zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
31 y/o
179 cm
hello, it's me
Wykładowca na wydziale sztuki w University of Miami. Świetnie gotuje ale i również może urządzić Ci domowe spa. Od pewnego czasu potajemnie spotyka się ze swoim studentem w którym ujrzał naprawdę obiecujący talent.

Post Raphael Becker »

Becker Raphael

imiona

Raphael Sean

nazwisko

Becker

data urodzenia

5/04/1991

miejsce urodzenia

Seul

orientacja seksualna

Biseksualny

miejsce pracy

University of Miami

stanowisko pracy

wykładowca na wydziale sztuki

narracja

3 osobowa / przeszły
Nakamoto Yuta
Ten przystojny i spokojny wykładowca do którego wzdychasz podczas zajęć był kiedyś szalonym urwisem, który wspinał się na każde duże drzewo jakie zobaczył i żaden upadek nie był w stanie go powstrzymać. Nawet ten, kiedy złamał lewą rękę i miał szlaban na całe wakacje, żeby się tego oduczył. Jak się pewnie domyślacie - nie zrobił tego. Jak tylko poczuł się na siłach wspiął się na pierwsze lepsze drzewo, nie przejmując się krzykami zdenerwowanej mamy. On po prostu kochał siadać wysoko i obserwować innych ludzi. Wydawali mu się tacy piękni z wysoka.

Miał siedem lat, kiedy jego rodzice przenieśli się z rodzinnego miasta do Orlando w Stanach Zjednoczonych, gdzie ojciec Raphaela dostał lepiej płatną pracę. Był naprawdę świetnym i szanowanym naukowcem, a mama miała swój własny salon kosmetyczny. Teraz oczywiście posiada dwa, a do Seulu wraca raz na pół roku, żeby upewnić się, że wszystko działa tak jak należy.

Skąd pomysł na wykładanie sztuki? Proste. Rysowaniem zajął się podczas wakacyjnego szlabanu, kiedy to miał tylko jedna sprawną rękę i musiał się czymś zająć. Nie trudno się dziwić, że zaczął od rysowania drzew i to właśnie natura najlepiej mu wychodzi, ale uczy się też malować portrety, żeby nie utknąć w tym jednym temacie.

Trochę się nasłuchał od ojca, że zajął się malarstwem zamiast pójść w jego ślady. No bo jak można z tego wyżyć? Co niby można osiągnąć? Ale tym się nie przejmował. Po prostu robił to co kochał, a potem chciał przekazać tę pasję innym, więc zatrudnił się na Uniwersytecie w Miami i tam uczy młode pokolenie czym jest sztuka.

Ale sztuka to nie jedyne co potrafi. Jest świetnym kucharzem dzięki swojej mamie, która nauczyła go wszystkich rodzinnych przepisów. Z kosmetologią również sobie radzi, więc jeśli potrzebujesz domowego spa zgłoś się do niego. Nie uważa się za speca od śpiewania, ale często to robi pod prysznicem i jeszcze żaden sąsiad nie narzekał.

Do Hope Valley trafił przypadkiem. Pojechał sobie na wycieczkę i na samym środku miasta rozkraczył mu się samochód. Po całym dniu szukania mechanika, który zgodził się naprawić jego auto i zobaczeniu miasta uznał, że jest tu całkiem przyjemnie i tydzień później wynajął mieszkanie w centrum.

PRZYJEZDNY Bayside Vale
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! temat miesiąca - lipiec ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine Novel PHONE ADDICTED DUSZA TOWARZYSTWA I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Zaczynam dzień zimnym prysznicem

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku