Lokatorzy: Ines Villeda, Miriam Diaz
francisco delgadoMidtown Avenue


Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post francisco delgado »

Wszyscy czuli dziwne przygnębienie w okolicznościach, które nastały. Nikt z nich nie miał ochoty na żadne żarty, nikt z nich nie miał ochoty na pogaduszki. Kiedy pielęgniarka wygoniła ich dosłownie z sali pooperacyjnej, na której znajdował się Johnny, pożegnali się szybko, jakby każde z nich jak najszybciej chciałoby stamtąd wyjść. Dosłownie jakby mieli ścigać się do drzwi kto pierwszy. Poprowadził Miriam w stronę swojego samochodu na parkingu, trzymając ją za dłoń. Miał dziwne wrażenie, że wykorzystywała go w pewnym sensie do odrobiny bliskości, która była jej chyba wtedy bardzo potrzebna. Ktoś jej bliski leżał w śpiączce w szpitalu i nikt, nawet nie lekarze, nie potrafił określić jego stanu zdrowia ani tego jak czuje się pacjent.
Cała podróż samochodem minęła im w zupełnej ciszy, brunetka siedziała z głową przyklejoną do okna, wydawałoby się, że nie miała już czym płakać więc może to i lepiej, swoje już wypłakała. Kiedy dojechali pod jej dom, wrzucił parking na skrzyni biegów i odwrócił się w stronę brunetki
- To, co powiedziała Ines w szpitalu, nie jest prawdą. To nie twoja wina, nie zatrzymałabyś go nawet jeśli zabrałabyś mu kluczyki od motoru - powiedział, lustrując dziewczynę wzrokiem. - Nie wiem co ci powiedzieć w tym momencie, ale zobacz, że ten facet sam prowadzi do swojej autodestrukcji, nieważne co mają mu do powiedzenia ludzie w jego otoczeniu - każdy wiedział, jaki tak naprawdę był Johnny, jedyna osoba, której może by się posłuchał to jego brat, jednak ten zniknął po raz kolejny jak tchórz, ciekawe czy wieści o wypadku do niego dotarły i czy nie okaże się nagle, że tak naprawdę to ma się świetnie i jest w drodze do ukochanego braciszka w szpitalu. Bullshit.
Miriam Díaz
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat BABY BOOM! GHOST MOVIE toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! PIKNIK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars Like a virgin

Miriam DíazForest Huts


Awatar użytkownika
29 y/o
165 cm
long story short
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post Miriam Díaz »

Była zagubiona jeszcze bardziej niż przez ostatnie tygodnie. Nie potrafiła zlokalizować swoich uczuć, które przelewały się z jednej strony na drugą, by ostatecznie lokować je w Delegado, jakby był ostatnią deską ratunku. Nie robiła tego specjalnie, po prostu już nie miała pojęcia, w którym kierunku zmierza. Bo czy nie byłoby łatwiej zapomnieć o tym wszystkim, choć na ulotne minuty? Czy nie byłoby przyjemniej pomarzyć sobie o spokojnej najbliższej przyszłości z kimś takim jak ten pan reżyser, który wyraźnie nie był obojętny na jej względy? Obliczenia nigdy nie były proste, a Miriam ciągle wychodził inny wynik.
Nie potrafiła wydusić z siebie słowa podczas całej podróży, po prostu trwała w jakiejś pustej egzystencji, raz po raz mieląc w głowie każdą informację, która do niej dotarła podczas tego krótkiego pobytu w szpitalu. Bezradność i poczucie winy doprowadzały ją do szaleństwa. Zadrżała delikatnie, wybudzona z tego transu, kiedy usłyszała głos mężczyzny. Dopiero po chwili zarejestrowała, że już dojechali na miejsce. Poruszyła się niespokojnie.
- Nie chciałam mu zrobić krzywdy, nigdy – powiedziała zrezygnowana, wbijając swoje spojrzenie przed siebie, jakby szukała tam jakiejś sensownej odpowiedzi. - Czasami wydaje mi się, że im lepsze decyzje podejmuję, tym on gorzej na to reaguje... Kurwa, a teraz leży tam... - wciągnęła mocno powietrze do płuc, powstrzymując resztki łez cisnące się pod powieki. Była zła, rozżalona i bezradna wobec tej sytuacji. - A ja nie mogę nic z tym zrobić – wbiła wzrok w Francisco, przyglądając mu się uważnie. Co o niej sądził? Nie... Miała dość oceniania. Miała dość tego, że wiecznie czekała na opinię innych. Na opinię całego świata wraz na czele z Eltonem, gdy tak naprawdę on i reszta mieli ją głęboko w poważaniu.
- Napiłabym się – przełknęła mocniej ślinę, zdając sobie sprawę z tego, ja sucha ma w ustach. - Wejdźmy w końcu do środka – odpięła pas i po prostu ruszyła do drzwi wejściowych, grzecznie czekając, aż mężczyzna je otworzy, by zaraz mogła wejść do środka. Cicho zsunęła ze stóp luźno zawiązane trampki, bez pytania kierując się do kuchni. Potrzebowała tej złudnej swobody, a doskonale wiedziała, że Delegado jej na to pozwoli.
- Masz coś mocniejszego? - spojrzała na niego, gdy wchodził, a ona nalewała sobie pełną szklankę wody. Oparła się lekko o blat, upijając kilka łyków chłodnej cieczy, które łagodnie ugasiły jej pragnienie.

francisco delgado
Kaczka Dziwaczka#9552
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH ALKOHOLIK DRAMA QUEEN Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ CZARNA OWCA SEKSOHOLIK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI TUBYLEC IMPREZOWICZ TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI Jestem numerologiczną siódemką A TY CAŁUJ MNIE! BABY BOOM! BEACH BITCH Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER #CZYSTEHOPEVALLEY I'M SORRY PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM ROBINSON CRUSOE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE toss a coin to your witcher

francisco delgadoMidtown Avenue


Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post francisco delgado »

Rozumiał po części jak ciężkie może być to wszystko dla Miriam, fakt że czuł do niej jakąś dziwną miętę stawał się dla niego drugoplanowym uczuciem, kiedy widział jak cierpi, i z jakim uczuciem opowiada o Johnnym, jak bardzo była przybita tym co się stało. Wszedł z nią do kuchni, kładąc klucze od samochodu i telefon na blacie, oparł się plecami o lodówkę przyglądając kręcącej się po kuchni brunetce. Podszedł do niej i złapał ją za ramiona, delikatnie nią przy tym potrząchając, aby zwróciła na niego uwagę i przestała mówić.
- Kiedy w końcu zrozumiesz, że nic z tego co się stało, nie jest w żadnym stopniu twoją winą? - dramatyczna strona Miriam dawała o sobie bardzo znać w obecnym momencie, nie rozumiał nawet jak mogłoby być inaczej szczególnie jeśli chodziło o Johnnego. - Lepsze dezycję? A co stało się tym razem? - puścił dziewczynę i odsunął się krok do tyłu, chociaż wolałby dużo bardziej trzymać ją w swoich ramionach, zupełnie tak jak w trakcie wieczora na balu. Sam nie wiedział już, jak ma się zachowywać, czy być przykładnym obywatelem otrząsnąć się z tego całego marzenia o Miriam i pozwolić jej skupić się na Johnnym, który przed wypadkiem zachowywał się względem niej, jak najgorszy dupek, chociaż i tak lepiej niż jego brat bliźniak, o którym kolejny raz, w przeciągu paru lat słuch zaginął. Czy, powinien dać dziewczynie na spokój i zachowywać się w stosunku do wszystkiego, jakby nic się nie stało. Zaśmiał się delikatnie kiedy spytała go o alkohol.
- Z tego co mi wiadomo, ja tu nie mieszkam. Cesar może by prędzej coś wiedział, patrząc na fakt, ile czasu spędza tu ostatnio - podszedł do lodówki i otworzył ją w poszukiwaniu jakiegoś alkoholu, który pasowałby gustowi brunetki - Macie tequile, tequile i tequile - odwrócił się w jej stronę z jedną butelką uniesioną w górę, aby jej pokazać. Postawił butelkę na blacie, po czym podszedł w stronę szafki kuchennej i wyciągnął z niej jeden kieliszek, stawiając go przed dziewczyną i nalewając jej kolejkę.
- Wybacz, ale ja ci jedynie potowarzyszę, muszę jakoś wrócić do domu, i raczej nie powinniśmy ponownie pić razem alkoholu, źle to się kończy - zakorkował butelkę tequili i oparł się o nią ręką, przyglądając się dziewczynie.
Miriam Díaz
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat BABY BOOM! GHOST MOVIE toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! PIKNIK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars Like a virgin

Miriam DíazForest Huts


Awatar użytkownika
29 y/o
165 cm
long story short
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post Miriam Díaz »

Była przerażona do cna. Naprawdę obwiniała siebie za wszystko, jakby była odpowiedzialna za czyny wszystkich innych. Może dlatego, że tak bardzo w końcu chciała wszystko poukładać? Może dlatego, że w końcu pragnęła odnaleźć swoją drogę, a jedna właśnie stała się cholernie nieosiągalna. Pragnęła spokoju – pierwszy raz w życiu chciała poczuć się bezpiecznie i pewnie. Z przekonaniem, z uczuciem tego bezgranicznego spokoju ducha, które wypełniłoby ją od środka. Stanęła w miejscu, nie biegła i ten chaos wokół ją przytłoczył. Pierwszy raz mogła się temu wszystkiemu przyjrzeć w pełni na trzeźwo i nie podobało jej się to, ani trochę.
Przyglądała się mężczyźnie, próbując jakoś odnaleźć się w swoich uczuciach, ale czuła się... cholernie samotnie. Jej dłonie szukały odpowiedniego miejsca, jakby chciały się schować w najgłębszych kieszeniach, ale wcale takich nie było po drodze, więc tylko palce sunęły nerwowo po krańcach pogniecionej, luźnej koszulki.
- Nie mogłam go zatrzymać, był totalnie pijany... Wsiadł na ten cholerny motocykl, bo uciekał ode mnie – splotła ręce na piersiach, ale wyglądała, jakby chciała skulić się w sobie. Potrzebowała mocnego uścisku, zawinięcia się w koc niczym tortilla. Potrzebowała ochrony przed światem, który swoją realnością zabijał ją od wewnątrz. Mieszało się jej w głowie, kiedy mówiła, może dlatego tak dosadnie zapytała o alkohol, mimo że była w swoim własnym domu. Bez słowa jednak przechyliła kieliszek, próbując zapić tę nieprzyjemną gorycz, która rosła w jej gardle. Na nic się to zdało.
- Przepraszam za tamto – zacisnęła usta, kierując swój wzrok prosto na Francisco. Co miała mu powiedzieć? Jak miała wyjaśnić całą tę sprawę między nimi, skoro sama nie wiedziała, co się działo? Był namiastką kogoś, kogo nigdy nie miała u swojego boku, jakimś rodzajem autorytetu, w który nigdy nie potrafiła się wpasować. Zależało jej na nim w jakiś pokraczny sposób, który prawdopodobnie nie byłby idealny, a może nawet nie zaprowadziłby ich daleko. - Mimo wszystko... Mówiłam wtedy wiele prawdy, ze mną tylko droga w dół, amigo uśmiechnęła się smutno, bo przecież Vazquez był tego idealnym dowodem. Jeśli Profesorek nie chciał skończyć w szpitalu, niekoniecznie tym dla fizycznie chorych, to lepiej, żeby zwiewał jak najprędzej.
Otarła samotną łzę spływająca po policzku, zdając sobie sprawę z tego, że stoi w miejscu, którego zupełnie nie zna. Bez ostrzeżenia, choć jednocześnie zupełnie spokojnie, wsunęła swoje dłonie po jego bokach, by zaraz móc wtulić swój nos w okolicach jego obojczyka. Przywarła do niego szczelnie, niczym małe dziecko szukające bezpiecznego schronienia, którym Delegado niewątpliwie był.

francisco delgado
Kaczka Dziwaczka#9552
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH ALKOHOLIK DRAMA QUEEN Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ CZARNA OWCA SEKSOHOLIK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI TUBYLEC IMPREZOWICZ TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI Jestem numerologiczną siódemką A TY CAŁUJ MNIE! BABY BOOM! BEACH BITCH Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER #CZYSTEHOPEVALLEY I'M SORRY PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM ROBINSON CRUSOE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE toss a coin to your witcher

francisco delgadoMidtown Avenue


Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post francisco delgado »

Spojrzał na nią, nie za bardzo rozumiejąc, o co tak naprawdę jej chodzi, co za temat zrodził się w tym momencie w jej ślicznej główce. Doskonale zdawał sobie sprawę, jaka jest Miriam, jak ciężko iść z nią przez życie będąc przy jej boku, nawet jako przyjaciel, ale w takich momentach, zupełnie go gubiła. Niby był inteligenty, ale chyba jej to myślenia był ponad jego.
- A za co, tak dokładnie ty mnie przepraszasz? - zrobił krok w jej stronę, po wypowiedzeniu tych słów, zaczął łączyć wątki, zaczął domyślać się, o co tak naprawdę może jej chodzić. Chociaż w pewnym stopniu. - Za to, że oboje mieliśmy moment słabości? Nic takiego się przecież nie stało - dodał ze spokojem. Raczej nie widziałby problemu w tym, aby cokolwiek miało się jednak między nimi stać. Pociągała go, była wolną kobietą. No może poza całą tą sprawą z Johnnym, chociaż czy można to nazwać czymś normalnym i odpowiednim, dla której osoby przyda się spokój ducha i umysłu? Chyba nie.
Kiedy wtuliła się w niego, objął ją ramieniem, przytulając ją do siebie, wydawała się potrzebować tego. Całe to zamieszanie, to wszystko, co wydarzyło się w ostatnich dniach, miało na nią duży wpływ. Z nich wszystkich, było doskonale wiadome, że to ona cierpi najbardziej, najmocniej. I chociaż robił to z pękającym mu sercem, chciał jej pomoc, chciał ją odciążyć od tego wszystkiego, chciał, aby czuła się dobrze.
- Droga w dół nigdy nie wydaje się zła, jeśli ty jesteś u boku - mówił o sobie, czy o Johnnym? Sam już do końca nie wiedział. Przecież zawsze mogło być gorzej, w obu sytuacjach, w obu sprawach. Johnny żył, i miał przed sobą lepszą możliwość na życie niż kiedykolwiek, jeśli wszystko będzie okay. Jego brat ponownie zniknął z tego miasta, kraju, świata. Co było dla niego dodatkowym plusem, szczególnie kiedy wybudzi się ze śpiączki i będzie mógł spokojnie iść przez życie. Nie musząc już stać w niczyim cieniu.
- Może chcesz się położyć do łóżka hm? - nachylił się delikatnie nad Miriam, całując ją w czoło, przejechał dłonią po jej plecach, starając się w jakikolwiek sposób załagodzić jej ból, chociaż ten psychiczny. Chociaż raczej nie narzekałby na możliwość ukojenia jej bólu fizycznego. - Zostanę z tobą jeśli chcesz - odchrząknął, czując się dziwnie, proponując jej takie coś. Pewnie zabrzmi to dla niej dwuznacznie. - Albo zostawię cię w spokoju, jeśli ufasz sobie na tyle, żeby być sama i się nie zamartwiać - przytulił ją mocniej do siebie, nie chcąc puszczać jej na krok. Bał się o nią, bał się o to jak bardzo całe wydarzenie w szpitalu wpłynęło na jej stan psychiczny. Nie wiedział, co było gorsze dla niej, ujrzenie Johnnego w takim stanie, na łóżku szpitalnym, czy słowa wypowiedziane przez Ines. Kiedy spojrzała na niego swoimi oczami przepełnionymi jakimś dziwnym bólem i zmartwieniem, nachylił się nad nią, wpatrując w te oczy i zastanawiając, co może zrobić, aby w jakikolwiek sposób jej ulżyć. Zrobił to co uważał na stosowne. Pocałował ją delikatnie w usta, ręka, która była na jej plecach wsunął delikatnie pod materiał jej bluzki, gładząc opuszkami palców skórę na jej plecach.
Miriam Díaz
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat BABY BOOM! GHOST MOVIE toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! PIKNIK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars Like a virgin

Miriam DíazForest Huts


Awatar użytkownika
29 y/o
165 cm
long story short
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post Miriam Díaz »

Nie potrafiła sobie odmówić tej niewinnej bliskości. Przez chwilę tłumaczyła sobie w myślach, że to tylko utonięcie w bezpiecznych ramionach, które były przecież tak niesamowicie teraz stabilne, ale... Czy można kochać na wiele sposobów? Czy można kochać na chwilę? Czy można kochać za samo uczucie zapomnienia? Bezpieczeństwa? Gdzie i kiedy rodzi się to dziwne uczucie o wielu obliczach, które ciągnie nas ku drugiej osobie na wiele sposobów? Czy to były niewłaściwie sposoby? Wiele pytań rodziło się w tej chwili w Miriamowej głowie, kiedy próbowała sobie radzić z całym tym bólem. Zadawała sobie pytania, które nie miały sensu, a co najgorsze – właściwej odpowiedzi. Gubiła się tylko, pragnąc większej dozy bliskości, a przecież Francisco był tak blisko. Za blisko. Doskonale zdawała sobie z tego sprawę, ale ani drgnęła, nie zdobyła się na żaden kolejny krok.
Trwała w tym uścisku, dopóki nie powiedział o pójściu spać. O tym, że może zostać, jeśli tylko będzie tego chciała. Jak dziwnie by to nie brzmiało, był ostatnią osobą, którą podejrzewałaby w tej chwili o zbereźne myśli. Ufała mu, nie zniosłaby teraz samotności, więc uznała to za dobry pomysł, przynajmniej na początku, bo delikatnie odsunęła się od niego, wbijając na chwilę spojrzenie w jego tęczówki. Zastygła na ulotne chwile, próbując zdobyć się na proste odwrócenie i ruszenie przed siebie, ale coś zatrzymało ją w miejscu.
Ten dziwny fikołek, który wykonał jej żołądek, był niesamowicie przyjemnym uczuciem w porównaniu tego całego bólu wypełniającego jej ciało. Mogłaby przysiąc, że serce zatrzymało się na ułamki sekund, kiedy usta Delegado spoczęły na tych jej. Przyjemny prąd powędrował wzdłuż kręgosłupa, gdy jego ciepła dłoń odnalazła drogę pod koszulkę. Była zbyt podatna na te gesty, a co gorsza – zdała sobie sprawę, że w jakiś sposób czekała na to.
- Totalnie ci nie wychodzi zostawianie mnie w spokoju – wywołał na jej twarzy nikły uśmiech, dalej jednak pomieszany z tym dziwnym smutkiem, który wyrył się w jej skórze na dłuższy czas. Mimo wszystko – nie odsunęła się, przeciągała te sekundy zawieszenia pomiędzy ucieczką a przylgnięciem do niego jeszcze bardziej. I wcale w jej głowie nie toczył się o to spór. Nie miała siły na powstrzymywanie się, czy zadawanie pytań o właściwości ich czynów w tym momencie.
Zrobiła, co czuła. Zrobiła to, czego teraz potrzebowała, by choć na chwilę czuć coś prócz obarczającej jej winy. I tak, mogła ponieść tego konsekwencje, ale teraz ten temat nie istniał. Był poza sferą tej rzeczywistości, w której się znaleźli, gdy to ona go pocałowała. Bardziej zachłannie, namiętnie, by w tym dziwnym rytmie rozchylić językiem jego usta, pogłębiając ten intymny gest. Palcami zaczęła rozpinać guziki koszuli Francisco, starając się jednocześnie zrobić to jak najszybciej. Badała opuszkami na oślep jego skórę, sunąc wzdłuż mostka, żeber, przez brzuch, by wkraść się plecy. Poznawała go z zupełnie innej strony.
Nie wiedziała, kiedy jej oddech przyśpieszył, a serce zaczęło się obijać o klatkę piersiową. Całe jej ciało napędzało ją do tego, aby być bliżej.
- Zostań, proszę – powiedziała cicho, a brzmiało to niczym błaganie o zapomnienie. Nie zniosłaby tego, gdyby teraz się odsunął i zostawił ją w tym zimnym do cna domu. Była go w stanie prosić teraz o wszystko, byleby tutaj został razem z nią, nie zastanawiając się nad niczym.

francisco delgado
Kaczka Dziwaczka#9552
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH ALKOHOLIK DRAMA QUEEN Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ CZARNA OWCA SEKSOHOLIK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI TUBYLEC IMPREZOWICZ TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI Jestem numerologiczną siódemką A TY CAŁUJ MNIE! BABY BOOM! BEACH BITCH Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER #CZYSTEHOPEVALLEY I'M SORRY PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM ROBINSON CRUSOE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE toss a coin to your witcher

francisco delgadoMidtown Avenue


Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post francisco delgado »

Nie mógł się nie zgodzić ze słowami Miriam, zupełnie nie wychodziło mu zostawianie jej w spokoju, zbyt dużo dla niego znaczyła, zbyt dużo o niej myślał, zbyt dużą część jego myśli zajmowała, szczególnie w takich momentach kiedy tak cholernie go kusiła. Początkowo nawet myślał, że robi to nieumyślnie, jednak z czasem przekonał się do tego, w jak wielkim błędzie żyje, i jak bardzo brunetka robiła to specjalnie i zupełnie umyślnie.
- Jeśli jesteś tego pewna i tego chcesz to zostane - szepnął prosto w jej rozchylone usta, po czym wbił się w nie z budzącym się z nim pożądaniu. Podniósł ją do góry, sadzając na swoim pasie i kierując się w stronę jej sypialni, wielokrotnie bywał w jej domu, wiec znał jego układ i trafiłby tam bez problemu, bez potrzeby otwierania oczu.

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Miriam Díaz
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat BABY BOOM! GHOST MOVIE toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! PIKNIK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars Like a virgin

Miriam DíazForest Huts


Awatar użytkownika
29 y/o
165 cm
long story short
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post Miriam Díaz »

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


francisco delgado
Kaczka Dziwaczka#9552
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH ALKOHOLIK DRAMA QUEEN Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ CZARNA OWCA SEKSOHOLIK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI TUBYLEC IMPREZOWICZ TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI Jestem numerologiczną siódemką A TY CAŁUJ MNIE! BABY BOOM! BEACH BITCH Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER #CZYSTEHOPEVALLEY I'M SORRY PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM ROBINSON CRUSOE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE toss a coin to your witcher

francisco delgadoMidtown Avenue


Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post francisco delgado »

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Miriam Díaz
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat BABY BOOM! GHOST MOVIE toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! PIKNIK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars Like a virgin

Miriam DíazForest Huts


Awatar użytkownika
29 y/o
165 cm
long story short
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post Miriam Díaz »

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


francisco delgado
Kaczka Dziwaczka#9552
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH ALKOHOLIK DRAMA QUEEN Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ CZARNA OWCA SEKSOHOLIK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI TUBYLEC IMPREZOWICZ TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI Jestem numerologiczną siódemką A TY CAŁUJ MNIE! BABY BOOM! BEACH BITCH Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER #CZYSTEHOPEVALLEY I'M SORRY PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM ROBINSON CRUSOE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE toss a coin to your witcher

francisco delgadoMidtown Avenue


Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
24/7 w okularach, jeśli zobaczysz go bez nich, to jego zły brat bliźniak Dimitri, nie rozmawiaj z nim.
Reżyser teatralny, zabujał się chłopak ostatnio.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post francisco delgado »

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Miriam Díaz
twojastara#0845
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA Novel TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: WYKONAWCA NIEŚMIAŁY Koszula to moja druga skóra PIJAM TEQUILĘ PRACOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU BAJECZNIE BOGATY SCHLUDNY PIĘKNY UMYSŁ MAM WŁASNY DOM MĄDRALA DEVIL IN DISGUISE NIEWINIĄTKO JESTEM ŚLIZGONEM PRACA W TEATRZE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Obroniłem doktorat BABY BOOM! GHOST MOVIE toss a coin to your witcher Food Fight Kajdany miłości KING OF THE JUNGLE #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? SURPRISE! PIKNIK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER HAPPY BIRTHDAY! Wpadka Love letter Counting stars Like a virgin

Miriam DíazForest Huts


Awatar użytkownika
29 y/o
165 cm
long story short
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.

#17. i wish i could just ask you, what you think of me.

Post Miriam Díaz »

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.

Opadła miękko na pościel, zatapiając policzek w cienkiej kołdrze. Milczeli przez chwilę, zdecydowanie oboje próbując unormować swoje tętno. Świat powoli zwalniał, wokół rozlewała się ta swoista cisza, a spokój otulił każdy zakamarek pokoju, przykrywając ich niczym lekki koc.
Nieśpiesznie przekręciła się w jego stronę, uważnie przyglądając się twarzy naprzeciw siebie dalej tym lekko zamglonym spojrzeniem. Nie wiedziała, czy powinna coś mówić. Miała ochotę sięgnąć palcami do ciemnych, wilgotnych kosmyków i zgarnąć je do tyłu, ale ani drgnęła. Czuła się pusta. Zabrał jej wszystko. Tego właśnie chciała – tej bezkresnej pustki, jakby była skąpana w spokojnym oceanie, omywającym każdy centymetr jej ciała.
- Zostajesz? - zapytała w końcu delikatnie zachrypniętym głosem. Poruszyła się, sięgając do cienkiego nakrycia, którym zakryła się aż po sam nos, dalej przyglądając się Delgado. Zarzuciła je również na niego. - Czy uciekasz? - dopytała, próbując jakoś wpasować się w sytuację, w której się zaleźli.
Czy zaczęły napływać wyrzuty sumienia? Jeszcze nie. Potrzebowała tego, chciała posmakować tej bliskości już od dawna. Chciała się przekonać, co siedzi w jego głowie. Chciała przekonać się, jakie pragnienia skrywa w najciemniejszych zakamarkach i to dostała. Może była to tylko namiastka, ale jednak dostała się tam. Nie po to, aby go zranić. Byli dorosłymi ludźmi, którzy wiedzieli, czego chcą. A przynajmniej tak im się wydawało.
Przymknęła na kilka sekund powieki, czując powoli napływającą senność, gdy oddech ostatecznie się unormował, a serce spowolniło rytm bicia. Dopiero teraz czuła zmęczenie. Jej palce nieśpiesznie wkradły się po jego dłoni, przemykając przez ramie, by zahaczyć o szorstki zarost. Był realny, co było dla niej dalej dziwnym uczuciem. Westchnęła cicho. Nie miałaby mu za złe, niezależnie od tego, jaką decyzje by podjął. Mógł zniknąć. Mógł zasnąć tuż obok, by obudzić się przy niej rano.

francisco delgado
Kaczka Dziwaczka#9552
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY FAN FILMÓW EROTYCZNYCH ALKOHOLIK DRAMA QUEEN Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ CZARNA OWCA SEKSOHOLIK NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI TUBYLEC IMPREZOWICZ TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI Jestem numerologiczną siódemką A TY CAŁUJ MNIE! BABY BOOM! BEACH BITCH Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER #CZYSTEHOPEVALLEY I'M SORRY PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE SING A SONG DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM ROBINSON CRUSOE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE toss a coin to your witcher