Kody i instrukcje
a
Awatar użytkownika
Uroczy student Akademii Tańca w Miami, który prowadzi podwójne życie - za dnia student, z nocy zaś striptizer w jednym z klubów w Cape Coral.
26
175

Post

...
Creed, 22( odległość: 2 km )
O mnieLet me be your fantasy.

Pokaż więcej...

Orientacja seksualnaBiseksualny
Stosunek do alkoholuOkazyjnie w dobrym towarzystwie
Stosunek do innych używekJoint jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodził
Stosunek do dzieciMałe urocze buby
SzukamNiespodzianki
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wonnie - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hear those magic reindeer click Buduję zamek z piasku Upiekłem ciasto na festyn Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Never Ending I want you eat me like a main dish Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie A toy on Christmas Day I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't make a list and send it Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK UNIVERSAL PERSON SPICE IT UP INFLUENCER Novel I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MŁODY SCENARZYSTA WHEN WE WERE YOUNG devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ Laleczka pogardy PRZYJEZDNY Zbieram pocztówki Zwijam się w buritto Śpię z przytulanką Jedna poduszka to za mało W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć przy świecach Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Boje się burzy Zbieram kapsle Jedzonko? Tylko słodkie! LGBT+ Uwielbiam żelki lubię wycinać lampiony z dyni Czytam książki WIELBICIEL KAWY WIELBICIEL SŁODYCZY PRZESYPIAM ŻYCIE WRAŻLIWIEC PSIARZ ZNAM 3 JĘZYKI CHUDERLAK URODZONY ZIMĄ Oglądam zachody słońca I DO DIGITAL LOVE SUNRISE SUNSET MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB CAKE BOSS Z KOŚCI NA OŚCI DUNGEONS & DRAGONS NO REGRETS! SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave toss a coin to your witcher shit, where am I? Big gesture Are you gonna be my girl? Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085