Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
Elene Whitely
a

Post

Elene, 31
Czyżby fan Harrego Potter'a? Szanuję. Nie chcę także uchodzić za łatwą, ale chętnie. Kiedy i gdzie?
Johnny Vázquez
mów mi/kontakt
Elene Whitely
a

Post

Elene, 31
Oho, zaraz zaczniesz mnie przekonywać jaką to masz zajebistą różdżkę. :D
Elene, 31
Lubię planować czyjeś śluby, ale nie sądzę, żeby Cię to interesowało. :hehe: Co powiesz na surfing? Zawsze chciałam się tego nauczyć.
Johnny Vázquez
mów mi/kontakt
Elene Whitely
a

Post

Elene, 31
Fakt, wpadłam :D
To do zobaczenia. ; )
Johnny Vázquez
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

it's a match!

Laura

właśnie polubił/a Twój profil. Daj się poznać!
Laura, 25
może zamiast przypominania sobie, potrzebujesz nowych wspomnień? :roll:
Johnny Vázquez
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
Zablokowany