zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
27 y/o
165 cm
hello, it's me
Mam traumy z dzieciństwa, pije i próbuję zostać garderobianą w teatrze.

Post Mickey Rosenthal »

Rosenthal Michelle

imiona

Michelle

nazwisko

Rosenthal

data urodzenia

13.09.1993

miejsce urodzenia

Hope Valley

orientacja seksualna

biseksualna

miejsce pracy

Everglades Gifts Shop

stanowisko pracy

sprzedawca

narracja

3 / przeszły
Kane Adelaide
Episode 1 - Pilot

Kiedy Harry poznał Sally, nikt nie spodziewał się, że sytuacja w ich życiu potoczy się w tak przykry sposób. Na samym początku wydawali się być parą idealną. Ona, młoda i śliczna kelnerka w barze, a on sprawny i odnoszący sukcesy policjant. Co prawda od samego początku, był o nią strasznie zazdrosny i nie mógł ścierpieć, gdy jakikolwiek mężczyzna chociaż na nią spojrzał. Często przez to wdawał się w drobne bójki, chroniąc swój "skarb",a po półtora roku znajomości poprosił Sally o rękę, by pół roku później odbył się ich skromny ślub przy plaży. Na pierwsze dziecko też długo czekać nie musieli, bo Mickey przyszła na świat już rok po ich ślubie, niedługo po niej urodziła się także jej młodsza siostra.

Episode 2 - When Everything Fucked Up

Nic nie zapowiadało gwałtownego zwrotu akcji w życiu tej szczęśliwej rodzinki. Niestety ich sielskie bytowanie zostało zakłócone przez śmierć policyjnego partnera Harry'ego, który zginął w skutek strzelaniny z pospolitym złodziejaszkiem. Harry we własnych ramionach trzymał umierającego przyjaciela i niestety to zdarzenie odcisnęło piętno nie tylko na nim, ale także na całej jego rodzinie. Zdecydowanie nie potrafił sobie poradzić z tak wielką traumą, dla rozluźnienia zaczął popijać przez co w domu często dochodziło do kłótni, a także przemocy. Harry fizycznie i psychicznie znęcał się nad Sally, a ich małe córki musiały w tym wszystkim brać udział. Gdy trzeźwiał starał się wszystkich przepraszać i być dobrym ojcem, płakał na widok przerażonych dziewczynek, które bały się do niego podejść, a później znów pił i cała historia rozgrywała się na nowo.

Episode 3 - Walking on Water

Nadszedł w końcu przełomowy moment. Sally w przypływie odwagi zażądała rozwodu rzucając na kuchenny stół papiery, chcąc raz na zawsze uciec od agresywnego męża. Harry nie mógł przyjąć tego do wiadomości. To nie mogło się przecież tak skończyć, a już na pewno nie pozwoliłby sobie na to, by żona zabrała mu córki. Chciał pokazać jakim to wspaniałym ojcem nie jest dlatego zaciągnął Meg na plażę. Miała się grzecznie bawić przy brzegu, a on pił na plaży. W końcu gdy alkohol zaczął już na niego mocno działać, postanowił nauczyć córkę pływać, chociaż ta bardzo tego nie chciała. Następne wydarzenia potoczyły się bardzo szybko. Nie wiadomo kiedy fala całkowicie przykryła dziewczynkę i chociaż Mickey nie do końca pamięta co wtedy się wydarzyło, do tej pory budzi się z krzykiem po koszmarze, w którym widzi dookoła siebie wodę i czuje jak brakuje jej tchu. Okazało się, że fala przykryła nie tylko dziewczynkę. Harry stracił równowagę i wpadł do wody, z której już nigdy nie wyszedł, a Meg została wyciągnięta i uratowana przez obcych ludzi bawiących się wtedy na plaży. Wszystko to pamięta jak przez mgłę. Policja, przesłuchania, płacząca mama i siostra siedząca w kącie. Czego od niej można oczekiwać, miała przecież tylko 6 lat.

Episode 4 - Teenage Dream

Matka w nawracającej depresji, młodsza siostra, którą musiała pilnować z lekcjami i niewyparzony język. To z czym Meg musiała mierzyć się w swoich nastoletnich latach. Nie było jej łatwo. Sally - bo już od dawna Mickey nie mówiła do swojej rodzicielki per "mamo", często w przypływach smutku wytykała córce, że śmierć ojca jest jej winą, bo przecież ludzie ratowali ją, a nie Harry'ego. Czy Meg czuła się w jakikolwiek sposób winna temu co się stało? Początkowo tak, nawet przez chwilę chodziła do psychologa, żeby spróbować zamknąć ten rozdział, tak jak to być powinno. To niestety nic nie dało, a z czasem Mickey to zrozumiała, że nie miała z tym zajściem nic wspólnego i jedyną osobą, do której można było mieć pretensję to jej ojciec leżący już w grobie. Często więc kłóciła się z matką, bo wybuchowy charakter niestety odziedziczyła po tatusiu. W szkole nie szło jej najlepiej, bo nigdy się do nauki nie przykładała tak naprawdę. Prace domowe zazwyczaj robił jej ktoś inny, na sprawdzianach robiła ściągi i tak jakoś zdawała do następnej klasy. Popołudniami pracowała w różnych sklepach, sprzedawała lody, wszystko, by zarobić trochę na swoje wydatki. Gdy była w drugiej klasie szkoły średniej jej "wydatki" zaczęły się robić większe, bo właśnie wtedy zaczęła zadawać się z osobami, które często pod nosem miały różnego rodzaju używki, a jak wiadomo, one kosztowały.

Episode 5 - Now We Are Free

Lata mijały, a ona tylko coraz bardziej zapuszczała korzenie w tej mieścinie. Z domu wyprowadziła się zaraz po skończeniu szkoły średniej. Wynajęła sobie przyczepę, w której mieszka do tej pory i chociaż jest tam mało miejsca, to często odbywają się w niej najlepsze imprezy. Teraz pracuje w sklepie z pamiątkami w Everglades Gifts Shop. Czy jest to super praca, w której spełnia swoje marzenia? Nie, ale ma pieniądze. Mało kiedy ktoś coś od niej chce, nie przemęcza się i co najważniejsze, ma blisko do domu.

Episode 6 - What Did I Miss?

- Jej pełne imię to Michelle ale tego nie lubi więc wszyscy mówią na nią Mickey
- Mickey jest osobą, bardzo ciężką w obyciu. Ma wybuchowy charakter, jest kłótliwa i bardzo apatyczna. Nie należy do tych co przybiegną Ci z pomocą.
- Jedyne na czym jej zależy to dobro własnego tyłka i jej młodszej siostry.
- Przez to, że ojciec prawie ją utopił teraz boi się wody i często miewa koszmary, w których tonie.
- Dużo pije, bierze też narkotyki i uważa, że dzień bez imprezki to dzień stracony.
- Cierpi na problemy ze snem.
- Jej samopoczucie potrafi się zmienić w trybie ekspresowym. Z płaczu do śmiechu, ze śmiechu do chęci uduszenia pierwszej lepszej osoby.
- Dużo przeklina.
- Uważa, że nigdy nie była w nikim zakochana i, że raczej się to nie zmieni, bo po prostu nie jest w stanie zmusić swojego ciała do wykrzesania z siebie takiego uczucia.
- Bardzo ładnie śpiewa i tańczy.
- Muzyki słucha prawie cały czas i to zazwyczaj bardzo głośno, szczególnie jest to muzyka filmowa.
- Często ma migreny i popada w melancholię, podczas której może godzinami patrzeć w jeden punkt na ścianie.
miejscowy Everglades Campsite
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind SINGIEL ALKOHOLIK WIERZĘ W KOSMITÓW FURIAT WULGARNY O SERCU Z KAMIENIA PEWNY SIEBIE PRZESYPIAM ŻYCIE Mam czarny humor BEACH BITCH

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku