Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
169

Post

...
KSIĘŻNICZNA DISNEYA, 24( odległość: 2 km )
O mniekażda historia ma swój koniec i początek, kto wie, może to, że do mnie napiszesz, bedzie właśnie naszą historią.

Pokaż więcej...

Orientacja seksualnaflexible
Stosunek do alkoholuon parties.
Stosunek do innych używekdont care.
Stosunek do dziecidont care.
Szukamksięcia z bajki.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Społecznik THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
In another life, I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away
23
178

Post

it's a match!

IMIĘ

właśnie polubił/a Twój profil. Daj się poznać!
paige o. dewitt
Obrazek
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU KOCIARZ WRAŻLIWIEC Gram na gitarze Noszę okulary Uzależniony od Netflixa Nie słyszę I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
In another life, I would make you stay
So I don't have to say you were the one that got away
23
178

Post

IMIĘ, 23
Widzisz, problem w tym, że książę z bajki, chcąc nie chcąc jest uwieziony w bajce i niestety nie ma jak z niej wyjść. Wiec możesz czekać na niego w nieskończoność, pozwalając, że najlepsze lata przelecą ci między palcami, lub po prostu złapać to co dalej los, w tym przypadku moją skromną osobę.
Poza tym słyszałem, że bajki są przereklamowane.
No, chyba że król lew.
paige o. dewitt
Obrazek
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU KOCIARZ WRAŻLIWIEC Gram na gitarze Noszę okulary Uzależniony od Netflixa Nie słyszę I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?
mów mi/kontakt
Kasik#0245
Zablokowany