a
Awatar użytkownika
Nieco nieobliczalny i impulsywny artysta krążący między Hope a Los Angeles. Klepie teledyski jednocześnie z zamiłowaniem irytując swoją egzystencją swojego starego przyjaciela z dzieciństwa.
31
170

Post

Ellis Orion
imiona Orion Jasper
nazwisko Ellis
data urodzenia15.12.1989
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna Biseksualny
miejsce pracy Freelancer
stanowisko pracy Kręci teledyski
narracja IIIos/przeszły
wizerunek Ji-Yong Kwon
- Przyszedł na świat w bogatej, ale konserwatywnej rodzinie. Chociaż posiada Koreańskie korzenie, zarówno on, dwójka rodzeństwa oraz rodzice, urodzili się i wychowali w Hope Valley.
- Jest najmłodszym i jednocześnie najbardziej kłopotliwym synem; przez większość nastoletniego życia spędzał matce sen z powiek i podnosił ciśnienie ojcu. Z rodzeństwem jednak zawsze miał dobry kontakt, przynajmniej do czasu swojej wyprowadzki z domu. Później, długie podróże po stanach udaremniły mu częste spotkania z braćmi, przez co relacje naturalnie odrobinę podupadły.
- Wszyscy młodzi Ellisowie posiadają imiona od gwiazd - pomysł kreatywnej i nieco ekscentrycznej matki. Po niej też odziedziczył dane cechy.
- Ojciec po raz pierwszy uderzył go, gdy Orion skończył piętnaście lat. Oznajmił wtedy, że spotyka się ze swoim kolegą z klasy. Od tamtej pory zdarzało się to często, za każdym razem, gdy zbuntowany nastolatek wspomniał cokolwiek o swojej orientacji, niezgodnej z poglądami ojca. Stety lub niestety, żadne groźby, prośby czy swatanie nie zmieniło postrzegania chłopaka - dalej pozostawał wierny cielesnym pokusom u boku tej samej płci, czasami dla urozmaicenia spotykając się z ładniejszymi koleżankami.
- Nic dziwnego, że relacje z ojcem wkrótce stały się po prostu zerowe. Nie był w stanie znieść tego, że jego syn mógł być inny, co niewątpliwie zburzyłoby idealną etykietkę ich rodziny. Chociaż z domu nie wyrzucił go do czasu pełnoletności, nie uwzględnił go w testamencie, jak również nie utrzymuje z synem żadnych kontaktów, ku rozpaczy swojej małżonki.
- Wyprowadził się z domu w wieku lat dwudziestu, najpierw pomieszkując po znajomych, zanim zdołał uzbierać pieniądze z prac dorywczych na wynajęcie własnego mieszkania.
- Uparty i pamiętliwy. Posiadał dziwną skłonność do przyciągania kłopotów; jeśli nie siedział na dołku za picie, najpewniej obił kilka nosów lub skończył na izbie przyjęć. Żadnej pracy także nie utrzymywał długo; cięty język, wygórowana duma i lekceważące podejście do życia zniechęcało potencjalnych pracodawców. Miał też dziwny nawyk wychodzenia, kiedy po prostu coś mu nie odpowiadało. Kiepski kandydat na pracownika.
- Zawsze interesowała go sztuka. Nie ukończył w tym kierunku żadnych studiów, właściwie, nie studiując wcale. Miał za to cholerne szczęście w życiu; na swojej drodze poznał starszego wtedy mężczyznę, za którym wyjechał na kilka miesięcy do Los Angeles. Mężczyzna był producentem muzycznym i ostatecznie, wkręcił go do branży, umożliwiając złapanie naprawdę korzystnych znajomości. Było to w czasie, kiedy w Hope nie miał już nikogo, na kim znacząco by mu zależało, co tylko ułatwiło mu nowy start.
- Najpierw pomagał, asystując przy kręceniu teledysków dla wybranych grup muzycznych. Szybko okazało się, że ma do tego smykałkę; sam tworzył scenariusze, studiując potencjalną piosenkę, łatwo przedzierając się po szczeblach kariery. Praktycznie nocował w pracy, dzieląc dobę na dwa; plan zdjęciowy i after po udanych premierach.
- Miał charyzmę, przez co wsiąkł w cały ten celebrycki świat, odnajdując się we wszystkich, niekoniecznie legalnych rzeczach. Pociągnął go alkohol i używki, kolejni partnerzy, których nie był w stanie już nawet spamiętać. Był znany z tego, że był, robił cholernie dobre teledyski i dodatkowo świetnie imprezował.
- W kilka lat zarobił ogrom pieniędzy i skłamałby mówiąc, że sodówka nie uderzyła mu do głowy. Najlepszy sprzęt, najlepsze, markowe ciuchy. Nawet dom, który kupił w Hope Valley musiał być duży. Nie zadowalał się rzeczami małymi, coraz częściej odpychając od siebie tych, którzy faktycznie, szczerze chcieli go wspierać.
- Stawał się osobą, której nienawidził, ale która w jakiś sposób była po prostu szczęśliwa.
- Samo Hope Valley stało się jego miejscem wypadowym. Kursował między LA i NY, w rodzinnym mieście osiadając na kilka tygodni by odpocząć i popracować w spokoju. Wtedy też miał czas dla starych znajomych, których porzucił wraz z pierwszym wyjazdem.
- Chociaż z pozoru jest kąśliwy i ciężki w obyciu, w gruncie rzeczy to dobry chłopak i wspaniały przyjaciel.
- Nie jest kochliwy, chociaż zdarzyło mu się być w kilku, dłuższych związkach. Zakochany był raz, kilkanaście lat temu, w swoim najlepszym przyjacielu. Niestety, wyjawienie mu tego okazało się jednocześnie rozłamem ich znajomości. Przestali dla siebie istnieć, chociaż wcześniej skoczyliby za sobą w ogień. Na tyle mocno nim to wstrząsnęło, że nie odważył się wyznać komukolwiek miłości. Chociaż zdołał zapomnieć, obawa i to okropne uczucie odrzucenia nadal gdzieś w nim tkwiło.
- Często stuka palcami o jakąkolwiek powierzchnię, gdy się stresuje. Ma też kilka swoich codziennych nawyków, jak gorący prysznic wieczorem, kawa przed poranną toaletą, czy cholerne, cynamonowe bułki, które musi zjeść w każdą środę. Koniecznie.
- Pali jak lokomotywa i pije jak stary alkoholik, chociaż zawsze uparcie twierdzi, że nie ma z tym żadnego problemu. Bo nie ma. Zamiast alkoholu, zawsze mógł wziąć narkotyki, prawda?
- Na jego ciele widnieje kilka tatuaży, które wykonał pod wpływem chwili. Żadnego nie żałuje, chociaż procesu tworzenia niektórych nawet nie pamięta.
- Chcesz go udobruchać? Pizza z pepperoni w zupełności wystarczy.
- Nienawidzi ciasnych pomieszczeń. Unika ich jak ognia, dlatego zawsze wybiera przestronne miejsca, najlepiej z dużymi oknami.
MIEJSCOWY Wave Hill
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym A toy on Christmas Day SINGIEL cierpię na klaustrofobię Mistrz poker face'a Moja skóra to dzieło sztuki
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany