a
Awatar użytkownika
Przedszkolanka, sercem malarka
24
160

Post

Shumway Marcy
imiona Marcy Odette
nazwisko Shumway
data urodzenia18.05.1996
miejsce urodzenia Austin, Texas
orientacja seksualna biseksualna
miejsce pracy Perry Elementary & Nursery Schoo
stanowisko pracy przedszkolanka
narracja 3 OSOBA / CZAS przeszły
wizerunek Collins Lily
Teksas! Stan, w którym zanim nauczysz się chodzić, umiesz już strzelać, siodłać konia i układać fryzurę w wysoki kok, żeby być jak najbliżej boga. W którym zanim dostaniesz pierwsze śpioszki, masz już swój pierwszy, kowbojski kapelusz. Właśnie tutaj na świat przyszła Marcy, a jej rodzina, jak wiele w okolicy, posiadała ranczo i udziały w firmach wydobywających ropę. Niczego więc im w życiu nie brakowało, mieli wielki dom, w którym zawsze byli mile widziani członkowie licznej rodziny. Zarówno Marcy, jak i całe jej rodzeństwo mogło bez problemów realizować swoje pasje, zarówno te, które trwały tylko przez jedne wakacje (jak taniec w balecie, łucznictwo, szermierka), jak i takie, które trwały przez prawie całe życie (strzelanie, gra na fortepianie, malarstwo). Pomysłów miała naprawdę wiele i wszystkie zamierzała chociaż przez kilka chwil przetestować. Miała wesołe dzieciństwo, czego dowodem są delikatne blizny na kolanach, milion zdjęć, które zawsze uwielbiała robić. Dlatego naprawdę nie rozumiała decyzji jej rodziców, że powinni żyć w separacji. Marcy była najmłodsza z całego rodzeństwa, więc kiedy mama wyjechała za pracą do Cape Coral, ale zdecydowała się zamieszkać w Hope Valley. I tutaj mała Marcy poszła do szkoły, kiedy miała 13 lat, w zupełnie nowym otoczeniu, z dala od wszystkich przyjaciół i bliskich.
Na szczęście była otwartym, pełnym ciepła i empatii dzieckiem, które szybko złapało kontakt z rówieśnikami. Nie omieszkała się też zapisać na kilka zajęć pozaszkolnych, żeby wypełnić sobie czas między porankiem, a późnym wieczorem, kiedy to jej matka dopiero wracała do domu. Lubiła przejmować rolę organizatora i zajmować się wszystkimi dookoła, kiedy zaczęły być organizowane pierwsze imprezy, to ona zawsze pilnowała, żeby koleżanki nie zgonowały macane przez niezbyt dobrze wychowanych kolegów. Nie wszyscy byli z tego zadowoleni, ale jak jednemu rozbiła nos lampą, w obronie siebie i koleżanki, to się nauczyli. Zawsze była zdecydowaną kobietą, która wiedziała czego chce, jak na teksańską dziewczynę przystało. Nie bała się użyć siły w obronie siebie i osób dookoła, nie bała się też podzielić z osobą, która ją wkurzała informacją o tym, jak dobrze włada bronią. Łączyła w sobie dwie natury, opiekuńczą i wojowniczą, z czego nie wyrosła nawet wtedy, kiedy minął już czas nastoletni. Była też od zawsze trochę zbyt bezpośrednia i zbyt szczera ,co odstraszało większość facetów, z którymi się gdzieś po drodze umawiała. Jej najdłuższy związek skończył się na balu kończącym szkołę, w dwie godziny po jego zakończeniu, o czym woli nikomu nie wspominać.
Po skończonej szkole doskonale wiedziała co chce robić. Pracować z dziećmi i zostać światowej klasy malarką. Poszła na studia, żeby wykształcić się na pedagoga, w międzyczasie pracując jako niania, żeby zdobywać doświadczenie z różnymi dziećmi. Rzuciła tę pracę, kiedy ojciec jednej dziewczynki, którą się zajmowała się w niej zakochał i chciał dla niej zostawić rodzinę.... Przez pewien czas pracowała później jako hostessa, aż nie skończyła studiów i nie zatrudniła się w przedszkolu. Ma świetny kontakt z dziećmi, uwielbia z nimi spędzać czas, zwłaszcza na zajęciach plastycznych. A po godzinach tworzy swoje własne twory, które co jakiś czas stara się gdzieś wystawiać. Póki co żadna galeria sztuki się o nie jeszcze nie zabija... ale Marcy nie traci nadziei! Tak samo jak nie traci nadziei na wielką miłość, wspaniałe wesele, które planuje odkąd była małą dziewczynką i na wielką gromadę dzieciaków. Jest zdecydowanie optymistką.


- Chociaż do pozycji starej panny jeszcze jej daleko, ma już trzy koty. Adoptowała wszystkie kiedy poznała okoliczną fundację pomagającą zwierzakom. Nazywają się Freddie, George i Ross Geller. Fred i Ross to dziewczynki.
- Jak na Teksankę przystało, ma w domu broń, kowbojki i kapelusz. I chociaż popiera prawo do posiadania broni, uważa że jej dystrybucja i sprzedaż powinna być o wiele lepiej kontrolowana w tym kraju.
- Jest dobrą osobą do zwracania się po rozstaniu, zabierze cię na strzelnicę, żeby postrzelać do zdjęcia byłego, pomoże rzucić cegłą w okno....
- Bardzo ekspresyjna, kiedy idzie na mecz, bardzo go przeżywa, podobnie z kryminałami i horrorami.
- Ma bardzo dużą kolekcję książek, które przeżywa tak samo mocno, jak oglądane filmy. Jak tylko jakąś skończy, musi z kimś o tym porozmawiać.
- Chociaż na co dzień nie mówi z południowym akcentem, potrafi bardzo szybko go przywołać.
- Zna wszystkie kowbojskie tańce i uwielbia muzykę country. Dość długo potrafi się też utrzymać na elektrycznym byku.
- Lubi bawić się czyimiś włosami. A swoich nigdy nawet nie próbowała farbować.
- Ciężko jest się do niej dodzwonić, zwykle posieje gdzieś telefon i nie pamięta gdzie.
- Często jeździ w rodzinne strony, bo tu jest jakieś wesele, tu chrzciny, a tu inna, rodzinna impreza.
- Całkiem nieźle gotuje, ale nie potrafi odmierzać odpowiedniej ilości jedzenia. Więc gotuje jak dla wojska.
- Nie ma ręki do roślin, często umierają pod jej opieką.
- Odstrasza facetów zbyt wielkimi planami i wyznaniami, rzucanymi na zbyt wczesnym etapie związków...
przyjezdny BAYSIDE VALE
KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy I am the "who" when you call, "Who's there?" Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP URODZONY WIOSNĄ ARTYSTA BUJAM SIĘ DO COUNTRY Ususzę nawet kaktusa LGBT+ SINGIEL PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN WESTERNÓW Uwielbiam żelki Patrzę na świat przez różowe okulary DANSE MACABRE THANK YOU, NEXT! SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN BAD HAIR DAY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany