zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
paradise
Hayden Woods
Awatar użytkownika
18 y/o
182 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Hayden Woods »

Woods Hayden

imiona

Hayden

nazwisko

Woods

data urodzenia

16/12/2003

miejsce urodzenia

New York, USA

orientacja seksualna

panseksualny

miejsce pracy

brak miejsca pracy

stanowisko pracy

brak stanowiska pracy

narracja

narracja trzecioosobowa/czas przeszły
lee dongmin
☆ Syn jednego z najbardziej wziętych prawników w Miami oraz byłej modelki i córki właściciela sieci hoteli. Był wpadką, z której żadne z jego rodziców nie było zadowolone i przez długi czas rozważali zarówno aborcję jak i oddanie go do adopcji, jako że nieplanowana ciąża mogła pokrzyżować wiele ich planów. Jednak zdecydowali się go zatrzymać, gdy ciążowa sesja przyniosła jego matce większą rozpoznawalność. Idąc za ciosem, otworzyła własną linię ubrań dla dzieci, które oczywiście od najmłodszych lat reklamował jej syn. Oboje traktowali go jak ładny dodatek do idealnego rodzinnego obrazka kiedy przebywali wśród innych ludzi, natomiast nigdy nie doświadczył z ich strony niczego innego ponad obojętność lub niechęć. Ilekroć robił coś źle, bywał karcony, a po każdym sukcesie słyszał, że musi być jeszcze lepszy. Cokolwiek by nie robił, nigdy nie zyskał uznania ani ojca, ani matki. To wszystko odcisnęło spore piętno na jego psychice.
☆ Choć przez pierwsze lata życia dorastał w Miami, urodził się w Nowym Jorku, miesiąc przed planowanym terminem, gdy jego rodzice byli na wyjeździe biznesowym.
☆ Jak w każde małżeństwo oparte na interesach, w te państwa Woods również zaczęły wkradać się problemy. Wkrótce liczne romanse matki, a także nieślubne dziecko ojca ujrzały światło dzienne. Kłótnie, latające talerze i krzyki były codziennością za zamkniętymi drzwiami ich wielkiej willi. Decyzja o rozwodzie zapadła dosyć szybko. Podczas gdy państwo Woods próbowali dojść do porozumienia po cichu, nie mogąc dogadać się w kwestii opieki nad Haydenem (którym żadne z nich ni chciało się zajmować), chłopiec spędzał czas po szkole w kancelarii ojca, odrabiając lekcje i zagadując na zmianę sekretarkę i jego nowego, obiecującego wspólnika. Nawet ci obcy ludzie okazywali mu więcej życzliwości niż rodzice.
☆ Ostatecznie, Hayden opuścił Stany Zjednoczone w wieku dziesięciu lat. Przeprowadził się wraz z matką do Paryża, gdzie kobieta założyła własną linię odzieżową i firmę z kosmetykami. Po kilku latach ponownie wyszła za mąż, a syna wysyłała do szkoły z internatem. Hayden szybko wpadł w beznadziejne towarzystwo, spędzając całe dnie z bogatymi dzieciakami, a wraz z rozpoczęciem szkoły średniej, zaczął się u niego okres przepełniony alkoholem, narkotykami i seksem. Coraz częściej pakował się też w poważne kłopoty: kradzieże, prowadzenie samochodu pod wpływem czy bójki z nieznajomymi. Jednak nic co robił nie było w stanie zwrócić na niego uwagi rodziców. Ojciec płacił alimenty i nie kontaktował się z nim od lat, a matka ilekroć sprawiał kłopoty w jednym miejscu, załatwiała mu przeniesienie do nowego. Nawet przedawkowanie czy próba samobójcza nie skłoniły kobiety do zainteresowania się synem - jedyne co zrobiła to odesłała go na kilka miesięcy do ośrodka zamkniętego.
☆ Mimo tego co sądzą o nim rodzice, Hayden jest naprawdę bystrym chłopakiem. Udało mu się przeskoczyć dwie klasy i gdyby nie kłopoty w jakie ciągle się pakował i czas spędzony w zamkniętym ośrodku, skończyłby szkołę dużo szybciej i to z wyróżnieniem. Po tym jak wyszedł z ośrodka i skończył szkołę, matka uznała, że nie da mu ani grosza na studia, bo czas najwyższy by zaczął żyć na własny rachunek. By zrobić jej na złość za wszystkie te lata ignorowania go, przespał się z jej mężem, co poskutkowało tym, że matka wyrzuciła go za drzwi jeszcze tego samego dnia. Przez kilka kolejnych tygodni mieszkał u swojego najlepszego przyjaciela, ale nie mógł zostać u niego bez końca, szczególnie, że ten wkrótce przenosił się do innego kraju na studia. Za pożyczone pieniądze wynajął jakiś obskurny pokój na obrzeżach Paryża i próbował znaleźć pracę, jednak z każdej wyrzucali go dosyć szybko, a za zdobyte pieniądze imprezował. Podczas jednej z takich nocy poznał chłopaka, niewiele starszego od siebie, który opowiedział mu o tym, że udaje mu się dosyć sporo zarabiać na sekskamerkach. Zdesperowany i nie bojący się niczego Hayden wkrótce zaczął otrzymywać spore kwoty od bogatych, starszych mężczyzn. Popełnił błąd wdając się z jednym z nich w bliższą relację. Facet wysyłał mu coraz to więcej pieniędzy aż wreszcie zaproponował mu trzy razy tyle za spotkanie. Ich relacja szybko przerodziła się w romans, intensywny i wyniszczający dla obu stron. Jak szybko się zaczął, równie szybko się zakończył, a Hayden - czy to przez nieuwagę czy celowo - po ich ostatniej kłótni wpadł pod samochód.
☆ Po wyjściu ze szpitala, nie potrafiąc znaleźć sobie większego celu, postanowił poszukać go gdzie indziej. Jako że nadal posiadał Amerykańskie obywatelstwo, nic nie stało mu na przeszkodzie by się spakować i polecieć do Miami w poszukiwaniu ojca. Kto wie, może po latach choć trochę ruszy go sumienie? Tak naprawdę go nie potrzebował, ale pragnienie by namieszać w jego nowym, idealnym życiu i zemścić się za porzucenie było wyjątkowo silne.
☆ Co prawda nie zdiagnozowano u niego nigdy osobowości borderline, ale niektóre z jego zachowań, jak skłonność do ryzyka i robienia sobie krzywdy, idealizowania lub głębokiej nienawiści do kogoś czy tendencja do postrzegania świata jako czarno-białego mogłyby na to wskazywać.
☆ Ma dwa kolczyki - na lewym sutku i w języku, oba zrobione bardzo spontanicznie. W przyszłości planuje zrobić też sobie jakiś tatuaż.
☆ Biegle posługuje się angielskim, francuskim oraz niemieckim, potrafi się dogadać też w kilku innych językach.
☆ Szybko rozwiązuje wszystkie zagadki i łamigłówki; wspólne wyjście do escape roomu mogłoby skończyć się zbyt szybko.
☆ Nienawidzi zapachu i smaku cynamonu.
☆ Kiedy się nudzi, wpada na najgorsze pomysły na świecie, które często kończą się katastrofą.
☆ Lubi się zakładać o różne rzeczy, szczególnie niebezpieczne. Efektem jednego z takich zakładów była śmierć chłopaka w jednej ze szkół, do której uczęszczał. Sprawa została umorzona, a śmierć uznana za samobójstwo, ale wiele osób uważa, że spory udział miał w tym Hayden. Ile jest w tym prawdy wie tylko on.
☆ Nie jest fanem zdjęć, a w szczególności nie znosi, jak ktoś robi mu je z zaskoczenia. Spowodowane jest to tym, że od małego matka ciągała go przed kamery, których nienawidził.
PRZYJEZDNY outlanders

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku