Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

#17

Yannis ostatnio miał dużo na głowie. Po pierwsze, jego domowe obowiązki się rozszerzyły, o pewną piękną kotkę, która z nim zamieszkała już na stałe. A to wymagało odpowiedniego wybawienia kota, dużej ilości głaskania, czesania, a do tego karmienia i sprzątania. A że był to długowłosy kot, to cóż, Yannis miał co robić! Poza tym przyszła wiosna, więc musiał się zająć wiosennymi porządkami, skoro już miał dom i musiał być takim odpowiedzialnym człowiekiem, no nawet okna wypolerował, taki z niego był odpowiedzialny właściciel domu! No i generalnie musiał skosić trawę i właśnie to robił, kiedy zobaczył za płotem całkiem znajomą twarz! Dlatego wyłączył kosiarkę i od razu do tego płotu podbiegł.
- Hej hej, zbłąkana wędrowczyni, chyba coś zgubiłaś - rzucił, żeby zwrócić na siebie uwagę kobiety, a kiedy już w jego stronę spojrzała i rozpoznała jego twarz, uniósł brwi - a raczej powinnaś zgubić, kilka rzeczy, które nie do końca są Twoje - przypomniał jej, przechylając lekko głowę w bok. Ale nie zobaczyła na jego twarzy wkurwienia, bo jednak Yannis nie był jedną z tych osób, które aż tak przywiązywały wagę do swojego portfela i rzeczy… i zdecydowanie nieczęsto się jakoś mocno na ludzi gniewał, więc cóż. W końcu to były tylko przedmioty i tylko kasa, nie sprzedała go za pięć wielbłądów, ani... no generalnie, po prostu mogło się to skończyć o wiele gorzej, okej, więc nie ma co płakać i narzekać. Był dorosłym facetem, już od dawna się jak takowy zachowywał. I miał nadzieje, że jednak kobieta nie ucieknie, bo coś mu podpowiadało, że nie była tutaj tylko na wakacjach. Nie wyglądała jak turysta.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
patrząca na świat przez denko od butelki oszustka i złodziejka, która wdała się w zatargi z gangiem i ukrywa się w Hope Valley razem ze swoim przyjacielem
27
159

Post

##

Gina nigdy nie przypuszczała, że zostanie kocią mamą albo jakąkolwiek mamą, ale jak widać - los lubił płatać figle. Nie dość, że przeprowadziła się na drugi koniec kraju, bo naprawdę długich narzekaniach Marshalla w końcu znalała pracę i - o dziwo! - została pracownikiem miesiąca, to znalezienie dwóch porzuconych kociąt obudziło w niej dziwnie opiekuńczą stronę jej natury, o której nie miała pojęcia. Do tej pory wydawało jej się, że nie potrafi dobrze zadbać nawet o samą siebie, a co dopiero o kogoś innego, jednak nie umiała przejść obojętnie obok tych przemarzniętych i wygłodniałych maluchów, które rosły jak na drożdżach, wróciły do zdrowia i teraz brykały sobie radośnie po całym domu, doprowadzając czasem Marshalla do szewskiej pasji.
W każdym razie, właśnie do kotów wracała, kiedy usłyszała jakiś głos za swoimi plecami i odruchowo obejrzała się, by sprawdzić co takiego mogła zgubić. Co prawda, Yannis sobie nieco schlebiał myśląc, że Gina rozpoznała jego - wydała jej się dziwnie znajoma, ale jeszcze nie połączyła odpowiednich punkcików w swojej głowie. Bo w takim wypadku już by wzięła nogi za pas, jednak instynkt samozachowawczy był u niej mocno rozwinięty. - Chyba nie wiem, co masz na myśli - rzuciła tylko, zakładając za ucho kosmyk włosów. Zmarszczyła nos, dalej zastanawiając się skąd go zna, a skoro nie wiedziała, to była tylko jedna możliwa odpowiedź. - Spałam z tobą? - zapytała wprost. Może jednak chodziło o to, że mieszkali po sąsiedzku? W końcu od przeprowadzki do Hope Valley nie szalała już tak bardzo.

Yannis Blackwood
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? I love my children wieczny Piotruś Pan CZARNA OWCA Przypalę nawet wodę Dokarmiam bezpańskie koty
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje ładne panie w okolicy. Tak naprawdę lubi bardziej Franky, ale ona go coś nie za bardzo.
30
189

Post

Może było coś na rzeczy, jakiś… wirus kociego rodzica, czy coś! Prawdę mówiąc Yannis nie był ani trochę zły, że tak się przytrafiło, chociaż nie planował przecież tak naprawdę posiadania zwierzaka. A ktoś taki jak on, z jego zamiłowaniem do podróży i niespokojną duszą, powinien przecież takie decyzje przemyśleć siedem razy, sprawdzić różne rasy, ułatwienia, pogadać z behawiorystami… no ale, jak widać ta kicia dosłownie w kilka sekund skradła jego serce i nie był w stanie powiedzieć nie, ani oddać jej do jakiegoś schroniska. No dobra, to akurat miało dużo sensu, że tego nie zrobił, bo po prostu bardzo dobrze znał siebie. Wiedział, że jak tylko wejdzie do jakiegoś schroniska, to nie tylko nie będzie w stanie zostawić tam tej kotki, wróci z kilkoma dodatkowymi zwierzakami. A to już na pewno by mu skomplikowało życie, heh.
- O, to niezbyt fajnie - zauważył, unosząc brwi. Yannis miał świetną pamięć do imion i twarzy, a już na pewno takich, które pozbyły go ważnej rzeczy. A portfel to ważna sprawa. Nawet nie przez kasę, ale przez zdjęcia, czy karty lojalnościowe i tak dalej. Wyrabianie tego to sporo pracy!
- Między innymi - zauważył, przechylając lekko głowę w bok. - Takie powitanie może zranić naprawdę wiele męskich uczuć - dodał, wzdychając cicho i zastanawiając się jak to rozegrać. Chyba mówiła prawdę i nie skojarzyła go, a to znaczyło że... mogła się spłoszyć. A on nie zamierzał jej za bardzo gonić.
- Podpowiem, było to bardzo egzotyczne miejsce, nie na terenie Stanów Zjednoczonych i jestem pewien, że w zegarku mojego dziadka nie wyglądasz tak dobrze jak ja. I swoją drogą wciąż chciałbym odzyskać jego zdjęcie, razem z plikiem innych, które miałem w portfelu - wyjawił, całkiem rozbawiony, bo... no jakoś nie umiał się wkurzyć i gniewać. Taki typ.
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Remi & Paige Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name temat miesiąca - wrzesień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind ROLLING IN THE DEEP Sej łaaat? YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI BUJAM SIĘ DO ROCKA JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Społecznik Gram w kosza wyginam się do twistera Noszę dwie różne skarpetki Patrzę na świat przez różowe okulary ROBINSON CRUSOE GOOGLE ME CRAZY IN LOVE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT FRIENDZONE CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany