a
Awatar użytkownika
I caught myself smiling and then i realised i was thinking about you.
34
190

Post

Seo Minhyung
imiona Minhyung
nazwisko Seo
data urodzenia24 grudnia 1987
miejsce urodzenia Toronto, Kanada
orientacja seksualna Biseksualny
miejsce pracy Seo & Ellis LLP
stanowisko pracy Współzałożyciel kancelarii/prawnik
narracja NARRACJA (trzecioosobowa / czasu przeszłego)
wizerunek Woo Do Hwan

Jestem doświadczonym prostakiem, który zdecydowanie wolałby pozostać wiecznie smutnym, hermetycznym, ciągle niezadowolonym typem. Niestety, to chyba nie było mi pisane. Już od dawna, obcy jest mi słodki zachwyt życiem, przyjemne podekscytowanie związane z kolejnym dniem. Szybciej zachłysnę się szczęściem, niż znajdę odrobinę rozsądku, aby je docenić. Od dawna wpatruje się diabłu prosto w oczy i muszę przyznać, że wydaje mi się on o wiele bliższy, niż powinienem przyznać. Właściwie, gdybym tylko mógł widzieć lepiej, gdybym tylko wiedział więcej, przysiągłbym, że wygląda jak ja. Wszystko czego, dotknę zamienia się kamień i nie ma od tego ustępstw. Nie mam już nic do stracenia, odkąd pozbawiono mnie najważniejszych w życiu osób. Człowiek nie powinien tracić wszystkiego, bo tak sponiewierany, staje się zdolny do wszystkiego. Ale nie martw się, czytelniku. Z tej strony nigdy mnie nie poznasz. Będę Cię karmił kłamstwami I będziesz mi za to wdzięczny. Dla Ciebie już na zawsze pozostanę spokojnym, ułożonym w porządku gościem o zaraźliwym, uprzejmym uśmiechu. Będziemy rozmawiać, Ty będziesz się śmiać, a ja będę na Ciebie spoglądał, zastanawiając się jak długo musiałbym wykręcać Twoją głowę, aż usłyszałbym trzask. To nie brzmi miło, prawda? Będąc okłamywany, będziesz szczęśliwy, bo jeśli zdradziłbym Ci prawdę, zacząłbyś żebrać o kłamstwo. Naprawdę nie wiem czy jestem chory, ale tracąc najcenniejszy skarb wszystko zaczęło być mi obojętne. Zagrałem i przegrałem, cóż więcej mogę powiedzieć. Zabawna ta ludzka natura, która potrafi się przyzwyczaić dosłownie do wszystkiego.

— Urodził się 24 grudnia w Toronto w Kanadzie.
— Ma młodszego brata z którym nie ma najlepszych stosunków ze względu na to jak bardzo różnią się od siebie, ale zaraz po jego dzieciach Dylan jest najważniejszą dla niego osobą i bez zastanowienia skoczyłby za nim w ogień.
— Jego imię to Minhyung lecz wszyscy posługują się jego angielskim imieniem Mark.
— Jest współzałożycielem kancelarii prawniczej w Miami.
— Zaraz po studiach on i jego wieloletnia wówczas dziewczyna wzięli cywilny ślub, a kilka lat później na świat przyszła dwójka dzieciaków.
— Będąc prawnikiem musiał liczyć się z tym, że będzie miał wielu wrogów dlatego ukrywał fakt że na żonę i dzieci przed wszystkimi, nawet własną rodziną.
— Z tego też powodu dalej mieszkał w domu rodzinnym, udając nieudacznika który nie potrafił ułożyć sobie życia towarzyskiego i w końcu wyprowadzić się od rodziców.
— Niestety nie przed wszystkimi udało mu się ukryć podwójnego życia i w drodze na święta do żony i dzieci na miejscu zastał dom w płomieniach i strażaków próbujących ugasić pożar jak się później okazało spowodowany podpaleniem.
— Próbując ratować ich ze środka został wyciągnięty siłą przed strażaków lecz blizny po oparzeniu na prawym ramieniu będą przypominać mu o tym do końca życia. Jak i widok niesionych na rękach strażaków zmarłych dzieci. Żony nigdy nie ujrzał po raz ostatni.
— Ze względu na to by ukryć blizny nie zakłada na siebie koszulek z krótkim rękawem, chyba że w swoim apartamencie w Miami.
— Nosi w portfelu zdjęcie żony i dzieci.
— Hazardzista.
— Jest wielkim fanem burzy, które działają na niego uspokajająco.
— Każdego dnia ogląda jedyne ocalałe z pożaru nagranie z pierwszych urodzin bliźniaków.
— Nałogowo pali papierosy choć przy rodzicach jak i bracie udaje że ich nienawidzi.
— Fan muzyki klasycznej.
PRZYJEZDNY midtown
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany