Zablokowany
Marseille Kennedy
Posty: 2 • strona: 1 z 1
Marseille KennedyForest Huts


Awatar użytkownika
28 y/o
160 cm
long story short
Od 11 miesięcy pani Kennedy i żona Apolla. Mama dwójki ślicznych dzieciaczków : 6-letniego Hermesa i 7-miesięcznej Selene.

Marseille Kennedy

Post Marseille Kennedy »

Kennedy Marseille

imiona

Marseille

nazwisko

Kennedy

data urodzenia

16.10.1992

miejsce urodzenia

Panama City Beach, FL

orientacja seksualna

hetero

miejsce pracy

Wells Jewelry Boutique

stanowisko pracy

właściciel/sprzedawca

narracja

3/przeszły
Aitana Ocaña
Marseille Ramsay urodziła się w połowie października w Miami. Należała do tej części społeczeństwa Miami, które wychowywało się w pięknym, przeszklonym domu z basenem. Na każde urodziny miała zamawiane piniaty w kształcie jednorożca i ludzi przebranych na postaci z bajek. Jej matka nie musiała martwić się o "jutro", ani pracować. Jej zadaniem było pięknie wyglądać i wychowywać dzieci. Zarabianiem zajmował się ojciec, w końcu miał dobrze prosperującą firmę i uznanie wśród zamożnych ludzi. Tak Marseille się wydawało aż któregoś dnia wszystko zaczęło się sypać. Najpierw zastrzelono jej brata w latynoskiej dzielnicy. Później ojciec kazał im uciekać z domu  na jakieś zadupie, o którym Mar nie miała pojęcia. Brunetka do tej pory nie chce się zagłębiać co to wszystko znaczyło. Może się tylko domyślać skąd wzięły się pieniądze na domek w miasteczku setki kilometrów od Miami. Skąd w ogóle były pieniądze na to, by panny Ramsay mogły wieść dostatnie życie. Dostatnie życie, w którym Marseille nieco się zatraciła. Markowe ubrania i dodatki wynagradzały jej stratę brata i ojca niemalże w tym samym momencie. Wynagradzały jej zerwane znajomości i brak tych nowych. Wynagradzały jej do pewnego momentu. Aż nie poznała greckiego bóstwa w ludzkim wcieleniu. Ciężko było przeoczyć Apollo. Wysoki jak na swój wiek, przystojny i bardzo lubił się popisywać. Drogie marki odeszły w cień, a w ich miejsce pojawiły się truskawkowe shake's z bitą śmietaną i polewą czekoladową za 7$ i cała masa darmowego czasu spędzonego tylko z Apollo. Byli jedną z tych słodkich par, w których przeciwności się przeciągają. I prawdę mówiąc, to na 21 urodziny myślała, że w prezencie dostanie pierścionek, nad którym tak wzdychała od roku. Dostała za to dwie kreski na plastikowym patyczku i kłótnię. Znów wszystko się sypnęło, bo tym razem nie mogła wyjechać. Była w ciąży.
W wieku 22 lat urodziła chłopca, któremu w ślad za ojcem dała boskie imię. Hermes rósł w oczach, a Marseille wychowywała go przy pomocy matki. Nie poszła na studia, bo wolała skupić się na dziecku. Jak maluszek stanął na nogi i wyrosły mu pierwsze ząbki, zaczęła pomagać matce w sklepie z biżuterią. Najchętniej doradzała kupno pierścionków zaręczynowych i obrączek, o ironio. Miała gadane, umiała prezentować błyskotki i składać je w komplety, więc nic dziwnego, że w końcu zaczęła przejmować interes matki.
PRZYJEZDNY Isla de Flores
wikuś
DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! PHONE ADDICTED Adam i Ewa PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MAM WIĘCEJ DZIECI URODZONY JESIENIĄ YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU lubię upały Rozrzutny I LOVE YOU, BABY! CALL 911 Eminem #*&!@%^ house flipper i'm still alive sticks and stones DANSE MACABRE #SCREAM I DO ON, ONA I DZIECIAKI Z KOŚCI NA OŚCI CAKE BOSS HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR Counting stars Bo do tanga trzeba dwojga

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Marseille Kennedy

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!