zablokowany
zatrzymaj avki
paradise
Stuart Hill
Awatar użytkownika
27 y/o
178 cm
hello, it's me
Wyznał Christianowi co czuje i mimo odrzucenia przez chirurga ma zamiar walczyć o to uczucie. Stara się na nowo poukładać swoje życie u boku męża mając nadzieję na lepsze jutro.

Post Stuart Hill »

Hill Stuart

imiona

Stuart

nazwisko

Hill

data urodzenia

29.05.1993r

miejsce urodzenia

Miami

orientacja seksualna

biseksualny

miejsce pracy

Silver Bay, budka medyczna

stanowisko pracy

ratownik medyczny

narracja

trzecia / przeszły
Harmon Richard
Stuart nigdy nie miał w życiu lekko, był wychowywany razem ze swoimi dwiema siostrami, które uważały się za lepsze od wszystkich dookoła. Jako pośrednie dziecko i to jeszcze chłopiec przy ogólnym niezadowoleniu matki nie miał z nią dobrego kontaktu. Uważany był za pasożyta i niewdzięcznika, to on musiał wszystko robić w domu pod nieobecność rodzicielki, siostry lubiły mu uprzykrzać życie już od samego początku. Na początku próbował się bronić, ale zawsze skarżyły się rodzicom i to on obrywał nawet gdy te zaczynały wszelkie przepychanki. W szkole też nie był powszechnie lubiany, raczej był typem samotnika, który trzymał się na uboczu. Wolał spędzać czas na boisku szkolnym niż siedząc w ławce i ucząc się jakiejś bzdurnej historii kraju czy rejonu w którym mieszkał. Nie sprawiałby żadnych problemów wychowawczych gdyby nie jego ukochane siostrzyczki, które powodowały, że z chłopaka wychodziło wszystko co złe. Nie raz trafił na komisariat policji pijaniutki czy po bijatyce z kolegami ze szkoły, czy nawet z ludźmi spotkanymi na ulicy.
Uważany był za niewdzięcznika i popychany przez swoją rodzinę, jego matka nie chciała go znać, a ojciec żył tylko i wyłącznie pracą, nie miał czasu na wychowywanie syna. Ostoją w jego życiu okazała się być babcia (od strony matki), do której wyjeżdżał w każde wakacje, mieszkała ona w domu w Hope Valley. Rodzina pozbywała się go na czas wolny i nie musiała się nim martwić, natomiast babcia uczyła go współczucia i empatii.
To właśnie dla niej chciał ratować ludzi, to ona zapaliła w nim chęć do bycia ratownikiem medycznym. Dzięki niej powoli stawał na nogi nawet gdy paskudny charakter obudzony przez jego rodzinę dawał się we znaki.
Po skończonych studiach medycznych zatrudnił się w Silver Bay, w tym czasie zmarła jego babcia, której śmierć bardzo przeżył. Odciął się od swojej rodziny mieszkającej dalej w Miami i przeprowadził się do domu babci w Hope Valley, który dostał po niej w spadku. Postanowił ułożyć sobie tutaj życie, ignoruje wszelkie wiadomości od rodziny, która od dłuższego czasu próbuje się z nim skontaktować. Podobno jego ojciec został alkoholikiem i stracił wszystko, a matka przygruchała sobie jakiegoś bogatego faceta by nie musieć pracować i wylądować na ulicy. A co do sióstr.. każda poszła w swoją stronę i Stuart nie miał od nich wieści już od dawna.
Podczas jego wakacji 5 lat temu poznał pewną czarnowłosą dziewczynę, która zawróciła mu w głowie, oczywiście ta miłość trwała tylko przez wakacje podczas których obiecywał jej, że będą razem, że zapewni jej świetlaną przyszłość. Oczywiście wraz z końcem wakacji on zniknął a ona? Zaszła z nim w ciążę. Tak, Stuart ma 5-letniego syna o którym nie ma pojęcia.

- Dopiero niedawno dowiedział się, że jest przyrodnim bratem swoich jakże ukochanych siostrzyczek, okazało się, że matka przespała się z jakimś bogatym i nowo poznanym facetem. Gdy ojciec dowiedział się o tym, załamał się i wyprowadził z domu.
- Odkąd wyprowadził się do Hope Valley i poznał swoich dobrych znajomych uprawia on parkour. Nie raz otarł się o śmierć bo puścił się za szybko i spadł z dwóch metrów, albo nie doskoczył do barierki. Jednak to motywowało go do dalszych ćwiczeń i pała się tym do dnia dzisiejszego. Przecież nie ma nic lepszego niż picie browarów z kuplami z paczki na dachu jakiegoś większego budynku.
- Ma on na koncie parę pobić, wandalizmów czy picie w miejscu publicznym, ale za każdym razem dzięki ojcu wychodził z tego bez szwanku. Oczywiście jego kartoteka na komisariacie zapewne jest dość obszerna, ale nie przeszkodziło mu to w znalezieniu dobrej pracy.
- Bywa bardzo impulsywny i kieruje się zazwyczaj emocjami niż zdrowym rozsądkiem, nie potrafi sobie radzić z uczuciami dlatego wypiera je. Nigdy nie był w prawdziwym związku z dziewczyną, bo uważa to za stratę czasu no i nie znalazła się jeszcze taka, która zakręciłaby mu w głowie na dłużej niż wakacje.
- Jest wielkim fanem czekolady w każdej postaci, czy to cukierki, czekoladki czy nawet w formie płynnej.
- Temat rodziny jest dla niego tematem Tabu. Wszystkim dookoła mówi, że od zawsze miał tylko babcię, która zmarła miesiąc temu. Nie przyznaje się do tego, że posiada jeszcze inną rodzinę.
- Hope Valley zna jak własną kieszeń, przyjeżdżał tutaj wiele razy jako brzdąc na wakacje i w tym czasie oddawał się przyjemności eksplorowania wszelkich zakątków.
- Ma lęk wysokości, nawet wejście po drabinie parę szczebli przyprawia go o palpitację serca.
PRZYJEZDNY Midtown Avenue
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Kręcę bioderkami na kursie samby Wskakuję do basenu z kulkami Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Take a chance and roll the dice Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Everyone is singing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe All I want for Christmas is you Make my wish come true There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas All my dreams are you temat miesiąca - październik BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Rzucam się na głęboką wodę Nie obchodzę urodzin Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Płaczę tylko w samotności Pływam Czarną Perłą Głaszczę obce psy Mam swoje demony LGBT+ Boje się igieł mam lęk wysokości Mam ciężką nogę lubię upały MIĘSOŻERCA FAN HORRORÓW DAWCA ORGANÓW JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MAM WŁASNY DOM MAM SYNA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Poślubiłem/am miłość swojego życia I LOVE YOU, BABY! IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME Z KOŚCI NA OŚCI TWÓJ NOWY DOM You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Big gesture

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!

Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku