a
Awatar użytkownika
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.
35
183

Post

Harrington Finneas
imiona Finneas Cecil
nazwisko Harrington
data urodzenia11/07/1985
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna Panseksualny
miejsce pracy CAPE CORAL HOSPITAL
stanowisko pracy Kardiochirurg
narracja 3 os / czas przeszły
wizerunek Benedict Cumberbatch
A B U L I A
(stgr. αβουλία = brak woli)


Masz czasem wrażenie, że życie odbywa się bez twojej woli? Po prostu grasz w teatrze, ktoś już napisał scenariusz, a ty po prostu lecisz po kolejnych jego kartkach? Fin miał tak przez cały czas swojego dorastania tak naprawdę. Rodzina mu wszystko opłacała, co by tylko chciał, w zasadzie błądził do czasu wyboru studiów bez żadnego celu w życiu. Jedyne co było w miarę stałe w jego życiu to opieka nad młodszym bratem, kiedy już ten się urodził, w końcu ktoś musiał się zajmować młodym, by chociaż trochę wyrósł.
Później przyszły studia medyczne, które sam wybrał, co się nie podobało rodzicom za bardzo, ale ufundowali mu je. Wtedy był ten etap, kiedy powoli zaczął skracać kontakty ze swoją rodziną, nie chcąc mieć jakiegokolwiek związku z "rodzinnym biznesem". Widział co dragi są w stanie zrobić z człowiekiem, absolutnie nigdy tego nie popierał, ale był tylko gówniakiem na utrzymaniu rodziców, którzy się dorobili w taki a nie inny sposób.
Kiedy skończył studia postanowił, że porzuci rolę na deskach teatru jego rodziców. Nie zamierzał się angażować w "biznes rodzinny" ani w żadnym stopniu w Hotel, który był pralką pieniędzy tak naprawdę i Fin był tego totalnie świadomy. Pamiętał jak podczas rezydentury była dziewczyna, której serce wysiadało od dragów. Ta myśl, że w sumie mogły one pochodzić od jego rodziny... po prostu nie mógł. Niewdzięczny syn, który użył hajsu rodziców by się wykształcić a potem totalnie zerwał z nimi kontakt.
Teraz jego życie głównie tak jak teraz, leży na łóżku wpatrując się w sufit. 4:30, zaraz będzie wstawał do pracy. Blizna po ostatniej operacji przestała mu się w końcu wdawać we znaki, jednak dalej był jej bardzo świadomy. Bats leżał mu w nogach i jedynie leniwie się przeciągnął, nie mając absolutnie planu wstawać ze swoim właścicielem. Kiedyś myślał, że jego życie jakoś drastycznie się zmieni, kiedy zerwie kontakt z rodziną, to jego życie jakoś magicznie nabierze kolorów, jednak tak się nie stało od razu wtedy i nie stało się tak przez następne lata egzystencji. Szare bure życie, skupione głównie na pracy, czasem na krótkich romansach. Czasem potruje młodemu o tym, by się przebadał i ogólnie zaczął dbać o siebie, ale to jest próżny trud. A tak to co? By przeżyć do kolejnego poranka, gdzie znów się obudzi o 4:30.


A N H E D O N I A
(gr. ἀνἡδονή” = ἀν – nie, ἡδονή – przyjemność)


→ Ma psa, który nazywał się Bats. 2 letni samoyed. -> klik <- Adoptował go od znajomych, których dziecko okazało się mieć alergię na sierść psa. Sam był w trudnym miejscu w swoim życiu, więc przygarnął psinę, by przynajmniej ktoś czekał na jego powrót do domu.
→ Gra na skrzypcach od 15 roku życia, hobbistycznie, działa to też na niego uspokajająco, więc często po pracy sobie coś rzępoli na strunach.
→ Próbował kiedyś swoich sił też w tańcu, jednak nigdy nic z tego nie wyszło, ale całkiem nieźle się rusza.
→ Żeby nie było, że jest idealny, absolutnie ma dwie lewe ręce w kuchni, ale za to zna dobre knajpki z pysznym jedzeniem, więc zawsze wie skąd zamówić!
→ Miał 4 miesiące temu operacje wycięcia guza trzustki, o czym nikomu nie powiedział, nie robił jej w szpitalu, w którym pracuje, ze względu na zasadę, że lekarz nie powinien znać prywatnie swojego pacjenta. W zasadzie do czasu wyników biopsji, nie było pewności czy zmiana na pewno nie jest złośliwa, stres związany z tą sytuacją przyprawił go o nie jeden siwy włos na głowie, jednak nie chciał nikogo martwić, zwłaszcza swojego młodszego brata. Po tej przygodzie dostał pewnej obsesji na punkcie zdrowia swojego i swoich bliskich. Niby wszystko ostatecznie dobrze się skończyło, ale lepiej chuchać na zimne, prawda?
→ Związku z tym wrócił do pracy dopiero kilka tygodni temu.
→ Jest uczulony na parwalbuminę, czyli mówiąc bardziej potocznie na ryby.
→ Nie utrzymuje kontaktu ze swoja rodziną poza Billym.
→... którego dalej usiłuje przekonać, że Doctor Strange jest bardziej kozackim superhero niż Spider-Man. Duh, obvious.
→ Jego ulubionym alkoholem jest wino, nie pogardzi od biedy piwem. Zdecydowanie nie przepada za whiskey.
→ Palił papierosy kiedyś, rzucił palenie 8 lat temu.
Miejscowy Bayside Vale
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany