a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post


Maise
Harrington
data i miejsce urodzenia
01.07.1995 Hope Valley
orientacja seksualna
biseksualna
miejsce pracy
SILVER BAY / LA CASA DE FLORES
stanowisko pracy
ratownik /. ratownik na plaży prywatnej
narracja
3 OSOBA / CZAS przeszły
wizerunek
Expósito, Ester
about me


Zawsze pamięta swoją rodzinę, jako wesołą gromadę. Byliśmy zgraną paczką, moje rodzeństwo i te starsze i z czasem to młodsze było dla mnie najważniejsze. W większości czasu spędzaliśmy go w hotelu naszym rodzinnym biznesie. Mnie nigdy nie można było odciągnąć od wody. Nie wiem jak było w najmłodszych latach, ale później zdecydowanie byłam tą, która pływała najcześciej i największą radochę uzyskiwała na plaży i w wodzie. Czy zostałam zamknięta w złotej klatce? Nie, to nie ta bajka i nie te klimaty, nasze tropiki nie tworzą ludzi spiętych z problemami wychowawczymi. Co prawda Floryda słynie z najdziwniejszych sytuacji jakie mogą się zdarzyć, najdziwniejszych aresztowań, chociażby wtedy kiedy ktoś za piwo próbuje zapłacić dzieckiem aligatora, ale jesteśmy społecznością bardziej pogodną, wyluzowaną. Przyznam jednak, ze rodzice zawsze kładli nacisk na to byśmy się dobrze uczyli, byśmy uprawiali sport. PRzynajmniej tak było w moim przypadku. Zresztą nie lubiłam nigdy przesiadywać w domu, zawsze gdzieś mnie nosiło, co z kolei nie podobało się moim starszym braciom. Byłam chyba jedną z najbardziej swawolnych sióstr ze wszystkich, chociaż każda z nas potrafiła zadbać o swoje interesy, ja zdecydowanie bardziej lubiłam spędzać czas poza domem, ze znajomymi i ciężko było mnie zaciągnąć z powrotem do domu. Lubiłam się uczyć, nauka przychodziła mi łatwiej niż innym. Nie miałam z nią nigdy problemu, oczywiście jak każdemu dzieciakowi zdażyło się złapać gorsze oceny, jednak nie sprawiało dla mnie problemu poprawienie ich. Uczęszczałam w szkole średniej do drużyny siatkówki plażowej, koszykówki i byłam w cheerleaderkach. Aktywność zawsze była dla mnie ważna, zresztą jest też tak do dzisiaj.
Nauka na uniwersytecie Miami choć wymarzona nie była wcale taka łatwa. Przede wszystkim, że swoje rodzinne miasteczko pokochałam na tyle, że przepełnione Miami było dla mnie uciążliwe. Głównie dlatego starałam się wracać jak najcześciej do domu. Moje rodzeństwo nie raz się ze mną mijało, ale bywały weekendy kiedy wspólnie i razem zajmowaliśmy się rodzinnym interesem, a wieczorami zasiadaliśmy przy długim zastawionym pysznościami stole i rozmawialiśmy prawie do świtu o naszych obecnych sytuacjach.
Nigdy nie zapomnę dnia w którym go poznałam, miałam wtedy 21 lat i byłam przekonana, że nie istnieje coś takiego jak miłość, nie byłam osobą, która wierzy w wielkie miłosne historie, zauroczenia i tego typu rzeczy. Przede wszystkim wciąż chciałam cieszyć się życiem. Nie, spokojnie nie była to miłość po której on nałożył mi na palec pierścionek. Znałam go prawie wcale i chyba to najbardziej mnie w tym wszystkim urzekało., że tak niewiele o nim wiedziałam. Mężczyzna był ode mnie starszy o kilka dobrych lat i na uniwersytecie spędził tylko kilka dni. Wiedziałam, że był jednym z jej sponsorów i darczyńców. To było takie puste, ale jego wygląd i spojrzenie sprawiło, że po ciele przechodzi dreszcz, jednocześnie chce się bronić przed tym tygrysim spojrzeniem. Zniknął na kolejny rok, by później na nowo pojawić się na kampusie. Tym razem to on dostrzegł mnie, podchodząc tak pewnie jakby nic go nie obchodziło. Jestem tą osobą, która nawet oczarowana mężczyzną, będzie uparcie twierdzić, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Niestety, jego nie dało się oszukać. Dokładnie pamiętam smak cytrynowego musu, który dostałam na deser po wspólnej kolacji na którą mnie zaprosił. Byłam młodą studentką, a on? Wiecie, ze do dziś nie wiem ile miał lat? Wyglądał na kogoś po trzydziestce, miał w sobie charyzmę, ale był człowiekiem w rozmowie bardzo "prostym" łatwo się z nim rozmawiało, nie było nic wymuszone. Kiedy on zaproponował, że mnie odwiezie i wrócił się do wnętrza restauracji po zapomniane kluczyki, ja...po prostu uciekłam. Do dziś nie wiem co mnie wtedy podkusiło...ale już nigdy go nie widziałam. Po opuszczeniu Uniwersytetu wróciłam do Hope Valley , Tu dostałam moją wymożoną prace jako ratownik, nikt nie mógł mi zarzucić że żyję na garnuszku rodziców. Nie! Chyba każdy z nas w jakiś sposób chce być niezależny. Ja chciałam dokonać coś sama. Choć cały test kosztował mnie prawie utratą wzroku, ze zmęczenia oczywiście, nie poddałam się. Zdawszy wszystkie potrzebne testy i egzaminy oficjalnie stałam się członkiem ratowników w Silver Bay. Jednocześnie pomagam w naszym rodzinnym hotelu, zmieniając ratownika, i przejmując niewielką plażę pod moje skrzydła.

ciekawostki

<3 Na studiach ukończyła dodatkowy kurs z języka hiszpańskiego, mówi biegle. Dodatkowym językiem jaki się uczyła to francuski. Umie go w bardzo dobrym stopniu, a na pewno tak, by bez problemu się dogadać.
<3 Mimo swojego zawodu, studiowała ekonomię, studia ukończyła, może nie z wyróżnieniem, ale była bardzo dobrą studentką.
<3 Na uniwersytecie grała również w piłkę nożną, miała krótki epizod, bo razem ze swoją drużyną dostała się do finału rozgrywek stanowych uniwersytetów.
<3 Miała najlepszy czas z grupy w przepłynięciu trzech długości basenu, była druga z najlepszych kandydatów na stanowisko ratownika. Woda to jej żywią.
<3 Jest otwartą i bardzo towarzyską osobą, ale najlepiej spędza jej się czas w towarzystwie jej dobermana.
<3 Rodzina jest dla niej bardzo ważna, nie wyobraża sobie wyjechać gdzieś na dłużej. Dlatego bardzo chętnie wróciła z Miami. A praca w rodzinnym hotelu bardzo ją cieszy. Nie zajmuje się tylko plażą, ale również zawsze gotowa jest pomóc.
<3 Ma siostrę bliźniaczkę, są jednak bliźniętami dwujajowymi, w skrócie? Nie są do siebie podobne.



Isla Dle Flores
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
mieszkaniecpowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany