Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
In another life, I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away
23
178

Post

...
IMIĘ, 23( odległość: 2 km )
O mnieI tak pewnie nie przeczytasz tego, co jest tu napisane. Żadna nie czyta. Pewnie szukasz napakowanego ksiecia z bajki, z idealnie wyrzeźbioną klatą, co selfie z kibla ma ustatione na profilówke. Jeśli tak, możesz spokojnie walić w lewo. Oszczędze ci zawodu - nie jestem nim.
Jeśli natomiast intryguje cie facet, który potrafi słuchać, nawet gdy opowiadać najbardziej niestworzone historie i który wspiera twoje niepoważne decyzje, kibicując ci głośno w tle - zapraszam.

Pokaż więcej...

Orientacja seksualnahetero
Stosunek do alkoholuokazjonalnie
Stosunek do innych używekprzyjazny
Stosunek do dziecidzieci są spoko, nie?
Szukamczegoś prawdziwego.
Obrazek
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU KOCIARZ WRAŻLIWIEC Gram na gitarze Noszę okulary Uzależniony od Netflixa Nie słyszę I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
169

Post

KSIĘŻNICZKA, 24
podobno nie jesteś księciem z bajki, więc co robisz na profilu, kogoś, kto odgórnie zaznaczył, że szuka właśnie prawdziwego księcia? Czy to skłonność do kibicowania w tle, nakazuje ci takich masochistycznych zachowań?
Franklin Arreola
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Społecznik THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
169

Post

KSIĘŻNICZKA, 24
tak, twoja osoba wydaje się być bardzo skromna, skoro mówisz o sobie w tak, wcale niewygórowany sposób, zawsze mnie zastanawiało, co tacy ludzie robią na takiej aplikacji, skoro wydają się być na to zbyt dobrzy. hmm, król lew? z którą postacią utożsamiałeś się w dziecinstwie? niech zgadnę, Mufasa, jednak dorastając i przemieżająć ścieżkę dorosłości, zdałeś sobie sprawę, że bliżej ci do Skazy?
Franklin Arreola
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Społecznik THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
Zablokowany