a
Awatar użytkownika
Po pogrzebie przestała wychodzić z domu, pogrążyła się w żałobie i na dodatek Anthony nie spuszcza z niej oka, mówiąc, że się martwi.
23
164

Post

Fraser Alessia
imiona Alessia
nazwisko Fraser
data urodzenia13.01.1998 r.
miejsce urodzenia Sydney, Australia
orientacja seksualna Hetero
miejsce pracy Studentka architektury ; kelnerka
stanowisko pracy CHILL & GRILL
narracja 3 os. / czas przeszły
wizerunek Collins, Lily

Jak przez mgłę pamiętam dzień, w którym dowiedziałam się o wypadku rodziców. To był maj, wróciłam ze szkoły i spotkałam mojego starszego brata siedzącego na kanapie w salonie. Słyszałam też dziadków, rozmawiających z kimś w drugim pokoju. Wolnym krokiem zbliżyłam się do mojego brata, usiadłam obok i przez dobre kilka minut siedzieliśmy w ciszy. Cierpliwie czekałam aż sam znajdzie w sobie siłę, żeby zacząć mówić. Kilka minut później, wypowiedział cicho moje imię i wtedy padły te okropne słowa … nasi rodzice zginęli wypadku samochodowym. Tamtego dnia myślałam że mój świat się zawali… straciłam mamę jednocześnie najlepszą przyjaciółkę i kochanego ojca.
Ich pogrzeb pamiętam, jak przez mgłę… siedziałam zaraz przy dwóch wykopanych dołach i nie potrafiłam odwrócić spojrzenia od tych dwóch dębowych trumien. Babcia mówiła że dużo osób do mnie podchodziło, sąsiedzi, przyjaciele, rodzina, ale nie pamiętam nic z tego, co każdy do mnie mówił. Pamiętam tylko spojrzenie brązowych oczu, które jako jedyne spojrzały na mnie inaczej, jakby wiedziały co czuje. Mężczyzna chyba próbował przekazać mi, że wszystko będzie dobrze i wszystko jakoś się ułoży. Doskonale wiedziałam kto jest właścicielem tych brązowych oczu, ale tamtego dnia byłam w takim stanie, że jedyne co potrafiłam zrobić, to wyciągnąć dłoń i delikatnie uścisnąć jego.

Wychowywał mnie starszy brat który wziął pełną odpowiedzialność ze mnie. Szykował do szkoły, pomagał uczyć się do egzaminów, nawet pomógł mi wybrać sukienkę na studniówkę. Próbował ze wszystkich się zastąpić mi rodziców , czasami kiepsko mu to wychodziło i nieraz sąsiedzi byli świadkami naszych awantur, ale kocham go najmocniej na świecie.
Wiedziałam co tak naprawdę chciał robić w życiu – być w wojsku, wyjeżdżać na misję, ratować ludzkie życia, więc kiedy te kilka lat temu przyszedł do mojego pokoju i powiedział że tam wraca, nie mogłam mu tego zabronić, oboje wiedzieliśmy że nie chce siedzieć w domu i ciągle się mną zajmować. Dlatego podjęłam decyzję i kiedy Hudson wyjechał do wojska , ja poszłam na studia i przyjęłam pracę jako kelnerka w barze przy plaży.


— Lunatykuje, ale już nie tak często, jak w dzieciństwie;
— Nie lubi czarnej herbaty; zawsze pije owocowa lub z dodatkiem soku malinowego;
— Jest straszną gadułą, nie lubi ciszy, więc wciąż musi coś mówić, co pewnie czasem denerwuje jej rozmówców;
— Studiuje architekturę na Uniwersytecie w Miami;
— W swoim domu ma pokój, który zmieniła w gabinet. Wieczorami gdy nie może spać przygotowuje się tam na zajęcia;
— Jest kuzynka Willa;
— Ma kota, którego adoptowała ze schroniska. Nazwała go Harry;
— Rzadko kiedy pije, a jak już do tego dojdzie, to sięga po wino. Białe, półwytrawne. Pije też piwo, ale bardzo rzadko;
— Jeśli chodzi o sport, to uwielbia jeździć na rolkach. Ma wykupiony karnet na siłownię, ale rzadko kiedy się na niej pojawia;
— Lubi kolekcjonować figurki Funko Pop. Zbiera swoje ulubione postacie z Harrego Pottera i komiksów, które czytała w młodości;

PRZYJEZDNY Isla de flores
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Prima Aprilis! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND patriota Oszczędny Boje się klaunów GAME OVER DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany