zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
paradise
Florence Hill
Awatar użytkownika
25 y/o
165 cm
hello, it's me
Pracownica w sklepie z ekskluzywną odzieżą, próbująca swoich sił w wielu dziedzinach artystycznych. Nie ma już problemów w kontaktach z bratem, przyjaciółka wróciła do miasta po tym jak nagle zniknęła bez słowa, a Kieran w końcu odwzajemnił jej uczucia.

Post Florence Hill »

Hill Florence

imiona

Florence

nazwisko

Hill

data urodzenia

15/02/1996

miejsce urodzenia

Miami

orientacja seksualna

hetero

miejsce pracy

BLUSH

stanowisko pracy

pracownik

narracja

trzecia / przyszłyy
Petsch Madelaine
🎤 Florence od początku była uczona, że ma robić to co się jej każe. Matka widziała w niej małą siebie sprzed lat i chciała, żeby osiągnęła to czego ona nie mogła. A chciała być gwiazdą. Została zauważona na konkursie talentów przez pewnego producenta, który obiecał jej sławę i bogactwo. Robiła wszystko, żeby być najlepszą, ale zanim jej się udało dowiedziała się, że jest w ciąży ze swoim chłopakiem. On wymógł na niej, żeby została w domu i poświęciła się macierzyństwu, a on da jej wszystko czego zapragnie. Zgodziła się i doczekali się gromadki dzieci. W głębi duszy żałowała jednak, ze nie spełniła swoich marzeń i próbowała swoje ambicje przerzucić na córkę, która była jej młodszą wersją. Była wysyłana na balet, lekcje śpiewu i aktorstwa. Matka chciała z niej zrobić gwiazdę z prawdziwego zdarzenia. Nauczyła ją też wysługiwać się innymi i nimi pomiatać. Jej głównym celem miał być brat,który według niej był kimś gorszym w rodzinie. Nauczyła swoje córki, że mają nim pomiatać i mówić jak narozrabia. Dopiero po czasie okazało się, że Stuart był owocem zdrady z jakimś bogatym i nowo poznanym facetem. Gdy ojciec dowiedział się o tym, załamał się i wyprowadził z domu, a mamusia dość szybko przygruchała sobie kolejnego gacha. Była przecież lepsza od innych i nie mogła brudzić sobie rączek pracą. Z resztą nauczył ja tego jej mąż, który wcześniej utrzymywał ją całe życie i spełniał wszystkie zachcianki niezależnie od ich ceny.
🎤 Śpiewa, tańczy i gra we wszystkich szkolnych przedstawieniach. Wiele potrafi dzięki lekcjom na które posyłała ją matka. Kocha to i rzeczywiście czasem marzy o tym, żeby zostać gwiazdą i śpiewać. To pierwsze co chciałaby w życiu robić, bo od śpiewania do tańczenia na scenie i angażów w filmach krótka droga. Matka przez większość życia wysyłała ją na przesłuchania licząc, że ktoś ją w końcu zauważy, a ona będzie korzystać z profitów płynących z posiadania sławnej córki.
🎤 Widząc co się stało z matką po odejściu ojca i jak zaczęła się zachowywać przy nowym kochanku Flo przejrzała na oczy. Zrozumiała, że matka robiła z niej bezduszną osobę, pomiatającą swoim starszym bratem, który tak naprawdę niczym jej nie zawinił. Przecież to nie jego wina, że matka zdradziła ojca i zaszła z nim w ciążę. Wyprowadziła się z rodzinnego Miami i podążyła za bratem do Hope Valley, żeby się z nim pogodzić i naprawić relacje, które z premedytacją zniszczyła ich rodzona matka.
🎤 Mieszkała przez jakiś czas w hotelu i poznała tam dziewczynę z którą momentalnie złapała kontakt, a jej synek był najsłodszym szkrabem na świecie. Miała mnóstwo wolnego zanim znalazła pracę, więc zajmowała się maluchem i tak stały się sobie bliskie, że dostała propozycję przeprowadzki do jej mieszkania, póki nie znajdzie sobie czegoś dla siebie. Wkrótce później zatrudniła się w BLUSH. — sklepie z ekskluzywną odzieżą i przeniosła do własnego mieszkania.
🎤 Chodziła na castingi kiedy mieszkała w Miami, a na te większe jeździła z matką do NY. Póki co nie ma zbyt dużego portfolio, ale może się pochwalić sesją do modowego katalogu i podłożyła głos w kilku bajkach i grach. Prawie wystąpiła w teledysku Eda Sheerana, ale w ostatniej chwili zmieniono termin na taki w którym nie była dostępna.
🎤 Flo nie wie, że zaprzyjaźniła się z dziewczyną, której dziecko zrobił jej przyrodni brat. Ale będzie ciekawie jak się dowiedzą!


🐱 Ma klaustrofobię. Wiecznie śnią się jej koszmary, że ktoś zamyka ją w małym pudełku i wywozi gdzieś daleko. Budzi się wtedy z krzykiem i nie może uspokoić przez długi czas.
🐱 Jest weganką odkąd skończyła pięć lat i dowiedziała się, że jedzą martwe zwierzątka jak kurczaczki. Dostała wtedy takiej traumy, że musiała chodzić do psychologa. Najpierw zrezygnowała z produktów mięsnych, a potem jako świadoma nastolatka przeszła na weganizm.
🐱 Dzień zaczyna od ciepłej wody z cytryną i miodem, biega przez godzinę i dopiero potem je śniadanie.
🐱 Ma fioła na punkcie swojej skóry. Pije 2,5L wody, żeby ją nawodnić od środka, używa kremów nawilżających, a wieczorami przed snem zanurza twarz w lodowatej wodzie. I kilka razy dziennie smaruje się kremem z filtrem.
🐱 Zdarzyło jej się kilka razy ukraść jakieś ubrania lub kosmetyki. Została złapana tylko raz, ale mamusia jakoś to załatwiła.
🐱 Nigdy nie była zakochana. Przez matkę nie miała czasu na chłopaków i randki. Nikomu jednak nie mówi, że z nikim jeszcze nie spała.
🐱 Woli jak mówi się do niej "Florka". Zawsze wszystkich poprawia z miną, jakby ktoś właśnie popełnił jakaś zbrodnię.
🐱 Totalna kociara. Dokarmia wszystkie koty w okolicy i marzy o przygarnięciu jednego czy dwóch skoro ma już własny kąt.
🐱 Pije tylko piwo smakowe i słodkie wina, chociaż nigdy nie ciągnęło jej do alkoholu.
🐱 Pół godziny przed snem odkłada telefon i czyta książkę.
🐱 Matka nie pozwalała jej oglądać filmów na które była moda, więc dopiero niedawno zaczęła nadrabiać zaległości. Harry Potter to jej pierwszy wybór.
🐱 Uwielbia zapach cynamonu. Wyczuje go wszędzie!
przyjezdny MIDTOWN AVENUE
Obrazek
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Always you Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Plotkara 2020 I hear those sleigh bells ringing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas There upon the fireplace Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec BOGATE CV UNIVERSAL PERSON I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK HI I JUST MET YOU I AM MACHINE, I NEVER SLEEP PHONE ADDICTED SCENARZYSTA NA DOROBKU devine ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum mam długie włosy Godzinami moczę się w wannie Jestem numerologiczną szóstką boję się pająków cierpię na klaustrofobię WEGANIN SINGIEL JESTEM ZAWSZE NA CZAS KOCIARZ WODNIK nigdy nie studiowałem/am JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WYNAJMUJĘ MIESZKANIE URODZONY ZIMĄ Śpię równe 8 godzin DIGITAL LOVE FRIENDZONE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FAMILY TIME CAKE BOSS LIST W BUTELCE TWÓJ NOWY DOM THE GREATEST SHOWMAN FEAR FACTOR WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku