a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
180

Post

Coleman Kian
imiona Kian
nazwisko Coleman
data urodzenia28/10/1992
miejsce urodzenia Boston
orientacja seksualna panseksualny
miejsce pracy C.C. POLICE DEPARTMENT
stanowisko pracy policjant w wydziale narkotykowym
narracja 3 osobowa / przeszły
wizerunek Byun Baekhyun
Kian od samego początku miał być dziewczyną. Tak przynajmniej twierdziła jego matka, bo takie miała przeczucia, a lekarz był proszony na każdej wizycie o nie podawanie płci dziecka. Państwo Coleman byli zaskoczeni, ale w sumie szczęśliwi. No może nie licząc ojca, który musiał prędko przemalować różowe ściany na niebiesko, ale za to z radością kupił dla malucha kilka zabawkowych samochodzików, żeby miał jak podrośnie.

Niestety, ale nie było mu dane oglądać jak mały Kian się nimi bawi. Razem z matką chłopca zginęli w wypadku samochodowym, kiedy wracali od znajomych. Kianem zajęła się babcia, która starała się zapewnić mu wszystko co mogła z niewielkiej emerytury. Pomagała mu w lekcjach jak podrósł i prowadzała na treningi piłki nożnej, wspierając swojego wnuka w każdej sytuacji.

Byłoby zbyt pięknie, gdyby taka sielanka trwała wiecznie. Kian miał czternaście lat, kiedy babcia umarła, przepisując na chłopaka wszystko co miała, a co miał dostać dopiero jak osiągnie pełnoletność. Do tego czasu Kian mieszkał u wujostwa, którzy starali się go wychować jak własnego syna.

Jeśli chodzi o zawód poszedł w ślady ojca i wujka. Nie zdecydował się jednak na wydział kryminalny, a wybrał narkotykowy po tym jak jeden z jego przyjaciół prawie przez to świństwo umarł. Chciał walczyć z całym przemysłem narkotykowym, a sam trafił w jego sidła. Brał jednak małe działki i tylko po pracy, żeby nikt niczego nie zauważył. Próbował z tym walczyć, ale momentami było to silniejsze od niego.

Hope Valley urzekło go od pierwszej chwili, gdy się tam pojawił. Pojechał tam tylko w sprawach służbowych, ale wrócił pod wpływem impulsu, szukając tu swojego miejsca. I nadziei w tym, że może zmiana otoczenia i strach przed przyłapaniem pomogą mu walczyć z uzależnieniem.
PRZYJEZDNY Midtown Avenue
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES Mam własny samochód Wychowali mnie dziadkowe I see fire
mów mi/kontakt
marshmallow
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany