Pół godziny drogi od Hope Valley na południe
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

jeden

Westchnął ciężko, rozglądając się po okolicy. W koło nie było żadnej żywej duszy, kompletnie nikogo, a samo miejsce wyglądało jakby w ogóle żadnej cywilizacji tutaj nie było gdyby nie parę domów, które oświetlały światła to rzeczywiście pomyślałby, że wywaliło go gdzieś na odludzie.
Na swoje usprawiedliwienie miał to, że dopiero co się tutaj przeprowadził i nie do końca wiedział jak ma się po tym miejscu poruszać, a ludzie nie byli wcale tak sympatyczni jak Kanadyjczycy, którzy gdy tylko ich o coś zapytałeś służyli pomocną dłonią. Natomiast tutaj Moon zdążył przejechać się kilka razy na osobnikach, którzy zbywali go zwykłym spadaj gówniarzu albo nie zawracaj mi głowy, bądź po prostu go ignorowali.
- Świetnie, jeszcze niech braknie zasięgu na tym totalnym wypizdowie. - Mruknął pod nosem, machając telefonem we wszystkie strony jakby to miało co najmniej pomóc. - Zdecydowanie mogłem zapytać Sandersa o to jak tam dojechać. - Na dodatek zaczynał mówić sam do siebie, no świetnie. Prawda jednak była taka, że chyba w życiu nie ośmieli się odezwać do swojego współlokatora, a zarazem szefa jak się potem okazało. Cóż facet był totalnie w jego typie, nie oceniajcie, ale był totalnie z poza jego ligi. To znaczy, tutaj mamy Jaehyuna młodego plebsa, robaka, a tutaj mamy Kaia Sandersa, założyciela firmy produkującej gry komputerowe, zarabiającej tyle ile Jaehyun nigdy na swoje oczy nie zobaczy.
I jeszcze ten chory uśmiech, który sprawiał, że rozpływałeś się i zostawałeś wielką plamą na podłodze. Oh ile Moon by dał by tak się stało, kiedy onieśmielony traci kompletnie przy nim język.
- Bingo! - Trzymając telefon w górze, wysłał wiadomość do jego ulubionego starszaka z prośbą o ratunek. Wiedział, że na niego mógł liczyć w każdej sytuacji, nie bez powodu byli dla siebie jak bracia i jak dobrze się złożyło, że miał przy sobie kogoś na kim w każdej chwili mógł polegać. - Błagam nie odmawiaj, błagam nie odmawi- - Uciął i momentalnie uśmiechnął się na widok nadchodzącej wiadomości i jego niepokój trochę zmalał aczkolwiek nadal gdzieś się czaił. Jednak to tylko ze względu na ciemność, która tutaj panowała i dziwne odgłosy wcale nie należące do najprzyjemniejszych. Udostępniając McKayowi swoją lokalizację, zaczął iść w kierunku, tak bynajmniej mu się wydawało, cywilizacji. Nie chciał by ktoś nieproszony go zaczepił. Jeszcze tego mu brakowało by jakiś nieznajomy się nim interesował, a ten zapewne wsiadłby do czyjegoś samochodu bez zastanowienia, potem zapewne tego żałując.
Aaron McKay
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Tego wieczora, a raczej bardziej nocy, Aaron nie miał zamiaru już nigdzie więcej wychodzić. Ciężki dzień w pracy sprawił, że chciał jedynie odpocząć i położyć się do łóżka znacznie wcześniej, niż normalnie, tym samym rano będąc bardziej żywym.
Wydawać by się mogło, że nic nie stało na przeszkodzie wcielenia w życie tak łatwego planu. Dlatego po tym, jak nakarmił Tobena i Zizi, poszedł do sypialni, zrzucając z siebie ciuchy, mając zamiar zażyć kąpieli przed snem.
Chwilę później napisał do niego Jaehyun i wszystkie plany Aarona poszły się lekko mówiąc, walić.
Zaczęło się niewinnie i nic nie zapowiadało, że zaraz będzie musiał opuścić dom. Kiedy jednak młody chłopak napisał mu, że się zgubił, a McKay wiedział, że był w miasteczku zaledwie kilka dni po tym, jak dostał się na staż do jednej z firm w Miami, nie zastanawiał się wiele, ponownie się ubierając. Ostatecznie bieganie na golasa po okolicy, niezależnie od tego czy było ciemno czy nie, nie było specjalnie mile widziane wśród mieszkańców.
Wziął ze sobą Tobena, który w razie czego miał pomóc mu szukać kolegi.
Wsiadł do samochodu i nastawił GPSa na lokalizację Jaehyuna. Tyle dobrego, że nie znajdował się jakoś szczególnie daleko, ale jeśli za bardzo zagłębił się w farmę, faktycznie mógł mieć problemy z trafieniem do jakiejś cywilizacji.
Droga nie zajęła mu tak wiele czasu, jak podejrzewał, ale to głównie dlatego, że o tej godzinie nie było wielkiego ruchu. Kilka samochodów, nic więcej.
Zaparkował, wziął latarkę, bo trochę ciemno się robiło i wypuścił Tobena.
-Dobrze piesku, a teraz idziemy szukać naszej zguby - powiedział do psa, który poszedł przodem. Aaron zdawał się na jego instynkt, bo wbrew wszystkiemu jego zwierz był niebywale inteligentny.
Włączył latarkę, jakby z nadzieją, że może młody chłopak zobaczy światło (zakładając, że jest gdzieś blisko), co znacznie ułatwiłoby poszukiwania.
Ostatecznie zagłębili się bardziej w zupełnie nie swój teren. Oby tylko nikt nie postanowił na nich wyskoczyć, bo wtedy to i McKay zawału dostanie.

Jaehyun Moon
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

Czytając ostatnią wiadomość od jego hyunga, przeklął go w myślach kilkakrotnie zanim rozejrzał się w okół siebie czy rzeczywiście nie było tutaj żadnych psów, które mogłyby mu uprzykrzyć życie dzisiejszego wieczoru.
Dochodząc do wniosku, że owych psów tutaj nie było, zaczął iść nieco wolniej i tak co jakiś czas odwracając się za siebie, ewentualnie na boki, obawiając się że w każdej chwili mogą wyskoczyć i go zagryźć.
Panika rosła w nim z sekundy na sekundę i jeżeli McKay za chwilę się tutaj nie pojawi to będzie koniec jego marnej egzystencji. A chciałby chociaż spróbować być stażystom, miał mega wielki hype i nie zamierzał przepuścić takiej okazji. Psy musiałby w takim wypadku poczekać.
Westchnąwszy, wyciągnął z kieszeni telefon sprawdzając godzinę. Wydawało mu się jakby szedł co najmniej dwa dni, a w rzeczywistości minęło może dwadzieścia minut. Przystanął na chwilę, dostrzegając lekkie światło, która z sekundy na sekundę było coraz bliżej.
- Dzikie psy jeżeli to wy to wiedźcie że się was nie boję. Dajcie sobie na wstrzymanie, jestem jeszcze młody, idźcie sobie! - Krzyknął, ale widząc że światło było coraz bliżej miał ochotę zacząć drzeć się w niebogłosy.
Ostatecznie zobaczył jednak przed sobą twarz McKaya i naprawdę nigdy tak szybko nie podbiegł do kogoś by go uściskać.
- Hyung! Dzięki bogu że to ty. Już myślałem, że dzikie psy chcą mnie dopaść. - Oderwał się od mężczyzny, następnie uderzając go z otwartej dłoni w ramię. - Powaliło cię już do reszty? Co mnie straszysz. Masz szczęście że się cieszę, że cię widzę bo inaczej nie wiem co bym ci zrobił i nie interesuje mnie to jak bardzo wyjmowałbyś swoją kartę jEsTeM pOlIcJaNtEm. - Mruknął, wyciągając telefon z kieszeni by rzucić okiem na godzinę. - Powiedz, że jutro masz dzień wolny od pracy bym nie czuł się cholernie źle z tym że cię tutaj wyciągnąłem o tej porze. Poważnie dzięki Hyung, nie wiem co bym bez ciebie zrobił.
Aaron McKay
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Przez niemal całą drogę Aaron zastanawiał się, co właściwie podkusiło chłopaka na samotną wyprawę, kiedy nie znał okolicy. Owszem, może Hope Valley nie było przesadnie wielkie, ale to nie znaczyło, że człowiek nie mógł się tu zgubić. Wystarczyło odejść za daleko, źle skręcić lub zboczyć, nie trzymając się głównej drogi i bach, człowiek nie wiedział, gdzie się znajduje.
Czemu więc Jaehyun nie poprosił Aarona, który służył pomocą zawsze, kiedy tylko mógł? Czemu zamiast mu powiedzieć, że ma ochotę na zwiedzanie, nie zgłosił się do niego? Na cóż mu ta udawana samodzielność, skoro czasami nie dało się bez pomocy innego.
Koniecznie będzie musiał go o wszystko zapytać, kiedy ostatecznie go znajdzie. A to wcale nie musiało być tak łatwe, jak zakładał.
-No, Toben, masz go gdzieś? - rzucił do psa, który nasłuchiwał. Dobrze, że o tej godzinie nie było tutaj zgiełku, to przynajmniej i McKay mógł nadstawić ucha, żeby wyłapać coś pomiędzy licznymi roślinami.
Zaledwie kilka kroków później usłyszał krzyk. No tak, mógł się spodziewać, że akurat ten chłopak nie będzie trzymał języka za zębami,a co za tym szło, narobi hałasu. Czemu zupełnie go to nie dziwiło?
Westchnął, zmniejszając dystans między nimi.
-Czy ty serio myślałeś, że dzikie psy oświetlają sobie drogę latarką? - zaśmiał się, kiedy ostatecznie znalazł się przy dzieciaku, który niemal się na niego rzucił. No dobrze, w sumie to się rzucił, z tym, że akurat Aaron był znacznie wyższy.
-Straszę? Ja tu poświęcam swoje godziny wolnego, żeby cię ratować, a ty mnie oskarżasz? Nie na taką wdzięczność liczyłem, Jaehyun - westchnął, z udawaną urazą. Człowiek się stara i co otrzymuje w zamian? Totalnie nic. - Nie martw się jutrem. Nie ma sprawy. Ale następnym razem zrób mi przysługę i zapytaj mnie, czy gdzieś z tobą pojadę. Przynajmniej do czasu, aż chociaż trochę nie ogarniesz okolicy - skomentował, rozglądając się za swoim psem. Z tym, że teraz właśnie on postanowił gdzieś zniknąć. No świetnie.

Jaehyun Moon
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

Jednym z głównych powodów dla którego Moon postanowił wybrać się na przejażdżkę był fakt, że jego współlokator był cholernie onieśmielający i Jaehyun nie dał rady znieść dłużej presji, która w nim rosła z każdą sekundą przebywania w tym samym miejscu co on. Na dodatek spojrzenie i ten uśmieszek, który miał ochotę zedrzeć mu z tych pełnych ust. STOP.
Wychodząc z domu było jeszcze widno i nie przeczuwał, że w każdej chwili może wsiąść do złego autobusu i wylądował na totalnym zadupiu bez cywilizacji gdzie autobusy kursowały raz na dwadzieścia lat. No, a potem zaczęło się robić ciemno i nieprzyjemnie. Może gdyby zostało ku jeszcze kilka chwil dnia aniżeli nocy to poradziłby sobie...jakoś.
Zastanawiało go jednak jedno. Jak on wróci do swojego nowego domu skoro tak bardzie przerażało go stanięcie twarzą w twarz ze współlokatorem? Jak on pójdzie do pracy skoro jego współlokator jest również jego szefem. Będzie mógł obserwować każdy jego ruch, każdy błąd który popełnił. Czy on już może dać wypowiedzenie i wracać do Kanady?
Uśmiechnął się widząc przyjaciela, ale po chwili mina zmieniła mu się na tą jedną z niezadowolonych. Oczywiście udawał, nie miało miejsca by Moon w ogóle się obraził na kogokolwiek.
- Już nawet policji nie można ufać w tych czasach. Własny przyjaciel mnie kłamie na prawo i lewo. THE BETRAYAL! - Mruknął, uderzając chłopaka lekko w ramię kiedy już stanął obok niego. Wszelkie zmartwienia uleciały, wszelki strach. Ot tak. Magia Aarona McKaya. - Cholera wie co wy tutaj macie w tym Hope Valley. Jakieś dzikie psy i inne niestworzone rzeczy. To miejsce jest zdecydowanie podejrzane. - Rozejrzał się w koło. - Do tej pory nie zarejestrowaliście żadnych podejrzanych obiektów? Żadnych ufo? Jak w Roswell? - Zaśmiał się cicho, klepiąc McKaya po ramieniu. - Naprawdę jestem wdzięczny, Hyung. Nie wiem co bym bez ciebie zrobił, serio. - Dopiero po chwili dostrzegł Tobena, który obwąchiwał mu nogę na co Moon przewrócił oczami. - Toben-ah! - Kucnął przy psie, drapiąc go za uchem. Po chwili ponownie wstał, patrząc niepewnie na McKaya. - Umm Hyung-wiem, że proszę o zbyt wiele, ale czy jest szansa że mogę się dzisiaj u ciebie zatrzymać na noc? - Spojrzał na niego swoimi błagającymi oczętami. a Nie jestem w stanie wrócić do domu, serio.
Aaron McKay
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Momentami Aaron zastanawiał się, jak ten niekiedy niezdarny chłopak, którego zmysł orientacji w terenie równy był niemal zeru, dostał się na staż do jednej z lepszych firm zajmujących się grami komputerowymi. Nie uwłaczał mu oczywiście, bo z pewnością był zdolny w swoim fachu, ale nie gubił się przypadkiem w biurowcu, pomiędzy piętrami? Przecież nie pracował w klitce, a przynajmniej tak wynikało z jego opowieści, bo oczywiście po swoim pierwszym dniu nie omieszkał wszystkim się z Moonem podzielić.
Westchnął, przyglądając mu się uważnie, jakby w ten sposób chciał sprawdzić, czy nie ma jakichś obrażeń, którymi powinien się zająć. Wyglądał normalnie. Krew mu nigdzie nie leciała, nie zapowiadało się również na to, by kulał. Czyli poza jego psychiką był taki jak zawsze.
-Okłamałem cię w czym? To ty myślałeś, że jestem jakimś dzikim psem. Co prawda tym drugim być może, ale dzikus ze mnie żaden - zaśmiał się, tarmosząc mu włosy, jak miał w zwyczaju robić z młodszym rodzeństwem. Jaehyun był dla niego poniekąd takim młodszym bratem, którym trzeba było się zajmować z ciągłą świadomością, że każde spuszczenie go z oczu wiązało się z kłopotami, a które się pakował. Tyle dobrego, że przynajmniej nie ciągnęło go do narkotyków i grubych imprez. Taką przynajmniej McKay miał nadzieję. Szaleństwo szaleństwem, ale wszystko z umiarem, którego jemu w młodości brakowało. A później zapłacił swoją cenę.
-Bardziej bliskie naturze, niż podejrzane. Czego oczekiwałeś w takim miejscu? Tysiąca markowych sklepów, drogich restauracji? To bardziej turystyczne miasteczko. Czemu właściwie zamieszkałeś tutaj, a nie w Miami, skoro miałbyś bliżej do pracy? - spojrzał na niego, przy okazji rozglądając się za swoim psem, którego gdzieś mu wcięło. No pięknie. Czy oni planowali się wymienić, czy Toben chciał się bawić w szukanego? - Nie mamy tu nic nadzwyczajnego. Chociaż kto wie, może zaginięcie tych dwóch krów było sprawką kosmitów - zaśmiał się. Typowy Jaehyun.
-Toooben! - krzyknął, mając nadzieję, że psiak wróci. I wrócił, zaraz bawiąc się z chłopakiem. - Nie pytam czemu nie jesteś w stanie, ale jasne, nie ma najmniejszego problemu. Mam wiele miejsca w domu - rzucił, ramionami wzruszając. Jak chciał to w ogóle mógł u niego mieszkać. Co zresztą proponował, ale ten odmówił.

Jaehyun Moon
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
jestem fajnym smarkiem małym pa
19
170

Post

Mruknął pod nosem, patrząc spod przymrużonych powiek na McKaya. Gdyby nie fakt, że naprawdę dalej uważał iż za chwile wyskoczy tutaj z krzaków jakiś wściekły pies to chyba rzuciłby się na chłopaka za to, że go niepotrzebnie straszy. Ale przezorny zawsze ubezpieczony, jedynie wystawił język w jego kierunku, nadal jednak rozglądając się po bokach i przez ramię starszego czy aby na pewno nic w ich kierunku się nie skradało.
- Okłamałeś mnie mówiąc, że są tutaj dzikie psy, a tak naprawdę ich tu nie ma. Chociaż może z tym też kłamiesz, co? - Patrząc na niego podejrzliwie, włączył latarkę w telefonie, nakierowując ją na twarz przyjaciela. - A może ty nie jesteś Kai? Tylko jakaś podróba? Kiedy mam urodziny? - Uniósł brew, nadal nie spuszczając z niego latarki. Zapewne prędzej czy później dostanie wpierdol, ale musiał się upewnić.
- Bardziej bliskie naturze niż— - Powtarzając po nim swoim irytującym głosem, skrzyżował ręce na piersi, tupiąc nogą. - Nie sądziłem, że busiarz wyląduje w jakimś Nibylandzie skąd nie ma powrotu do domu. I GPS nie działa, na litość boską jet dwudziesty pierwszy wiek, a tu zasięgu brakuje. - Mruknął, wzruszając ramionami. - Pytaj mnie, a ja ciebie. Było tanie, w zasadzie nie sądziłem że będzie aż tak daleko od pracy, ale plus jest jeden, podobno mój współlokator jest moim przyszłym szefem. Może na ładne oczy poleci i pozwoli mi się z nim zabierać. - Uderzył go lekko w ramię, marszcząc nos. - Śmiej się, kosmici istnieją i jak przyjdą do ciebie na chatę to wtedy nie będziesz taki zadowolony. A wtedy ja ci powiem a nie mówiłem i jeszcze memika wyślę. Błagam kosmici dajcie mi kontent. - Składając ręce jak do modlitwy, spojrzał w niebo błagając o wizytę ufo. - Toben! Już się bałem, że porwali cię kosmici i że tak szybko mnie wysłuchali. - Podrapał śmierdziela za uchem, śmiejąc się pod nosem kiedy ten zaczął kokosić się do jego nóg. - Sprawa prosta, mój szef to dwumetrowa żyrafa chodzącego seksu. - Wzruszył ramionami, łapiąc Kaia za ramię. - Im dłużej będziemy tu stać tym większe prawdopodobieństwo, że się z zsikam ze strachu i większe prawdopodobienstwo, że za chwilę coś na nas wyskoczy, hyung. A nie chcesz mnie nieść na rękach.
Aaron McKay
Obrazek
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
Smark
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Cała ta sytuacja była nadal dla Aarona dość zabawna. Nie rozumiał, jak można się było zgubić w miejscu, w którym na dobrą sprawę nie tak ciężko było o znalezienie drogi. Najwidoczniej jednak Jaehyun nie posiadał za grosz zmysłu, który pomógłby mu orientować się w terenie, przez co lądował w tak absurdalnych sytuacjach. McKay przy tym na tyle się o niego martwił, że nie wyobrażał sobie, by mógł go zostawić. Nawet, jeśli chłopak utknąłby w rowie, nie mogąc się po prostu podnieść, zapewne młody policjant by się po niego zjawił. Co zrobić, że był jego ulubionym bratem nie z krwi.
-Powiedziałem ci tak, żebyś się nigdzie nie ruszał, bo byłoby cię znacznie trudniej odnaleźć, a wiem, że potrafisz się zgubić niemal wszędzie - zaśmiał się, kiedy ten go oskarżył najpierw o kłamstwo, a następnie o to, że nawet nie był sobą, tylko próbował go zbałamucić. Czy to nie było urocze? Już samo to, że chłopak próbował wyglądać na groźnego, mogło rozczulić serce niemal każdego człowieka. - Spokojnie, Jae. Zapewniam, że jestem tym, za kogo się podaje. Pamiętaj, że Toben od razu by się na mnie rzucił, gdybym okazał się nie być jego właścicielem - rzucił lekko, chcąc rozwiać wątpliwości przyjaciela.
-Gdzie ty właściwie jechałeś, co? I jakim cudem kierowca wysadził cię w takim miejscu? Przyznaj, wkurzyłeś go - zaśmiał się, czochrając go po włosach. - Wiesz, ostatecznie nikt nie zbudował tutaj anteny, bo nie sądzę, aby krowom czy świoniom był zasięg potrzebny - powiedział, przywołując na nowo swojego psa, który ostatecznie wyłonił się z jakichś chaszczy. Jeśli nie chcieli szukać za chwilę i jego, lepiej będzie jeśli od razu zbiorą się do domu.
-Ej, ale na dobrą sprawę to jest ekonomiczne, bo nie będziesz musiał aż tyle płacić za transport. No i będziesz miał pewność, że zawsze będziesz w pracy na czas. Powiedz, przystojny ten twój szef? - zainteresował się, oczywiście na żarty. Ostatnie o czym myślał, to podbijanie do szefa swojego najlepszego przyjaciela. To mogłoby być mimo wszystko dość problematyczne.
-Nie, nie istnieją. Podobnie, jak nie istnieje Święty Mikołaj - rzucił, cofając się, żeby przynajmniej Młody mu nie przywalił.
Ostatecznie zebrali się do samochodu i wrócili do domu.

zt. x2
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
ODPOWIEDZ