a
Awatar użytkownika
Rozpieszczony gnojek, który uważa się za lepszego od innych tylko dlatego, że jego rodzina jest kasiasta, a on nic nie musi robić.
27
178

Post

Jung Oliver
imiona Oliver Lucas
nazwisko Jung
data urodzenia21 kwietnia 1996 roku
miejsce urodzenia Boston
orientacja seksualna biseksualny
miejsce pracy S.E. Style (siedziba w Miami)
stanowisko pracy projektant mody, krawiec
narracja narracja trzecioosobowa czasu przeszłego
wizerunek Yoo Kihyun
Kilka faktów z mojego życia:

👶 Urodziłem się w Bostonie jako pierwsze i jedyne dziecko moich rodziców. Jakoś nigdy specjalnie nie ciągnęło ich do posiadania większej ilości potomków, a skoro mieli swojego upragnionego potomka płci męskiej, każdy był zadowolony. Jak również - nie musiałem się niczym dzielić ze swoim rodzeństwem i wszystko było dla mnie.

🏡 Kiedy skończyłem trzy lata przeprowadziliśmy się do Miami, gdzie ojciec postanowił przenieść siedzibę główną swojej firmy. Uznał, że właśnie tam będzie najlepszy popyt., a skoro było go stać na latanie po Stanach, to czemu nie? Jednak zaledwie dwa lata później ostatecznie kupili dom w okolicy Hope Valley, gdzie już zostaliśmy. Dobrze, że do Miami jest tak blisko.

💸 Odkąd pamiętam, zawsze mieliśmy pieniądze. Tak już po prostu jest, że jednym się udaje urodzić w bogatej rodzinie, innym niekoniecznie. A co za tym szło, miałem dosłownie wszystko, co tylko chciałem, bez większego ograniczenia. Wiecie, że za pieniądze można kupić wszystko? Nawet ludzi.

🏫 Niemal od początku w szkole byłem prymusem. Lubiłem się uczyć, poza tym jak jeszcze można było pokazać innym dzieciakom, że jest się znacznie lepszym od nich? Zgarniałem same najlepsze oceny, zdobywałem nagrody w konkursach. Tak to się robi, lamerzy.

✂️ Ciężko powiedzieć, na którym dokładnie etapie swojego życia zapałałem sympatią do projektowania ubrań, a następnie ich szycia, ale pamiętam, że swoją pierwszą maszynę dostałem już w podstawówce. Matka specjalnie zatrudniła opiekunkę, która miała pojęcie o robieniu wykrojów. Jestem pewien, że nawet gdybym sam nie uznał, że właśnie to chcę robić w życiu, moim rodzice sami zaplanowaliby mi podobną przyszłość. Ostatecznie firma mojego ojca miała zostać zapisana właśnie mi.

📚 Nikogo nie dziwiło specjalnie, że poszedłem na studia związane z projektowaniem ubioru i szyciem kostiumów. Co tu dużo mówić - mam do tego odpowiednią smykałkę i kiedyś będę kimś wielkim. Nie dlatego, że noszę nazwisko swojego ojca, ale dlatego, że się na tym znam. Także, odkładajcie pieniądze a może uda wam się kupić coś z mojej debiutanckiej kolekcji.


Rzeczy, które lubię:

🐱 Winter jest dla mnie wyjątkowo ważna. Lubi luksus, podobnie jak ja, więc dogadujemy się idealnie. Dlatego jeśli tylko ktoś niepochlebnie wyrazi się o moim kocie, niemal natychmiast ląduje na czarnej liście.

⭐️ Lubię patrzeć w gwiazdy. Są takie, sam nie wiem, pełne natchnienia, które później można wykorzystać. Nie, daleko mi do romantyka, niech nikt nawet tak nie myśli.

🍂 Jesień jest dla mnie najładniejszą porą roku. Nie dość, że wszystko jest w ładnych kolorach, to na dodatek nie jest przesadnie zimno, ani ciepło. Chociaż tutaj i tak lato jest niemal cały rok.

🌎 Podróże inspirują, to pewne. Lubię co kilka miesięcy pojechać gdzieś do nowego kraju, by w ten sposób zbadać kulturę i dowiedzieć się, jakie trendy mody panują w danym rejonie kuli ziemskiej.

👻 Uwielbiam horrory, zwłaszcza te z tym typowym dreszczykiem strachu. Nie krwawe, nie jakieś makabryczne i bogate w zombie, a te, które działają na psychikę. Miło ogląda się też reakcje innych ludzi, którzy skaczą, kiedy nagle na ekranie pojawi się duch.

🕺 Imprezy to idealne miejsce, żeby się pokazać. A jeśli dodatkowo zrobi się taką, o której później jest głośno, to zdecydowanie człowiek wspina się na wyżyny popularności. Ale nie myślcie, że to spotkania dla każdego. Bez zaproszenia nie ma wstępu.

🏊‍♀️ Pływanie oczyszcza, a na dodatek poprawia kondycję bez przesadnego pocenia się. Idealny sport dla kogoś takiego, jak ja.


Rzeczy, których nie lubię:

📏 Drażni mnie, kiedy ktoś wypomina mi, że jestem niski. Wcale nie jestem! Mam średnią odpowiednią do tego, aby być wyższym od niejednej dziewczyny, a to znaczy, że wzrost mam idealny. Lepsze to, niż przywalać głową we framugi drzwi albo wysokie sufity.

👓 Zdecydowanie nie zadają się z osobami, które nie mają stylu. Niestety w naszym miasteczku jest takich całkiem sporo. Aż przykro się patrzy!

🌕Pełnia to z całą pewnością najgorsza faza księżyca. Mam wtedy poważne problemy z zaśnięciem, a wiadomo, że odpowiednia ilość godzin przekłada się na samopoczucie oraz skupienie. Czy nie da się tego jakoś usunąć?

🎤 Może umiem śpiewać, może nie, ale nie lubię, kiedy ktoś mnie podsłuchuje. Chyba jest jakiś powód, dla którego nie chodzę na publiczne karaoke, prawda? Także proszę szukać sensacji gdzie indziej!

🚴‍♂️ Jak można lubić jazdę na rowerze, co? Z jakiegoś powodu ludzie jednak skonstruowali samochód, więc może warto używać jego?

🐝 Niech te małe bzyczące potworki się lepiej do mnie nie zbliżają!

Inne:

🌙 Jestem lunatykiem, ale wie o tym naprawdę wąskie grono ludzi. Ot, ci, z którymi byłem kiedyś na imprezie oraz członkowie rodziny i służby. Niestety, muszą wiedzieć, bo wiadomo, że lunatyka nie wolno budzić.

🕯 Zdecydowanie jestem nocnym markiem. O wiele lepiej pracuje mi się pod osłoną nocy, kiedy nikt mi się za plecami nie pałęta. Bo nie ma nic gorszego, niż przerwanie mojego transu, kiedy już w niego wpadnę.

🥋 Od piątego koru życia ćwiczę karate. Całkiem przyjemna forma wyładowania negatywnych emocji. Plus kolejna płaszczyzna, na której mogę pokazać, że jestem lepszy.

🚗 Mam swojego szofera, ale to nie powinno być zaskoczeniem. W końcu stać mnie na to, aby dać komuś pracę, co nie?

PRZYJEZDNY Outlanders
Spoiler
Show
Obrazek
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Gdzie jest chomik, skrzacie? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mine! Mine! Mine! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Shape of Shame - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Party Rock Anthem - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Love bomb Pływam na bananie Pozuję do zdjęć w bajkowym kostiumie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine La la love I don't want a lot for Christmas This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing All the lights are shining so brightly everywhere I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I don't care about the presents There is just one thing I need Hurricane Season temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller DON’T STOP ME NOW Novel MŁODY SCENARZYSTA devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer CHUDERLAK Przypalę nawet wodę Praca w przemyśle modowym Lunatykuje mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Twardo stąpam po ziemi Rozrzutny Kocham gwar miasta Mam słabą głowę ubieram się u znanych projektantów Stołuję się na mieście KOCIARZ PRACOHOLIK NIEJADEK BAJECZNIE BOGATY PRACOWITY SCHLUDNY SKRYTY MARUDA FAN HORRORÓW W moim łóżku dużo się dzieje IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE TLC toss a coin to your witcher Like a virgin Damnitttttt! Evil spawn! Zaopiekuj się mną Dzielny pacjent! I hate you but ok
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany