nowy post
zatrzymaj avki
paradise
10.01
Miasteczko Cape Coral, godzina drogi od Hope Valley
Awatar użytkownika
40 y/o
191 cm
hello, it's me
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.

Post Ryder Willoughby »

009.

Ryder miał dzisiaj od samego rana dyżur na ostrym dyżurze. Raz na jakiś czas musiał zejść i pełnić tam piecze, jak większość lekarzy w tym szpitalu. Musiał opuścić swoich dzielnych małych pacjentów na rzecz tych dużych, którzy trafiali tutaj przez swoją głupotę. Jako lekarz nie mógł tego mówić na głos, ale tak serio to większość personelu medycznego o tym myślało, bo jak można trzymać w ręce petardę, która oczywiście wybuchnie albo robią wiele innych głupich rzeczy, której nawet nie chce się przywoływać w pamięci, bo niby po co? Jest lekarzem i musi pomagać potrzebującym, ale to nie zmienia faktu, że niektórzy pchają się sami w gips lub co gorsza na tamten świat. Czasami cudem zespól ratowniczy zatrzymywał człowieka na tym świecie. Taka robota.
Jego dzień zaczął się bardzo wcześniej, bo o trzeciej rano, dla niektórych jest to środek nocy. Jego rutyna jest nie zmienna od wielu lat i to chyba dzięki temu zawdzięcza swój dość młody wygląd z czego się cieszy. Regularnie ćwiczy i dobrze się odżywanie, więc gdy wstał i wykonał poranną toaletę. Gdy wrócił zjadł dobre śniadanko i pojechał, oczywiście po kolejnym prysznicy na dyżur.
Siedział w jednym gabinetów na dole szpitala i wypisywał karty przyjętych już pacjentów. Jest okres po Nowym Roku i ludzie nadal bawią się petardami. Tyle uszkodzeń, że szok. Po jakimś czasie znów wyszedł, ponieważ musiał przyjąć kolejnego pacjenta, a właściwie pacjentkę.
- Witam pannę McCarthy. - przywitał się z dziewczyną. Pielęgniarka podała mu podstawowe informacje, które otrzymała podczas przyjęcia a reszta należała do niego. - Powiedz mi dokładnie co się stało. - powiedział wyczekująco, musiał wpisać jej objawy w kartę i zlecić odpowiednie badania.

Kayla McCarthy
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ

Awatar użytkownika
33 y/o
170 cm
hello, it's me
Właścicielka małej kwiaciarni. Dziewczyna o dobrym sercu, która wszystkim chętnie pomoże. Próbowała swoich sił, jako księgowa, ale nie wyszło. Mieszka sama z małym rudym kotem, który jest strasznym pieszczochem. I chyba wciąż czuje cos do przyjaciela z dzieciństwa. Od 10 lat jest jego żoną, ale jeszcze o tym nie wie.

Post Kayla McCarthy »

005

Ostatnie tygodnie były ciężkie. Miała bardzo dużo pracy i szczerze sobie, nie radziła sobie. Razem z jej współpracownicą, ciężko pracowały od rana do nocy. Odrobinę się zaniedbała. Dodatkowo pomagała przyjacielowi w przeprowadzce, a potem znów wracała do pracy. Jej mama ostrzegała, że za dużo pracuje, ale Kayli bardzo zależało na tym, żeby zrealizować wszystkie zamówienia. Niedługo zaczną się walentynki i musiała zrobić zamówienie, żeby wystarczyło jej kwiatów do bukietów. Nie spodziewała się, że dzisiaj przydarzy jej się coś takiego. Poprosiła swoją koleżankę, żeby nie dzwoniła po pogotowie, przecież to tylko zwykłe omdlenie, ale nie odpuściła. Leżała więc na podłodze, kwiaciarnia została na chwilę zamknięta i cierpliwie czekała na przyjazd karetki. W szpitalu od razu zajęły się nią pielęgniarki, które zmierzyły jej ciśnienie, zmierzyły temperaturę i podały odrobinę wody, o którą sama poprosiła. Po kilku minutach zostawiły ją sama i kazały czekać na lekarza. Opadła na poduszki wzdychając. Miała ochotę zadzwonić do mamy, ale obawiała się, że tylko ją zdenerwuje. Zrezygnowała więc z swojego pomysłu i wpatrzona w sufit czekała na lekarza. Nawet przez myśl jej nie przeszło, że to będzie jej były chłopak. Uniosła się na łokciach, gdy wszedł do sali.
- Ryder? - On przywitał się z nią dość oficjalnie, co sprawiło, że poczuła się dziwnie, ale spoko, przecież jest w pracy. Usiadł na łóżku przyglądając mu się z uwagą.
-Em… byłam w pracy i nagle zakręciło mi się w głowie. Nic poważnego się nie stało… zemdlałam, ale już czuje się dobrze. To moja pracownica uparła się, żeby zadzwonić po karetkę. - Skończyła mówić i spuściła głowę czekając na to co powie. Naprawdę uważała, że nic złego się nie stało. Po prostu za mało ostatnio jadła, mało spała i organizm nie miał już siły.

Ryder Willoughby
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you BOGATE CV That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children I killed Laura Palmer TUBYLEC KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas

Awatar użytkownika
40 y/o
191 cm
hello, it's me
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.

Post Ryder Willoughby »

Ryder coś wiedział na temat za dużej ilości godzin pracy, ponieważ bywały momenty, że sam z tym przesadzał. Uwielbiał swoją pracę, ale jako lekarz musiał być w pełni wypoczęty i mieć sprawny umysł, bo jego zmęczenie może mieć tragiczne skutki, a na to nie mógł sobie pozwolić, prawda? Dla niego najważniejsi zawsze są pacjenci co za tym idzie musi dbać o siebie, więc chyba dlatego nie wygląda na swój wiek. Ludzie się bardzo często dziwią, ze tak młody lekarz jest już ordynatorem na jednym z oddziałów w szpitalu w Cape Coral, a gdy się okazuje ile ma lat to lekkie zdziwienie. Spokojnie! Willoughby ma potrzebna doświadczenie do objęcia tego stanowiska. Nie naraził, by nigdy ludzi, gdyby nie był pewny swoich umiejętności. Pewnie brzmi to trochę jak przechwałki, jednak lekarz musi mieć coś takiego w sobie, bo gdyby nie był pewny tego co umie to nie mogli by wykonywać swoich specjalizacji. Miał by wątpliwości podczas podejmowania decyzji, która może decydować o życiu pacjenta. Nie może sobie na to pozwolić.
- We własnej osobie, moja piękna. - uśmiechnął się do Kayli. Nie zachowywał się z jakimś dystansem. Po prostu jest to jego stała formułka, która czasami wypowiada nieświadomie. Nie chciał w ten sposób tworzyć dystansu. Po tylu latach pracy człowiek ma takie przyzwyczajenia, że ich nie kontroluje. - Bardzo dobrze zrobiła, że zadzwoniła. - powiedział po raz kolejny coś zapisując. - Uderzyłaś się w głowę? Miałaś jakieś inne objawy wcześniej? - zapytał po raz kolejny. Musiał wiedzieć. Każdy najdrobniejszy szczegół może pomóc.

Kayla McCarthy
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ