a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

McKay Hunter
imiona Hunter
nazwisko McKay
data urodzenia14/08/1993
miejsce urodzenia NY
orientacja seksualna Bi
miejsce pracy WAVE TATTOO
stanowisko pracy właściciel, tatuażysta
narracja trzecioosobowa / czas przeszły
wizerunek Im Chang-kyun
👦 Bardzo kocha swoją rodzinę, ale najważniejsza i tak jest dla niego matka, która wychowała całą ich zgraję sama po wypadku w którym zginął ojciec. Jak tylko był wystarczająco duży, starał jej się pomagać przy sprzątaniu i gotowaniu, a potem w opiece nad młodszym kuzynostwem, które często u nich bywało. Raczej nie był problematycznym dzieckiem czy nastolatkiem. Zdarzały mu się momenty buntu, ale nie takie poważne jakie miał jego starszy brat Aaron. Widział, że matce już jest wystarczająco ciężko i nie chciał dokładać jej trosk, więc szybko się ogarniał czego nie potrafił zrobić ze starszym bratem. Był na niego zły, ale cierpliwie czekał aż ten poprosi o pomoc w wyjściu z bagna w które się wpakował.

✏ Od małego przejawiał duży talent do rysowania. Jako berbeć uwielbiał rysować dla mamy różne laurki, a potem w szkole chodził na zajęcia plastyczne, gdzie rozwijał swój talent. Na każdy konkurs oddawał swoją pracę nad którą pracował przed kilka dni i większość wygrywał. Jak był starszy próbował swoich sił w konkursach pozaszkolnych w których szło mu różnie, bo wiadomo prace były wysyłane z całego kraju albo świata i trudno było konkurować z wieloma utalentowanymi dzieciakami, ale rysowanie było tym co kochał całym sercem. Całe szczęście nie miał jakichś wielkich problemów z nauką i mógł w pełni oddać się swojej pasji.

🌹 Dzięki rysowaniu narodziła się też jego druga pasja - tatuaże. Pierwszy mały na nadgarstku zrobił sobie w dniu osiemnastych urodzin i następnego dnia już marzył o kolejnych. Po miesiącu wytatuował sobie napis na plecach "One who wants to wear the crown, bears the crown", a po dwóch latach dołożył tam jeszcze zaprojektowane przez siebie róże. W międzyczasie uczył się wszystkiego co mógł znaleźć o zawodzie tatuażysty. Za pierwsze dwie wypłaty kupił sprzęt i robił znajomym tatuaże, żeby ćwiczyć umiejętności. Cały czas oczywiście pracował gdzie się dało, żeby zarobić pieniądze, które odkładał na własne studio. I tak w końcu dopiął swego kiedy dwa lata temu otworzył własne studio tatuażu w Hope Valley.

❤️ Nie jest raczej typem związkowca. Był może w kilku krótkich związkach w czasach szkolnych, ale nie były na tyle ważne, żeby je zapamiętać. Na swoim koncie ma tylko jeden poważniejszy związek, który czasem wspomina z sentymentem, ale nie szuka nikogo na siłę. Raczej woli niezobowiązujące relacje.

🍺 Lubi wypić piwo po pracy albo dwa. Ewentualnie kilka. Najlepiej w miłym towarzystwie.
🌙 Nienawidzi wcześnie wstawać. Nie myśl, że uda Ci się go wyciągnąć z łóżka przed jedenastą.
💇 Co jakiś czas zmienia kolor włosów.
💎 Ma przekłute uszy i łuk brwiowy.
☕ Ulubiony napój? Herbata. Piją ją litrami i nigdy nie ma jej dosyć. Uwielbia próbować nowe smaki i kombinacje, przez co jego szafka w kuchni pęka w szwach od różnych pudełek.
📺 Nie jest jakimś wielkim fanem bajek i popularnych filmów. Obejrzy je, ale jakoś nie jest nimi zafascynowany jak większość ludzi w jego wieku.
🐶 Jest uczulony na sierść zwierząt, ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe na tyle, że nie może z nimi przebywać. I nie powstrzymuje go to też przed chęcią adoptowania jakiegoś kotka czy psiaka.
📑 Ma bardzo dobrą pamięć do dat i różnych faktów, ale i tak terminarz w pracy skrupulatnie uzupełnia, żeby nie było potem żadnych problemów.
⌚ Godzinę sprawdza tylko na zegarku naręcznym. Telefon ma tylko do dzwonienia i sprawdzania social mediów.
💵 Płaci tylko gotówką. Jakoś pewniej się czuje jak widzi pieniądze które posiada, które pewnie wydałby za jednym razem płacąc kartą.
🚬 Pali e-papierosy.
PRZYJEZDNY Outlanders
Spoiler
Show
Obrazek
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Twoja karta została zaakceptowana!

Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany