zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
21 y/o
180 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Daniel Calvert »

Calvert Daniel

imiona

Daniel

nazwisko

Calvert

data urodzenia

21/12/1999

miejsce urodzenia

Hope Valley

orientacja seksualna

Bi

miejsce pracy

-

stanowisko pracy

Student

narracja

3 / przeszły
Choi San
Chciałby powiedzieć, że ma szczęśliwe życie. Że oprócz błahych kłótni z rodzicami nie ma żadnych problemów, które mogłyby wpłynąć na resztę jego życia i do niedawna może jeszcze tak było.
Dzieciństwo miał szczęśliwe, wszystkie zabawki, jakie chciał zaraz miał w rękach i mógł się nimi bawić, co roku na jego urodzinach pojawiała się cała klasa i dzieci z okolicy, bo rodzice wystawiali w ogródku dmuchany zamek i basen z piłeczkami. Co roku spędzali wakacje w innym miejscu, nocując w najlepszych hotelach albo wynajmując imponujące wille, zwiedzając wszystko, co się dało i na koniec dnia dzieląc się wrażeniami.
W szkole też radził sobie bardzo dobre i to nie zależenie od tego, że miał bogatych rodziców. Po prostu lubił się uczyć, co dodatkowo przychodziło mu z łatwością, więc wystarczyło spędzić godzinę nad książkami i już był nauczony, mogąc resztę dnia spędzić na zabawie. Czasem udzielał też korepetycji kolegom i koleżankom z klasy, którym szło gorzej z nauką.
Nie było zaskoczeniem to, że w życiu uczuciowym przez większość czasu również mu się układało. Zawsze spotykał się z najpiękniejszą dziewczyną w klasie, a w szkole średniej odkrył swoją fascynację również własną płcią, ale to traktował raczej jako chwilowe przygody. Najdłuższy związek trwał trzy lata i ich rodziny liczyły na ślub w niedalekiej przyszłości, ale wszystko pękło jak bańka mydlana, kiedy jego wybranka została przyłapana na zdradzie. Od tamtej pory raczej się nie angażował w nic poważniejszego.
Rozpoczął studia na kierunku Marketing i Reklama tak jak jego starszy brat. Ten kierunek zawsze wydawał mu się interesujący i zapewniający godną przyszłość. Chciał też dzięki temu mieć łatwiej jak rozpocznie pracę w firmie wujka.
Do tragedii, która zniszczyła jego rodzinę, doszło kilka miesięcy temu. Jego starszy brat miał odebrać go z imprezy, ale nigdy nie dotarł. Po dwóch telefonach do matki, czy brat na pewno po niego wyjechał doszła informacja, że zdarzył się wypadek. Mimo iż jeszcze chwilę wcześniej ledwo trzymał się na nogach, pobiegł najszybciej jak się da na miejsce wypadku i widząc roztrzaskane auto długo nie potrafił ruszyć się z miejsca. Czas jakby stanął w miejscu, a słowa ludzi dookoła do niego nie dochodziły. Po prostu się wyłączył, nie wierząc w to co widzi. Dopiero pojawienie się rodziców sprowadziło go na ziemię.
Nie przeżył.
To zdanie słyszał w swojej głowie każdego dnia. Sprawcę oczywiście złapano, ale dzięki wpływom własnej rodziny został uniewinniony i mógł sobie żyć spokojnie jakby nic się nie stało, kiedy jego własna rodzina pogrążyła się w żałobie i nienawiści.
MIEJSCOWY wave hill
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Prima Aprilis! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Biorę udział w meczu siatkówki Hurricane Season temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY devine BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY ZIMĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU STUDENT

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku