Ines Villeda
a

Post

Villeda Ines
imiona Ines Fidelia Maribel
nazwisko Villeda
data urodzenia29/11/1990
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna paneskusalna
miejsce pracy Jimmy's
stanowisko pracy muzyk
narracja trzecia / przeszły
wizerunek Flores Alba
la familia es mucho amor
Tak się złożyło, że urodziłam się w bardzo licznej rodzinie. Kiedy mówię licznej, naprawdę mam na myśli dużą ilość rodzeństwa, wujostwa i kuzynostwa. Niegdyś mieszkaliśmy po sąsiedzku, drzwi w drzwi, przez co nigdy nie byłam sama i nie czułam się samotnie. Później trochę rozsiało nas po świecie, ale to nie przeszkadza nam w organizowaniu hucznych zjazdów i widywaniu się tak często, jak jest to tylko możliwe.
Wychowałam się w jednej z malowniczych miejscowości nad Zatoką Meksykańską, gdzie moja rodzina wyemigrowała jeszcze długo przed moimi narodzinami.
Ciotki nauczyły mnie szyć i dbać o rośliny, babcia przybliżyła znajomość chiromancji, wujkowie pokazali sztuki dzielnicowej walki wręcz, a siostry, bracia i kuzynostwonienagannie przećwiczyli ze stoickiego spokoju.
Moja mama -Hiszpanka z krwi i kości o lwim sercu, przepięknym głosemi głośnym, zaraźliwym śmiechem. Mój tata – Hiszpan z romskim korzeniami, posiada artystyczną, bardzo barwną duszę. Obojgu bezgranicznie zawdzięczam zaszczepienie we mnie miłości do muzyki, choć tak naprawdę zawdzięczam im znacznie więcej. A rodzina to znaczy miłość.

segundo, musica
Gdy przychodziłam na świat w tle grała muzyka francuskiego artysty Patricka Bruela, a dokładnie utwór, dzięki któremu sam Patrick zdał sobie sprawę, że piosenka przerosła jego popularność. Z francuskiego znam tylko kilka słów, ale za to potrafię grać na gitarze i pianinie. Słuch mam nietoperzy i jestem uzdolniona muzycznie, zupełnie jak cała moja rodzina. Nawet nie musiałam się szczególnie starać, talent wyssałam wraz z mlekiem matki, która wychowywała mnie wśród utworów Pedro Almodóvara, Niñy Pastori i Celii Cruz, i ciągle powtarzała, że jak dorosnę, to mogę słuchać sobie badziewnego trapu czy czegoś tam. Teraz słucham czegoś tam, tworzę coś tam, ale niezależnie od wszystkiego, muzyka ukształtowała mnie i bez niej nie byłabym w miejscu, w którym jestem teraz.

problemas como yo
Kłopoty mnie lubią, ale co w tym dziwnego, jak sama się o nie proszę? Zupełnie nic. Wszystko było moją winą, no i po części winą niewiele starszych ode mnie braci i wujków, którzy wciągnęli mnie w ten cały cyrk związany zhandlem narkotykami. Interes kręcił się nienagannie, ale tylko do czasu, bo jakieś życzliwe dzieciaki z sąsiedztwa poinformowały o wszystkim mundurowych. Przysięgam na Boga, że nie wiem jak to wszystko się stało! Cudem nikt nie trafił za kratki, ale to nie zmienia faktu, że gówniarze wysypali się i kolejnego dnia mieliśmy w przydomowym garażu nalot tutejszejpolicji. Za swoje czyny zostaliśmy skazani na wykonywania prac społecznych pod nadzorem sądu. Eres un criminal peligroso, jak mawia prześmiewczo mój ojciec. Tak, jestem groźnym przestępcą, ale bardzo żałuję. Uczę się na błędach i już jestem grzeczna. Powiedzmy.

rezo en silencio
Bóg ma specjalne miejsce w moim życiu, mimo że na co dzień nie afiszuję się pobożnością. Modlę się po cichu, a nie na pokaz. Powiadają, że ludzie wymyślili sobie Boga, żeby móc kogoś obwiniać za swoje niepowodzenia. A mi ten wymysł daje spokój i poczucie bezpieczeństwa. Może nigdy, choć prosiłam zawzięcie, nie dał mi żadnych rad, a jednak czasem wciąż dopytuję, czy postępuję słusznie. Nie wierzę w instytucję kościoła, ale nic nie przeszkodzi mi, żeby wierzyć w ogóle.

tengo treinta años
Mam trzydzieści lat i wiem rzeczy. Umiem przyszyć sobie guziki w koszuli i myć okna w taki sposób, żeby na szybie nie pozostały smugi, chociaż żeby nie łączyć białego prania z kolorowym zrozumiałam dopiero wtedy, kiedy moja ulubiona biała bluzka przybrała różowy odcień.
W końcu nauczyłam się różnicy między dochodem, a przychodem, ale jeszcze nie zapomniałam, że w życiu jest coś ważniejszego niż żeby się w tych tabelkach zgadzało.
Wiele razy odczułam na własnej skórze, czym trzeba zapłacić za zbytnią niefrasobliwość i brawurę, ale jednocześnie upewniłam się, że nadmierna ostrożność wcale nie jest od nich lepsza.
Przekonałam się, jak ważne jest wsparcie bliskich, że wartość rodziny jest bezcenna i że przyjaciół można znaleźć w każdym wieku.
Poznałam tajniki bardziej i mniej udanych związków, z których wyciągnęłam większe lub mniejsze wnioski. Głównie mniejsze, bo słabo idzie mi uczenie się na błędach.
Mam trzydzieści lat i nikt nie mówi mi, co mam robić. Czasem tylko mama z babcią.

en resumen
» nazywają ją Cyganką, choć przez niektórych może być kojarzona jako Wiedźma z Wyspy;
» matka - tłumaczka w szkole językowej; ojciec - malarz i artysta; liczne rodzeństwo - każda możliwa profesja;
» w szkole była szykanowana za swoje romskie pochodzenie do momentu, aż wstawiła się za nią grupka dzieciaków, z którymi przyjaźni się po dzień dzisiejszy;
» karana za handel narkotykami - w 2018 roku skazana na 8760 godzin prac społecznych na rzecz miasteczka;
» w Miami skończyła muzykologię, a konkretnie instrumentologię;
» piekielnie utalentowana - tańczy, śpiewa, stepuje, recytuje, stand-up nie jest jej obcy, gra na gitarze, pianinie i harmonijce;
» bardzo dobrze włada językiem zarówno angielskim, jak i hiszpańskim - notorycznie wtrąca w wypowiedzi słówka z tego drugiego;
» wierzy w przeznaczenie, w to, że ludzki los zapisany jest odgórnie i że data urodzenia oraz znak zodiaku mają wpływ na naszą przyszłość;
» babcia wywróżyła jej mężczyznę, z którym będzie darła koty, ale mimo wszystko będzie to piękna i szalona miłość;
» miłośniczka astrologii i numerologii, a poza tym potrafi wróżyć z kart, dłoni, fusów i run;
» temperamentna i niekiedy nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna;
miejscowy Isla de Flores
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany