zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
33 y/o
166 cm
hello, it's me
Głos i twarz z porannego serwisu informacyjnego. Wyjechała do Miami zaraz po szkole średniej, od kilku dni na nowo w Hope Valley. Uparcie twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a te wakacje od pracy oraz męża były jej potrzebne od dawna. Serio!

Post Ruth Burkhart-Fraser »

Burkhart-Fraser Ruth

imiona

Ruth

nazwisko

Burkhart-Fraser

data urodzenia

01/08/1988

miejsce urodzenia

Hope Valley

orientacja seksualna

heteroseksualna

miejsce pracy

WSVN 7News

stanowisko pracy

prezenterka serwisów informacyjnych i wiadomości

narracja

3 os. l.poj, czas przeszły
Mikaela Sarah
Blizny. Wspomnienia zamknięte w perłowym śladzie.

Niecierpliwie przebierała nogami. Czekała na dziadka, który z niezwykłą starannością pakował sprzęt wędkarki do starego, wysłużonego pick upa. Rzadko zdarzało się, aby miał wolny dzień i mógł go poświęcić wyłącznie jej, a nie całej gromadce wnuków. Nad wodą bawiła się tak jak każde inne dziecko - budowała konstrukcje z piasku i błota, wyławiała kamienie z wody mocząc przy tym buty. Kiedy jej bystre oczęta dostrzegły w mule skorupę, bez zastanowienia zatopiła dłoń w piasku. Była pewna, że to muszelka, którą zabierze ze sobą do domu i wrzuci do kolekcji trzymanej na parapecie. Ku jej zdziwieniu wyciągnęła raka, który zareagował natychmiast na naruszenie jego prywatności, zatrzaskując szczypce na palcu dziewczynki. Dziadek pomógł jej nie tylko w tym momencie jej życia, lecz stanowi pewną podporę i źródło mądrości życiowej po dziś dzień.

Obozy żeglarskie sprawiały jej frajdę. Wyjeżdżała na nie każdego lata. Rywalizacja, gry terenowe, ogniska pod gołym niebem - była w swoim żywiole. Chociaż na co dzień dzielono ich na drużyny damskie i męskie, wolała spędzać czas z chłopcami. Uważała, że dziewczyny za bardzo marudzą i nie można się z nimi bawić w fajne zabawy. Gdy była starsza, podczas wyjazdów nad jezioro pozwalała sobie na bardziej pobudzające w żyłach adrenalinę doznania - skakali ze skał do wody, wspinali się bez zabezpieczeń. Lubiła jednego ze swoich kolegów w sposób mniej prozaiczny niż innych. Chciał ją pocałować, a ona bała się, że nie jest w tym dobra. Uciekając od drzewa do drzewa przed zdeterminowanym adoratorem, wpadła na gałąź i wbiła ją sobie w przedramię.

Nigdy nie nauczyła się jeździć na rowerze. Może dlatego, że miała o wiele bliżej do szkoły, niż inni? A może powodem były liczne upadki w dzieciństwie, przy pierwszych próbach opanowania tej umiejętności? Kiedy zwierzyła się z tego swojemu przyjacielowi - śmiał się. Postanowił, że z jego pomocą w końcu przejdzie swoje pierwsze kilka metrów na rowerze. Pojechali na teren dawnego rezerwatu. Siedziała na ramie, czując się jak mała dziewczynka. W drodze powrotnej z naprzeciwka nadjechała ciężarówka i zepchnęła rower chłopaka na pobocze. Jej noga zarysowała o stare ogrodzenie z siatki, zostawiając na skórze krwawe linie. Pomimo piekącego bólu, zagryzła zęby. Gdy wrócili do domu, chłopak z wielką czułością zaopatrzył skaleczenia, a ona czuła, że to jest on, a to jest ten dzień i ta noc.

Nie potrafiła już z nimi rozmawiać. Nie chciała po raz setny tłumaczyć rodzicom, dlaczego powiedziała tak, choć znała Owena formalnie rok, bo tak naprawdę czuła, jakby całe życie. Krzyki i wrzaski odbijały się od ścian jej rodzinnego domu, z którego zamierzała lada dzień wyprowadzić się do Miami. I do niego. Nie chcieli nawet spróbować ją zrozumieć, wyłącznie obwiniali o podrzucanie im pod nogi kolejnej kłody. Nie pozostawiła im wyboru, nie mogli mieć wpływu na jej decyzję. Nikt, ani nic. Ojciec złapał ją w kuchni. Po raz kolejny usłyszała z jego ust słowa o proszenie się o tragiczne zakończenie rzekomo wielkiej miłości. Nie słuchała go. Próbowała myślami w swojej głowie zagłuszyć dźwięki płynące z zewnątrz. Z kubkiem wrzącej wody chciała ominąć rodziciela i zaszyć się w swoim pokoju. Mężczyzna wykonał niefortunny ruch, a woda wylała się na jej przedramię dotkliwie parząc skórę.
MIEJSCOWY Bayside Vale
WŁADZA Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BOGATE CV TUBYLEC OSOBA PUBLICZNA WRAŻLIWIEC

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku