Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.
35
180

Post

To, co wydarzyło się między nimi tego wieczoru, mogło zmienić całkowicie ich znajomość, i Delgado zdawał sobie sprawę z tego, że na pewno tak będzie. Przekręcił się na bok, przyglądając Diaz, która przykrywała się cienką kołdrą, po czym przykryła też jego. Przez chwilę był pewien, że zaraz grzecznie wyrzuci go ze swojego mieszkania, że odepchnie go od siebie po raz kolejny. Jednak pytanie, które wyszło z jej ust, wydało się mu być bardzo szczere, jakby zupełnie tego nie chciała.
- A chcesz, żebym został? - spytał szeptem, zupełnie jakby nagle zaczęło go przejmować to, że ktoś inny jest z domu, i ktoś mógłby go usłyszeć, kiedy chwilę wcześniej, ostatnim czym przeszłoby mu przez myśl, byłoby właśnie rozmyślanie, czy ktoś może ich słyszeć. Kiedy poczuł dłoń dziewczyny, na swoim policzku, kiedy przejeżdżała nią w dość troskliwym geście, w odpowiedzi na jego pytanie pokiwała delikatnie głową, uśmiechnął się do niej. Przyciągnął ją bliżej do siebie i pocałował ją delikatnie w czoło. Przymknął oczy, trzymając ramie pod głową dziewczyny, która obecnie robiła jej za dodatkową poduszkę, wplótł palce w jej włosy, delikatnie przejeżdżając po nich, i rozczesując kosmyki. Czując jej palce, które wkradły się w jego drugą dłoń, która leżała między nimi, otworzył na chwilę oczy, przyglądając się Miriam, zaobserwować jakąkolwiek zmianę w jej zachowaniu, żadna nie nastała. Nadal leżała blisko niego, zupełnie jakby nawet bała się, że Delgado zaraz ucieknie z tego łóżka. Nie był przecież takim chamem. Po dłuższej chwili zasnął.
Czy bał się tego, co się między nimi stało? Nie, ze swojego punktu widzenia, nie bał się tego ani trochę, jedyne co go martwiło, to fakt, że dziewczyna może mieć po tym jakieś wyrzuty sumienia, chyba że zrozumie w końcu, że to normalne, że nie powinna czuć się w taki sposób, a już na pewno nie przy nim. Był ostatnią osobą na tej planecie, która chciałaby ją skrzywdzić w jakiś sposób.
/zt.x2
Miriam Díaz
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Ważniak 2020 Największy szczęściarz 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright Red 'n' black, and slimy green SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel Bestseller TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA SCHLUDNY Obroniłam/-em doktorat Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY NIEŚMIAŁY MAM WŁASNY DOM PIĘKNY UMYSŁ MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Dżentelmen CRAZY IN LOVE PRAWDA CZY WYZWANIE? Like a virgin toss a coin to your witcher Food Fight Good or Bad News Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME GHOST MOVIE BABY BOOM! SURPRISE! HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars PIKNIK Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
twojastara#0845
Zablokowany