a
Awatar użytkownika
Trenował balet, a jest mistrzem w gimnastyce artystycznej. Urodzony w Mongolii, ale to mateczka Rosja go wychowała. Uciekając przed demonami przeszłości ukrywa się przed światem.
23
180

Post

Batkhuyag Erden
imiona Erden
nazwisko Batkhuyag
data urodzenia01/09/98
miejsce urodzenia ułan bator, mongolia
orientacja seksualna homoseksualny, ale twierdzi, że hetero
miejsce pracy obecnie bez zajęcia
stanowisko pracy kiedyś zajmował się gimnastyką artystyczną
narracja trzecia osoba/czas przeszły
wizerunek Jeongguk Jeon
Witaj bracie
Jak się zaczyna listy? W sumie to mój pierwszy w życiu i znów czuję się jak idiota, tak jak zawsze przy tobie. Wiesz? Dzieli nas tylko cztery lata, a mam wrażenie, że wieczność. Zawsze byliśmy skrajnie różni od siebie. Pamiętasz jak za dzieciaka strasznie cie wkurzałem? Wiecznie gdzieś biegłem, trenowałem i chciałem być taki jak ty. Tak bardzo chciałem być wszędzie gdzie ty, a wychodziło zawsze gorzej niż planowałem. Kochałem taniec, miałem talent w tym, mama sprawiła, że mnie zauważono. Babcia ze mną wyjechała do Rosji. Od kiedy pamiętam trenuję, trenuje i jeszcze raz trenuję, mimo łez, strachu i bólu. Ale wiesz czego jeszcze pragnąłem oprócz tańca? Chciałem być męski jak ty. Chciałem być pewny siebie i charyzmatyczny tak samo jak ty. Zawsze coś szło nie tak. Zawsze zbyt wrażliwy, nieśmiały i dziecinny. Tak mama mówiła! Nie umiałem odnaleźć się wśród kolegów, więc otaczałem się koleżankami. Zawsze wierzyłem ci, ufałem, choć wiedziałem, że nigdy nie będę tak mądry jak ty. Radziłem sobie w szkołach, choć nie byłem orłem. Za wiele czasu poświęcałem na treningi by przygotowywać się na kolejne zawody. Uwielbiałem trenować, pokonywać samego siebie, wyznaczać sobie nowe progi do przeskoczenia. Przecież wiesz! Kocham taniec, choć to właśnie gimnastyka jest tym co sprawiało, że czułem się szczęśliwy. Pamiętasz? Miałem kiedyś tańczyć w balecie, ale stwierdzono, że lepiej sprawdzę się w gimnastyce. Miałem przynieść dumę mateczce Rosji, dumę rodzinie. Miałem być kimś wyjątkowym, kimś kim ty się po prostu urodziłeś. Tak zawsze cie widziałem, choć tak mało zdołałem cię poznać. Babcia opowiadała mi jaki zawsze byłeś mądry i kochany. Mama dzwoniąc mówiła tylko o tobie, więc ja też uwierzyłem, że chcę być właśnie taki jak ty. Pamiętasz jak wracałem do domu na wakacje? Miałeś swoich znajomych, swoją paczkę, a ja biegałem za wami choć nie do końca umiałem się odnaleźć wśród was. Ty podrywałeś, a ja skrępowany obok bałem się przyznać, że nie podobają mi się dziewczyny. Nie chciałem byś się zawiódł mną, nie chciałem byś był zły na mnie. Kłamałem.
To żałosne... próbuję ci coś powiedzieć, ale nadal nie mogę. Nie umiem... Ale muszę. Wiesz... mówiłem ci, że sobie radzę. Prawda? Jeszcze jestem w wieku kiedy mogę zdobywać medale. Jestem mistrzem świata i ciężko pracuję na swój sukces. Mówiłem mamie i tobie, że zrobiłem sobie krótką przerwę od treningów bo boję się zakażenia wiesz czym. To było w styczniu... Jeju... czemu to takie ciężkie? Tak bardzo boję się wrócić do domu. Tak bardzo boję się zobaczyć zawód w twoich oczach kiedy mnie zobaczysz. Okłamałem cię. Nie zrobiłem sobie przerwy przez strach. To takie ciężkie bracie... próbuję. Tak bardzo staram się być takim jakim chciałeś mnie widzieć i nie zawieźć nikogo. Tak bardzo chciałem podnieść się i pokazać ci, że wszystko u mnie jest ok. Wrócić do domu z podniesioną głową i powiedzieć, że jestem tak silny jak ty... Zawsze byłeś moim wzorem. Wiesz? Miałeś dosłownie wszystko to co ja chciałem mieć. Talenty, charakter, charyzmę. Chyba się powtarzam, ale to nic. Tak bardzo mi źle, że piszę to. Jeszcze gorzej poczuje się mając świadomość, że to czytasz. Miałem zadzwonić, nie dałem rady. Uznałem, że napiszę smsa i poproszę, byś przyjechał po mnie. Nie mogłem wysłać. Więc może mail? Też nie poszło ok. Więc piszę list, dojdzie do ciebie za parę dni. Pierwszy raz to robię i tak bardzo się boję jak bardzo cię tym zawiodę i zasmucę. Boję się nawet zadzwonić do mamy i poprosić o możliwość wyjazdu z Rosji. Jestem dorosły. Nie muszę nikogo prosić o pozwolenie... ale...
Dobrze... Czas się przyznać. Po jednym treningu zostałem zaatakowany. Zaciągnięto mnie w bardzo nieprzyjemne miejsce i pobito. Wiesz, że jestem złem? Wiesz, że jestem ciotą? Wiesz, że masz brata, który nawet nie wygląda jak mężczyzna? Ale to nic. Wiesz, że jestem wirusem i przeze mnie ludzie umierają? Przeżyłem, lekarze stwierdzili, że nie trzeba operować, ale miesiąc przeleżałem w szpitalu. Trener mówi, że na szczęście nic mi nie złamali, będę mógł jeszcze trenować, ale... mój psycholog mówił trenerowi, że nie dam rady. Boję się bracie wyjść z domu. Boję się otwierać drzwi obcym. Tak bardzo się boję odbierać telefony. Bo jak odbiorę ktoś znów może mnie zwyzywać. Nie mogę spać, a jeśli już zasnę budzę się z krzykiem. Boli mnie wszystko, mimo że rany powoli się pogoiły. Złamali mnie całkowicie, zniszczyli mnie bracie. Ukrywam się przed światem w wynajmowanym mieszkaniu, a mój trener wysyła do mnie psychologa. Mam nadzieję, że terapia mi pomoże. Mam nadzieję, że... w sumie nie wiem na co. Piszę to bo chcę cię przeprosić. Tak bardzo cię zawiodłem. Tak bardzo okazałem się słaby i żałosny. Tak bardzo jest źle... ale jednocześnie wiem, że żadne słowa nie wyrażą tego jak żałuję, że masz takiego brata jak ja.
Przepraszam.
*****
💜Jego babcia była w partii za czasów jeszcze ZSRR, miała liczne znajomości i często jeździła do Rosji, dzięki temu też chętnie zdecydowała się zabrać tam swego młodszego wnuczka. Dzięki niej miał wsparcie i opiekę w obcym kraju.
💜 Trenował balet od czwartego roku życia, od szóstego zaś gimnastykę artystyczną. Zdobył parę odznaczeń w swej dyscyplinie, w tym również tytuł mistrza świata.
💜 Zna mongolski i rosyjski na poziomie native speaker, angielskim zaś włada komunikatywnie, dzięki pomocy brata umie go coraz lepiej. Mówi z wyraźnym rosyjskim akcentem. Nie wstydzi się powiązań z Rosją, jednak to Mongolię uważa za swoją ojczyznę.
💜 Ma bardzo silny lęk przed opuszczaniem domu, a kiedy już zostaje do tego zmuszony to dostaje napadów paniki, boi się tłumu i dotyku przez obce osoby.
💜 Kocha się przytulać, jeść i trenować, a to ostatnie ze szczególnym nastawieniem na swój dom! Lubi o słodkie owoce, a z warzyw uwielbia marchewkę. Umie calkiem smacznie gotować i piec. Odżywia się zdrowo, choć i jemu zdarza się zgrzeszyć czymś na wynos.
💜 Do Hope Valey sprowadził go brat. Specjalnie poleciał po brata do Rosji i załatwił mu wsparcie psychologa. Rodzice wiedzą o stanie zdrowia i miejscu pobytu Erdena.
💜 Uwielbia koty, choć nigdy nie miał szans na swego zwierzaka. Zawsze był zbyt pochłonięty treningami lub podróżami, by móc odpowiedzialnie adoptować kotka.
💜 Pod wpływem silnego stresu może zacząć mówić po mongolsku lub rosyjsku, w obu językach porozumiewa się rownie swobodnie. Robi to nieświadomie.
💜 Uwielbia luźne ubrania, za duże swetry, bluzy i koszulki. Dzięki temu, że jest bardzo zdyscyplinowaną osobą, trenuje w domu i jest bardzo sprawny fizycznie.
💜 Nigdy nie miał sluchu muzycznego, ale od dziecka lubi rysować. Zrobil nawet internetowy kurs i dzięki tutorialom z neta ciągle uczy się i doskonali swój warsztat. Nie tak szybko jakby chciał, ale dzięki temu, ze jest uparty i ambitny, malymi kroczkami dochodzi do perfekcji w rysunku. Preferuje realistyczny oraz semirealistyczny styl.
PRZYJEZDNY bayside vale
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
Kot
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany