a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
179

Post


Felicity Ana
Warren
data i miejsce urodzenia
28/01/1987 Tampa
orientacja seksualna
Hetero
miejsce pracy
Pensjonat "Celestial"
stanowisko pracy
właścicielka pensjonatu
narracja
3 przeszły
wizerunek
Emmy Rossum
about me
🏄‍♀️ Najmłodsza z rodziny Warren, ma dwóch starszych braci, których kocha nad życie. Wraz z nimi została wychowana przez dziadków w Hope Valley.
🏄‍♀️ Matka dziewczyny zmarła na zawał serca, a niedługo potem zmarł ojciec, który z rozpaczy po stracie żony spowodował wypadek samochodowy. Felka miała wtedy zaledwie kilka lat i nie pamięta obojga rodziców.
🏄‍♀️ Szybciej nauczyła się pływać niż chodzić, w wodzie czuła się naprawdę dobrze. Od dziecka kochała surfing i brała udział w niezliczonych konkursach. Właśnie z tym wiązała swoją przyszłość.
🏄‍♀️ Nauka była dla niej zawsze na drugim miejscu, liczyły się tylko zawody, a jeśli nie one to deska surfingowa. Cała swoje życie oddała tej pasji, która mogła zaprowadzić ją na szczyt. Niestety w wyniku nieszczęśliwego wypadku zakończyła karierę w momencie pełnego rozkwitu. Podczas zawodów pokonała ją ponad 7 metrowa fala, która zrzuciła wtedy dwudziesto trzylatkę z deski. Dziewczyna uderzyła głową o podwodny kamień, kolejne fale miotały ją niczym szmacianą lalką. Jej linka zaplątała się o skały i nie mogła wypłynąć. Straciła przytomność, a potem obudziła się w szpitalu. Od tamtej pory nie weszła na deskę, która kurzy się gdzieś w garażu dziadków.
🏄‍♀️ Po wypadku spakowała się i wyjechała z Hope Valley chcąc zacząć nowe życie. Dostała się na uczelnię w Miami gdzie studiowała ekonomię i zarządzanie. Tam też zdobyła praktyki w korporacji, a potem zaczęła w niej pracować.
🏄‍♀️ Wracała do HV na każde święta i urodziny członków rodziny. Ale obiecała sobie, że nie wróci tutaj na stałe.
🏄‍♀️ W Miami na jednej z imprez firmowych poznała swojego przyszłego narzeczonego, z którym związała się bardzo szybko. Między nimi była chemia i to coś. Po kilku miesiącach znajomości zamieszkali razem i mieli wspólne plany, dwa lata temu zaczęli planować ślub. Rok temu tuż przed pojawieniem się w kościele dowiedziała się, że jej ukochany zabrał wszystkie ich pieniądze i wyjechał z kochanką gdzieś w świat. Felka została bez pieniędzy, bez mężczyzny i z masą jak się potem okazało długów. Aby tego było mało firma dla której pracowała zamknęła się z powodu kryzysu ekonomicznego.
🏄‍♀️ Blondynka była całkowicie zagubiona, nie wiedziała co miała zrobić. Z braku lepszych perspektyw wróciła do Hope Valley, za zgodą starszych braci wyremontowała dom dziadków i otworzyła pensjonat, który prowadzi.

🏄‍♀️ Nie jada mięsa, odżywia się zdrowo.
🏄‍♀️ Nie pali też papierosów ale pije więcej niż przeciętna kobieta. Ale ma mocną głowę do alkoholu więc jakieś zawody w piciu jej nie straszne.
🏄‍♀️ Marzy o dużej rodzinie i bliźniakach!
🏄‍♀️ Pomimo tego, że skończyła z surfingiem nie zaprzestała treningów. Dalej można ją spotkać jak bladym świtem biega po plaży.
🏄‍♀️ Jako dziecko chciała zostać pilotem samolotu!
🏄‍♀️ Odkąd skończyła 15 lat na nodze nosi swoją szczęśliwą bransoletkę, która składa się ze złotej kuleczki na czerwonym sznureczku.

Isla De Flores
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL PRACA W HOTELARSTWIE WODNIK
mów mi/kontakt
Felka
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
mieszkaniecpowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany