Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.
40
191

Post

...
ryder,40( odległość: 2 km )
O mnieLekarz - chirurg dziecięcy od zawsze mieszkający w Hope Valley, no dobra może nie zawsze, ale przeważnie.

Pokaż więcej...

Orientacja seksualnahetero
Stosunek do alkoholupijam
Stosunek do innych używekjak najdalej
Stosunek do dziecichce mieć, ale nie mam
Szukamdobrego towarzystwa
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost Oglądam zachody słońca DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
ukończyła niedawno studia na kierunku "stosunki międzynarodowe"
26
166

Post

ALANIS, 26
właśnie się wprowadziłam i szukam dobrego przewodnika po miasteczku, byłbyś zainteresowany?
mów mi/kontakt
ola ;)
a
Awatar użytkownika
ukończyła niedawno studia na kierunku "stosunki międzynarodowe"
26
166

Post

ALANIS, 26
eksponat, mówisz? to tym bardziej nie mogę się poddać... kiedy masz chwilę czasu?
mów mi/kontakt
ola ;)
a
Awatar użytkownika
ukończyła niedawno studia na kierunku "stosunki międzynarodowe"
26
166

Post

ALANIS, 26
to sobota, powiedzmy o 11, pasuje Ci?
mów mi/kontakt
ola ;)
a
Awatar użytkownika
ukończyła niedawno studia na kierunku "stosunki międzynarodowe"
26
166

Post

ALANIS, 26
wiesz, gdzie siedziba hello hope w midtown avenue? pracuje tam i o 11 mam długą przerwę i możemy gdzieś w połowie drogi się spotkać. chyba, że wolisz po prostu pod ratuszem? dostosuje się <3
mów mi/kontakt
ola ;)
a
Awatar użytkownika
ukończyła niedawno studia na kierunku "stosunki międzynarodowe"
26
166

Post

ALANIS, 26
okej, jak będziesz na miejscu to napisz ;)
mów mi/kontakt
ola ;)
Zablokowany