zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
21 y/o
170 cm
hello, it's me
Student malarstwa uwielbiający malować portrety i martwą naturę. Mieszka z matką i siostrą w niewielkim domku. Z ojcem nie rozmawia, bo stary jest dupkiem.

Post Xavier Vaughan »

Vaughan Xavier

imiona

Xavier Mark

nazwisko

Vaughan

data urodzenia

11 marca 2001 roku

miejsce urodzenia

Nowy Jork

orientacja seksualna

biseksualny

miejsce pracy

-

stanowisko pracy

student malarstwa

narracja

osoba trzecia, czas przeszły
Dong Sicheng
Xavier urodził się jako drugie z trójki dzieci państwa Vaughan. Nie było u nich w rodzinie specjalnej patologii; uchodzili za raczej normalną, spokojną i kochającą się rodzinę, w której każdy członek wspierał siebie wzajemnie. Nie było złości, nie było przepychanek poza tymi pomiędzy rodzeństwem, które były dość normalną rzeczą.
Chłopak czuł się zawsze kochany zarówno przez swoich rodziców, jak również przez swojego starszego brata, który zawsze mu pomagał. Momentami Xavier miał wrażenie, że ludzie na około niego poświęcają mu cały swój czas i robiło mu się dziwnie przykro, kiedy okazywało się, że nie zawsze miał się z kim bawić. Przywykł do towarzystwa, a co za tym szło, stał się niebywale atencyjnym dzieciakiem.
W późniejszych latach sprawiło to, że najbardziej zaczął obawiać się samotności, nie wyobrażając sobie, że pewnego dnia zostanie kompletnie sam. Uzależniał się od każdego, kto tylko poświęcił mu odpowiednią ilość uwagi.
Mogłoby się wydawać, że to całkiem pozytywna cecha, dzięki której nie miał problemów w nawiązywaniu kontaktów. Niestety, niemal każda rzecz miała swoje złe strony. Był podatny na manipulacje, jak również zbyt łatwowierny i naiwny. Przez podobne podejście do życia nieraz w szkole pakował się w kłopoty, ponieważ ludzie szybko zorientowali się, że wystarczyło odpowiednio go podejść, aby zabawić się jego kosztem oraz wymigać od poniesienia konsekwencji. Nia nic zdawały się tłumaczenia chłopaka, który próbował wyjaśnić, że to wszystko nie było jego pomysłem.
Jedną z poważniejszych konsekwencji było wrobienie go w zniszczenie samochodu dyrektora, na którym dwóch chłopaków z jego klasy postanowiło się zemścić za nagany, które im dał. Xavier, zbyt naiwny i głupiutki, aby przewidzieć, że to wszystko nie skończy się dobrze, dał się w nocy zaciągnąć na parking, na którym mężczyzna trzymał swój samochód. Skąd miał wiedzieć, że tak bardzo postanowią go wrobić?
Został ukarany zawieszeniem, pracami społecznymi, jak również naganą, która nie wyglądała dobrze w jego papierach. Nawet jego własna rodzina nie wierzyła mu, że nie był niczemu winny. Gdzie podziało się to wsparcie, które kiedyś sobie dawali? Ta miłość i wiara w drugą osobę? Zniknęły, podobnie jak zniknęło wszystko to, co chłopak mógł nazywać szczęściem.
Miał wrażenie, że to właśnie wtedy wszystko zaczęło się psuć. Po tym incydencie jego rodzina zaczęła się rozpadać.
Rok później jego rodzice się rozwiedli, kiedy na jaw wyszło, że ojciec zdradzał matkę już od przeszło kilku miesięcy.
Dwójka rodzeństwa, Xavier jak również jego młodsza siostra, przenieśli się z mamą do Hope Valley, gdzie mieszkali dziadkowie. To właśnie w tej okolicy Xavier kończył liceum, jak również poszedł rozpoczął studia na Wydziale Sztuk Pięknych w Miami.

Ciekawostki:
- lubi truskawki pod każdą postacią
- nie jest wielbicielem ostrego jedzenia
- w jego pracach często ujmuje to, co aktualnie odczuwa
- najbardziej lubi malować portrety oraz krajobrazy
- chce zaadoptować psa
- ma bradykardię
- jego odporność na ból jest żałośnie niska, dlatego nigdy nie zrobi sobie tatuażu
- najlepszym napojem jest mrożona herbata
- jogurt mrożony to najlepsza przekąska
- nie lubi bananów
- kiedyś chce polecieć do Japonii
- drażni go zapach papierosów
- nigdy nie był w związku
- uwielbia kolorowe skarpetki i często nosi dwie różne

PRZYJEZDNY EVERGLADES
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG Novel KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ STUDENT ARTYSTA lubię malować pisanki Boje się igieł Lubię starszych Lubię sztukę współczesną

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku