Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

...
Rhys, 35( odległość: 2 km )
O mnieAll the world’s a stage, And all the men and women merely players: They have their exits and their entrances And one man in his time plays many parts.

Pokaż więcej...

Orientacja seksualnaHetero
Stosunek do alkoholuod czasu do czasu szklanka whiskey nie zaszkodzi
Stosunek do innych używekNie palę, ale każdy robi co chce
Stosunek do dziecichce mieć dużą rodzinę
SzukamMiłego towarzystwa
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

it's a match!

Evelyn

właśnie polubił/a Twój profil. Daj się poznać!
Evelyn, 30
Test przed rozmową:
Jeśli jesteś zbokiem wciśnij 1.
Jeśli masz żonę, dziewczynę, narzeczoną i jesteś dupkiem wciśnij 2.
Jeśli masz w sobie coś z opcji 1 i opcji 2, wciśnij 3.
Jeśli uważasz, że jesteś jednak spoko gościem i można się z tobą umówić wciśnij 4.
Przemyśl decyzję, jeśli skłamiesz - marny twój los ;)
Rhys Wheeler
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

Evelyn, 30
Gratulacje! Test ukończony pomyślnie!
A tak na poważnie, nie będę owijać w bawełnę, od razu uprzedzę, że nie zaproszę cię na romantyczną kolację przy świecach, nie gwarantuję kolacji, ani śniadań - sztampowe spotkania nie są moją domeną, choć mooooże wysilę się na coś w moim stylu. Reklamacje i zwroty nie są przewidziane ^^
Jakie jest twoje największe dziwactwo? Składasz ubrania w kostkę zanim pójdziesz spać, śpisz z pluszakami, a może nie zaśniesz przy zgaszonym świetle? Chętnie poczytam, zanim podejmę decyzję, czy jesteś wystarczająco niezwykły :devil:
Rhys Wheeler
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

Evelyn, 30
Muszę być, nawet nie wiesz jak często dostaję zdjęcia od ludzi z opcji nr 1 :roll:
Masz czas na utrzymywanie porządku w szafie? Z jakiej planety jesteś i czy wszyscy tam mają tak ładnie w szafach? Przydałoby się ogarnąć moją, ale ona wciąga, jest niebezpieczna i kontakt z nią grozi życiu i zdrowiu :lol:
Rhys Wheeler
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

Evelyn, 30
Dobrze, że nigdy nie zobaczysz mojej definicji "porządku" :hehe:
I nie bądź taki skromny, skoro umiesz sprzątać, to już jesteś na dobrej drodze :lol:
Mam propozycję, wiesz - wieczór, gwiazdy, niemal neutralna miejscówka, załatwię nawet butelkę dobrej whisky ^^ i gaz pieprzowy na wypadek, gdybyś jednak był zbokiem (ostatnie ostrzeżenie, potem nie ma już odwrotu, podeślę adres :hehe: )
Rhys Wheeler
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

Evelyn, 30
Umiesz gotować i prać? Niewiarygodne :wstyd: nie no, zdecydowanie z naszej dwójki lepiej się prezentujesz.
No dobra, idziemy na żywioł, zobaczymy co z tego będzie, to co? Kiedy masz wolny wieczór? :lol:


Rhys Wheeler
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
Zablokowany