Zablokowany
Paloma Blackwood
Posty: 2 • strona: 1 z 1
Awatar użytkownika
31 y/o
168 cm
long story short
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.

Paloma Blackwood

Post Paloma Blackwood »

Blackwood Paloma

imiona

Paloma

nazwisko

Blackwood

data urodzenia

13.09.1989

miejsce urodzenia

Hope Valley

orientacja seksualna

hetero

miejsce pracy

freelancer/ współwłaścicielka winnicy

stanowisko pracy

organizatorka eventów

narracja

3 os. czasu przeszłego
Dobrev Nina
Urodziła się 31 lat temu w Hope Valley i większość swojego życia spędziła w mieście i jego okolicach. Dorastała w winnicy, którą jej rodzina prowadziła od pokoleń. Nie była jedynym dzieckiem swoich rodziców, także nigdy się nie nudziła, bawiąc się ze swoim młodszym bratem, którego przebierała za księżniczkę gdy tylko miała okazję. Nie miała siostry więc sobie musiała jakoś radzić co nie? Z biegiem czasu jednak braciszek był coraz mniej chętny do tego typu przebieranek, co ją mocno smuciło.
Do podstawówki oraz liceum uczęszczała w Hope Valley. Co, by tu dużo mówić, uczyła się dość pilnie, nie sprawiała nikomu problemów i brała udział w różnego rodzaju aktywnościach, które szkoła miała do zaoferowania. Chodziła na dodatkowe zajęcia, należała do klubu dyskusyjnego i koła teatralnego. Niewiele się wtedy działo w jej życiu. Oczywiście był to czas mniejszych i większych dramatów, ale z biegiem czasu o wszystkim zapomniała i teraz tamte młodzieńcze lata wspomina tylko pozytywnie.
Na studia poszła do Cape Coral, czyli też dość niedaleko. Przez pierwszy rok mieszkała w akademiku, później razem z koleżankami wynajęły małe mieszkanie w centru miasta. Jej życie studenckie nie różniło się niczym od przeciętego okresu studenckiego wielu innych osób. Bywały imprezki, były egzaminy i zaliczenia, związki i inne pogmatwane relacje. Zrobiła kilka głupot, ale przecież każdemu się może zdarzyć prawda? Po studiach nie wróciła do Hope Valley, przez trzy lata pracowała jako asystentka organizatorki wesel w Cape Coral. Była to całkiem ciekawa robota i wiele się tam nauczyła, chociaż trzeba przyznać, że jej szefowa była prawdziwą suką. Ciężko było ją zadowolić i Pal nawet nie jest w stanie zliczyć ile razy przez nią ryczała po nocach.
Kilka lat temu stała się jedna z najsmutniejszych rzeczy jaka miała miejsce w życiu Blackwood. Na zawał, w kwiecie wieku, zmarła jej kochana mama, zostawiając ojca samego z całą winnicą na głowie. Pal zbyt długo się nie zastanawiała, spakowała swoje rzeczy i wróciła do rodzinnego miasta pomagając ojcu z winnicą i opiekując się nim, gdy zaczął nieco podupadać na zdrowiu. Od półtorej roku prowadzi także własną firmę, w której zajmuje się organizacją różnych eventów. Wesela, pogrzeby, bar micwy, komunie? Poleca się!

⏹ jest trochę władcza i apodyktyczna
⏹ jej rodzina pochodzi z Francji, Pal co wakacje jeździła tam, by odwiedzić dalszych krewnych
⏹ płynnie mówi po francusku i hiszpańsku
⏹ jest bardzo punktualna, nienawidzi gdy ktoś się spóźnia
⏹ lubi czytać książki przez co jest częstym gościem w bibliotekach i księgarniach
⏹ jest wielką pasjonatką wina, co nie jest niczym dziwnym
⏹ jest wegetarianką, od śmierci matki mocno wzięła się za siebie i dba o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne
⏹ niektórzy uważają ją za snobkę, ale tak naprawdę jest bardzo miła, wesoła i pomocna
⏹ zna się trochę na mechanice i sama potrafi wymienić świece i opony w aucie
⏹ nie boi się pobrudzić, także często sama pracuje przy winorośli
⏹ wyćwiczone z niej dziewczę w piciu, ma naprawdę mocną głowę.
MIEJSCOWY OUTLANDERS
c.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Paloma Blackwood

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!