Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.
35
183

Post

...
Finn, 35 lat( odległość: 2 km )
O mnieBruh...

Pokaż więcej...

Orientacja seksualnaPanseksualny
Stosunek do alkoholuSmutna historia, nie lubię whiskey. Cała reszta z umiarem jest okej.
Stosunek do innych używekPapierosy - ok, sam palę. Narkotyki - hard nope.
Stosunek do dzieciWhatever
SzukamWhatever
Spoiler
Show

Kod: Zaznacz cały

[match=Finn]https://media.vanityfair.com/photos/57ed4303947b345521503898/1:1/w_808,h_808,c_limit/benedict-cumberbatch-november-2016-ss02.jpg | OBRAZEK2[/match]

Kod: Zaznacz cały

[koment=Finn, 35 lat | https://media.vanityfair.com/photos/57ed4303947b345521503898/1:1/w_808,h_808,c_limit/benedict-cumberbatch-november-2016-ss02.jpg]TEKST[/koment]
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
Rebel