Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Starał się uciec przed problemami, jednak te skrupulatnie za nim podążają. Nie ma pomysłu na dalszą przyszłość, a w jego głowie wciąż jest dziewczyna najlepszego przyjaciela z którą wdał się w romans w Miami.
29
189

Post

...
Timmy, 29( odległość: 2 km )
O mnieJeżeli liczysz jedynie na darmowy obiad to przeciągnij w lewo, jednak jeśli oczekujesz ciekawej rozmowy przy kawie bez oklepanych komplementów o tym, jak spadłaś z nieba to prawdopodobnie się dogadamy.

Pokaż więcej...

Orientacja seksualnahetero
Stosunek do alkoholuw rozsądnych ilościach
Stosunek do innych używekzdarza się
Stosunek do dziecibratanka uwielbiam, jednak swoje może w przyszłości
Szukamciekawej rozmowy i może czegoś więcej
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! WYNAJMUJĘ MIESZKANIE WYSPORTOWANY ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BEZROBOTNY PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRACOWITY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Mam ciężką nogę Czytam książki Ususzę nawet kaktusa DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT HE WAS FIRST! BLAST FROM THE PAST MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FOODIE I'M SORRY WRONG NUMBER DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM Pomocna dłoń sticks and stones
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
do Hope Valley powróciła po trzech latach wraz ze swoim szefem, z którym mieszka na ranczu, gdzie zajmuje się końmi i uczy jeździectwa
27
163

Post

Josie, 27
Nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań, nawet zwykły spacer może być interesujący. Jestem tylko ciekawa dokąd zechcesz mnie zabrać :)
Timothy Maverick
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SINGIEL WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS JESTEM NIEWIERZĄCY/A WIELBICIEL SUSHI zmarzluch
mów mi/kontakt
nonsens
a
Awatar użytkownika
do Hope Valley powróciła po trzech latach wraz ze swoim szefem, z którym mieszka na ranczu, gdzie zajmuje się końmi i uczy jeździectwa
27
163

Post

Josie, 27
Wbrew pozorom ta propozycja mnie zaintrygowała :giggle: Wchodzę w to, ale miej na uwadze, że ty też tak prędko ode mnie nie uciekniesz :lol:
Timothy Maverick
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SINGIEL WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS JESTEM NIEWIERZĄCY/A WIELBICIEL SUSHI zmarzluch
mów mi/kontakt
nonsens
a
Awatar użytkownika
do Hope Valley powróciła po trzech latach wraz ze swoim szefem, z którym mieszka na ranczu, gdzie zajmuje się końmi i uczy jeździectwa
27
163

Post

Josie, 27
W takim razie trzymam za słowo :D I tak, jutro o 15 jak najbardziej mi pasuje! W takim razie do zobaczenia :)
Timothy Maverick
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SINGIEL WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS JESTEM NIEWIERZĄCY/A WIELBICIEL SUSHI zmarzluch
mów mi/kontakt
nonsens
a
Awatar użytkownika
Może daleko jej do Pameli Anderson, jednak jeśli potrzebujesz pomocy to przybędzie Ci na ratunek. Od prawie dwóch lat ratuje ludzkie życia na plaży i eksponuje swoje ciało w stroju kąpielowym. Niedawno rozstała się z chłopakiem i próbuje na nowo ułożyć sobie życie bez niego. Studentka kosmetologii, samotna mama pięciomiesięcznego owczarka niemieckiego.
23
164

Post

Miana, 23
Dla najzdolniejszych mam naklejki. Skoro potrafisz pływać, może l lepiej znajdźmy sobie lepsze zajęcie! Zamki z piasku?
Timothy Maverick
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa TUBYLEC lubię upały Pływam Boje się burzy NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
Może daleko jej do Pameli Anderson, jednak jeśli potrzebujesz pomocy to przybędzie Ci na ratunek. Od prawie dwóch lat ratuje ludzkie życia na plaży i eksponuje swoje ciało w stroju kąpielowym. Niedawno rozstała się z chłopakiem i próbuje na nowo ułożyć sobie życie bez niego. Studentka kosmetologii, samotna mama pięciomiesięcznego owczarka niemieckiego.
23
164

Post

Miana, 23
ładne dziewczyny mają to do siebie że po północy zmieniają się w Kopciuszka, łabędzie albo żabę. :lol: mimo to myślę że możemy zaryzykować i spróbować!
Timothy Maverick
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa TUBYLEC lubię upały Pływam Boje się burzy NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
A.
a
Awatar użytkownika
Może daleko jej do Pameli Anderson, jednak jeśli potrzebujesz pomocy to przybędzie Ci na ratunek. Od prawie dwóch lat ratuje ludzkie życia na plaży i eksponuje swoje ciało w stroju kąpielowym. Niedawno rozstała się z chłopakiem i próbuje na nowo ułożyć sobie życie bez niego. Studentka kosmetologii, samotna mama pięciomiesięcznego owczarka niemieckiego.
23
164

Post

Miana, 23
odważny jesteś! Więc zaryzykujmy, 19 mi jak najbardziej pasuje :lol:
Timothy Maverick
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa TUBYLEC lubię upały Pływam Boje się burzy NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SMERF PRACUŚ
mów mi/kontakt
A.
Zablokowany