowała blondyna, który oddał jej serce. Dlatego też nie chcę spotykać się z rodziną dziewczyny. Jej rodzice ją ukrywali i nie chcieli go wpuścić do domu. Został potraktowany jak pies, który zrobił coś złego. Pewnie kiedyś mu przejdzie. - Wiem, że im jest przykro. Domyślam się też co ona im o mnie naopowiadała, ale to już koniec. Nie ma jej już w moim życiu i niech tak pozostanie. - dodał.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

W pracy szło jej dobrze, prawie zawsze tak było, to jej życie prywatne było do dupy. Dosłownie. Burkhart nigdy nie miała szczęścia w miłość. Najpierw jej najleszy przyjaciel udawał amnzeję, żeby wyciągnąć z niej informacje, a potem drugi przyjaciel zmusił ją do kłamstwa, aż w końcu otworzyła oczy i zaczęło do niej docierać, że nie warto latać za kimś, kto tak naprawdę nigdy nie spojrzy na ciebie tak jak chce, Tay jej nigdy nie kochał i nie pokocha. Miała dość bycia popychadłem dla innych mężczyzn i postanowiła nie oglądać się na miłość tylko skupić się na sobie. To tylko wyjdzie jej na dobre, bo przestanie się denerwować i martwić. Uśmiechnęła się słysząc jego słowa.
– Myślę tylko o nim. Jestem bardzo szczęśliwa, że będę mamą… zawsze o tym marzyłam. – Może i była pracoholiczką, ale bardzo chciała założyć rodzinę i prędzej czy poźniej zrezygnowałaby z rozwijania swojej kariery i skupiłaby się na powiększeniu rodziny. Jeśli miałaby z kim.
– Och, to cudownie. Koniecznie musisz ich ode mnie pozdrowić – Powiedziała z uśmiechem na ustach. Gdy poznała Willa jego rodziców widziała tylko raz, a potem spotkała ich na ślubie jego i siostry. Było niezręcznie, ale takie jest życie i nigdy nie wiemy co przyniesie nam los. Rozstali się w zgodzie i to najważniejsze. Lubiła Willa, ale te kilka lat temu po prostu im nie wyszło, życzyła mu szczęścia z siostrą, ale… jak widać jej siostra nie potrafiła docenić tego co ma, a nie chciało jej się wierzyć, że był zdolny do zdrady.
– Przepraszam, już nie będę o niej rozmawiać – Odparła trochę zmieszana. Nie chciała sprawiać mu przykrości, ale nie potrafiła też spróbować go przeprosić. Nie byłaby wtedy sobą. – Czy nie czujesz się teraz samotny? Bo ja od tygodni siedzę sama, nie wiem co robić, czy czekać na ojca dziecka… – Wzięła głęboki wdech. Spuściła głowę mieszając widelcem w talerzu. Nie miała z kim porozmawiać o swojej sytuacji, ale rzeczywiście najbardziej doskwiera jej samotność.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
Producent filmowy uzależniony od leków przeciwbólowych po wypadku, niedawno sie rozwiódł, bo okazało sie, że jego żona robi go na boku, gdy on walczy o siebie.
37
190

Post

Czasami lepiej się jest skupić na sprawach zawodowych, chociaż może nie do końca lepiej, a prościej, ponieważ człowiek nie ma złamanego serca. Will chciał mieć szczęśliwe życie rodzinne i w połowie tak miał, ponieważ jego rodzina - rodzice, siostra i kuzynka dawały mu naprawdę wiele radości, ale nie da się ukryć, że nie ma szczęście w tej drugiej połowie, jednak nie miał ochoty na sile szukać dla siebie kobiety. Musi się teraz skupić na sobie i na sprawach firmy, bo nie da się ukryć, że trochę to wszystko zaniedbał. Tata nie był na niego zły, zrozumiał, ale blondyn nie chciał go zawieść i skupił się na produkcji nowego programy, który był pomysłem jednego z pracowników. Will zawsze dawał szanse, jeśli ktoś coś fajnego wymyślił, oczywiście z odpowiednim opracowaniem i tak dalej, bo sam pomysł to jest dopiero początek, jest sprawiedliwym człowiekiem, tak samo jak jego ojciec, gdyż dobre relacje z pracownikami to podstawa dobrej pracy.
- I twoje marzenie się spełniło. - mówiąc to obdarował ją szerokim uśmiechem. William też chciał mieć rodzinę. Patrzeć jak jego dziecko a nawet dzieci dorastają i zastanawiać się kogo będą przypominać, ale nie wyszło i teraz jest sam. Może to dziwne, ale chyba w pewnym sensie spadł mu kamień z serca, bo ma spokój od dram, jednak miał złamane serce, z tym sobie poradzi.
- Dziękuje, pozdrowię. Pewnie niedługo mnie odwiedzą. - zaśmiał się. Jego rodzice dobrze wspominali dziewczynę. Nikt tej sytuacji nie wymyślił specjalnie w jakiejś intrydze, ta dopiero pojawiła się później. Siostra dziewczyny została skreślona z ich rodziny, ale Hailee nie ma się czego obawiać z ich strony. Wyszło jak wyszło, trzeba żyć dalej. - Na początku może trochę, ale z biegiem czasu mi ulżyło, bo okazało się, że to wszystko było jakimś nieporozumieniem. - wzruszył swoim dobrze zbudowanym ramieniem. - Przykro mi, że musisz przez to przechodzić, pewnie zabrzmi to okropnie, ale może dobrze, że to się stało teraz? Masz jeszcze czas na odbudowanie swojego życia, co na pewno nie jest łatwe. - dodał, gdy wziął kęsa tego co sobie zamówił.

Hailee Burkhart
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w zawodach surfingowych BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I killed Laura Palmer ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI LEKOMAN #TEAM_MARVEL Chodzę na siłkę Używam kosmetyków #crueltyfree
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Tak, jej marzenie się spełniło, ale to nie było jej jedno marzenie. Nigdy nie chciała wychowywać dziecka sama, ale jak widać życie, a raczej sam Bóg miał dla niej inny los. Oczywiście nie była z tego zadowolona, ale nie mogła zbyt długo narzekać, trzeba było wziąć się garść i tyle. Gdyby mogła to podjęłaby się pracy, ale w jej stanie było to niemożliwe, więc zaczęła szukać nowego mieszkania, po tym gdy wyprowadziła się z domu Cyrusa, nie chciała tam dłużej mieszkać. Ojciec też jej nie przyjął, więc zostało jej zamieszkać w hotelu. Will ma szczęście, że ma takich rodziców, wspierali go zawsze i nigdy nie krytykowali, w tej chwili mu tego zazdrościła.
– Tak, spełniło – W jej głosie słychać było jakby smutek, który nie sprawił, że jej radość nieco przygasła. Rozejrzała się dookoła i dotarło do niej, że już do porodu ciąży będzie przychodzić tu sama.
– Na jakim osiedlu mieszkasz w Hope? – Zapytała z ciekawości. Pamiętała gdzie mieszkali z siostrą, ale co teraz się działo nic nie wiedziała. Od tygodni nie interesowała się co działo się z jej rodzeństwem, niestety bywało tak, że zajęła się sobą i nie ma w tym nic złego, bo całe życie nie można martwić się tylko o innych, musi przyjść moment, gdzie musimy pomyśleć o nas samych.
– Zawsze uważałam, że to co nas spotyka czegoś nas nauczy… Może nas też … – Spojrzała przelotnie na Willa i włożyła sobie makaron do ust. Przeżuła makaron i ponownie się odezwała. – Szczerze to nie wiem co myśleć … – Odparła szczerze sięgając po butelkę z wodą – Masz plany na nadchodzący weekend? Może… może chciałbyś spotkać się ze mną i zjeść razem kolację lub wyjść po prostu na miasto? – Pomyślała, że mogłoby to pozytywnie wpłynąć na nią i na niego. Chwila relaksu przyda się każdemu.

William T. Fraser
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
Zablokowany