Zablokowany
Grace Blackbird
Grace WarrenSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
34 y/o
159 cm
long story short
Tropie morderców, zaglądam w umysły degeneratów, nieustannie podróżuje pomiędzy Quentico i Hope Valley, a po pracy wracam do Josepha.

Grace Blackbird

Post Grace Warren »

Blackbird Grace

imiona

Grace

nazwisko

Blackbird

data urodzenia

24/09/1986

miejsce urodzenia

Cope Coral

orientacja seksualna

heteroseksualna

miejsce pracy

Cape Coral Police Department | FBI

stanowisko pracy

profiler | konsultant

narracja

3 os. l. poj., czas przeszły
Mara Rooney
- Niech to szlag! – krzyknęła kopiąc oponę samochodu. Flak. Akurat teraz. Nie mogła się oprzeć wrażeniu, że to jakieś zrządzenie losu. Wsiadła za kierownicę i przyłożyła policzek do jej powierzchni. Uczucie chłodu uspokoiło zszargane nerwy, jako że najzwyczajniejsze na świecie złapanie gumy wytrąciło Grace z równowagi niemalże tak samo lekko, jak wtedy, gdy śledczy przyznawali się do swojej niekompetencji oraz konieczności włączenia nowych dowodów w tok sprawy, a to, w sposób oczywisty, zmuszało ją do rozpisania profilu od nowa. Długie godziny analizy lądowały w niszczarce, a warkot zlewał się w brzmieniu z silnikiem auta, w którym właśnie siedziała. Przypomniała sobie o kierunku, w którym zmierzała jadąc północną trasą. O rodzinnym domu, gdzie pokazywała się coraz rzadziej. Myśl, że opuści obiad z okazji urodzin ojca nie spowodowała u niej ataku paniki i nie zmusiła jej do szybkiej, kilkumilowej przechadzki. Wręcz przeciwnie, ucieszyła się, że mogła mieć jakąś sensowną wymówkę.
Wyjęła z kieszeni kurtki telefon i wybrała domowy numer, modląc się w duchu, aby w słuchawce usłyszeć mamę. Próżna nadzieja. Po drugiej stronie odezwał się nie kto inny jak solenizant.
- Tato, złapałam gumę. Muszę mieć czynny samochód na jutro do pracy, także czekam na kogoś z warsztatu, kto się tym zajmie. Wszystkiego najlepszego i zobaczymy się innym razem - starała się wykrzesać z siebie uśmiech w tym jednym, bezuczuciowym zdaniu. Jej relacje z ojcem od zawsze były poprawne, nic ponad to. Chciała nacisnąć kciukiem na czerwoną słuchawkę, ale ojciec był szybszy.
- W niedzielę? - oczami wyobraźni widziała jak unosi wysoko brwi i robi tą swoją minę mówiącą: „Nie wierzę w to, że złapałaś gumę, po prostu szukasz wymówki, żeby tutaj nie przyjechać”.
- Co w niedzielę? – odpowiedziała tylko udając zbitą z tropu. Miała nadzieję na krótkie „okej”, które zazwyczaj odpowiadał na każdą z jej wcześniejszych wymówek.
- Bobby nie pracuje w niedziele – oznajmił z pełną powagą. Cóż, powinna była przewidzieć, że ojciec jak na dobrego biznesmena przysatało znał bardzo dobrze wszystkich mieszkańców miasteczka, a co za tym idzie wiedział, kiedy kto pracuje, a kiedy spędza dzień z rodziną. - Poproszę Ivara, żeby pojechał i to załatwił - dodał, na co uśmiechnęła się gorzko. Nie wiedzieć dlaczego, najprawdopodobniej wciąż łudził się, że jeszcze zmieni zdanie i zwiąże się z synem jego największego kontrahenta. Niedoczekanie.
Przemilczała odpowiedź ojca, jednak wiedziała, że to nie jest koniec tej rozmowy. Zgodnie z przypuszczeniami, ojciec naciskał coraz bardziej, a w Grace rosło coraz większe podirytowanie. Dlaczego? Dlaczego akurat teraz chciał za wszelką cenę widzieć ją u siebie? Pragnął raz jeszcze podkreślić, jak bardzo jej życiowe wybory go rozczarowały? Poddać w wątpliwość sens poświęcenia sześciu lat studiów psychologii? Skrytykować badania, które trzymały ją przez większość zeszłego roku na trupiej farmie? A może wyrazić swoje zdanie na temat krótkiego burzliwego romans z autorytetem profilowanie, pod skrzydłami którego nie tylko ukończyła program FBI, ale także odkryła samą siebie i przełamała swoją niechęć do profilowania terenowego?
- Dzięki, tato. Dam sobie radę. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i sto lat! - odrzuciła telefon na siedzenie pasażera. Odchyliła głowę i wzięła naprawdę głęboki wdech.
Obyś ich nie dożył, bo oszaleję.
przyjezdny Wave Hill
grace warren
If I say I love you,
then I love you
kotpsot#2892
WŁADZA Rudy ojciec, rudy dziadek, rudy ogon to mój spadek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Everybody's waiting for the next surprise Ride with the moon in the dead of night I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV RANNY PTASZEK TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! GOD THE CREATOR Bestseller TYPING LIKE CRAZY Oczko WRAŻLIWIEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A Mam mocną głowę NAUKA PRZYJEZDNY Gram na fortepianie Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Jestem numerologiczną trójką Sroczka Lubię aktywne zwiedzanie Odsłaniam kolana w sukienkach Wspinam się na szczyty Zbieram śnieżne kule Mam swoje demony Nurkuje Mówię prawde i tylko prawde Odprężam się przy kolorowankach Marzyciel Twardo stąpam po ziemi Słucham wietrznych dzwonków Godzinami moczę się w wannie zaplatam włosy w warkocze mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłem doktorat Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Esteta Sypię mandale zmarzluch Czytam książki BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA KRWI CHUDERLAK SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA EMERGENCY SERVICES JESTEM KRUKONEM PIĘKNY UMYSŁ Mam ciężką nogę PEWNY SIEBIE PRACOHOLIK MIĘSOŻERCA WIELBICIEL SUSHI WOLĘ ŁAGODNIE PIJAM WHISKY WIELBICIEL KAWY OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE lubię upały TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK Lubie się opalać I LOVE YOU, BABY! DANSE MACABRE I DO BABY BOOM! PIKNIK GOOGLE ME SMERF PRACUŚ WRONG NUMBER CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN Good or Bad News TLC STEVIE WONDER toss a coin to your witcher Like a virgin Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! How did this happend? DANCING QUEEN MICHAEL PHELPS TWÓJ NOWY DOM GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM SUNRISE SUNSET Counting stars GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH CRAZY IN LOVE Blues brothers

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Grace Blackbird

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!

Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!