a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

BurkhartHailee
imiona Hailee Avery
nazwisko Burkhart
data urodzenia17.05.1991
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna Heteroseksualna
miejsce pracy Cape Coral Hospital
stanowisko pracy Pielęgniarka
narracja 3 os / czas przeszły
wizerunek Deutch Zoey
Dawno nic tu nie pisałam, a kiedyś robiłam to codziennie. Pamiętam, jak na 10 urodziny rodzice kupili mi pamiętnik a siostry podarowały mi kolorowe długopisy, żebym mogła go ozdobić, tak jak chce. Wszędzie go ze sobą nosiłam, zapisywałam wszystko co wydarzyło się w moim życiu. Tak, dosłownie wszystko. Ale może zacznę od początku…

Zostałam pielęgniarką! Tak, udało mi się. Ciężko na to pracowałam. Opłacało się siedzieć nad książkami i wysłać milion podań o stypendium naukowe. Chociaż moje wyniki egzaminu SAT niebyły, takie jak chciałam i tak jestem zadowolona. Dzięki temu dostałam stypendium, opuściłam rodzinny dom i spełniłam swoje największe marzenie. Na studiach spędzałam więcej czasu z nosem w książkach, niż na imprezach. Ale nie było tak źle! Zażyłam trochę studenckiego życia. Zaliczyłam pierwszy w życiu zgon, chłopak złamał mi serce, ponownie się zakochałam i znów złamano mi serce, zasnęłam na zajęciach i o mały włos nie zdałam na 1 roku – mam nadzieję, że rodzice nigdy się o tym nie dowiedzą. Pękali z dumy, kiedy odbierałam dyplom! Uścisków nie było końca.

Zaraz po studiach odbyłam staż w szpitalu. W Bostonie zostałam trochę dłużej niż planowałam, ale dzięki temu mogę pochwalić się sporym doświadczeniem.
Rok temu wróciłam do Hope Valley, które praktycznie nic się nie zmieniło. Pierwsze co zrobiłam po przyjeździe to poszłam popływać. Tęskniłam za plażą, szumem oceanu i tą wolnością, którą zawsze tam czułam.

Rodzice pozwolili mi z nimi zamieszkać póki nie znajdę coś swojego. Nie jest źle. Dużo pomagam mamie, a z tatą jak za dawnych lat, w niedzielne popołudnia oglądam mecze footballu.
Oh i zostałam ciocią! Uwielbiam mojego bratanka i przyznaje się bez bicia, że trochę go rozpieszczam, kiedy siostra przywozi go do naszego domu.

Mam tyle na głowie, że nawet nie miałam czasu napisać do mojego najlepszego przyjaciela. Nawet nie wiem, czy jeszcze tu mieszka. Mama mówi, że dawno go nie widziała, a rodzeństwa nawet o to nie pytałam. Powinnam do niego zadzwonić i przeprosić za tyle lat milczenia. Wiem, że to co zrobiłam nie zasługuje na wybaczenie, ale warto spróbować… Kiedyś byliśmy nierozłączni.
Tęsknie za tym…

MIEJSCOWY Bayside Vale
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany